Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 99 (99 összesen)

Téma: HGTLM9 - Melbourne

  1. #76
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    T1-es látványosság. (Belülről kifelé: Nibi, Dobri Sz., Szabi, Taky)
    Melbourne T1 01.jpg Melbourne T1 02.jpg Melbourne T1 03.jpg
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  2. #77
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Na, ezt senkinek nem kívánom.
    Külföldi vendégem volt csütörtök délig, úgyhogy 3 napig éttermi ebéd és vacsora a kis feleségem főztje helyett. Szóval kicsinált rendesen, már kedd óta gondom volt, de tegnap estére csúcsosodott ki a dolog.
    A verseny nem volt rossz, ugyan kereket is cseréltem (még nincs rutin boxolásból, a Race-ben egyszerűbb), de a 12-13. hely meg lehetett volna, ha a 22. kör közepén nem kellett volna "széket váltani". Na ez a GetReal gyerekek. Vége: DNF.
    hát ezt elszartad..
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  3. #78
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Hát igen, ez a Porsche nem az a Porsche, amit a GTR2-ben megszoktunk... De hogy még a mini is gyorsabb nála egy hajszálnyival, az azért már több, mint ciki... Mondjuk Jankó Zsolt biztos jobban is gyorsított ki egy picivel nálam, na de akkor is...
    Az időmérőn benne maradt egy csomó. Kár érte, mert az elején egy-két Cortina kicsit feltartott, ettől megkímélhettem volna magam egy jó kvalival... A verseny első felében végig Zsolt minije jött mögöttem, majd egy kis hibámat kihasználva meg is előzött. A boxban elég sokat kaptam tőle, gondolom a fogyasztása még a porsche-nél is jobb. A végén érdekes volt Taky és Szabi harcát közelről látni, eléggé elkoptatták már a gumikat, de nekem még így se volt reális esélyem megelőzni őket, ill. nyilván egy előzés után a köv. egyenesben vissza is előztek volna. Ezért gondoltam az utolsó kombinációban kéne előzni, de nem lehetett elférni a csatahajók mellett...

  4. #79
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    T1-es látványosság. (Belülről kifelé: Nibi, Dobri Sz., Szabi, Taky)
    Melbourne T1 01.jpg Melbourne T1 02.jpg Melbourne T1 03.jpg
    Az a baj, hogy ezt így nem tudtuk abszolválni!

  5. #80
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Az a baj, hogy ezt így nem tudtuk abszolválni!
    Hát Szabival Ti tényleg nem. De a kép szépségét nézd ne a történteket.
    Hú látom Taky neked emlékezetes volt a T1 többször is.

    A futamról:
    Jó futam volt, nagy adag mákkal.

    Matyi há mé nem ment az a szekér az elején? Rengeteg időt buktunk ezzel.
    Bezzeg mikor eléd kerültem, rögtön megtaláltad a ritmust. Mondjuk ha tudom hogy ennyire belejössz akkor előbb elengedlek és akkor neked sem kell szabálytalanul előznöd.
    (1436-1456 P4-5) Vágásból indítottál előzést, oldalba is raktál, és még meg is előztél. Hát nem épp fair play díjas. Még eldöntöm óvok-e.

    Volt még egy necces szitu Dobri Szabolccsal, 3163-nál egy pályán kívüli "előzésével", de ott érzésem szerint vissza akart engedni, csak szoros volt a szitu mert ránk esett KeCa. Majd kaptam is tőle egy izmosabb tockost. Arra megy az óvás mert nem volt az olyan előre nem látható szitu... Dobrival egymás mellett voltunk, gondolhattad volna hogy lassabban vesszük a kanyart. Nagy baj nem lett, harag nincs, de azért na. Amúgy szép gondolat volt hogy visszaengedtél, de mivel úgy is lényegesen gyorsabb voltál sok értelme nem volt, úgy is elmentél kicsivel később. Csak Szabi ellen így már nem sok esélyem volt.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2013. 10. 25. 12:14.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  6. #81
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    310
    Hát én nagyon elóvatoskodtam a rajtot és az első kört. De legalább nem törtem magam és mást össze (már ha jók az emlékeim ).

    Sajna a tempóm nem volt az igazi. Kerékcsere gond nélkül megvolt, persze most is álltak a "helyemen", de szerencsére elég volt a kollega mögé parkolni, és jutott nekem is benzin.

    Kb azon a helyen végeztem amire számítottam, az előzéseket mindeképp kell még szoknom, gyakorolnom, hogy biztosabb legyen a féktáv, ilyesmi.

    Irány a Hungaroring...

  7. #82
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Volt még egy necces szitu Dobri Szabolccsal, 3163-nál egy pályán kívüli "előzésével", de ott érzésem szerint vissza akart engedni, csak szoros volt a szitu mert ránk esett KeCa. Majd kaptam is tőle egy izmosabb tockost. Arra megy az óvás mert nem volt az olyan előre nem látható szitu... Dobrival egymás mellett voltunk, gondolhattad volna hogy lassabban vesszük a kanyart. Nagy baj nem lett, harag nincs, de azért na. Amúgy szép gondolat volt hogy visszaengedtél, de mivel úgy is lényegesen gyorsabb voltál sok értelme nem volt, úgy is elmentél kicsivel később. Csak Szabi ellen így már nem sok esélyem volt.
    Gondoltam is, hogy a kanyarban nem fogok elmenni, viszont belülről nem tűnt erős lökésnek, de tény, hogy felesleges volt ott annyira nyomni. A visszaengedésről meg csak annyit, hogy nem tudom mit szóltál volna ha kifogásként benyögöm, hogy úgyis lassabb voltál... Akkor megint én lennék a szar, hogy legalább megvárhattalak volna stb. Egyébként meg nem tudtam, hogy ki milyen gyors, mert amikor beértelek titeket, csatáztatok egymással. Majd megkapom érte a büntit, te örülsz, én meg tanultam belőle, azt jó idő.

  8. #83
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    Gondoltam is, hogy a kanyarban nem fogok elmenni, viszont belülről nem tűnt erős lökésnek, de tény, hogy felesleges volt ott annyira nyomni. A visszaengedésről meg csak annyit, hogy nem tudom mit szóltál volna ha kifogásként benyögöm, hogy úgyis lassabb voltál... Akkor megint én lennék a szar, hogy legalább megvárhattalak volna stb. Egyébként meg nem tudtam, hogy ki milyen gyors, mert amikor beértelek titeket, csatáztatok egymással. Majd megkapom érte a büntit, te örülsz, én meg tanultam belőle, azt jó idő.
    Nem tiltja semmi a bevárást, csak általában újabb nyűg a védekezőnek. Hogy jajj már megint mögöttem van "azállat". Ha megóv akkor úgy is mindegy, már tolhatod, ha meg nem, akkor csak ért valamit a gesztus hogy bevártad. Persze előre ezt nem tudhatod.
    Elég erőszakos szitu volt, vagy csak benézted.
    Na mindegy, megtanultad hogy óvatosabban közelítsd a lassabbakat.

    Én Matyival jártam majdnem így, T1-ben annyira lelassult hogy egyszer meg is pöciztem még az elején, egyszer meg csak majdnem, de az már a kanyar közepén volt, ha ott pöcizem tuti kavicsol, szóval a frászt hozta rám mindig. Nehéz volt elhinni hogy ennyire szarul fordul ott a Shelby.
    Féklámpája meg már nem volt mert Te (KeCa) leverted az egyik oldalit én meg a másikat.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  9. #84
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    T1-es látványosság. (Belülről kifelé: Nibi, Dobri Sz., Szabi, Taky)
    Melbourne T1 01.jpg Melbourne T1 02.jpg Melbourne T1 03.jpg
    Wáhá, ebben én is gyönyörtködtem a replayben. Forgattam a kamerát. Képkészítésben gondolkodtam. Azért 4-en egy kanyaron átmenni, mégha megvan beszélve, előre levan vajazva, akkor sem könnyed mulatság!

    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Sokat készültem a versenyre. Kipróbáltam mindent amit lehetett , végül a Falcont választottam, bár tudtam, hogy a végére totál megeszi a gumikat.
    Kristóffal kicsit egyeztettünk (Tedd már fel a nyomorult TS-t...), osztottam egy vödör eszet, ha a rajtnál lenyomja Keca ne egy kör alatt verje meg, hanem várjon vele, úgy is elfogy alóla a gumi -de ez megoldódott a rajtnál.
    Q: 3. lettem, a Shelbyt Kecával és Kristófot a Healeyben nem lehetett befogni.
    R: Keca elrontotta a rajtot, így gyorsan a 2. helyen voltam. Kristófot nem próbáltam megelőzni, hagytam, utána meg nem is tudtam volna. Egy ideig Matyi jött és szépen maradt le tőlem, mögötte Keca. Majd helyet cseréltek. Keca kicsit gyorsabb volt, Matyinál, de velem kb egy köridőket futott. Kicsit hibáztam, ott buktam 1,5 sec-t, meg nagyon ürült a Shelby, így 6 sec-s előnyöm a végén 3-ra fogyott, de nem aggódtam, mert tudtam, hogy a Shelby torkosabb a Falconnál, így elébb boxol.
    A 15. kör végén én is tankoltam egy 80 liternyit. Majd folytattam a körözgetést. Más nem is történt, volt pár lekörözésem. A 2. helyen értem célba. Örülök, hogy jól sikerült a verseny. Csapatban is jó lett.
    Gratulálok Kristóf. Ügyes voltál.
    Köszi.
    Na eljött aminek jönnie kellett Egy fecske nemcsinál nyarat, nemkell agódni, nemfordul többet ilyen elő.
    Q: Prekis időhöz elég közel, de hogy szabályosan menjek arra koncentráltam.
    R: Egyedül a rajttól tartottam, V8-asok a tükörben, de jól el is kaptam, és KeCa is besegített a vargabetüjével az indulásnál. Első körökben a csapattársam, Joe jött mögöttem, és alig-alig akart nőni a távolság, ezért még hidegen piciket bele is hibázgattam. Arra gondoltam amit pont verseny elött megbeszéltünk, hogy Ő elengedne ha én gyorsabb lennék mögötte, és én is ugyanezt igértem (tenném) ha a fordított eset fordulna elő. Mondom mi lesz ha gyorsabb lesz nálam, nehogymá elkelljen engednem a győzelmet. Nemhagyom! Aztán csak elkezdett szépen nőni a távolság. Boxolás bemenetnél valaki elöttem is pont ment be, de azé elég lassan, szerencsére nem durrantam el mögötte, higgadtam totojázva megcsináltam a kötelezőt. Petryx- kijövetelnél, itt jó hogy pont eléd jöttem vissza, mertén arra gondoltam hogy hátha KeCával megdumálhattátok, és taktikailag jól belassítottál volna, vagy ilyesmi, de erre nemkerült sor.
    Aztán már csak amikor megláttam magam elött egy lekőrözöttet (a kenyeret le-kőrözöm), túl hamar akartam utolérni őket, és olykor abba hibázgattam bele. Könnyű volt na.
    Esti imám meghallgatásra talált, és megmaradt a net.
    Innentől kezdődhet a verseny!

  10. #85
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Nibi, nem szívesen szólok, mert rohadj meg, megint nehéz lesz téged megfogni, de futam közben fel-fel villant néha a féklámpád, mármint kigyorsok alatt is.

    Nézd meg a pedálod, mert hátha emiatt nem megy rendesen a szekér a futamokon!

  11. #86
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése

    Volt még egy necces szitu Dobri Szabolccsal, 3163-nál egy pályán kívüli "előzésével", de ott érzésem szerint vissza akart engedni, csak szoros volt a szitu mert ránk esett KeCa. Majd kaptam is tőle egy izmosabb tockost. Arra megy az óvás mert nem volt az olyan előre nem látható szitu... Dobrival egymás mellett voltunk, gondolhattad volna hogy lassabban vesszük a kanyart. Nagy baj nem lett, harag nincs, de azért na. Amúgy szép gondolat volt hogy visszaengedtél, de mivel úgy is lényegesen gyorsabb voltál sok értelme nem volt, úgy is elmentél kicsivel később. Csak Szabi ellen így már nem sok esélyem volt.

    Igen,a pályán kívül voltam...ott volt már csak hely

    És valóban jól érezted,elvettem a gázt,hogy visszaengedjelek,de jött KeCA ...talán ez volt a szerencsém,hogy elvettem

  12. #87
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nibi, nem szívesen szólok, mert rohadj meg, megint nehéz lesz téged megfogni, de futam közben fel-fel villant néha a féklámpád, mármint kigyorsok alatt is.

    Nézd meg a pedálod, mert hátha emiatt nem megy rendesen a szekér a futamokon!
    Hát ja jól néz ki de levonások után csak kicsivel vezetek. Aztán ha megindul Cola a Falconnal felét már le is dolgozta.

    Ezek csak pár %-os hirtelen felvillanások/befogások, nem számít amúgy semmit, de tény hogy hátulról zavaróka. Én is láttam a repyn, sajna csak abból, vagy a mások visszajelzéseiből tudom. Előbb utóbb elkezdi mindig ezt a fékem, akár poticsere után is... 4-5% holtjáték egyelőre megteszi de ez a kilengés/befogás egyre csak nőni szokott, amit nem értek. Hiába puceva, vagy akármi, nem segít neki. Illetve ha szíjjel szedem és kitekerem a potit mindkét végletbe, akkor megind jóideig jó lesz, de a tököm akar szervizelni annyiszor.

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Wáhá, ebben én is gyönyörtködtem a replayben. Forgattam a kamerát. Képkészítésben gondolkodtam. Azért 4-en egy kanyaron átmenni, mégha megvan beszélve, előre levan vajazva, akkor sem könnyed mulatság!

    Na eljött aminek jönnie kellett Egy fecske nemcsinál nyarat, nemkell agódni, nemfordul többet ilyen elő.
    Hát a fogalmazásod jó, mert tény, hogy mindenki átment a kanyaron... így vagy úgy...
    És grat a győzelmedhez. Ne azon agyalj hogy megint jóval jobb autóval voltál hanem hogy amennyire lehet kihasználtad a lehetőségeidet.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  13. #88
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Dobri Szabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    Igen,a pályán kívül voltam...ott volt már csak hely

    És valóban jól érezted,elvettem a gázt,hogy visszaengedjelek,de jött KeCA ...talán ez volt a szerencsém,hogy elvettem
    Hát ja ott volt csak hely, az is benne van, hogy egyáltalán nem számítottam rá hogy kigyorson így mellém ugrasz. Ha meg emiatt lassabban veszem a kanyart neked helyet hagyva, akkor tuti megelőzöl. Fura szitu volt, de KeCa megoldotta.
    Biztos röhögtél egy jót.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  14. #89
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ja ott volt csak hely, az is benne van, hogy egyáltalán nem számítottam rá hogy kigyorson így mellém ugrasz. Ha meg emiatt lassabban veszem a kanyart neked helyet hagyva, akkor tuti megelőzöl. Fura szitu volt, de KeCa megoldotta.
    Biztos röhögtél egy jót.
    Szerintem ezzel nem volt gond,"elfértünk",még kis kocc sem volt.... Én csak próbálkozni tudtam a kanyarokban a Cortinával,az egyenesekben ráértem gondolkodni,miért ezt választottam,miközben száguldoztak el mellettem a dömperek

    Igazából csak hallottam,itt nagyon jön a V8 hátulról ...persze a kanyarban már láttam is,és....upsz ,ez sok volt kicsit ...utána már csak menekültem ahogy tudtam.

  15. #90
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Fura szitu volt, de KeCa megoldotta.
    Na jól van, elég lesz most már. Kicsit agresszív voltam, hibáztam, de nagy tragédia nem történt. Majd megkapom érte a jussom.

    Idézet Eredetileg Dobri Szabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ezzel nem volt gond,"elfértünk",még kis kocc sem volt.... Én csak próbálkozni tudtam a kanyarokban a Cortinával,az egyenesekben ráértem gondolkodni,miért ezt választottam,miközben száguldoztak el mellettem a dömperek
    Furcsálltam is, hogy nem a shelbyvel neveztél. Brutál módon mentél a cortinával.

  16. #91
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Szeretnék panaszt tenni a szervezőségre. Úgy érzem elfogadhatatlan az egyenlőtlen bánásmód egy ilyen nagy mezőnyben (is). Elhiszem, hogy kis költségvetésből kell kigazdálkodni a versenyhelyszínek finanszírozását. De tűrhetetlen, hogy annyira túlzsúfolják a boxokat, hogy valakinek a kocsija egy vaskos betonoszlop mögé kerüljön. Sőt mi több, még a szerelőknek is bele kell implantálódniuk az oszlopba miközben azzal próbálnak elhitetni, hogy nincs ott az az oszlop, és mikor az ember nekihajt behorpad a frissen festett kasztni.

    GRAB_001.jpg


  17. #92
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretnék panaszt tenni a szervezőségre. Úgy érzem elfogadhatatlan az egyenlőtlen bánásmód egy ilyen nagy mezőnyben (is). Elhiszem, hogy kis költségvetésből kell kigazdálkodni a versenyhelyszínek finanszírozását. De tűrhetetlen, hogy annyira túlzsúfolják a boxokat, hogy valakinek a kocsija egy vaskos betonoszlop mögé kerüljön. Sőt mi több, még a szerelőknek is bele kell implantálódniuk az oszlopba miközben azzal próbálnak elhitetni, hogy nincs ott az az oszlop, és mikor az ember nekihajt behorpad a frissen festett kasztni.


    Szia Ákos,

    Ezt Szabival és Bordiiival csak -hosszas tanakodás után- Neked készítettük elő. Reklamálásodat nem tudom elfogadni, tudomásul kell venned, hogy mindig van megkülönböztetés, most Te lettél megkülönböztetve. Azonban még így is szerencsésnek mondhatod magad, mivel lett egy terminátorod, és legalább nem kettő az egyben box volt, ahol két autó van egymáson.

    Hello

    j
    Utoljára módosította: moneytoo; 2013. 10. 26. 09:54.

  18. #93
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    A legfontosabbat elfelejtettem...

    Köszönöm Taky a segítséget, és a tanácsaidat.

  19. #94
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Szia Ákos,

    Ezt Szabival és Bordiiival csak -hosszas tanakodás után- Neked készítettük elő. Reklamálásodat nem tudom elfogadni, tudomásul kell venned, hogy mindig van megkülönböztetés, most Te lettél megkülönböztetve. Azonban még így is szerencsésnek mondhatod magad, mert legalább nem kettő az egyben box volt, ahol két autó van egymáson.

    Na cső

    j
    Amúgy hálás vagyok érte, hogy legalább a garázskapu nyitva maradt.

  20. #95
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Kicsit megkésve, de én is leírom élményeimet a futamról.

    Választásom, most tudatosan a minire esett, mivel tudtam, hogy itt nem lesz gond az első gumik kopásával. Arra viszont nem gondoltam, hogy itt a V8-ak is jól tudnak gazdálkodni a gumikkal.

    A rajt szokás szerint problémás volt a front hajtásnak köszönhetően, így buktam pár pozíciót gyorsan-frissen. A T1 igen izgis volt, nagyon közel volt Gedő Miki, és Mihályi Zoli a két fehér Cortinával. Azután ment az adok-kapok az egész első körben, egyszer Tömöl Tomival zártuk le valamelyik Cortinának a pályát, így szegény már a füvön is próbált előzni, de végül kibekkeltük a hosszú hátsó egyenest.

    Azután előttem Tömöl Tomi haladt a porkéval, hátulról, meg osontak közelebb a Cortinák, Sass Norbi vezetésével. Végül Norbi rontott, én meg szoros küzdelmet követően végre megelőztem Tomit. Amúgy a mini tényleg jobb volt az egyenesekben, mint a Porsche, de a féktávokon nem mertem beejteni, mert ott verve voltam.

    A box után Szabi haladt előttem, láthatóan használtas gumikon, így egyre közelebb kerültem hozzá. Hátulról viszont jött Taky, aki cserélt, így sokkal gyorsabb volt. Végül akkor értem utol Szabit, amikor Taky is megérkezett. Jó kis csata bontakozott ki, de egyértelműen Taky-nak voltak a legjobbak az esélyei. Azután két körrel a vége előtt a célegyenes végén Taky megcsúszott, és a következő másodpercben kiütötte Szabit is előlem.
    Így sima 10. helyen futottam be, mint nevető harmadik, aki azért jobban örült volna, ha lejátsszuk rendesen a meccset.

  21. #96
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Nos, a 4. versenyig kellett várni, hogy meglegyen a "nem kellett volna elindulni" versenyem.
    Egy zaklatott nap után, brutál gyomorideggel ültem le a gép elé. Qualon fél másodperccel voltam lassabb, tudtam, hogy baj lesz, csak azt nem, hogy ekkora. Annyit mondanék, hogy a fairplay díjra már nem kell pályáznom.
    Az első kanyarban elcsűrtem pár ember versenyét, ami részben a felkészületlenség miatt volt, részben pedig az miatt, hogy már az első(!) kanyarban egyszerűen elméláztam, nem voltam ott. Ezután még úgy sem, jöttek a hibák, stb. Csak az általam kiütött emberek tiszteletéért nem nyomtam escet ("Idejött a majom, kiütött, majd elhúzot. Kössz!), de több hiba, majd valaki rohadt nagy lagján való megforgás, már kezdett sok lenni. Itt már nyúltam az escért, de mégsem. Azért sem! Megfordítani akartam a kocsit, de ekkor feltűnt egy jármű, úgyhogy inkább ellenkezőleg fordítottam a kormányt. Fal, rotty. Ez már olyan mértékű túlterhelést okozott az idegrendszeremben, hogy megnyomtam az önmegsemmisítőt. Szegény Sennheiser fülesem bánta, meg majdnem a monitor. A Porsche sem lesz a kedvenc autóm, konkrétan már gyűlölöm, nem tudok vele versenyezni. Még ott van a Falcon, de hasonló a helyzet. A gond, hogy a 4. helyen vagyok (voltam), ami szerintem nem az én helyem, de úgy látom a 9. helyig mindegy. Pech.
    Én nem tudom, de nem voltak korábban ezek a lagok. Legalábbis az elmúlt 1,5 évben nem vettem észre. Nem értek hozzá, nem tudom miért vannak, mitől vannak, de ott vannak és mocskosul elbarmolják a versenyt. Sajnálom, hogy így alakult, rohadt ideges vagyok még most is, főleg az elején történtek miatt. Bocsánat az érintettektől.
    Kár érte Sanyi, mert idáig nagyon hasítottál. Nem örültem amikor a 30. helyen láttalak a boxban parkolni. Azért nem olyan nagy a baj, max. ez lesz az eldobós versenyed.

  22. #97
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    A legfontosabbat elfelejtettem...

    Köszönöm Taky a segítséget, és a tanácsaidat.
    Bármikor szívesen...!

  23. #98
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Na akkor egy kis beszámoló tőlem is!

    Mindenek előtt el kell hogy mondjam, hogy ez az új rendszer és a versenyekre látogató mezőny minden előzetes várakozásomat felül múlta, az első két futam sem volt rossz, de ez a legutóbbi két Group-os menet a kedvenc versenyeim között szerepel, amit szeretnék megköszönni mindenkinek, akivel csak összekadtam az elmúlt két futamon!


    Az érdemi felkészülés sajnos elmaradt, mert technikai problémákkal küszködtem, folyamatosan ledobált a szerver és csak modem/router újraindítás után engedett vissza, de akkor is csak pár perc erejéig. Soha ilyen gondom nem volt még, nem is tudom mi lelte... ráadásul prekval zárás előtt tudatosult csak bennem, hogy itt bizony V8-cal kellene jönni és egy büdöst kört nem mentem még a Mustanggal, aminek az elterelgetése azért megkövetel némi felkészülést. Mindegy, amúgy is sík ideg voltam már a modem miatt, így minden mindegy alapon áthuppantam a Póni nyergébe, a telómról meg buheráltam magamnak mobilnetet Wifi-in keresztül...
    Ez a három együtt (V8 + no gyakorlás + telóról szórt mobilnet) azért elég halálos kombináció!


    Qual: Még itt is nagy erőkkel tanultam a gépet, viszont meglepően rövid idő alatt sikerült futnom egy 2:22:5-ös időt, ami csak 1 másodpercre volt Taky prekval győztes (Group1) idejétől, így olyan elégedett lettem magammal hirtelen, hogy nem is volt affinitásom tovább forszírozni, inkább nekiálltam teli tankkal körözgetni, hogy gyűjtsek egy kis rutint a futamra!

    Futam: 9. helyről indultam, előttem csupa V8, rajtolni meg itt már mindenki tud (kivéve Kecát! ), úgyhogy sok sanszom nem volt előre törni, de azért belecsaptunk a lecsóba! A rajt és az első kanyar izgalmasan alakult, feljöttem pár helyet, majd egyből el is vesztettem, mikor a T1-ben nem fértünk el egymás mellett négyen és kicsit a fűre kerültem. Az első körökben Fedor és Dobri Szabi Cortináját próbált a V8 erejét kihasználva lenyomni, de nem adták olcsón a bőrüket, aztán Nibivel és Matyival már nem tudtam tartani a tempót, így ők meglógtak. Közben Dobri úr pusholt folyamatosan hátulról (bár gondolom Őt jobban idegesítette a helyzet, mint engem ) és megérkezett Taky is, így egy pillanatra sem unatkoztam, de azért sikerült visszavernem a támadásokat!
    Közeledett a box kiállás, én meg minden szabad agykapacitásommal azon őrlődtem, hogy cseréljek-e kereket vagy sem. Ami biztos, hogy piszok nehéz vezetés közben fejszámolni, így végül egy "Nyuszi vagy McFly?!" felkiáltással rávettem magam a tökösebb húzásra! A Box-ban rendben ment minden, jól dolgoztak a srácok és Keca elé jöttem vissza a pályára, amin bizonyára mindketten jól meglepődtünk! Ő gondolom azon, hogy mit rontott el ennyire, én meg azon, hogy most vajon előtte vagyok, vagy kaptam tőle egy kört és el kell-e engednem?! Sok idő nem volt átgondolni, mert lazán elment mellettem, én pedig kisvártatva légüres térben találtam magam a 10. helyen, de a gázt folyamatosan taposni kellett, mert egyre közeledett rám hátulról Zsolti a Minivel, meg Taky a friss papucsokkal felvértezett Póni-val és még nagyon sok volt hátra.
    Egész sokáig kitartottam, aztán a 21. körben mindketten utolértek és megindult a móka, nagyon keményen elkezdtük egymás püfölni, ment az adok-kapok oda vissza!
    Uraim, ezer köszönet az élményért, erről szól a GTL, ezért csináljuk ezt az egészet!

    Melbourne3.jpgMelbourne1.jpgMelbourne6.jpgMelbourne2.jpgMelbourne4.jpgMelbourne5.jpg

    Aztán végül Taky nem számolt vele, hogy nekem a felniig kopott gumikkal kicsit más féktávokat kell vennem, és eldöntötte nekem a versenyt, igaz utána bevárt, de hát sok esélyem már nem volt ellene, így végül 12. hely. Mindegy, nem bánkódom, mert az élmény kárpótol mindenért, meg így legalább pont lecsúsztam az összetett 3. helyről és mehetek Group2-be alkotni!


    Minden összevetve még soha ennyire nem tetszett a bajnokság mint most, rengetegen vagyunk, mindenki nagyon korrekten megy és sok az ügyes versenyző, emellett a különböző autókból, boxtaktikákból adódóan rengeteg a csavar és az izgalom a versenyeken és valahogy mindig összeérnek a szálak a futam végére, hogy ne legyen olyan egyszerű a befutó! Alig várom a következőt!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 10. 27. 11:01.

  24. #99
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ...Petrix tessék bátrabban támadni nem kell nézni kimegy előtted át kell lépni és kész:P
    Igen Mester! Jogos, ebben (is) kellene még fejlődnöm!

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Petryx- kijövetelnél, itt jó hogy pont eléd jöttem vissza, mertén arra gondoltam hogy hátha KeCával megdumálhattátok, és taktikailag jól belassítottál volna, vagy ilyesmi, de erre nemkerült sor.
    Mééé tettem volna ilyet? Semmi közöm hozzá! Nem is vagyunk csapattársak! Az egy másik sportág!


Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •