Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (99 összesen)

Téma: HGTLM9 - Melbourne

  1. #26
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Debasszus hogy mindenütt máshol van a Piros 100-as tábla. Egyszer elöbb, egyszer késöbb. Inkább ne lenne ott, többet segítene.

    Szerk: Megmég egy provokatív kérdés. Megerősítésként, ugye itt GTL-ben amit a pálya enged elv alapján mehetünk? Nem kétkerék fehérvonal, kerékvető...
    (zárójelesen: ha felváltva vegyítjük a játékokat, ligákat, akkor a szabályok is jobban összelehetnének fésülve, mert nekem fura hogy sokan megyünk mindkét szériában, mégis egyik héten lehet csapni a sarkokat, másik héten meg nyista.)
    Utoljára módosította: Kettel; 2013. 10. 22. 18:19.

  2. #27
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Megmég egy provokatív kérdés. Megerősítésként, ugye itt GTL-ben amit a pálya enged elv alapján mehetünk? Nem kétkerék fehérvonal, kerékvető...
    Ezt jó lenne tisztázni, mert a Shelby nem szeret fordulni

  3. #28
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Szerk: Megmég egy provokatív kérdés. Megerősítésként, ugye itt GTL-ben amit a pálya enged elv alapján mehetünk? Nem kétkerék fehérvonal, kerékvető...
    (zárójelesen: ha felváltva vegyítjük a játékokat, ligákat, akkor a szabályok is jobban összelehetnének fésülve, mert nekem fura hogy sokan megyünk mindkét szériában, mégis egyik héten lehet csapni a sarkokat, másik héten meg nyista.)
    Na vazz, elfelejtettem átírni itt is a szabályzatban , pedig ugyan azt a szöveget akartam ide is a vágásokról, mint a HTCM7-ben.

    Ok, most már nem variálunk, a következő versenytől korrigálom a szabályzatot, mély elnézést kérek mindenkitől, ezt elb..tam!
    (szerencsére eddig csupa olyan pálya volt, ahol nem lehetett vágni, mondjuk direkt így válogattuk össze őket )
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 10. 22. 19:33.

  4. #29
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Szerk: Megmég egy provokatív kérdés. Megerősítésként, ugye itt GTL-ben amit a pálya enged elv alapján mehetünk? Nem kétkerék fehérvonal, kerékvető...
    (zárójelesen: ha felváltva vegyítjük a játékokat, ligákat, akkor a szabályok is jobban összelehetnének fésülve, mert nekem fura hogy sokan megyünk mindkét szériában, mégis egyik héten lehet csapni a sarkokat, másik héten meg nyista.)
    Ja hogy itt amit a pálya enged elv van? Na ezt jó tudni... akkor lehet még faragni a köridőket! (nem néztem pontosan utána, de éppen tegnap este merült fel bennem, mert láttam érdekes kanyarvételeket)


  5. #30
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Miért irkálja ki, hogy az autó nincs meg a szerveren? Szinte csak 1 fajta skint tudok választani az autókból.

  6. #31
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    Miért irkálja ki, hogy az autó nincs meg a szerveren? Szinte csak 1 fajta skint tudok választani az autókból.
    Pontosan melyik autóval akarsz fellépni, amivel nem eged fel?

  7. #32
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Pontosan melyik autóval akarsz fellépni, amivel nem eged fel?
    Cortinák közül is többel, pl 171, 616, 862. Shelby GT350: 89,83. Ezeket most néztem.

  8. #33
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    Cortinák közül is többel, pl 171, 616, 862. Shelby GT350: 89,83. Ezeket most néztem.
    Hát egyiket sem a HGTLM9 pack-ból szedted le, az tuti!

    Srácok, a GTL bajnokság futamaira csak szűz GTL-re és a HGTLM9 Ősz Pack-okra van szükség!

    Aki pluszba pakol fel motyót, az ne csodálkozzon...

  9. #34
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát egyiket sem a HGTLM9 pack-ból szedted le, az tuti!

    Srácok, a GTL bajnokság futamaira csak szűz GTL-re és a HGTLM9 Ősz Pack-okra van szükség!

    Aki pluszba pakol fel motyót, az ne csodálkozzon...
    Valóban. Valami még ment fel, de hogy honnan, az egyelőre rejtély. Asszem lesz egy reinstall.

  10. #35
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    Shelby GT350: 89,83. Ezeket most néztem.
    807 és 880 a gyári

  11. #36
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Na hát úgy nézem alakul megint a mezőny!


    Illetve érdekes lesz a V8 kontra többiek kérdés.... a prekvalon eddig a V8-nak áll a zászló, de ne feledjétek, a boxban sokat kap majd a többiektől, illetve a célba is be kell érni vele!
    Boxkiállást javaslom gyakoroljátok!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 10. 23. 19:13.

  12. #37
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Boxkiállást javaslom gyakoroljátok!
    Csak utánad!

  13. #38
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    Csak utánad!


  14. #39
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Na hát úgy nézem alakul megint a mezőny!
    ...de vannak még, akik fel sem néztek szerverre! Ejnye...

  15. #40
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Na vazz, elfelejtettem átírni itt is a szabályzatban , pedig ugyan azt a szöveget akartam ide is a vágásokról, mint a HTCM7-ben.

    Ok, most már nem variálunk, a következő versenytől korrigálom a szabályzatot, mély elnézést kérek mindenkitől, ezt elb..tam!
    (szerencsére eddig csupa olyan pálya volt, ahol nem lehetett vágni, mondjuk direkt így válogattuk össze őket )
    Akkor ez a mondat a szabályzatban nem azt jelentette, hogy 2 kerékkel a pályát szegélyező vonalakon belül kell menni: "Általános alapelv vágásokhoz: legalább két kerék teljes terjedelmével mindig a pályán”?

    Most lehet addig vágni, amíg a pálya enged? (Csak mellékesen kérdezem, hogy a VB próbálta ezt a részét a pályának? Mert 3-4 autónyival is lehet a pálya mellett menni/kanyarodni és akkor sincs büntetés. Így 3-5mp-et lehet nyerni körönként.)

  16. #41
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor ez a mondat a szabályzatban nem azt jelentette, hogy 2 kerékkel a pályát szegélyező vonalakon belül kell menni: "Általános alapelv vágásokhoz: legalább két kerék teljes terjedelmével mindig a pályán”?

    Most lehet addig vágni, amíg a pálya enged? (Csak mellékesen kérdezem, hogy a VB próbálta ezt a részét a pályának? Mert 3-4 autónyival is lehet a pálya mellett menni/kanyarodni és akkor sincs büntetés. Így 3-5mp-et lehet nyerni körönként.)
    Melyik ez a rész?

  17. #42
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Melyik ez a rész?
    Szabályzat 5. pont. Vágások




  18. #43
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Melyik ez a rész?
    Csak a legalapvetőbb részeket mondom, (a két betonozott sikán,) a 4-es és 11-es kanyart is teljesen a palánk mellett be lehet venni büntetés nélkül. Ezen felül a 9-es kanyart a füvön keresztülvágva a hosszú egyenest jóval nagyobb sebességgel lehet teljesíteni.

    A szerveren nem próbáltam, mert nem akartam szabálytalan kört futni, de látva a prekval időket (és néhány hozzászólást) egy kicsit elgondolkodtam és kipróbáltam offline. Ott semmiért nem büntet.

  19. #44
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Szabályzat 5. pont. Vágások



    BAzz... a kanyart kérdezem!

  20. #45
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Ja hogy itt amit a pálya enged elv van? Na ezt jó tudni... akkor lehet még faragni a köridőket! (nem néztem pontosan utána, de éppen tegnap este merült fel bennem, mert láttam érdekes kanyarvételeket)

    Nahh megvan az a 10 másodperc!!

    amúgy szerintem vágni sehol se lehessen,mert úgy korrekt. Néha be-be csúszik de átmenni a füvön azt már ralliynak hívják vagy kertészkedésnek..
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 10. 24. 12:03.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  21. #46
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Nahh megvan az a 10 másodperc!!

    amúgy szerintem vágninapom, se lehessen,mert úgy korrekt. Néha be-be csúszik dtűntenni a füvön azt már ralliynak hívják vagy kertészkedésnek..
    A Porsche-hez nézd, az csak 6, hátha jobban érzed magad. Ha lenne még pár napom, 24.2 talán lenne, bár hétfőn még a 24.6 is soknak tűnt, így aztán a fene tudja. A verseny este lesz, ott kell majd virítani.


  22. #47
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Csak a legalapvetőbb részeket mondom, (a két betonozott sikán,) a 4-es és 11-es kanyart is teljesen a palánk mellett be lehet venni büntetés nélkül. Ezen felül a 9-es kanyart a füvön keresztülvágva a hosszú egyenest jóval nagyobb sebességgel lehet teljesíteni. A szerveren nem próbáltam, mert nem akartam szabálytalan kört futni, de látva a prekval időket (és néhány hozzászólást) egy kicsit elgondolkodtam és kipróbáltam offline. Ott semmiért nem büntet.
    Amikor én a pályát néztem, akkor úgy láttam, hogy nagyon nincs olyan pont, ahol érdemes lenne vágni, de mondjuk az tény, hogy ilyen extrém füvön átgázolós variációkat nem próbálgattam!

    Meló után mondok konkrétabbat is, kérlek addig is a rázóköveken túl ne nagyon közlekedjetek, pláne ne a füvön, vagy a betonozott pályán kívüli részeken!

  23. #48
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Kicsit most összezavarodtam, mint vasorrú bába a mágneses viharban. Lehet megint csak félreértek valamit, de mi ez az "amit enged a pálya"? Emlékeim szerint szezon elején le lett fektetve, hogy max annyival lehet letérni a pályáról, hogy 2 kerék még a kerékvetőn maradjon. Feltételezhető, hogy valaki túlzottan vág? Prequal miatt - ha csak 1 szerver van - tökmindegy. Ha hotlap bajnokságra megy az idő, akkor meg oda táncsak kell egy replay-t csatolni, vagy nem? Mégiscsak úgy illene, hamár "nembabramegyalátét". Versenyen megintcsak nem érdemes vágni... Szóval ->

  24. #49
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit most összezavarodtam, mint vasorrú bába a mágneses viharban. Lehet megint csak félreértek valamit, de mi ez az "amit enged a pálya"? Emlékeim szerint szezon elején le lett fektetve, hogy max annyival lehet letérni a pályáról, hogy 2 kerék még a kerékvetőn maradjon. Feltételezhető, hogy valaki túlzottan vág? Prequal miatt - ha csak 1 szerver van - tökmindegy. Ha hotlap bajnokságra megy az idő, akkor meg oda táncsak kell egy replay-t csatolni, vagy nem? Mégiscsak úgy illene, hamár "nembabramegyalátét". Versenyen megintcsak nem érdemes vágni... Szóval ->
    Ákos, a helyzet roppant egyszerű, a GTL bajnokság eddig egy kis családias bajnokság volt, ahol mindenki tudta a dolgát és nem volt szükség különösebb szabályozásra, így amit a pálya enged elv volt érvényben, de ez nem az jelentette, hogy árkon bokron gázoltunk át a füvön... hanem egyszerűen csak nem néztük azt, hogy lecsúszott-e a rázókőröl 5 centit a kerék, vagy sem... magát a büntetés részét pedig a programra bíztuk.

    Most idén, hogy igyekeztünk a Race07 és a GTL bajnokságot közelebb hozni egymáshoz és egységesíteni a szabályokat, ezáltal megszületett elsősorban a Race07 miatt (mert ott tavaly sok gond volt ezzel, itt nem) az új vágásokra vonatkozó szabályozás, amit én a HTCM7 Szabályzatba beleírtam, viszont a HGTLM9 szabályzatba pedig elfelejtettem átültetni. Viszont tekintve, hogy az előző 3 pályán esély sem volt sehol a vágásra, így erre a hiányosságra eddig nem derült fény... ugyan akkor nem gondol, hogy ettől függetlenül bárki is a füvön keresztül abszolválta a prekvalos idejét, ne fúljuk fel túlságosan ezt az ügyet fölöslegesen.

    Ha hazaértem és megnéztem részletesen az említett problémás kanyarokat, akkor jelentkezem még egy hivatalos állás foglalással, addig is maradjatok továbbra is a pályán!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 10. 24. 18:10.

  25. #50
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Íme a hivatalos állásfoglalás!

    Kérünk minden versenyzőt, hogy mind a gyakorláson, mind az időmérőn és mind a futamon két kerékkel maradjon mindig a fehér (esetünkben sárga) vonalon belül!

    Megvizsgáltunk szúrópróba szerűen néhány prekvalos időhoz tartozó replay-t, ugyan itt-ott történtek apró, pár centis pályalecsípések, azonban valóban mérvadó vágással nem találkoztunk a vizsgált replayek során.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 10. 24. 18:22.

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •