Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (26 összesen)

Téma: Race07 Hotlap az FS autóért!

  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387

    Race07 Hotlap az FS autóért!

    Kedves Versenyzők!

    Kezdetét veszi a Race07 Hotlap verseny, melynek a szerencsés nyertese a BME Formula Student csapata (FRT) által épített kőkemény versenyautóba próbálhatja ki magát!

    A fődíjról és az FRT csapatról további infók itt olvashatók:
    Nyerj Formula Student élményvezetést Hotlap-ozással!




    A lebonyolítás részletei:

    Szimulátor: Race07
    Kiegészítők: STCC, STCC2, Race On, Andy Prialux Crowne Plaza
    Autó: minden a szerveren engedélyezett autó választható
    Pálya: Mosport International Raceway
    Időmérés vége: 2013. Október 2. - 20:00

    A feladat igen egyszerű, a megadott pályán a megadott autóval a lehető leggyorsabb kört kell futni a megadott határidőig!
    A fődíj az első 10 helyezett között kerül kisorsolásra, az 1. helyezett neve 10-szer, a 2. helyezetté 9-szer, a 3. helyezetté 8.-szor... a 10. helyezetté végül 1-szer fog szerepelni a kalapban, melyből a szerencsés nyertes neve végül kihúzásra kerül!


    A részvételhez szükséges:
    A Race07 sorozat megvásárolható a Steam-ről, itt egy kis segítség a kiigazodáshoz: SimBin ábra
    Pálya letöltés: Race07_FS_Hotlap* (aki már letöltötte a HTCM7 Ösz Pack-et és az 1.1-es Patch-et, annak nem kell)
    Névhasználat: a Fórum profilodban (regisztráció) "a játékban használt név" mező pontosan egyezzen meg a GTL profilneveddel, ami a saját neved legyen nemzetközi ("fordított") formában, pl.: Tamás Kovács

    Szerver: GTR-Masters.hu #1
    Jelszó:
    "masters"


    A rendezvény a Race07 bajnokság (HTCM7) soron következő helyszínén kerül megrendezésre a bajnoki futammal azonos körülmények között!

    Az elért köridők megtekinthetők a Prekvalifikációban, a nevezését viszont csak az adja le, aki a Október 2.-án megrendezésre kerülő Race07 bajnoki futamon is részt kíván venni. A Hotlap versenyen való részvételhez nevezni nem szükséges, elegendő a mért idő és az érvényes névbeállítás. Időt bármilyen autóval lehet futni, de csak a legjobb idő fog számítani a végértékelésben.

    A Hotlap versenyen nyílt, bárki részt vehet rajta, viszont aki nem szervertag, annak a neve 2-vel kevesebbszer fog szerepelni a kalapban az elért eredményéhez képest, tehát legalább 8. helyet kell elérni, hogy részt vehessen a sorsoláson.


    *A szerveren csak a fenti csomagban szereplő tartalmak használhatók, a leggyorsabb körét tartalmazó Replay-t köteles minden résztvevő megőrizni és kérésre eljuttatni a szerverzőségnek!


    Sok sikert és jó tapadást!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 09. 30. 09:15.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Urak, lehet próbálkozni ám más autókkal is, nem csak amivel a bajnokságban mentek!

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Érkezett pár kérdés a HOTLAP versennyel kapcsolatban, ezekre szeretnék most reagálni:

    Az eslő és legfontosabb, azt hogy fizikailag ki üllhet be és ki nem az autóba, azt a FRT csapat dönti el, nekünk ebbe nincs beleszólásunk. Tehát lehet hogy vki papíron megfelel a követelményeknek, de egy 160 cenits 95 kilós ember nem biztos, hogy be fog tudni férni az autóba, míg egy 194 centis, de 75 kilós illető lehet, hogy igen. Ez a helyszínen fog kiderülni, erre előzetesen semilyen garanciát nem vállalunk, mint ahogy arra sem, ha a tesztvezetés bármilyen okból meghiúsul. (Ez esetben van ötletünk vígaszdíjra, amit viszont garantálok )

    A sorsolásra Október 4.-én Péntek este szeretnénk sort keríteni, és nagyon örülnénk ha lenne 3-4 önként jelentkező, akik eljönnének hitelesíteni a sorsolást. Helyszínül keresünk egy jó kis kocsmát Budapest belvárosában, aztán sorsolás után legorítunk pár sört is, ha már ott vagyunk! Ide a topikba írja le, aki ráér és jönne!

    A nyertest privát üzenetben értesítjük, ha 3 napon belül nem reagál, akkor elvesztette a fődíjat és a sorsoláson kihúzott pót nyertest fogjuk értesíteni, neki már csak 2 napja lesz. Ha ő sem reagál, akkor a leggyorsabb köridővel rendelkező versenyzőé a díj.

    A nyereményt lehetőség van átruházni, de csak a Hotlap verseny első 20 helyezettje közül valakire. (Nekünk is fontos, hogy olyan ember üljön az autóba, aki érti a dolgát)
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 09. 28. 20:04.

  4. #4
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Jól csinálod!

  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Jól csinálod!
    Sörni jössz-e'?

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Már csak 1 nap van hátra, szerda este 8-kor lezárul a Hotlap verseny!

    http://www.gtr-masters.hu/prequal/6302

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Sziasztok! A hivatalos végeredményt ma este közzé teszem, illetve a tesztvezetés kisorsolására holnap este kerül sor!

    Aki szeretne ott lenni a sorsoláson, mert nem bízik benne, hogy nem csalunk , vagy csak szeretne inni velünk egy sört, az jöjjön:

    Október 4. Péntek 20:00, Astoria
    (gyülekező a Burger King előtt)
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 10. 04. 11:51.

  8. #8
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    A Race07 Hotlap verseny végeredménye:

    1. 1:20.761 - Sinka Dániel - 10 pont
    2. 1:20.853 - Báldi Gergő - 9 pont
    3. 1:20.881 - Tóth Gábor - 8 pont
    4. 1:20.907 - Fehér Zoltán - 7 pont
    5. 1:21.067 - Neszvecskó Bence - 6 pont
    6. 1:21.111 - Verpelethy József - 5 pont
    7. 1:21.164 - Lőrinczy Máté - 2 pont (4-2 pont nem szervertag)
    8. 1:21.250 - Huszár Norbert - 3 pont
    9. 1:21.267 - Kelemen Dávid - 2 pont
    10. 1:21.411 - Leitner Norbert - 0 pont (1-2 pont nem szervertag)



    Teljes végeredmény az összes legjobb idővel:

    https://dl.dropboxusercontent.com/u/...lap_Race07.htm

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Jó hát akkor egymagam sorsolom ki a fődíjat, ha senki nem jelentkezik!

  10. #10
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    33
    Üzenetek
    804
    Jövök de csak 8 körül addig nem bebaszni.

  11. #11
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Jövök de csak 8 körül addig nem bebaszni.
    Akkó áttesszük 8-ra, nem sürgős...

  12. #12
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Jövök én is.

  13. #13
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Lezajlott a Race07 Hotlap verseny fődíjának kisorsolása (közjegyző jelenlétében: Nagy Mátyás & Sinka Dániel), a BME FRT csapatapa által épített Formula Student élményvezetés nyertese:

    Neszvecskó Bence



    Gratulálunk a nyereményhez és jó szórakozást kívánunk!



    A sorsolás menete:
    A TOP10 versenyző nevét egy papírlapra írtuk annyi példányban, amennyi az elért eredménye fényében megilleti, a neveket kivágtuk, összehajtottuk, egy kis dobozban alaposan megkevertük, majd a fődíj nyertesének neve kihúzásra került úgy, hogy a sorsolást végző személy nem láthatta a doboz tartalmát. Húztunk pót nyerteseket is, arra az esetre, ha a fődíj nyertese nem jelentkezne 3 napon belül.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 10. 05. 15:09.

  14. #14
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    310
    Gratula a nyertesnek! Jó/kellemes csapatást!

  15. #15
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Ide is gratula. Reméljük valaki meg is küldi vele.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  16. #16
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Innen is gratula! És hajrá, csak padlógáz!

  17. #17
    Neszvecskó Bence Versenyző Unbaised logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    68
    Köszönöm szépen
    Be the Driver, Live the Life!

  18. #18
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948

  19. #19
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Gratula! Jobb láb a gázon , bal láb a jobb lábon!
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  20. #20
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Sziasztok!

    Egy igazán jó szombati nap volt ez. Gokart,Formula student....nagy élmény. A gokart sem volt gyenge,de az elektromos Formula Student....nagyon bitang egy autó.

    Persze így elsőre....minden ismeretlen és új,de azt lehetett érezni,ez nagyon megy...menne... persze a pálya is inkább a biztonságról szólt,ami érthető is.

    Szabival és Bencével először gokartoztunk,jó bemelegítésnek tűnt....bár nem ment minden simán....erről ennyit

    A Formula Student-tel ezek után már óvatosabbak voltunk,Bence és én is biztonságit autóztunk inkább. Szabi viszont odatette!!! Hamarosan video is lesz,dolgozom rajta..

    Köszönöm a lehetőséget, ez tényleg élmény volt! És köszönöm Szabinak és Bencének,jó móka volt!

  21. #21
    Neszvecskó Bence Versenyző Unbaised logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    68
    Sziasztok, szeretnék írni a fundrive-ról egy kis beszámolót , nem vagyok az a nagy mesélős fajta, de próbálkozom

    Legfőképpen a Michaelaról szeretnék írni , a kocsi megabrutálisan pontos, kezes, őröltnek kellett lenned, hogy csúszkálj vele, ugyanis a fundrive alkalmából úgy volt beállítva, hogy limitálva voltak dolgok, newtonméterek(kb fele), se nem alul, se nem túlkormányzott nem volt az autó, szóval tipikusan kezdőknek, hogy egy picit belekóstoljanak a dolgokba.
    Amikor én vezethettem a kicsikét, próbáltam az egészet átérezni, milyen lehet egy ilyen nyitott kerekű, könnyű kasztnis csodával tapogatni az aszfaltot, meg nem is akartam tönkretenni a verdát, mert ha én durvulok, akkor félek, hogy nincs kegyelem Lényeg ami lényeg, nagyon tetszett, nehéz is szavakba önteni, egyszerűen imádni való ez a dolog.
    Egyedül azt sajnáltam, hogy nem tudtam csúsztatni a farát, abban a másfél percben míg vezethettem, nem nagyon lehetett kitapasztalni dolgokat, egyedül az élményt próbáltam memorizálni. Alapvetően mindig a kigyorsításokra mentem, el is értem az ottani limitet érzésem szerint, és utólag jött le, hogy nem tudtam a seggét kicsit se csúsztatni, még emlékszem arra is, hogy pumpáltam a "menet/hajtó?"pedált is az utolsó kör utolsó hosszabb egyenese kigyorsításán, de semmi Az is utólag jött le, hogy váltanom se kellett, elektromotor ugye, az egész annyira újdonság, hogy hihetetlen. Lényeg ami lényeg, egy élmény volt
    Szabi is írhatna egy beszámolót, ő nem féltette a kocsit
    Be the Driver, Live the Life!

  22. #22
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Unbaised írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi is írhatna egy beszámolót, ő nem féltette a kocsit
    Na hát kezdjük ott, hogy teljesen meg lettem győzve az elektromos hajtás létjogosultságról, ez egy rettenetesen jó dolog!

    A fő előnye, hogy nem kell túráztatni, pörgetni, pumpálni a motort, tekintve, hogy a maximális nyomaték már a legkisebb fordulaton is kisajtolható belőle, így minden késlekedés nélkül, azonnal üt a verda minden "gáz"reakcióra és bődületes erő van benne... le sem tudom írni, hogy ez mennyire jó dolog! Nem kell várni, hergelni, alkalmazkodni, csak nyomod és már megy is ki a hátsó tengely! Arról nem is beszélve, hogy mindezt meglehetősen csöndben teszi, így rengeteg olyan dolgot hallasz a gumiról és a futóműről (meg a saját lélegzetvételedről), amire eddig nem volt lehetőséged és bizony hasznos információul szolgálhatnak vezetéshez.


    Először egy elektromos gokart-ot volt alkalmunk kipróbálni, nekem már az elég lett volna, ha azzal egyedül hagynak fél napra! Iszonyatosan mókás volt, csak rányomtál a gázra és kapaszkodtál, hogy nehogy kiess belőle, úgy megindult... köze nem volt az eddig általam próbált kicsit komolyabb gokartokhoz sem, emellett volt rajta tárcsafék is, nagyon harapott az egész cucc, röviden: beszarás!

    Az FRT által épített FS verda pedig maga a csúcstechnológia, egyszerűen minden négyzetmilliméter az autón arra van kihegyezve, hogy hasíts vele és ezt folyamatosan minden megtett méteren érezteti is veled. A kocsi tökéletesen semlegesen viselkedik a kanyarokban, iszonyatosan tapad és bődületes nyomaték/erőtartalék van benne, bármikor meg lehet fickósítani a hátsó tengelyt. Elég szűk és kacskaringós volt a pálya, mégis az volt az érzésem, hogy - szinte - bármit meg lehet itt vele csinálni! Épp ezért próbáltam kicsit csapatni vele, de sajnos ami egy Metallica koncerten előny, hogy a 188 centimmel mindenki felett ellátok, az itt nem jött túl jól, ugyanis a combomtól alig bírtam körbeforgatni az F1 stílusú volánt, így gyors oda-vissza kanyarokban és az ellenkormányzásoknál folyamatosan fennakadtam magamban, így a felét nem sikerült kivitelezi annak, amit szerettem volna. Mondtam is a srácoknak, hogy nagyon pöpec a gép, de jövőre 10%-kal nagyobbat építsenek, hogy megtekergethessem rendesen is bajszát!


    A képen éppen tolnak rá a rajtrácsra... nem így mentünk végig
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 01. 07. 22:32.

  23. #23
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Dobri Szabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    Hamarosan video is lesz,dolgozom rajta..
    Azért lassan már feltölthetnéd azt a videót...

  24. #24
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Azért lassan már feltölthetnéd azt a videót...
    ...hát igen...bocs..

    Nem részletezem,de nem jött össze...hosszú történet.... de itt van vágatlanul Szabi (nem én Szabi ) futása.



  25. #25
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Dobri Szabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    ...itt van vágatlanul Szabi (nem én Szabi ) futása.
    Köszi!


    Ejjj bazze' Bence... pont beleáll képbe!

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •