Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (77 összesen)
  1. #1

    R3E - DTM Experience

    De nem csak oda ,ha minden igaz a virtuális versenypályákra is, a SimBin jóvoltából.
    Kivi leszek milyen lesz .
    Demot is adnak ki így kilehet majd próbálni,ha minden igaz a télen kiadják.
    Egy kis vidi róla.,

    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 06. 25. 16:29.

  2. #2
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    De nem csak oda ,ha minden igaz a virtuális versenypályákra is, a SimBin jóvoltából.
    Kivi leszek milyen lesz .
    Demot is adnak ki így kilehet majd próbálni,ha minden igaz a télen kiadják.
    Egy kis vidi róla.,
    DTM-Masters...

    Én benne lennék

  3. #3
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    De nem csak oda ,ha minden igaz a virtuális versenypályákra is, a SimBin jóvoltából.
    Kivi leszek milyen lesz .
    Demot is adnak ki így kilehet majd próbálni,ha minden igaz a télen kiadják.
    Egy kis vidi róla.,

    Már töltődik is
    http://dtm-experience.com/
    Nem steames telepítős, hanem egy különálló 1 gigás install állomány.
    Csak lassan jön Nekem 60-es netem van, bőven 6MByte/sec fölött is töltődhetne, de csak 300K körül töltődik
    Utoljára módosította: vlevi; 2013. 10. 18. 17:22.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  4. #4
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    DTM-Masters...

    Én benne lennék

    Én is!!!! Gondolom ez is ugyanaz a motor lesz mint a Race07, topicot neki!


  5. #5
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Nem.
    A menü alapján RRE motor van alatta.
    A pálya, a kanyarjelzések, és az állománystruktúra alapján is RRE-nek tűnik.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  6. #6
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Nem.
    A menü alapján RRE motor van alatta.
    A pálya, a kanyarjelzések, és az állománystruktúra alapján is RRE-nek tűnik.
    Lehet, bár nemtudom az teljesen új platform e. Nekem most jön 1 mega körül egyébként, nem sokára lennt van


  7. #7
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    A menü alapján RRE motor van alatta.
    A pálya, a kanyarjelzések, és az állománystruktúra alapján is RRE-nek tűnik.
    Igen, sajnos. Olyan fos is.
    Nem tom mostanában miért nem előre lépkednek...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  8. #8
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Na mentem gyorsan pár kört. A hangok kurva jók, főleg replay-ből talán eddig ez áll a legközelebb a valósághoz. Az FFB nekem olyan furcsa és valszeg ez miatt a kormányzás is. Grafika szép színes meg minden, sok emberrel szerintem nekem kifogna a kis gépemen, de alacsonyabb grafon talán nem. Cockpit nézetből én sokat nem látok, hood nézetbe próbálgattam, nem rossz menni vele, de azért nem beszarás.


  9. #9
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Na ez engem is érdekel, köszi a figyelemfelkeltést
    Laptop nem viszi gondolom, majd megnézem az asztalin jövő héten.

  10. #10
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Na mentem gyorsan pár kört. A hangok kurva jók, főleg replay-ből talán eddig ez áll a legközelebb a valósághoz. Az FFB nekem olyan furcsa és valszeg ez miatt a kormányzás is. Grafika szép színes meg minden, sok emberrel szerintem nekem kifogna a kis gépemen, de alacsonyabb grafon talán nem. Cockpit nézetből én sokat nem látok, hood nézetbe próbálgattam, nem rossz menni vele, de azért nem beszarás.
    Nekem a korabbi gepemen (E7500, core2duo) kinszenvedes volt az iranyitas a R3E-ben. Gepcsere utan (i5-3470) sokkal jobb lett, de akkor sem'lopta be magat a szivembe. Azzal, hogy van benne easy mod, meg ilyenolyan vackok, ebbol nekem ugy tunik, hogy az arcade vonal fele akartak nyitni.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  11. #11
    Nos kipróbáltam én is.
    Dettó Race Room Ex.
    Asszem ez sem fogja meváltani a szim világot.
    Nem részletezném miért is ,kikell próbálni,majd mindenki maga döntse el....
    De hogy pénzt ezért sem adnék az tuti,ahogy a RR-ért sem.
    Utoljára módosította: endy papp; 2013. 10. 18. 22:57.

  12. #12
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Nos kipróbáltam én is.
    Dettó Race Room Ex.
    Asszem ez sem fogja meváltani a szim világot.
    Nem részletezném miért is ,kikell próbálni,majd mindenki maga döntse el....
    De hogy pénzt ezért sem adnék az tuti,ahogy a RR-ért sem.
    Akkor még mindig egyezik a véleményünk.
    Van ami sosem változik.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  13. #13
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Nos kipróbáltam én is.
    Dettó Race Room Ex.
    Miért, mit gondoltatok, a semmiből rittyentettek egy másik motort 3 hónap alatt?

    Most már a R3E az új platformja a Simbim-nek (ami eddig a Race07 volt), most már minden ezzel fog kijönni.
    Az egyetlen kérdés csak, hogy amit ígértek full-os fizikát, azzal elkészültek-e már, az mikor/hogyan lesz elérhető... és hogy mennyire lesz valóban full-os?
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 10. 19. 00:02.

  14. #14
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    jAJJJ Már töltődik .Gyanús is volt a videóban, hogy minden Real volt csak a fizika nem .
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  15. #15
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957
    Tényleg a RaceRoom Racing Exp. motorja, de szerintem nagyon jó kis game! Ha Get Real-re állítjátok az szintet, elég sokat változik az a fizika és nekem be is jön! Meg fogom venni, amint megjelenik és egy kőkemény tesztet veretek neki! Ha életképesnek tartom, akkor felveszem a kapcsolatot Szabival és nem kizárt, hogy bevállalnék egy DTM-Masters sorozatot! Végre valami új, ami nem ezer meg egy ligában fut .. ezzel lehetne szerintem robbantani!
    Azt azért elfelejtitek, hogy a DTM-ben elég brutál leszorító erőt lehet generálni, majdhogy nem sínautó feeling érhető el! Nagyon jó kis game volt így elsőre, természetesen jobban bele kell nyúlni a progiba és tesztek után okosabbak leszünk! Kérlek Titeket, ne hurrogjatok le mindent elsőre, főleg, hogy egy DEMO-ról beszélünk!!! Pacsi mindenkinek!

    Scuderia Giudice #099#

  16. #16
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg a RaceRoom Racing Exp. motorja, de szerintem nagyon jó kis game! Ha Get Real-re állítjátok az szintet, elég sokat változik az a fizika és nekem be is jön! Meg fogom venni, amint megjelenik és egy kőkemény tesztet veretek neki! Ha életképesnek tartom, akkor felveszem a kapcsolatot Szabival és nem kizárt, hogy bevállalnék egy DTM-Masters sorozatot! Végre valami új, ami nem ezer meg egy ligában fut .. ezzel lehetne szerintem robbantani!
    Azt azért elfelejtitek, hogy a DTM-ben elég brutál leszorító erőt lehet generálni, majdhogy nem sínautó feeling érhető el! Nagyon jó kis game volt így elsőre, természetesen jobban bele kell nyúlni a progiba és tesztek után okosabbak leszünk! Kérlek Titeket, ne hurrogjatok le mindent elsőre, főleg, hogy egy DEMO-ról beszélünk!!! Pacsi mindenkinek!

    Reméltem, hogy nem csak nekem lesz hasonló véleményem. Ha megjelenik, tesztelni kell és ha érdemes rá, bajnokságot csinálunk vele, jó kis 1,5 órás versenyekkel (végre...). Szervezőként is részt vállalnék...

  17. #17
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Kicsit nekem amolyan tipikus magyar mentalitas erzesem tamad ilyenkor.Unalmas,elavult ami van,de minden uj szar!?Nem igazi?Nem valós?Ugyanmár,marhára érdekelne hogy az ezt folyamatosan szajkózók közül hány embernek van fogalma arról mi is az igazi és valós!? Kvázi hányan ültek,vezettek ilyen-olyan versenyautót?!Nem elsősorban itteni hsz-ekre gondolok,de kissé nonszensz,hogy semmise jó.Mindig minden meg van magyarázva,hogy miért szar.A Race sinautó,pedig nem nagyon látni onboard videókon hogy annyira feszülnek a pilóták azért,hogy betörjék a gépeket.iR szar mert büntet,közbe megy a sírás hogy a mezőny bizonyos része eszetlenül versenyez,illetve büntet a vágásért,aztán hónapokig emiatt sírt a nagyérdemű.Akkor?Most ez hogy van?Ha egyik se jó,akkor mi?Ha a GTR az etalon,akkor miért is halt be a dolog?Nem fejleszt?Miből?Abból az x-szer párezer forintból,amennyibe került,cserébe míg a halál el nem választ!?Szép és jó lenne!Ilyen megközelítésben a büdös életbe nem lesz olyan fejlesztő,aki elfogadhatót dob a piacra...

  18. #18
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit nekem amolyan tipikus magyar mentalitas erzesem tamad ilyenkor.Unalmas,elavult ami van,de minden uj szar!?Nem igazi?Nem valós?Ugyanmár,marhára érdekelne hogy az ezt folyamatosan szajkózók közül hány embernek van fogalma arról mi is az igazi és valós!? Kvázi hányan ültek,vezettek ilyen-olyan versenyautót?!Nem elsősorban itteni hsz-ekre gondolok,de kissé nonszensz,hogy semmise jó.Mindig minden meg van magyarázva,hogy miért szar.A Race sinautó,pedig nem nagyon látni onboard videókon hogy annyira feszülnek a pilóták azért,hogy betörjék a gépeket.iR szar mert büntet,közbe megy a sírás hogy a mezőny bizonyos része eszetlenül versenyez,illetve büntet a vágásért,aztán hónapokig emiatt sírt a nagyérdemű.Akkor?Most ez hogy van?Ha egyik se jó,akkor mi?Ha a GTR az etalon,akkor miért is halt be a dolog?Nem fejleszt?Miből?Abból az x-szer párezer forintból,amennyibe került,cserébe míg a halál el nem választ!?Szép és jó lenne!Ilyen megközelítésben a büdös életbe nem lesz olyan fejlesztő,aki elfogadhatót dob a piacra...
    Ezzel maximálisan egyetértek

    Mentem a progival 10 kört, mivel demo, túl sok minden nem jött le, szerintem Race szintű a fizika, én nem tudtam 1x se megcsúszni vele, se féktávot elrontani pedig nem vagyok pro
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  19. #19
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel maximálisan egyetértek

    Mentem a progival 10 kört, mivel demo, túl sok minden nem jött le, szerintem Race szintű a fizika, én nem tudtam 1x se megcsúszni vele, se féktávot elrontani pedig nem vagyok pro
    Get Real-be azért kigyorson nekem sikerült egyszer megpördülni! Egyébként igaza van a felettünk szólónak, hogy a DTM-ben ezek a sziluett autók már-már a formaautóhoz vannak közelebb mint egy túraautóhoz, szóval sinautó feeling. Nekem nem is az hogy stabil, hanem a kormányzás volt furcsa. Aztán lehet ezt egy kis állítgatással orvosolni lehet... Ennek ellenére ha lenne egy jó mezőny én biztos jönnék futamra... (ha bírja a gépem, bár ha nem akkor már végleg érik egy i5-re fejlesztés )


  20. #20
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit nekem amolyan tipikus magyar mentalitas erzesem tamad ilyenkor.Unalmas,elavult ami van,de minden uj szar!?Nem igazi?Nem valós?Ugyanmár,marhára érdekelne hogy az ezt folyamatosan szajkózók közül hány embernek van fogalma arról mi is az igazi és valós!? Kvázi hányan ültek,vezettek ilyen-olyan versenyautót?!Nem elsősorban itteni hsz-ekre gondolok,de kissé nonszensz,hogy semmise jó.Mindig minden meg van magyarázva,hogy miért szar.A Race sinautó,pedig nem nagyon látni onboard videókon hogy annyira feszülnek a pilóták azért,hogy betörjék a gépeket.iR szar mert büntet,közbe megy a sírás hogy a mezőny bizonyos része eszetlenül versenyez,illetve büntet a vágásért,aztán hónapokig emiatt sírt a nagyérdemű.Akkor?Most ez hogy van?Ha egyik se jó,akkor mi?Ha a GTR az etalon,akkor miért is halt be a dolog?Nem fejleszt?Miből?Abból az x-szer párezer forintból,amennyibe került,cserébe míg a halál el nem választ!?Szép és jó lenne!Ilyen megközelítésben a büdös életbe nem lesz olyan fejlesztő,aki elfogadhatót dob a piacra...
    Én meg maximálisan nem értek veled egyet. Szerintem fordítva vetted be a gyógyszered.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  21. #21
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Én meg maximálisan nem értek veled egyet. Szerintem fordítva vetted be a gyógyszered.
    Miért is?

  22. #22
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel maximálisan egyetértek

    Mentem a progival 10 kört, mivel demo, túl sok minden nem jött le, szerintem Race szintű a fizika, én nem tudtam 1x se megcsúszni vele, se féktávot elrontani pedig nem vagyok pro
    Hmmm... akkor valamit nagyon nem csináltál jól, mert nekem azért sikerült többször megforgatni...
    Mellesleg a Race-ben sem sikerülnek neked ezek a dolgok?

  23. #23
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel maximálisan egyetértek

    Mentem a progival 10 kört, mivel demo, túl sok minden nem jött le, szerintem Race szintű a fizika, én nem tudtam 1x se megcsúszni vele, se féktávot elrontani pedig nem vagyok pro
    Nekem sikerült párszor kimennem a fűre...persze amennyire lehet a végsőkig feszítettem a tempót....,de nem azért mert pro vagyok ,inkább láma....
    Nos a fűvöv ez is korcsolya pálya,ahogy kell,elég vissza evickélni a pályára.
    Amit én hiányolok belőle az FFB,és a jobb kormányzás és irányíthatóság,minden maxra a játékon belül de nem veszem észre azt amikor a rázókő és egyébbre rámegyek,a megcsúszásoknál sincs az a vissza jelzés amit várnék,de ez már csak ilyen Sim Bin-es.
    Ha a logitec profilerben különböző effekteket (amik már nem azok amit a játék progi produkál,vagy kellene neki) feljebb toltam párat a 0-ról, már sokkal jobban "élvezhető",(csak sajna ez nem az amit én szeretnék )ez messze nem iRacing.
    Ott játékon belül inkább vissza kellett vennem ,mert szétszedte a kormit.pedig amiket itt rátoltam nicsenek is rátéve a profilerben soha.
    De ezzel sincs semmi baj mert tudom látom sokan ffb nélkül szeretik a játékokat,sőt középre húzást is 0 használják,nem értem de elfogadom,én nálam minde játéknál 98% on van a középre húzás, lehet nem jó így de ezt szoktam meg én így érzem hogy van közöm a vezetéshez,lehet hogy ti akik több tapasztalattal bírtok azt mondjátok nem jó ahogy használom,de nekem így jó.
    Vissza térve a játékra nem mondom hogy rossz sőt akinek bejön biztos élvezetes.
    Nekem picit sújtalanok a kocsik nem érzem azt a fizikát amit pl az iRacing nyújt.
    Még annyit azért gépigénye is van (3 moncsin),pár értéket csak médiumon használhattam,igaz ettől még nem lett csúnya (mint az rf2)hogy ne legyen lassú,pedig azért annyira nem kellene ehhez a grafhoz szerintem ,de lehet tévedek.
    Nekem pl a BMW tetszett legjobban,na nem mint ha a többi sokban különbözne,de kilátni még abból úgy ahogy az audinál mint ha a hátsó ülésen ülnél a kocsi eleje oly messzinek tűnt.
    Pedig amennyire lehet előre toltam az ülést.
    Majd meglátjuk a végleges kész mit nyújt ,biztos páran megveszik ,és leíják a tapasztallataikat,de az biztos nem fogok tülekedni a pénztárnál....
    Bocs nekem ez a véleményem,elnézést mindekitől.

  24. #24
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    De ezzel sincs semmi baj mert tudom látom sokan ffb nélkül szeretik a játékokat,sőt középre húzást is 0 használják,nem értem de elfogadom,én nálam minde játéknál 98% on van a középre húzás, lehet nem jó így de ezt szoktam meg én így érzem hogy van közöm a vezetéshez,lehet hogy ti akik több tapasztalattal bírtok azt mondjátok nem jó ahogy használom,de nekem így jó.
    Az elmélet szerint ez funkció fölösleges, mivel ha jól van beállítva a kormányod és a futóműved, akkor a futóműből eredő erők haladás közben amúgy is középre húzzák a kormányt, nem szükséges hozzá egy mesterséges effekt is.
    Ezt érdemes elolvasni:
    Kormány Kalauz - Beállítások

    Persze, mindenki úgy állítja be, ahogy neki jó.. ez az elsődleges és legfontosabb szabály!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 10. 21. 12:04.

  25. #25
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Miért is?
    Csak mert szerintem nem így van, és igazán nem értem miért fakadtál így ki.
    Amikor Next gen játékokról beszélünk és várjuk őket, akkor olyan dolgokat várunk, ami valamilyen oknál fogva a régebbi játékokban elvaultak, eljárt felettük az idő. Ez pedig olyan dolgokban jelentkezik egy autós játékban, hogy fizika, grafika. Természetes, hogy 2005-ben még nem lehett azt megcsinálni, amit 2013 lehet, de amikor 2013-ban nem kapsz mást, csak 2005-öt, akkor azt talán lehet fikázni szerintem. Szóval nem magyar mentalitás, és nem fikázásól van szó, hanem értetlenségről, hogy ennyi idő alatt miért csak ilyen kis mértékben változnak a dolgok, míg más tipusú játékokban fényévekkel előrébb járnak már. Tudom erre is megvannak a válaszok, de csak annyit akartam írni, hogy nem kell felháborodni ha az ember többet akar.
    De inkább ez a topik ne erről szoljon szvsz.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •