Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (99 összesen)

Téma: HGTLM9 - Melbourne

  1. #51
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Fú, beraktam vmi langyi rap zenét healey motorhang mellé, ésmost úgy bedugult, zúg a fülem. Interferáltak, vagymi. Most sima motorhang is olyan mintha helikopter hasítana a fejem fölött. Bántó. Lekapcsoltam minden hangot, új élmény kusba suhanni a pályán. Új világ nyílik, újak a kanyarok. (úgymint a vakoknál, más érzékszervek erősödnek)

  2. #52
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

    Kérünk minden versenyzőt, hogy mind a gyakorláson, mind az időmérőn és mind a futamon két kerékkel maradjon mindig a fehér (esetünkben sárga) vonalon belül!
    Mint ahogy a szabályzatban le van írva... nem is értem, egyáltalán hogy merült fel a kérdés...

  3. #53
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Mint ahogy a szabályzatban le van írva... nem is értem, egyáltalán hogy merült fel a kérdés...
    Gondolom így: "... nem néztem pontosan utána, de éppen tegnap este merült fel bennem, mert láttam érdekes kanyarvételeket)"
    Azt vegyük figyelembe, hogy valószínű, hogy az akkor, épp úgy sikerült! Embere válogatja, hogy elveszi, vagy sem. Én nem tapasztaltam eddig gondot, szerintem (remélem) ezután sem lesz.
    Utoljára módosította: Morgo; 2013. 10. 24. 18:50.


  4. #54
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Gondolom így: "... nem néztem pontosan utána, de éppen tegnap este merült fel bennem, mert láttam érdekes kanyarvételeket)"
    Azt vegyük figyelembe, hogy valószínű, hogy az akkor, épp úgy sikerült! Embere válogatja, hogy elveszi, vagy sem. Én nem tapasztaltam eddig gondot, szerintem (remélem) ezután sem lesz.
    Tévedsz. Menj visszább 3 hozzászólással, ott merült fel...

  5. #55
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Tévedsz. Menj visszább 3 hozzászólással, ott merült fel...
    Még szerencse, hogy tévedni emberi dolog.
    Neveztem. Szóltak, hogy meló! Visszavontam. Szóltak, hogy nem lesz meló. Neveztem. Mivel nem lesz "B" szerver, gondolom nem lesz dádá, ha mégis lesz meló. Vagy mégis? Vagy mi van?


  6. #56
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Még szerencse, hogy tévedni emberi dolog.
    Neveztem. Szóltak, hogy meló! Visszavontam. Szóltak, hogy nem lesz meló. Neveztem. Mivel nem lesz "B" szerver, gondolom nem lesz dádá, ha mégis lesz meló. Vagy mégis? Vagy mi van?
    Nem lesz B szerver, a pálya elbír 36 főt, szóval ha nagyon bizonytalan, akkor inkább ne nevezz és gyere nyugodtan, ha mégis tudsz.
    És köszi, hogy szóltál előre!

  7. #57
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem lesz B szerver, a pálya elbír 36 főt, szóval ha nagyon bizonytalan, akkor inkább ne nevezz és gyere nyugodtan, ha mégis tudsz.
    És köszi, hogy szóltál előre!
    Úgy áll, hogy kibírja holnapig. Azért nézem a prekit, ha közelít a 36, akkor lépek, mert csak a nyomorúság a biztos. Köszönöm.


  8. #58
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Végül csak nem vállaltam be a Shelby-t, sajnos amúgy is nagyon gumikoptatós vagyok, a Shelby-vel 6 kör után csak szenvednék és tuti kiütnék valakit.
    Bár erre az esély így is csak csökkent, de meg nem szűnt .

  9. #59
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Kelleni fog majd tankolni, gyakoroljátok be azt is, mert fontos másodpercek múlnak rajta!

    Box: A tankolás menete a GTL-ben
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 10. 24. 23:34.

  10. #60
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Kelleni fog majd tankolni, gyakoroljátok be azt is, mert fontos másodpercek múlnak rajta!


    chrome nem találja a webhelyet azt írja ki.
    Box: A tankolás menete a GTL-ben

    nem találja a webhelyet azt irja a chrome
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  11. #61
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603

    Fasza

    Na ilyen gyorsan még sose lett probléma, ahogy átváltott a session race-re kidobott és kiírta, hogy connection with lobby lost. Utána a szerveket se látta, újraindítottam GTL-t látom már megy a verseny. Fasza. Kezd most már nagyon elegem lenni, áh....


  12. #62
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Nos, a 4. versenyig kellett várni, hogy meglegyen a "nem kellett volna elindulni" versenyem.
    Egy zaklatott nap után, brutál gyomorideggel ültem le a gép elé. Qualon fél másodperccel voltam lassabb, tudtam, hogy baj lesz, csak azt nem, hogy ekkora. Annyit mondanék, hogy a fairplay díjra már nem kell pályáznom.
    Az első kanyarban elcsűrtem pár ember versenyét, ami részben a felkészületlenség miatt volt, részben pedig az miatt, hogy már az első(!) kanyarban egyszerűen elméláztam, nem voltam ott. Ezután még úgy sem, jöttek a hibák, stb. Csak az általam kiütött emberek tiszteletéért nem nyomtam escet ("Idejött a majom, kiütött, majd elhúzot. Kössz!), de több hiba, majd valaki rohadt nagy lagján való megforgás, már kezdett sok lenni. Itt már nyúltam az escért, de mégsem. Azért sem! Megfordítani akartam a kocsit, de ekkor feltűnt egy jármű, úgyhogy inkább ellenkezőleg fordítottam a kormányt. Fal, rotty. Ez már olyan mértékű túlterhelést okozott az idegrendszeremben, hogy megnyomtam az önmegsemmisítőt. Szegény Sennheiser fülesem bánta, meg majdnem a monitor. A Porsche sem lesz a kedvenc autóm, konkrétan már gyűlölöm, nem tudok vele versenyezni. Még ott van a Falcon, de hasonló a helyzet. A gond, hogy a 4. helyen vagyok (voltam), ami szerintem nem az én helyem, de úgy látom a 9. helyig mindegy. Pech.
    Én nem tudom, de nem voltak korábban ezek a lagok. Legalábbis az elmúlt 1,5 évben nem vettem észre. Nem értek hozzá, nem tudom miért vannak, mitől vannak, de ott vannak és mocskosul elbarmolják a versenyt. Sajnálom, hogy így alakult, rohadt ideges vagyok még most is, főleg az elején történtek miatt. Bocsánat az érintettektől.


  13. #63
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    hát ezt nem hiszem el, kezdjük a végén, elnéztem mert 1 körrel hamarabb kellett volna pitelni, jó becsorogtam erre ezek emg tankolnak 3,2 litert WTF???? 32 volt beállítva..., becsorgok a boxutcába és kifogy mielőtt a helyemre érnék => esc

    T1nél óvatosan akartam lenni időben fékeztem, lehet ebből lett hátul gubanc, Witetól szóri ha már mindene kivolt tölem, nem spéciztelek ki magamnak csak mindig odakeveredtem, Szilágyi Pétertől elnézés, de kaptam én is az a tolást

    legalább lekerülök remélem már group4be

  14. #64
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Kezd teccceni a játék, hogy lehet úsztatni meg kicsit driftelni ezekkel,nem mint race-ben a bmw-el.

    kvali: megfutottam a legjobb köröm 2:28 vmi ,de kiléptem és vissza ,mert így volt megbeszélve, mivel nem neveztem meg inkább voltam prekvalin lassú,mint gyors. Majd gyakorlunk aztán csak lesz belőle vmi.

    R1: verseny előtt megnéztem hogy kell boxba menni / jó versenyző időben gondolkozik/ , a végéről indultam elengedtem mindenkit ,majd kocsikáztam szinte egyedül és Pataki és Hegyi úr idejét néztem. 2 megforgáson kívül csak a box utcában vertem neki a falnak a dögöt a nagy kapkodásban,de nem csináltattuk meg -gumit sem cseréltünk csak a tank. Lövésem nem volt mennyit kéne de kb. számolgattam közben így maradt még 1.5 liter is Majd box után aki jött elengedtem mindenkit mert lövésem nem volt ki köröz ki nem.. ezt honnan lehet tudni vajon..

    R2: kicsit filóztam az R1 után,de rájöttem ilyen nincs.

    Ha valakit feltartottam sorry-próbáltam félre állni.

    Következőre kicsit többet készülök. Ennél nem lesz nehéz A Porsche jól viselkedett kanyarodott meg miegymás egyenesben mintha a féket nyomtam volna. Nem mertem még a határokat próbálgatni inkább érjek célba kategória volt.

    Ákosnak üzenném no pánik én hozom a pontokat!
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 10. 24. 22:56.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  15. #65
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    No. Megvolt életem 3. GTL futama is.
    Imádom ezt a pályát, ki kellett próbálni!
    Nekem még mindig nem igazán tetszik hogy ilyen brutál különbségek vannak a kocsik között, de hát tudom, helyezkedni kell, meg a vasat meg is kell ülni... ez ilyen. ok, np!

    Q: PB! Ha jól emlékszem 8. hely

    R: Jó rajt, de elóvatoskodtam az első kört, így buktam pár pozíciót. Na akik itt elmentek, azokat kísértem nagyjából végig.
    A PIT-ben töltött idő jónak tűnt, bár megijedtem mikor hallom kalapálnak a srácok (lehet ki kellett volna venni valamit, mert csak a gumit nyomtam NO-ra.) 20 sec volt össz. Az sok?
    Csak mert páran igen megléptek a boxok után. (Az mondjuk nem kicsit volt demoralizáló hogy Kristóf akkor jött ki a boxból elém amikor a következő körre beterveztem a kiállást. Egy laza kiállásnyi előny.)
    Aztán üldöztem Terjék Attilát, de egy tempón voltunk, nem tudtam mit kezdeni vele.
    Végén egy két csúszkáló kocsi még meglehetett volna talán, de elfogytak a körök.
    Meg majdnem a benzin is.
    3.67-es fogyasztást írt az XD. Volt vissza 8 kör amikor kimentem és 34 L-t tankoltam az 1.2 körre elegendőre. Mégis 0.2 maradt a végére!
    Sosem voltam erős matekból, de ez hogyan? Végül 7. hely.

    Cola! Remélem a végén az előzésem nem volt sok, én tisztának éreztem.
    Összességében kicsit lapos futam volt, izgibbre számítottam, de a tervet teljesítettem:
    Nem löktem ki senkit, nem forogtam meg, végig mentem, jól éreztem magam!
    Grat mindenkinek!

    Ps: Nálam végig nagyon magasak voltak a pingek! 130-160 nem volt ritka! Cola egyszer valahol a verseny felénél megint beleállt az aszfaltba, aztán hirtelen eltűnt és visszarepült a helyére!
    Időmérőn pedig ment előttem egy piros ladik, aki egyszer csak beleállt az útba, én meg belementem és megtörte a kocsit. Aztán vissza ugrott előre és ment tovább.
    Utoljára módosította: Petryx; 2013. 10. 24. 23:00.


  16. #66
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Már a Quali alapján sem vártam nagy csodát. Az utolsó helyeken voltam, az elsőkhöz képest 7 másodperc hátránnyal. Ezt nem és nem tudtam ledolgozni. Aztán valami csoda folytán nem a legvégéről sikerült indulnom és még vagy két helyet előre is tudtam ugrani.
    Persze ez a csoda tartott a szokásos negyedik körig, amikor is mint a nyil egyenesen ki a kanyarból a kavicságyba. Mire összeszedtem a technikát, addigra hatan elmentek mellettem. Ebből kifolyólag persze a következő kanyart is egyenesitettem, ha már az ember valamit csinál, ne csinálja félgőzzel. Ezzel sikerült elérnem, hogy a legutolsó helyen legyek. Ott hátul volt pár jó csatám, aztán bementem tankolni. Egész jól sikerült, kivéve azt, hogy valamiért az emberem egyszerüen nem akart visszaengedni a pályára, már rég nem csináltak semmit az autómmal de még mindig állt előttem és lengette a kezét. Aztán mikor végre kiengedett, akkor meg jöttek csomóan tankolni.
    Persze hiába nyomtam be a pitlimitert, amikor az emberem elengedett, csak azt néztem hogy kikerüljem a többieket a boxban, azt csak későn vettem észre, hogy a limiter kikapcsolt. Gyorsan visszanyomtam, de addigra már irta a pálya, hogy boxban való gyorshajtás miatt áthajtásos büntit kaptam. Na akkor volt mögöttem kb négy ember, de mivel a következő körben megcsináltam a büntit, igy mindenki visszakerült elém.
    Onnantól már csak vonatoztam, aki gyorsabb volt és lekörözött elengedtem és tudomásul vettem hogy se Sörös Gabit, se a másik előttem lévő embert nem tudom utolérni.

    Természetesen sikerült megint chat csendben dumálnom, mert amikor beirtam amit beirtam, utána néztem rá az órára és már kilenc óra egy perc volt. Mindegy, ez van.

    Legalább már sikerült végigmennem egy versenyen, nekem már ez is nagy eredmény.
    Utoljára módosította: Hezso; 2013. 10. 24. 23:36.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  17. #67
    Kerekes Attila Regisztrált proton79 logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 20.
    Életkor
    44
    Üzenetek
    46
    Szerintem rám gondoltál a laggolással, sajnos sokszor van gondom vele!

    Elnézést kérek mindenkitől, akinek problémákat okoztam ezzel!

    Nekem tetszett a verseny, igaz, nem vagyok gyors a pályán, de igyekszem, amit ki tudok hozni a gépből, azt stabilan tartsam végig, amit most sikerül elérnem.
    A rajtnál a tömegkarambolból utolsó helyen sikerült kijönnöm, s onnan vágtáztam végig (21. helyezés). Az első sikeres pit kiállásom lassú lett, de legalább most nem nyomtam meg automatikusan az esc-t.

    GRATULÁLOK mindenkinek, s elnézést, akinek nehézséget/gondot okoztam!

    Úgy látom, módosítom a dolgot, nem szerepel a nevem a verseny eredmények között!
    Feltételezem akkor nagyon erősen laggolhattam, s azért!
    Utoljára módosította: proton79; 2013. 10. 24. 23:23.

  18. #68
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Na, hát nem volt ez rossz, de sajna jó se. Valahogy fejben nem voltam 100%-ig meg, nem is tudtam kiautózni az időmet kvalin. Persze ez attól is volt, hogy folyton ráestem körön lévő emberekre és nem tudtam tisztán menni, ez persze stresszelt szóval ördögi kör.
    Q: 2. hely
    R: Itt meg is ragadnám az alkalmat és sűrű bocsánatért esedezem. A rajtnál elforgott ez a dög és ahogy beraktam kettesbe úgy elrántott mint a huzat, pedig azért ilyet nem szokásom csinálni. Persze ettől még ez az én hibám, szóval megy majd az óvás, ha kint lesz a replay. Egyébként kemény futam volt végig. A gumik nem koptak úgy, mint vártam, ezért filóztam, hogy cseréljem-e, de végül lecseréltettem. Így 1 perces box után próbáltam visszaküzdeni magam. Az utolsó körökben egy kemény bolyba akadtam bele. Gyorsabb voltam náluk, de előzni az már más tészta. Nibit sikerült is picit megtolnom, ami miatt füvezett egyet. Megvártalak ugyan, de tudom, hogy ez nem vigasz. Sorry. Az utolsó kör brutál volt. Dobri Szabolcsot üldöztem a dobogóért és az utolsó kanyarokban sikerült megszerezni a pozíciót. Remélem nem voltam unfair.

  19. #69
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Q:10
    R:6
    Qualin pb-t futottam de "csak" a tizedik helyhez lett elég. A verseny rögösen indult, mire fel tudtam venni a ritmust egy páran elmentek mellettem de próbáltam addig is vigyázni a körülöttem levőkre. Az amcsi monstrumok megint megnehezítették a dolgom egyenesekben elnyúltak.... A végén Nibi tartott a kanyarokban az egyenesekben meg helló. Majdnem megittam a levét, mert rámhúzta Colát meg Diczházi Petit... Sikerült a box után Peti elé bekúsznom de gondoltam sokáig nem tudom majd tartani el fog menni, de nem úgy lett magam mögött tudtam tartani. Összességében nem volt rossz verseny.
    Utoljára módosította: teratti; 2013. 10. 24. 23:33.
    A király nem Elvis volt...

  20. #70
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Sziasztok!

    Végre megvolt az első éles versenyem. A Cortinát választottam.....nem volt túl szerencsés választás.
    Quali rendben volt, a rajtnál volt kicsit necces,de túléltem. Az első körtől az utolsóig végig küzdöttem,szerintem egy tiszta köröm nem volt. A csaták élvezetesek voltak...Kiss Szabi,Nibi,Matyesz,Kelemen Dávid..jó meccsek voltak.(Bocs,ha valakit kihagytam)

    A Cortina alapban működött volna,de.... damn V8...

    Igazából esélyem sem volt előzni,így maradt a vonatozás. Az utolsó körben Kelemen Dávid meg tudott előzni,így 4-ik lettem....0,5s kellett volna a dobogóhoz....de ez van, jó móka volt.

    Élveztem a csatákat,kösz fiúk!

  21. #71
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Hát sajna többet vártam a porshetól,semmi 1 nulla erőtlen volt nem erre a pályára kelett volna választanom,végül is csak böktem 1-et este 7 kor,jobb lett volna ha Falconozok
    a verseny alakulhatott volna jól is talán a dobogó is elérhető lett volna ha nem állok le kakaskodni ezzel a talicskával,Petrix tessék bátrabban támadni nem kell nézni kimegy előtted át kell lépni és kész:Pjobb lett volna ha elengedlek mert magamat lassítottam vele és még a box kiállás előtt kelett volna jó tempót menni hogy a v8-ak elé jöjjek vissza,nem bay ez már így veszett.
    Matyi elnézést,aszittem belsőn megtartod a kocsit,elkelett venned vagy csak úrias voltál?
    basta meg Petrix nem volt gond a végén elfogyott a benzinem:Pmuszály volt hogy kiengedjek mert már a célegyenes előtti részen dadogott,10 kör volt hátra 38L vettem fel 3.4L volt a fogysztásom átlaga ilyen ez,ha 40L tankolok akkor meg marad 10literfaya
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  22. #72
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Sokat készültem a versenyre. Kipróbáltam mindent amit lehetett , végül a Falcont választottam, bár tudtam, hogy a végére totál megeszi a gumikat.

    Kristóffal kicsit egyeztettünk (Tedd már fel a nyomorult TS-t...), osztottam egy vödör eszet, ha a rajtnál lenyomja Keca ne egy kör alatt verje meg, hanem várjon vele, úgy is elfogy alóla a gumi -de ez megoldódott a rajtnál.

    Q: 3. lettem, a Shelbyt Kecával és Kristófot a Healeyben nem lehetett befogni.

    R: Keca elrontotta a rajtot, így gyorsan a 2. helyen voltam. Kristófot nem próbáltam megelőzni, hagytam, utána meg nem is tudtam volna. Egy ideig Matyi jött és szépen maradt le tőlem, mögötte Keca. Majd helyet cseréltek. Keca kicsit gyorsabb volt, Matyinál, de velem kb egy köridőket futott. Kicsit hibáztam, ott buktam 1,5 sec-t, meg nagyon ürült a Shelby, így 6 sec-s előnyöm a végén 3-ra fogyott, de nem aggódtam, mert tudtam, hogy a Shelby torkosabb a Falconnál, így elébb boxol.

    A 15. kör végén én is tankoltam egy 80 liternyit. Majd folytattam a körözgetést. Más nem is történt, volt pár lekörözésem. A 2. helyen értem célba. Örülök, hogy jól sikerült a verseny. Csapatban is jó lett.

    Gratulálok Kristóf. Ügyes voltál.

  23. #73
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Q-ra belépva majdnem megfutottam megint a PB-met, csak elszúrtam. Rajtolni még mindig nem tudok, ez tény, valahogy nem tudok ráérezni a gázadagolásra, vagy a megfelelő fordulatszámtartományra. Igaz nem is gyakoroltam halálra magam. Középmezőnyből indulva a rajt miatt szépen hátraestem. Nem is ez fájt legjobban, hanem, hogy iszonyatos köröket tudtam csak futni. Alig, vagy semennyire nem tudtam magam mögött tartani olyanokat, akiket prequalon magam mögé utasítottam, akár mp-el is. Az első pár körben még mintha fordult volna a Cortina, de tulajdonképpen a verseny 1/3-ától mintha elfogytak volna a gumik (pedig nem), totál alulkormányzott lett a gép, nem fordult ahogy kellett volna, így lassabb voltam. Prequal időt még csak megközelíteni sem tudtam. Jók voltak a csaták sokakkal, nagyon fair versenyek voltak. De sajnos a többsége arról szólt, hogy magam mögött tartsam az ellenfelet. Kvázi versenyképességem konvergált a 0-hoz. Verseny végén Norbi keserítette meg az életemet, vagy/és az autó vezethetetlensége. Már már azt mondogattam, ha cserbenhagy az autó falnak viszem vagy darabokra szedem, eladom ócskavasnak. Végül Norbi megkegyelmezett és, maghagyta nekem a 16. helyet, ami azért 2-vel jobb, mint amiről indultam. (De nem annyival jobb, mint ahányan kiestek előlem) Tanulni, tanulni, tanulni...

  24. #74
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Na, ezt senkinek nem kívánom.
    Külföldi vendégem volt csütörtök délig, úgyhogy 3 napig éttermi ebéd és vacsora a kis feleségem főztje helyett. Szóval kicsinált rendesen, már kedd óta gondom volt, de tegnap estére csúcsosodott ki a dolog.
    A verseny nem volt rossz, ugyan kereket is cseréltem (még nincs rutin boxolásból, a Race-ben egyszerűbb), de a 12-13. hely meg lehetett volna, ha a 22. kör közepén nem kellett volna "széket váltani". Na ez a GetReal gyerekek. Vége: DNF.

  25. #75
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Sasyhroc írta Hozzászólás megtekintése
    ... Witetól szóri ha már mindene kivolt tölem, nem spéciztelek ki magamnak csak mindig odakeveredtem
    Kicsit flusztráló volt, hogy állandóan elém keveredtél vissza a pálya széléről. (Ennek az is oka volt, hogy a kis porschéval egyáltalán nem lehet erőből előzni, ahogy Cola is írta.) Volt olyan eset, amikor megcsúsztál kigyorsításon, nekem meg rá kellett fékeznem, mert nem akartalak felöklelni, így viszont majdnem én pörögtem meg, és mire összeszedtem a vasat, már 2 Cortina el is ment mellettem. Ettől egy kicsit durcás lettem, úgyhogy egy körön belül két féktávot is elrontottam, aminek az lett az eredménye, hogy buktam 10mp-et és még 3 autó elment mellettem. Aztán a 10-11. kör környékén kikerültelek, (megint a fűben keresgéltél valamit ) több mint 1mp-es előnnyel értem a 9-es kanyarhoz, és mégis sikerült megelőznöd a 11-es előtt. Sejtettem, hogy mi a titok, ami a replayből biztossá vált. Nem tudom ki hogy van vele, de én ha tudom vagy legalább sejtem, hogy jogosulatlan előnyhöz jutottam, (mert akár egy elfékezésből átvágtam a kanyart,) akkor nem fogom ezt kihasználva megelőzni az előttem levőt. Ebben a kanyarban éppen nagyon jól lehet érezni, hogy levágom a kanyart, mert mind a 4 kerékkel át kell menni a kerékvetőn, ami már a sárga vonalon kívül van. Aztán, hogy biztos előnyt szerezzél még a 12-est is átvágtad. Hát erre inkább már nem is mondok semmit. Részemről nincs harag, csak a miheztartást végett kikívánkozott belőlem.

    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Verseny végén Norbi keserítette meg az életemet, vagy/és az autó vezethetetlensége. Már már azt mondogattam, ha cserbenhagy az autó falnak viszem vagy darabokra szedem, eladom ócskavasnak. Végül Norbi megkegyelmezett és, maghagyta nekem a 16. helyet, ami azért 2-vel jobb, mint amiről indultam.
    Jó pár körön keresztül kergettelek, de csak abban bízhattam, hogy nagyobbat hibázol, mert előzéshez nincs elég ereje a porschénak, de akkorát sosem hibáztál, hogy előzési közelségbe kerüljek. Lehet, hogy lassan, de stabilan mentél.

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •