Találatok: 1 - 13 (13 összesen)

Téma: HGTLM9 Mid-Ohio büntetések

  1. #1
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579

    HGTLM9 Mid-Ohio büntetések



    Először is a VB nevében szeretnélek megdícsérni benneteket, mert a szép számú mezőnyben alig történt komolyabb szabálytalanság az első futamon. Élvezet volt nézni az első kört, melyben centikre autóztatok egymástól, de mindenki figyelt a másikra, és csak egy-két apró homokszem került a gépezetbe. Csak így tovább!

    Hegyi Zsolt chat stop megszegése

    Így az első bajnoki futam alkalmából csak jelképes büntetést oszt a VB, de a következő futamtól a chat stop megszegése már mindenkinek figyelmeztetést fog érni.
    Zsolt büntetése: szóbeli figyelmeztetés

    65’ P14-P15 Bordás Sándor-Gedő Miklós

    A T2-höz érve Miklós kissé bátran ereszti be autóját Bordás Sanyi mellé, másrészről viszont Sándor sem hagy megfelelően helyet a váratlanul pozícióba kerülő Miklósnak. A két autó összeér, azonban különösebb probléma nincsen az esetből.
    Versenybaleset

    77’ P14 Gedő Miklós

    Miklós a T4-ben megbillenti Szalafai Fedor autójának hátulját, ami pont elég ahhoz, hogy Fedor a pálya szélére kerüljön , és jelentős számú pozíciót veszítsen. A VB az eset vizsgálatakor arra a következtetésre jutott, hogy Miklós nem volt előzési pozícióban, így a felelősség őt terheli. Viszont kissé megenyhítette a szívünket, hogy valójában csak egy kis kocc volt a rossz pillanatban.
    Miklós büntetése: Utolsó rajthely

    110’ P23 Hegyi Zsolt

    Zsolt nem figyel a mellette belső íven forduló Knapig Szilárdra, és egyszerűen belefordul Szilárd autójába. Az esetből Zsolt jön ki némi lendületvesztéssel, így annak reményében, hogy Zsolt tanul az esetből a VB további büntetést nem tart szükségesnek.
    Nincs büntetés

    120’ P5 Pfennig Kristóf

    Kristóf beszúrja autója orrát Szabolcs mellé, miközben picit meglöki Őt. Az esetnek különösebb következménye nem volt, de tessék jobban figyelni az ehhez hasonló beszúrásoknál.
    Kristóf büntetése: Szóbeli figyelmeztetés.

    140’ P3 Takács Gyula

    Taky megpróbál az utolsó előtti kanyarban bemenni Niebel Zoli mellé, azonban balul üt ki a dolog és kiforgatja Nibit. Taky az eset során egy pillanatra sem volt előzési pozícióban Nibivel szemben, így a felelősség Őt terheli.
    Gyula büntetése: Utolsó rajthely & 1 kategória visszasorolás a következő "Group" típusú bajnoki futamon (3. futam - Brno).

    142’ P24 Hegyi Zsolt
    Zsolt ismét nem figyel a mellette belső íven érkező versenyzőre, jelen esetben Szalafai Fedorra, és belefordul Fedor autójának hátuljába. Bár az esetnek különösebb következménye nem volt, de tessék az ilyen helyzetekben jobban figyelni.
    Zsolt büntetése: Szóbeli figyelmeztetés

    149’ P15-P16 Gedő Miklós-Mihályi Zoltán

    Miklós egy vészmanőver során elhagyja az ideális ívet, majd kissé figyelmetlenül igyekszik vissza oda. Közben Zoltán kissé szélesre veszi a kanyart, így a két autó összeér. Az esetnek különösebb következménye nem volt, de mindkét pilóta okolható valamelyest az esetért.
    Versenybaleset

    735’ P17 Dózsa Ákos

    Ákos a pálya leggyorsabb pontján kibújik Szloboda Gusztáv szélárnyékából. Gusztáv enyhén jobbra tereli Ákost, miközben a két autó összeér, és Gusztáv autója stabilitást veszít, majd lesodródik a pályáról. A VB meglátása szerint Gusztáv jogosan terelte Ákost, és Ákos felelőssége lett volna tartani az oldaltávolságot a két autó között és jobbra húzódni. A VB a büntetésben méltányolja, hogy Ákos maga jelezte az esetet, valamint, hogy maga az ütközés csak nagyon apró volt.
    Ákos büntetése: 1 kategória visszasorolás a következő "Group" típusú bajnoki futamon (3. futam - Brno).
    Utoljára módosította: Zsolt Jankó; 2013. 09. 20. 22:44.

  2. #2
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Az utolsó rajthely mindkét futamra vonatkozik ? a sprintekre gondolok természetesen.

  3. #3
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Az utolsó rajthely mindkét futamra vonatkozik ? a sprintekre gondolok természetesen.
    Nem, mert csak az elsőnél van időmérő. A második futam indulási rendjét az első futam beérkezése határozza meg. Versenyszabályzat 2.4

  4. #4
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    "1 kategória visszasorolás a következő "Group" típusú bajnoki futamon."
    Ez miért büntetés?
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  5. #5
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    "1 kategória visszasorolás a következő "Group" típusú bajnoki futamon."
    Ez miért büntetés?
    Főleg Nekünk, mi?

  6. #6
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Főleg Nekünk, mi?
    Nem veled van bajom, csak nem értem az összefüggést, azaz a bünti menetét. Nekem ez így nem tűnik büntetésnek. Mert ugyan URH-ban van a vétkes, de aztán a kövi futamon meg jöhet jobb autóval. Amivel lazán visszahozza az URH által elszenvedett pár pont minuszt. Szerintem feljebb sorolás kéne, nem lejjebb.
    Vagy én nem értem mere van a vissza?
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Vagy én nem értem mere van a vissza?
    Ez a verzió talán sokkal kézenfekvőbb, mint a másik...

  8. #8
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a verzió talán sokkal kézenfekvőbb, mint a másik...
    És mi van azzal akit már nincs hova "visszasorolni"?
    Hú ebből a szóból még lesznek félreértések. Ha számozás alapján nézem akkor mindenki örül a visszának, ha a képet nézem és az alapján a fenti a legjobb kategória akkor nem örül a visszának senki. Csak az meg hogy hangzik már hogy a 4. kategóriás autó a legjobb?! Kicsit ez így gebaszos, de remélem azzal hogy én nem értettem elsőre és online-papírra vetettem, a többiek is jobban megértik. Én sokat gondolkoztam ezen.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Hú ebből a szóból még lesznek félreértések. Ha számozás alapján nézem akkor mindenki örül a visszának, ha a képet nézem és az alapján a fenti a legjobb kategória akkor nem örül a visszának senki. Csak az meg hogy hangzik már hogy a 4. kategóriás autó a legjobb?! Kicsit ez így gebaszos, de remélem azzal hogy én nem értettem elsőre és online-papírra vetettem, a többiek is jobban megértik. Én sokat gondolkoztam ezen.
    Te Nibi, ha ezen ennyit gondolkoztál, akkor javaslom egy keresztrejtvénynek már ne ess neki!

  10. #10
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Pont ma jutott ez eszembe, amikor a WTCC futamot néztem. Természetesen nem óhajtok vitát nyitni, de kérem a VB-t olvassák el ezt a pár sort. Amennyiben a VB látta a mai WTCC futamot, akkor tanúja lehetett annak, hogy a leszorító-védekező Oriola kapott boxutcai áthajtásos büntetést, nem pedig az, aki előzni próbálta. A másik, amit szerintem teljesen figyelmen kívül hagyott a VB és nem mellékes szimulátorozásnál, hogy jobbkormányos autóban ülve totál nem látható a kocsitól bal felől érkező jármű. Legfeljebb azok számára, akik több monitoron, teljes szélességben láthatják az autó környezetét. Az ítélet szerint nekem a legveszélyesebb szituációban folyamatosan balra kéne tekingetnem, ezzel tovább növelve a veszélyt, hiszen lekéshetem a fékpontot, ami növeli a kilökés esélyét. Javasolnám a VB számára, hogy ne hagyja figyelmen kívül azt, hogy ez egy szimulátor, melynek vannak hátrányai és korlátai a valós versenyzéssel szemben.

    Végül szeretném mellékelni a versenyszabályzat részletét:

    "Ha úgy érzed vagy olyan gyors, mint a mögötted lévő, nyugodtan küzdj meg vele, természetesen szabályosan. Amit szigorúan tilos: idióta vonalvezetést használni, cikázni a másik előtt, blokkolni, leszorítani az útról. A kanyar előtt el kell döntened melyik ívet választod, a belsőt vagy a külsőt és utána ott is kell, hogy maradj. Féktávon a veszélyes irányváltoztatás szigorúan tilos! Ha a másik ügyesebb és később fékez, sőt mi több hamarabb éri el a kanyar bejáratát akkor fogadd el hogy vesztettél. A következő kanyarban neked lesz lehetőséged előzésre. A versenyek többségében 1~2 órásak lesznek (kivéve a sprint futamokat), tehát a türelem biztos, hogy meghozza majd a sikert."

    Valamint a GTL Driving Aid:

    "Mindig figyeld a tükröt, tudd, hogy hol van a mögötted lévő és mérd föl az erőviszonyokat! Könnyen lehet ugyanis, hogy az ő autója rövidebb féktávra és nagyobb kanyarsebességre képes, mint a tied. Ha eltűnik a tükör látóteréből (és még a hangját is hallod!), akkor igen valószínű, hogy melléd került és megpróbál veled együtt elfordulni a kanyarban. Ilyenkor nem célszerű "erősködni" és ráhúzni a kormányt (leszorítani amúgy is tilos a már melletted levőt a pályáról), mert ha összeértek, akkor az lehet, hogy Ő lesz a hibás, de nagy eséllyel a Te versenyed megy majd tönkre. Inkább hagyj neki helyet, had forduljon el ő is, még így sem biztos, hogy meg tud majd előzni téged. Ha meg igen, akkor a következő kanyarban/egyenesben nálad lesz a lehetőség..."

    Úgy vélem, hogy a fent idézett szabály és a Driving Aid leírásnak megfeleltem: kanyar előtt eldöntöttem melyik íven megyek és ott is maradtam. Féktávon SEM változtattam irányt. Leszorítást egyáltalán nem követtem el, sőt mi több engem próbált leszorítani a védekező jármű.

    Bár az ítéletet elfogadom, mert úgyis megváltoztathatatlan, de nem értek vele egyet.

    Köszönöm a figyelmet.
    Utoljára módosította: Akos; 2013. 09. 22. 20:03.

  11. #11
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Kedves Ákos!

    Ami veled törént a futamon, azt nevezzük úgy nemes egyszerűséggel, hogy: "Terelés"

    Sejtettem, hogy ebből probléma lesz, mivel ez egy olyan kényes kérdés, ami régóta kifejtésre vár itt a Masters-en, klszülőben is van egy részeltes illusztrációkkal ellátott Guide a témában, de sajnos még nem végeztem vele...de igyekszem.

    Nos röviden és tömören a terelés jelenleg nincs megtiltva a Masters szabályzatban, az előrébb lévő pilótát illeti a szabad ívválasztás joga és ezzel orientálhatja (ésszel!) valamelyik irányba a támadóját, egész addig, amíg nem történik leszorítás. (Oriloláé az leszorítás volt, az nálunk is szigorúan TILOS). Amiket idéztél szövegeket a szabályzatból, azok egytől egyig a védekező pilótára vonatkoznak és ezek közül egyik pont sem lett megszegve Guszti részéről. Nem törént se cikázás, se idióta hirtelen mozdulat, se leszorítás és neked is hagyott végig bőven helyett a belső íven.


    Más: Azt hogy mit lehet látni az autóból és mit nem, azt soha sem fogadtuk el mentségként. Mindenkinek van agya és füle, amit nem látsz, azt bele kell kalkulálni. Egyetlen egy eset, amikor figyelembe vesszük hogy valaki valamit nem láthatott, ha valaki előtt vmi baleset törénik és az előtte lévő autóktól nem látja a bajt és nem tud rá időben felkészülni. Ami a kocsid körül történik, azt viszont érezned kell!



    Egyébként a terelés egy olyan dolog, amire nincs kézenfekvő egyetlen igaz és egységesen elfogatott helyes válasz, hogy lehet vagy nem... ez egy elvi kérdés és minden bajnokságban/ligában el kell dönteni, hogy mi ott a szabály ezzel kapcsolatban és aztán ahhoz tartani magunkat.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 09. 23. 00:34.

  12. #12
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Ákos!...
    Priviben írok, mert nem akarom teleszemetelni.

  13. #13
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Mivel az nem vet túl jó fényt ránk, ha két szervező vitatkozik egymással az érvényben lévő szabályokról , ezért a TT-vel folytatott beszélgetésünk áttettem a szervezői fórumrészbe.

    A téma további megvitatásával hamarosan jelentkezünk, amibe be lesztek vonva természetesen Ti is.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 09. 23. 14:49.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •