Találatok: 1 - 6 (6 összesen)

Téma: HGTLM9-Brno büntetések

  1. #1
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579

    HGTLM9-Brno büntetések

    56’ P24-P25 Pataki Márton-Knapig Szilárd
    A rajt után, a T1-hez közeledve Márton halad kissé előrébb, Szilárd pedig egy fél autóval mögötte. Márton a féktávhoz érve jobbra tereli Szilárdot, miközben a két autó összekoccan. A VB meglátása szerint Márton manővere kissé túl erőteljes volt, azonban Szilárd sem alkalmazkodott megfelelően Márton mozgásához.
    Az esetnek különösebb következménye nem volt.
    Versenybaleset

    56’ P11 Diczházi Péter

    Péter a T1-ben belefordul, az őt előző Terjéki Attila autójába. A koccanásból Péter jön ki némi lendületvesztéssel, így a VB álláspontja szerint Péter megbüntette saját magát, további büntetés nem szükséges.
    Nincs büntetés

    108’ P15 Sass Norbert

    Norbert a T5-ben nem hagy helyet a belső íven őt szabályosan előző Szloboda Gusztávnak. A két autó összekoccan, azonban némi tempóvesztéssel mindkét fél megússza a dolgot.
    Norbert büntetése: Figyelmeztetés

    113’ P17 Jankó Zsolt

    Zsolt hátulról nekikoccan az előtte –még az előző eset kapcsán- tempót veszítő Sass Norbert autójának. Az esetnek szerencsére különösebb következménye nem volt.
    Zsolt büntetése: Szóbeli figyelmeztetés

    118’ P18 Kiss Szabolcs

    Szabolcs nem hagyja magát terelni Jankó Zsolt által, így a két autó összeér. Az esetnem különösebb következménye nem volt.
    Szabolcs büntetése: Szóbeli figyelmeztetés

    135’ P23 Suput Zsolt

    Zsolt elvéti a pálya hátsó részén az egyik balos előtti féktávot, és egy vészfékezés után jó nagyot lök Pálinkás László autóján. Az eset során Zsolt megforog, és sokat bukik, miközben László minimális időveszteséggel megússza a balesetet. A VB meglátása szerint Zsolt alaposan megbüntette magát, így vélhetően tanul az esetből, de biztos ami biztos, tőlünk is kap egy enyhe büntetést.
    Zsolt büntetése: Figyelmeztetés

    1005’ P9 Szloboda Gusztáv

    Gusztáv egy meglehetősen rövidre vett féktávval próbálja megelőzni Fehér Zoltánt, aki maga is egy előzésben van. Gusztávnak még bőven lenne helye Zoltán mellett jobbra húzódni, azonban a túlzott lendület miatt nekiütközik Zoltán autójának. Az eset hatására Zoltán és a mellette haladó Terjéki Attila is „megkóstolják” szalagkorlátot.
    Gusztáv büntetése: Utolsó rajthely & 1 kategória visszasorolás a következő futamon.

    1875’ P11 Kiss Szabolcs

    A box kiállás alkalmával Fehér Zoltán próbál beállni a saját szerelőjéhez, miközben Niebel Zoltán éppen elindul az egyel hátrébb eső helyről. Nibi nekiütközik Fehér Zoltán autójának, aki ettől túlszalad a saját helyén. Cola éppen készül visszatolatni, amikor megérkezik Kiss Szabolcs auto pilot módban és nekimegy az autójának. Cola itt megunja a dolgot és feladja a versenyt.

    A Nibi féle elindulásnál a VB úgy látta, hogy Nibi a tükörből nem mérhette fel, hogy Cola pont elé fog beállni. Az időzítés pedig olyan szerencsétlen volt, hogy amikor Cola megjelenik Nibi látómezejében, abban a pillanatban engedi el Nibit a szerelője, így Nibinek nem volt ideje, hogy reagáljon. Ez sajnos a „nyalókás ember” hibája volt, akit viszont nem áll módunkban megbüntetni.

    Viszont a Kiss Szabolcs féle ütközésnél a versenyszabályzat alapján Szabolcsot terheli a felelősség, a ki nem kapcsolt auto pilot okozta balesetért.
    Szabolcs büntetése: 2 Figyelmeztetés
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 10. 18. 20:33.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Zsolt Jankó írta Hozzászólás megtekintése
    1005’ P9 Szloboda Gusztáv
    Gusztáv egy meglehetősen rövidre vett féktávval próbálja megelőzni Fehér Zoltánt, aki maga is egy előzésben van. Gusztávnak még bőven lenne helye Zoltán mellett jobbra húzódni, azonban a túlzott lendület miatt nekiütközik Zoltán autójának. Az eset hatására Zoltán és a mellette haladó Terjéki Attila is „megkóstolják” szalagkorlátot.
    Gusztáv büntetése: Figyelmeztetés & 1 kategória visszasorolás a következő futamon.
    Itt elírás történt, helyes büntetés:
    Utolsó rajthely & 1 kategória visszasorolás a következő futamon.

  3. #3
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    nem volt szándékomban a box esetbe Szabit belevonni de hamár így alakult megérdemli a figyit,tudom nem szándékosan maradt a benn az aupit.
    a Nibi meg az én esetemhez csak annyit tennék hozzá hogy van hátra nézés és nem csak a tükör,persze ha menteni akarom az irhám akkor csak tükröt használokmár akkor tudtam milesz a döntés mielőtt bárki elolvasta volna az óvásom,persze lehet okoskodnom rajta hogy én hogy csináltam volna de valszeg úgy ahogy Nibi,de azért nem kéne csak úgy ellegyezni az egészet ennyivel de ti tudjátok,az biztos hogy a boxban én is csak a tükröt fogom használni mer ugye ez így van rendjén.



    ez már nem tartozik ide de még annyit tennék hozzá hogy mostanában a box bejárat felől kezdődnek a boxok és nem a kimenő résztől,nem lehetne megoldani hogy az elején legyenek a boxok a zöldlámpánál?pl itt Brnoban is ha a boxbejáratnál kapod az elsőt helyet totál lekell lassítani hogy betudj állni a helyedre,sztem a box helyek se voltak elegendőek vagy nem tudom de ha vagyunk 25-en akkor kéne egy 40-vagy több férőhelyes box mert akkor nem tenne lehet minket hegyire hátára
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    a Nibi meg az én esetemhez csak annyit tennék hozzá hogy van hátra nézés és nem csak a tükör,persze ha menteni akarom az irhám akkor csak tükröt használokmár akkor tudtam milesz a döntés mielőtt bárki elolvasta volna az óvásom,persze lehet okoskodnom rajta hogy én hogy csináltam volna de valszeg úgy ahogy Nibi,de azért nem kéne csak úgy ellegyezni az egészet ennyivel de ti tudjátok,az biztos hogy a boxban én is csak a tükröt fogom használni mer ugye ez így van rendjén.
    Az is vizsgálva volt, hogy hátranézéssel mennyire volt látható, hogy pont elé fogsz beállni, de sajnos a lényegi rész, amikor ráfordulsz a Nibi előtti helyre pont teljesen a holttérben volt Nibi kocsija mellett. Tehát Nibi csak max az láthatta hogy jösz, de hogy hova fogsz beállni, az nem derült volna ki neki a hátranézésből sem. Persze megtehette volna, hogy vár, amíg ki nem derül hova állsz, de kétlem, hogy ezt Te vagy bárki más is megtette volna.
    Mindenképpen egy nagyon kényes és szerencsétlen eset, és ha bár szökő évente egyszer fordul elő, lehet kéne rá alkotni vmi szabályt, csak előbb ki kéne találni a tökéletes megoldást, amivel ez a jövőben elkerülhető.

    ez már nem tartozik ide de még annyit tennék hozzá hogy mostanában a box bejárat felől kezdődnek a boxok és nem a kimenő résztől,nem lehetne megoldani hogy az elején legyenek a boxok a zöldlámpánál?pl itt Brnoban is ha a boxbejáratnál kapod az elsőt helyet totál lekell lassítani hogy betudj állni a helyedre,sztem a box helyek se voltak elegendőek vagy nem tudom de ha vagyunk 25-en akkor kéne egy 40-vagy több férőhelyes box mert akkor nem tenne lehet minket hegyire hátára
    A PIT-ek a boxutca kijáratától vannak kiosztva sorban az boxbejárat felé. Jellemzően 10-15-20 db PIT van, egy PIT-en 2-3 autó osztozik (ahogy a valóságban is). Ha mondjuk 15 PIT van, akkor a 16. szerverre lépő már az első PIT-en fog osztozni az első szerverre lépővel, ezzel sajnos a hely hiány miatt nem lehet mit kezdeni.

    Ha azt akarod, hogy a te PIT-ed minél előrébb legyen, akkor minél előbb kell fellépned a szerverre. Viszont ha nem akarsz osztozni a boxon, akkor úgy éri meg belépni, hogy tied legyen a leghátsó, mert azt tölti fel utoljára a további belépőkkel. Legalábbis ez az elmélet.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 10. 21. 11:15.

  5. #5
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A PIT-ek a boxutca kijáratától vannak kiosztva sorban az boxbejárat felé. Jellemzően 10-15-20 db PIT van, egy PIT-en 2-3 autó osztozik (ahogy a valóságban is). Ha mondjuk 15 PIT van, akkor a 16. szerverre lépő már az első PIT-en fog osztozni az első szerverre lépővel, ezzel sajnos a hely hiány miatt nem lehet mit kezdeni.

    Ha azt akarod, hogy a te PIT-ed minél előrébb legyen, akkor minél előbb kell fellépned a szerverre. Viszont ha nem akarsz osztozni a boxon, akkor úgy éri meg belépni, hogy tied legyen a leghátsó, mert azt tölti fel utoljára a további belépőkkel. Legalábbis ez az elmélet.
    ok értem már annak is örülök hogy reagált rá valaki.
    viszont akkor is a box végére rakja az egész bandátarra akartam volna utalni hogy brnoban is meg midohioban is hátul voltak a boxok és nem elől,elől volt vagy 20-30 boxhely amin levolt huzva a roló és oda sose rakott be senkit se,ezt nem értem hogy miért van fordítva az egész.nem lehet ezt valahogy megszerelni?vagy ezeken a pályákon azért van így megcsinálva mert a célegyenesben túl hátul van a rajt cél vonal?ez hülyeség,csak elmélkedtem egyet lehet
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ok értem már annak is örülök hogy reagált rá valaki.
    viszont akkor is a box végére rakja az egész bandátarra akartam volna utalni hogy brnoban is meg midohioban is hátul voltak a boxok és nem elől,elől volt vagy 20-30 boxhely amin levolt huzva a roló és oda sose rakott be senkit se,ezt nem értem hogy miért van fordítva az egész.nem lehet ezt valahogy megszerelni?vagy ezeken a pályákon azért van így megcsinálva mert a célegyenesben túl hátul van a rajt cél vonal?ez hülyeség,csak elmélkedtem egyet lehet
    Amiket leírtam azok az általános alapelvek, de ez nyilván pálya függő, illetve hogy hogy csinálta meg a készítő.
    Át lehetek ezeket variálni, de meglehetősen időigényes meló, illetve sok a hibalehetőség is, így csak nagyon indokolt esetben állnék neki ilyesminek, például ha nincs elég rajtrács mindent résztvevőnek.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •