Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (77 összesen)
  1. #51
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    A prost féle beállítás egész jó, de nekem még mindig kóvályog a kocsi és néha túl érzékeny.


  2. #52
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem sehogy sem sikerül kiszenvedni értelmes kormányzást ebből (iR, Race, GTL, Shift 1-2-nél hamar belőttem). Kár érte, nem értem, minek túlbonyolítani ezt a részt...
    Ha nem érted, miért nem kérsz valakitől segítséget aki érti...

  3. #53
    Srácok, itt mi számít jó körnek?(csak kíváncsiságból) Most gondoltam én is kipróbálom, játszottam egy fél órát, 1:34.407-et mentem, van még benne bőven, de nem tudom miket mennek vele a többeik

  4. #54
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nem érted, miért nem kérsz valakitől segítséget aki érti...
    A nem értem rész ahhoz ment, hogy minek bonyolítják így túl, de azért kösz a jótanácsot! Nálam is néha túl érzékeny, máskor mintha tengeren hánykolódnék, vissza-visszaüt az FFB, na majd reméljük lesz valami bevállt kombó erre.

  5. #55
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok, itt mi számít jó körnek?(csak kíváncsiságból) Most gondoltam én is kipróbálom, játszottam egy fél órát, 1:34.407-et mentem, van még benne bőven, de nem tudom miket mennek vele a többeik
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post176827


  6. #56
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Kipróbáltam a 700/16-ot, de én azzal a hajtűben egyszerűen képtelen voltam befordulni.
    540/22 beállítást szoktam minden túraautóra használni. Lehet, hogy a DTM-nél még nagyobbat kellene, de pontos adatom nincsen erről, csak tippem.
    Az optimális kormány áttételhez nincs szükség pontos adatokra. Az nem csak az autó és pálya függvénye, van egy erősen szubjektív tényező is, az hogy ki vezet.

    Ökölszabály hogy a kormány áttételed akkor jó ha az autó súlypont áthelyezését végig kontroll alatt tudod tartani és kigyorsításon nem okoznak gondot az apró korrekciók. Ez az a két pont ahol legnagyobb szükség van a pontos irányításra.
    Az optimális beállítást 2-3 kör alatt meg lehet találni.:
    - A túl alacsony áttétel nem ad lehetőséget az apró korrekciókra. (amit a setup-ban beállítottál az történik)
    - A túl magas áttétel amikor átléped a határt, ahonnan már sem köridőben, sem stabilitásban nem ad pluszt a részletesebb irányítás. Innentől már csak feleslegesen tekergeted a kormányt, ami lassítja a kormányzást és a reakcióidőd.

  7. #57
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697
    .

  8. #58
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése

  9. #59
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Ez így látványra és hangokban is nagyon meggyőző!
    Még nem próbáltam milyen fizikában, de reménykedek!

  10. #60
    Videó alapján szép. Személy szerint egy kis torzítást/zajosságot beleiktattam volna a hangba. Az in-game hang túl tiszta a velós hanghoz képest. Persze ha elképzelhető, hogy a valós azért torzabb kicsit mert ott nem a tökéletes hangminőség felvétele volt a cél. Nem ültem még ilyenben, szóval nekem bármit "mondhatnak".

    Szívesen kipróbálnám, de már másodjára töltöm le és már megint corrupted file-t kaptam, és ajánlja, hogy töltsem le megint. Nekem gyanús, hogy az ellenlábasok meghekkelték a demo-t. :P
    Utoljára módosította: Akos; 2013. 10. 26. 09:39.

  11. #61
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Ez így látványra és hangokban is nagyon meggyőző!
    Még nem próbáltam milyen fizikában, de reménykedek!
    Egy pár kört mentem még csak, de nekem nagyon tetszik. Még a Prost féle FFB beállításokat nem próbáltam...

    Fizika téren nem tudom miben reménykedtek az otthoni irodai székben ülve
    Ha ültetek már versenyautóban közel versenytempóban közlekedve, akkor tudjátok, hogy a FIZIKA 99%-a a testeteken ébred (ez a repülésben is így van, csináltam pár évig). Mindezt "rátenni" egy PC kormánykerékre nevetséges kísérletezés.

    Épp a héten volt szerencsém egy Citroen C2 R2-ben anyósülésben ülni, aszfalton, igaz "csak" murvagumikon, de döbbenet volt. És ez csak egy kicsi rallygép. Utasként is a rugózatlan ülésben ülve érezhető volt, ahogy a murvagumi tapadáshatáron radírozott, a szekvenciális kapcsolást és az iszonyat fékezést nem is említve. Ezeket a dolgokat nem lehet egy irodai székre "átültetni". Ezeket mind csak a testemmel éreztem. (Annak idején a repülésnél is az oktatás kezdetén elmondták, hogy a legjobb műszer az ember feneke.)

    A kormány arra kell szerintem, hogy a gázadás, kanyarvétel és fékezés esetében érezd, hogy meddig tapadnak az első kerekek. A többi már csalás a valósághoz képest. Egyéni preferencia, hogy kinek mi jön be.

  12. #62
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Egy pár kört mentem még csak, de nekem nagyon tetszik. Még a Prost féle FFB beállításokat nem próbáltam...

    Fizika téren nem tudom miben reménykedtek az otthoni irodai székben ülve
    Ha ültetek már versenyautóban közel versenytempóban közlekedve, akkor tudjátok, hogy a FIZIKA 99%-a a testeteken ébred (ez a repülésben is így van, csináltam pár évig). Mindezt "rátenni" egy PC kormánykerékre nevetséges kísérletezés.

    Épp a héten volt szerencsém egy Citroen C2 R2-ben anyósülésben ülni, aszfalton, igaz "csak" murvagumikon, de döbbenet volt. És ez csak egy kicsi rallygép. Utasként is a rugózatlan ülésben ülve érezhető volt, ahogy a murvagumi tapadáshatáron radírozott, a szekvenciális kapcsolást és az iszonyat fékezést nem is említve. Ezeket a dolgokat nem lehet egy irodai székre "átültetni". Ezeket mind csak a testemmel éreztem. (Annak idején a repülésnél is az oktatás kezdetén elmondták, hogy a legjobb műszer az ember feneke.)

    A kormány arra kell szerintem, hogy a gázadás, kanyarvétel és fékezés esetében érezd, hogy meddig tapadnak az első kerekek. A többi már csalás a valósághoz képest. Egyéni preferencia, hogy kinek mi jön be.
    A fizika nem az FFB, az a fizikának max az 1%-a. A fizika ott kezdődik hogy az autó hogyan reagál rád, a pályára és a setup-ra! Hogyan deformálódik, melegszik a gumi, változik a tapadása, kopik a futófelület, hogyan változik az aero tapadás a sebességgel, hogyan változik az autó ha változtatsz a slow bump-on és még kismillió dolog amitől fizikának hívják, vagy csak csúfolják.

  13. #63
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A fizika nem az FFB, az a fizikának max az 1%-a. A fizika ott kezdődik hogy az autó hogyan reagál rád, a pályára és a setup-ra! Hogyan deformálódik, melegszik a gumi, változik a tapadása, kopik a futófelület, hogyan változik az aero tapadás a sebességgel, hogyan változik az autó ha változtatsz a slow bump-on és még kismillió dolog amitől fizikának hívják, vagy csak csúfolják.

    Na erre írjatok valami. Milyen a game?
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  14. #64
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Na erre írjatok valami. Milyen a game?
    Ki kell próbálni a demot és mindjárt megkapod a választ.......
    Mellesleg kár ide keverni a valóságot és a többit,mert az egyszerű földi halandóknak kipróbálás terén is egy soha megnem valósult álom marad és akkor még csak mindig a szimulátoroknál maradtunk,persze nem az egyszerűbbekről beszélek.
    Hanem egy ilyenről ami már valóban nem csak a nevében az és elég sok köze van a valósághoz......

  15. #65
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697

    .

  16. #66
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Ne feledkezzünk meg a jó öreg Simbin-ről sem!


  17. #67
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ne feledkezzünk meg a jó öreg Simbin-ről sem!

    Tegnap behuppantam megint ,no kipróbálom ezt a pályát is.
    Nos nem tudom a pálya miatt é de ,nagyon tetszett,a fiam kezéből úgy kellet kirángatni a kormit ,mert nem akarta abbahgyni annyira bejött neki a a játék ,mellesleg valahogy most nekem még jobban tetszik.
    Az is lehet rég mentem vele.....
    Nagyon kivi vagyok a végleges verzióra.
    Ha meglesz az újabb karim biztos még jobba hasít vele.
    De már így sem rosz.
    Pedig a SIm BIN játékok eddig nekem valahogy annyira nem gyerebe de ebben én is látok valami +, az bisztos a DTM Replay megoldásából lenne mit átvennie az AC-nak mert ott nekem eléggé szegényesnek egyszerűnek tűnik .
    Utoljára módosította: endy papp; 2013. 11. 17. 11:59.

  18. #68
    Nos Urak aki szeretné, már megvásárolható.
    Nagyon gyanús hogy online mód nincs a játékban....
    Legalább is nagy a kuss róla.

    http://www.kephost.com/view3.php?fil...m5nk0oqw1w.jpgDesktop_2013_11_29_18_50_59_621.jpg


    Időközbe megtaláltam ezt.
    Legalább is ebből nem igazán világos ,vagyis nem írják hogy online lenne ,csak ranglista,ha jól értelmezem.
    http://store.dtm-experience.com/game...-76540001.html
    Utoljára módosította: endy papp; 2013. 11. 29. 20:11.

  19. #69
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Kár érte, pedig eltudtam volna képzelni egy ligát vele, néha azért elindítottam a demot mióta megvan. De így tuti nem veszem meg...


  20. #70
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    ez kicsit rosszabb grafikával meg van módba a race-ben. ez szebb kicsit ennyi a különbség. Jahh és a race onlány! ha esetleg nem tudná valaki..
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  21. #71

  22. #72
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Itt pedig a varhato tartalom:

    http://www.virtualr.net/dtm-experien...tails-revealed

    Simbin has released plenty of details on their upcoming DTM Experience title that will be released in two days time!

    Küldte gReader Pro

    Van benne online time attack. Hurra. Hat, ettol nem ajulunk el, azthiszem. De nem is lepodok meg rajta, mert sajnos ez a jatek az r3e alapjaira epul, es abban sincs mas. :-(
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  23. #73
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Itt pedig a varhato tartalom:

    http://www.virtualr.net/dtm-experien...tails-revealed

    Simbin has released plenty of details on their upcoming DTM Experience title that will be released in two days time!

    Küldte gReader Pro

    Van benne online time attack. Hurra. Hat, ettol nem ajulunk el, azthiszem. De nem is lepodok meg rajta, mert sajnos ez a jatek az r3e alapjaira epul, es abban sincs mas. :-(
    2014-re igérik a Multiplayer módot (hiszem ha látom) nem kicsit unom már a sok félkészen piacra dobott "majd valamikor befejezzűk" szimet



  24. #74
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg martin írta Hozzászólás megtekintése
    2014-re igérik a Multiplayer módot (hiszem ha látom) nem kicsit unom már a sok félkészen piacra dobott "majd valamikor befejezzűk" szimet
    Pedig jobb ha hozzászoksz, ezen a kis piacon úgy látszik, máshogy nem élnek meg a fejlesztők...

  25. #75
    Már tölthető....persze vásárlás után.
    Úgy nézki mégis bele kerül a multi .
    Így akár még bajnokság is lehet belőle ha a szervezők és a progi is úgy akarja.
    Minden esetre eléggé erős gép kell hozzá ,vagy csak a demoban kellett levennem minimumra mindent .....
    Egy rövid lista :
    DTM Experience PC Race game (Redeem Code)

    > PC version for download <

    - The 9 official DTM racing tracks from the 2013 season
    - The 22 official DTM cars of the 2013 season
    - 3 difficulty levels (Novice, Amateur, Get Real)
    - 5 game modes (Single Race, Championship, Leaderboard
    Challenge, Track Test, Online Competitions)
    - DRS Function (Drag Reduction System)
    - Including DTM Experience 2013/14 Season Pass
    (Access to the coming DTM Experience 2014 and Online
    Multiplayer Mode for all buyers until the 31st of March, 2014)

    Egyébb infó itt elérhető.
    http://store.dtm-experience.com/game...-76540001.html
    Utoljára módosította: endy papp; 2013. 12. 05. 18:55.

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •