Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (77 összesen)
  1. #26
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    nálam minden játéknál 98% on van a középre húzás, lehet nem jó így de ezt szoktam meg én így érzem hogy van közöm a vezetéshez,lehet hogy ti akik több tapasztalattal bírtok azt mondjátok nem jó ahogy használom,de nekem így jó.
    Ha a Logi driverben nem teszel pipát a középrehúzáshoz, de beállítod egy értékre, akkor vezetés közben semmit sem csinál! (Én így használom.) Csak mikor kilépsz a menübe akkor középre húzza a kormányt. Így elkerülve, hogy mikor kilépsz a rajtra akkor 360°-al elfordított kormánnyal rajtolj.
    Volt itt már olyan.
    Így használva a kormányzás is sokkal életszerűbb. Mármint pipa nélkül.
    Bepipával nehezebb lesz a kormányzás és rontja is az FFB érzetet.

    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Mentem a progival 10 kört, mivel demo, túl sok minden nem jött le, szerintem Race szintű a fizika, én nem tudtam 1x se megcsúszni vele, se féktávot elrontani pedig nem vagyok pro
    Na épp ezt hiányoltam én is. Azért akárhogy is tapadjon egy verda, hogy nem tudok blokkolni meg csúsztatni vele az elég vicces.
    Pedig az életben is miket nyomnak az ilyen verdákkal huhúúúú.
    Rajtnál örülnek ha egyenes el tudnak indulni , kerékcsere után meg mekkorákat driftelnek mindig.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2013. 10. 21. 16:07.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  2. #27
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Kipróbáltam. Szerintem jó. Vagy fél óra használat után, amiből 10 percet az FFB beállításával kellett tökölni, meg a kormánybeállításokkal, mert alapból szörnyű.
    Aztán, amikor sikerült simbinesre belőni, utána már működött a gém. Nekem simán keresztbe állt kigyorsításon többször is, a fék beblokkol, persze lehet én bénáztam, ami zavaró viszont, hogy a megforgó kerékről nincs hang visszacsatolás, vagy csak alapból nincs jól ez sem beállítva, mert a hangpanelhez nem nyúltam.
    Nem tudok hinni benne, hogy 2013-ban visszafelé lépkednének fizika terén. Azt megint nem tudom, hogy egy DTM gép így mozog-e. A bírálók tudják?

  3. #28
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Ha a Logi driverben nem teszel pipát a középrehúzáshoz, de beállítod egy értékre, akkor vezetés közben semmit sem csinál! (Én így használom.) Csak mikor kilépsz a menübe akkor középre húzza a kormányt. Így elkerülve, hogy mikor kilépsz a rajtra akkor 360°-al elfordított kormánnyal rajtolj.
    Volt itt már olyan.
    Így használva a kormányzás is sokkal életszerűbb. Mármint pipa nélkül.
    Bepipával nehezebb lesz a kormányzás és rontja is az FFB érzetet.


    Na épp ezt hiányoltam én is. Azért akárhogy is tapadjon egy verda, hogy nem tudok blokkolni meg csúsztatni vele az elég vicces.
    Pedig az életben is miket nyomnak az ilyen verdákkal huhúúúú.
    Rajtnál örülnek ha egyenes el tudnak indulni , kerékcsere után meg mekkorákat driftelnek mindig.

    Értem én Zoli mit mondasz és mit mond Szabi is de nekem ha a profilerben kiveszem a pipát olyan a játéknál az autó vezetés mint a 0,semmi ellenállasa a kormánynak semmit nem érzek abból, hogy most a kormánynak bármi köze is lenne a kocsihoz az úthoz .
    ( ennél a játéknál ezzel együtt sem sok,de ez sim bin sajátosság)
    Én a valóságban is azt szeretem ha van középre húzás a kocsikon és van is még a nagyon szervós kocsiknál is.
    No csak oda akarok kilyukadni ,ha benn a pipa akkor érzem hogy a kerekek az uton vannak mert kormányzás közben van ellenállása a kocsinak és számomra irányítható úgy ahogy megszoktam a valós életben is,akár széria akár sportkocsiról van szó.
    Nálam a pipa nélkül ffb semmi nincs,mondjuk ennél a játéknál meg amúgy sincs,pedig maxra raktam amit lehetett.
    Még annyit hogy az iRacingnél is használom igaz ott nem kellene anyira, mivel anélkül is élvezhető,de nekem úgy szorossabb és pontosabb a kormi,jobban érzem a kocsit, közepén """kisebb a lyuk"""lehet hogy ez nem jó, de maradok ennél,így sics számomra semmilyen fals effekt ami zavarna,legalább is nem vettem észre .így is elproszkálok a középmezőny elején

    "Így elkerülve, hogy mikor kilépsz a rajtra akkor 360°-al elfordított kormánnyal rajtolj.
    Volt itt már olyan. "
    Na akkor nálam valami pont hogy fordítva van mert ha nincs pipa simám kivitelezhető ez amit írtál és idéztem.
    Na mind egy is ,nem akarom beszemetelni ezt a topikot tovább a kormány beállítási "tranzakciókkal" bocsi.....

  4. #29
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Kipróbáltam. Szerintem jó. Vagy fél óra használat után, amiből 10 percet az FFB beállításával kellett tökölni, meg a kormánybeállításokkal, mert alapból szörnyű.
    Aztán, amikor sikerült simbinesre belőni, utána már működött a gém. Nekem simán keresztbe állt kigyorsításon többször is, a fék beblokkol, persze lehet én bénáztam, ami zavaró viszont, hogy a megforgó kerékről nincs hang visszacsatolás, vagy csak alapból nincs jól ez sem beállítva, mert a hangpanelhez nem nyúltam.
    Nem tudok hinni benne, hogy 2013-ban visszafelé lépkednének fizika terén. Azt megint nem tudom, hogy egy DTM gép így mozog-e. A bírálók tudják?
    Ha valakinek sikerül beállítani a játékon belül mindent tökéletesre FFB,kormány stb stb,rakjon már fel ide képeket,kivi lennék úgy milyen a játék.....most már engem is érdekelne.
    Előre is köszi.

  5. #30
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Értem én Zoli mit mondasz és mit mond Szabi is de nekem ha a profilerben kiveszem a pipát olyan a játéknál az autó vezetés mint a 0,semmi ellenállasa a kormánynak semmit nem érzek abból, hogy most a kormánynak bármi köze is lenne a kocsihoz az úthoz. No csak oda akarok kilyukadni ,ha benn a pipa akkor érzem hogy a kerekek az uton vannak mert kormányzás közben van ellenállása a kocsinak és számomra irányítható úgy ahogy megszoktam a valós életben is,akár széria akár sportkocsiról van szó. Nálam a pipa nélkül ffb semmi nincs
    Sztem akkor nálad vmi más érték van nagyon elállítva, ami alapjaiban hazavágja az egészet.

  6. #31
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Ha valakinek sikerül beállítani a játékon belül mindent tökéletesre FFB,kormány stb stb,rakjon már fel ide képeket,kivi lennék úgy milyen a játék.....most már engem is érdekelne.
    Előre is köszi.
    Profilert állítsd be így én így használom minden szimnél kivéve a fokot.
    iRacing,Race07,Gtr2,ezeket profilerben nem állítgatom.Csak a játékban.

    Névtelen.jpg

  7. #32
    .
    Utoljára módosította: endy papp; 2013. 10. 21. 19:20.

  8. #33
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az elmélet szerint ez funkció fölösleges, mivel ha jól van beállítva a kormányod és a futóműved, akkor a futóműből eredő erők haladás közben amúgy is középre húzzák a kormányt, nem szükséges hozzá egy mesterséges effekt is.
    Ezt érdemes elolvasni:
    Kormány Kalauz - Beállítások

    Persze, mindenki úgy állítja be, ahogy neki jó.. ez az elsődleges és legfontosabb szabály!
    Ezer köszi Szabi ,valamikor rég olvastam csak valmiért mégse úgy állítotam be a profilerbe.
    Valószínű mivel a simbin játékok erre érzékenyebbek,vagy nem tom,jó én is bal..sz voltam az is igaz.
    De miután beállítottam olyanra (a profilerbe)amire ott írva vagyon,na egyszerre élvezhető lett és olyan amilyet kerestem benne.
    Erre mondják mindig tanul valamit az ember,no meg a jó pap is holtig tanul
    Mégegyszer kösz a segítséget

    Ennek örömére kipróbáltam a Race Room-t is újra és azt kell hogy mondja,teljesen rendben van ha kell csúszi a kerék blokkolva csikorogva ,ha kel egy pillanat alatt eldobja a seggét.
    Daytona Prototype Chevrolette .nagyon bejövős masina.
    Valószínűnek tartom hogy ez a demo a DTM E.egy lecsupaszított valami a kész nem ilyen lesz,ha a RR.m motorjára épül.
    Tudom eddig nem ezt mondtam és írtam de sajna az én bal..szságom miatt történt ami történ .
    Ezúton meg is követek mindenkit és elnézést kérek.
    Utoljára módosította: endy papp; 2013. 10. 21. 19:44.

  9. #34
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Kipróbáltam. Szerintem jó. Vagy fél óra használat után, amiből 10 percet az FFB beállításával kellett tökölni, meg a kormánybeállításokkal, mert alapból szörnyű.
    Aztán, amikor sikerült simbinesre belőni, utána már működött a gém. Nekem simán keresztbe állt kigyorsításon többször is, a fék beblokkol, persze lehet én bénáztam, ami zavaró viszont, hogy a megforgó kerékről nincs hang visszacsatolás, vagy csak alapból nincs jól ez sem beállítva, mert a hangpanelhez nem nyúltam.
    Nem tudok hinni benne, hogy 2013-ban visszafelé lépkednének fizika terén. Azt megint nem tudom, hogy egy DTM gép így mozog-e. A bírálók tudják?
    Feltennél légyszi egy print screent,mit hogy lőttél be a kormánynál a játékban?

  10. #35
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Feltennél légyszi egy print screent,mit hogy lőttél be a kormánynál a játékban?

    DTM_Experience_Demo 2013-10-21 20-10-05-564.jpgDTM_Experience_Demo 2013-10-21 20-10-29-589.jpg összes érzékenység 50%, dead zone 0, kormányszög 700 fok.profiler.jpg
    Utoljára módosította: prost; 2013. 10. 21. 20:30.

  11. #36
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Na, ezt én is kipróbálom, mert én is kínlódtam a beállítással. Majd szánok rá időt. Köszi!


  12. #37
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Koszi szepen!

  13. #38
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi segített.
    Mellesleg pici setup állítgatással úgy dobálja minden nagyobb gázadásnál a seggét ahogy kell ,sőt a kereket is álllóra füstölőre lehet fékezni.
    Egyre jobban tetszik,pedig az elején ...nagyon nem ,de így a kormi rendes beállításával,
    Nektek mi a legjobb időtök? nekem 1:39:8XX na nem mint ha számítana csak kivi lennék.

  14. #39
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi segített.
    Mellesleg pici setup állítgatással úgy dobálja minden nagyobb gázadásnál a seggét ahogy kell ,sőt a kereket is álllóra füstölőre lehet fékezni.
    Egyre jobban tetszik,pedig az elején ...nagyon nem ,de így a kormi rendes beállításával,
    Nektek mi a legjobb időtök? nekem 1:39:8XX na nem mint ha számítana csak kivi lennék.
    1.36.4-nél hagytam abba, fogalmam sincs, mennyi lehet benne

  15. #40
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    1.36.4-nél hagytam abba, fogalmam sincs, mennyi lehet benne
    Az igen.... gratula....
    Ennyire azért nem vagyok profi,no meg a 10-15 körömből volt vagy 3-4 értékelhető

  16. #41
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    700°-hoz 16-os steering lock? Nem kevés az egy kicsit?
    De 2013-ban már igazán megoldhatnák, hogy ha a kormány lehetővé teszi, akkor mindenféle kérdés nélkül a játék beállítsa az eredetihez hasonló beállítást. Az R3E-ben pl. totál töketlen módon a steering lockot betették a beállításokba (ahogy itt is van), de az R3E-ben azért van oldschool autó is, amihez teljesen más áttétel kellene, mint egy GT, vagy Daytona, vagy LMP járgányhoz.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  17. #42
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    700°-hoz 16-os steering lock? Nem kevés az egy kicsit?
    De az, viszont így lett jó, az eredeti 700/30-cal túl érzékeny volt.

  18. #43
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Kipróbáltam a 700/16-ot, de én azzal a hajtűben egyszerűen képtelen voltam befordulni.
    540/22 beállítást szoktam minden túraautóra használni. Lehet, hogy a DTM-nél még nagyobbat kellene, de pontos adatom nincsen erről, csak tippem.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  19. #44
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Üzenetek
    483
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    1.36.4-nél hagytam abba, fogalmam sincs, mennyi lehet benne
    http://www.racedepartment.com/wp-con...ncadella-3.jpg
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  20. #45
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Ahhoz képest, hogy a cél az volt, hogy körbeérjek, nem is rossz az enyém. Viszont ezek komolyan veszik, szóval itt is el kell kezdeni setupolni a franc essen beléjük

  21. #46
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Üzenetek
    483
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Ahhoz képest, hogy a cél az volt, hogy körbeérjek, nem is rossz az enyém. Viszont ezek komolyan veszik, szóval itt is el kell kezdeni setupolni a franc essen beléjük
    A rohadékok Még nem próbáltam a demót, de itt is ilyen bitang a tapadás mint a wtcc extreme-ben? Meg ugyebár ott is ki ki akar törni feszt a s*gge a gépeknek.
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  22. #47
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    A rohadékok Még nem próbáltam a demót, de itt is ilyen bitang a tapadás mint a wtcc extreme-ben? Meg ugyebár ott is ki ki akar törni feszt a s*gge a gépeknek.
    Hát tapadni tapad, míg úriasan autózol , az viszont jó jel szerintem, hogy egy valódi DTM pilóta Daniel Juncadella az első, talán mégse olyan sz@r ez a szim .

  23. #48
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Hát tapadni tapad, míg úriasan autózol , az viszont jó jel szerintem, hogy egy valódi DTM pilóta Daniel Juncadella az első, talán mégse olyan sz@r ez a szim .
    ha ő az :PPP
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  24. #49
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ha ő az :PPP
    "Update 1: These live pictures just came in. RD member and Mercedes worksdriver Daniel Juncadella testing DTM Experience at the Hockenheimring in preparation of his upcoming race weekend. Pictures here and here.
    Update 2: Impressive, Juncadella has beaten SimBin’s in house alien Marko Hartikainen here. Who said real drivers can’t race sims?"
    Szerinted?

  25. #50
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Nekem sehogy sem sikerül kiszenvedni értelmes kormányzást ebből (iR, Race, GTL, Shift 1-2-nél hamar belőttem). Kár érte, nem értem, minek túlbonyolítani ezt a részt...

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •