Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (71 összesen)

Téma: HGTLM9 - Mosport: Ferrari 275

Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Üzenetek
    1.086
    Lehet csak én olvastam felületesen, de a második futamon a pole-os versenyző hol áll meg bevárni, míg mindenki felsorakozik mögötte?

Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Ok. Szóval, ha mondjuk a 7-es gombhoz hozzárendelem, hogy "sziasztok" akkor én csak egy 7-est fogok látni, ti viszont a köszönést? Bocs, ha hülyeséget írok, de ezt még sose próbáltam ki.
    Na, tehát:
    Az 7-es gombhoz hozzárendeled a chat#1-et
    A chat#1-be beírod a szöveget
    az autóban pedig nem nyomsz c-t, mert az a sima chat. Csak simán a 7-es gombodat nyomod a gyorschathez (ha jól tévedek)
    Szerk: Viszont ez az egész elkerülhető azzal, hogy nem végzel R1-en a 10. helyen...

Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    30
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Ok. Szóval, ha mondjuk a 7-es gombhoz hozzárendelem, hogy "sziasztok" akkor én csak egy 7-est fogok látni, ti viszont a köszönést? Bocs, ha hülyeséget írok, de ezt még sose próbáltam ki.
    Nem, hanem nem kell megnyomnod a chat gombot hanem csak a 7-est és akkor mi látjuk hogy привет

Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    38
    Üzenetek
    310
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet csak én olvastam felületesen, de a második futamon a pole-os versenyző hol áll meg bevárni, míg mindenki felsorakozik mögötte?
    T1-et írtak, az gondolom a célegyenes/rajt utáni első kanyar (pontosan annak a bejáratánál). Én legalábbis ezt gondolom

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    34
    Üzenetek
    21.153
    Idézet Eredetileg Mizo írta Hozzászólás megtekintése
    T1-et írtak, az gondolom a célegyenes/rajt utáni első kanyar (pontosan annak a bejáratánál). Én legalábbis ezt gondolom
    igen

Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Életkor
    29
    Üzenetek
    580
    Bocs Cola...

Hegyi Zsolt Szervertag 2019 Hezso logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    791
    Gratulálok azoknak, akik végigmentek.
    Utoljára módosította: Hezso; 2013. 09. 26. 22:57.
    Öregember nem gyorsvonat.......

Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.770
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs Cola...
    np,pedig felfelé a dombon lehet megmentettelek még előtte
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

Város
    Kisújszállás
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.770
    Szabi eléd mentem ki?mindegy baromira nem fordult el pont az ivre fordultam ki,amatör hiba volt elnézést

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    34
    Üzenetek
    21.153
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi eléd mentem ki?mindegy baromira nem fordult el pont az ivre fordultam ki,amatör hiba volt elnézést
    Igen.
    Én meg a célban be akartalak várni a csapatért, de nem jól sült el.

Illetve Bordás Sanyinak tartozom egy hatalmas bocsánat kéréssel... vagy talán még többel..

Város
    Kisújszállás
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.770
    próbáltam volna szépen felfejlődni a 2. versenyen de hát annyira keresztbe kasul ment előttem mindenki mintha az életéért ment volna:P
    nem úgy sikerült ahogy terveztem de levontam a tanulságot,thx a futamot,és grat Takynak

Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    38
    Üzenetek
    310
    Végigmentem ugyan... de, sikerült az 1. körben kapkodni, és elfékeztem magam. Bocsi Szalafai Fedor, legközelebb óvatosabb leszek (és megtörténik az első óvásom, magam ellen ). Szerencsésebb voltál azért, jobban jöttél ki az esetből.

Azért izgalmas verseny volt...

Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.017
    ...thx a futamot,és grat Takynak
    Én is gratulálok az első futamhoz!

Néztem, hogy beragadtál, miközben Nibi meg lihegett a nyakamon!
    Rég nem volt ilyen adrenalin bomba bennem, mint most!

Az első futam elég kaotikus volt. Csak a 10 közé jutás volt az elsődleges cél, ami nagy nehezen összejött!

Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    A második versenyemet jól elb...tam.
    A rajt előtt asszem Hegyi Zsolt állt előttem, aki szépen félrehúzódott. én meg rutintalan módon utána. Kaptam is gyorsan egy S&G-t.
    Azután kigondoltam, hogy ezt gyorsan a rajt előtt letudom, erre túl csúsztam az emberen. Rükverc, +3 mp bukta.

A vége felé történt előzésemmel kapcsolatosan pedig Endrődi Zolitól kérek bocsánatot. Az előzésem az hibátlanúl agresszív volt, viszont utána 2 helyett 3.-ból gyorsítottam ki, és nem éppen szépségdíjas módon zártam le Zolinak.

Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.401
    Ez egy nehéz pálya, nem enged hibázni. A qualból többet nem tudtam volna kihozni, jó volt úgy, ahogy volt.
    R1: elvéreztek páran előttem, csak nyomtam, mint süket a csengőt. A végén sajnos Nibi visszavette a 2. helyet, de egyszerűen a 90 fokos kanyarból nem tudtam soha úgy kigyorsítani, mint mások, pedig széttiportam a pedált.
    R2: Nem volt rossz a kezdés, erre megijedtem egy "szellem autótól" és nagyon frankón eldobtam (kicsit az agyam is). A replayen láttam, hogy az bezony valódi autó volt, a boxból jött ki, de korábban is láttam pont ilyet "elémteleportálni". Egyszerűen reflexből elrántom, pedig tudom, hogy nincs ott. 18. helyről, egy rommá tört autóval próbáltam feljönni, a végén azt hiszem 8. lett. Kár érte, ez van. Azért örülök.

Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Életkor
    29
    Üzenetek
    580
    np,pedig felfelé a dombon lehet megmentettelek még előtte
    Hát ezaz. Az tök jól jött ki, köszi.

Knapig Szilárd Versenyző
    Üzenetek
    8
    Szia Zsolt.

A 2. futam az én hibám volt, túl gyorsan érkeztm meg és a rázókövön megcsúsztam ezért fordultam beléd.Szeretnék elnézést kérni tőled, és a mögöttem érkezőktől elég ostoba hiba volt, főleg az ütközés utáni visszafordulás.

Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Város
    Szolnok
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.258
    Sajna a versenyeket elizgultam volt egy-két hiba is de a fene érti, hogy jöttek a második versenyen a rajt után hideg gumikkal úgy Rozsi Sanyiék, meg nem is tudom talán Vétek Csabi, ...stb. Csak a tükröt néztem mikor leszek ledúrva a pályáról de nem volt gond...elképesztő. Bocs Szabi a történtekért annyira a Coláékat néztem, hogy mi a fene sül ki az adok-kapokból, hogy lesodródtam az ívről és összeértünk, sajnálom.
    A király nem Elvis volt...

Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    30
    Üzenetek
    1.603
    Gratulálok mindenkinek először is!

A kvalim jól alakult, miután láttam beférek a prekvalon megtankolva gyakoroltam este, mivel erre még nem volt időm máskor, bár sima gyakorlásra se túl sok. Aztán az időmérőre kivettem a bengát és javítottam 6 tizedet a prekvalos időmön, 33-ba sikerült bemenni, megvoltam elégedve. 16-18. hely valahol.

R1: Jól indult, sikerült szereznem, találnom pár pozíciót, 12 hely környékén voltam amikor a visszafordítós domb tetején találkoztam egy odafagyott autóval, sajnos mire megláttam az előttem lévő után már nem volt mit tennem. Bukótér, lefulladás, kb 15.re indult be a motor, de hát ezek a veterán gépek már csak ilyenek.... Indultam a mezőny után 2x hely.

R2: Ez a pálya büntet. Pár viszonylag jó kör majd kicsit lesodródtam a T2-be füvet elkaptam a jobb elsővel, aztán egyenesen neki a gumiknak, totálkár. Bár itt már koncentrációm se sok volt, lehet az 5kor kelés, a 650km vezetés, a nátha, a torokfájás és a hőemelkedés nem tett jót neki

Bár az eredményeimről ez nem látszik, de ezek alatt a szerencsétlen futamok alatt is úgy érzem tapasztalatokat szerzek és fejlődök, szóval nem adom fel, várom a HTCM futamot, remélem az már végre problémamentes lesz.

Hegyi Zsolt Szervertag 2019 Hezso logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    791
    Első futam rajt. Előttem ketten összementek, lassitottam hogy kikerüljem őket, hátúlról négyen szálltak belém, kiütöttek a pályáról. Utolsó helyre mentem vissza, aztán párszor eldobtam az autót, a végén totálkár.

Második futam. Lehúzódtam hogy helyet adjak, erre stop&go büntetés rossz rajtért. Lámaság. Letöltöttem, de sikerült túl gyorsan kijönnöm a boxból, még egy stop&go. Amikor abból kijöttem, egy majdnem teljes kört sikerült megtennem a pályán, a célegyenes előtt megtoltak, utána valaki úgy belém jött, hogy kirepültem a pályáról és fejreállt az autó. Na annak a versenynek meg ott lett vége. Kár érte, szivesen mentem volna már végig egy teljes futamot.

De majd talán legközelebb.

Remélem miattam senki nem törte össze magát, igyekeztem mindenhol amennyire lehet lehúzódni a pályáról, hogy aki gyorsabb, meg tudjon előzni. "Tehát mindenki." :-D
    Öregember nem gyorsvonat.......

Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    38
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Én is gratulálok az első futamhoz!

Néztem, hogy beragadtál, miközben Nibi meg lihegett a nyakamon!
    Rég nem volt ilyen adrenalin bomba bennem, mint most!

Az első futam elég kaotikus volt. Csak a 10 közé jutás volt az elsődleges cél, ami nagy nehezen összejött!
    Hát gyüttem ahogy tudtam.
    Először csak azt hittem nem nyomod neki annyira csak egy biztonságit futsz ott az élen, de később kezdtem elhinni hogy gyorsabb vagyok. Végre valahol. Dehát itt nem lehet előzni ha nem akarják... Ahol valaki alá tudtam fordulni, a kövi kanyar neki kedvezett, és nem is kicsit mert szinte az összes kanyar nyújtott/hosszú. Tervezésileg szar ez a pálya.

Első futamon meg nem is tudom mi volt, kicsit állítottam a vason hogy stabil legyen, de igazából annyit nem hogy érezhetően jobb lett volna, azaz lassabb, de mégis benne hagytam 2-3-4 tizedeket körönként. De nehéz ehinni hogy csak a setup változtatás miatt volt, biztos bennem is volt hiba. De legközelebb futam előtt nem állítok én semmit, ha drift a verda akkor is úgy hagyom azt kész.
    Annyira lassú voltam, hogy Vétek Csabival, Rózsás Sanyival alig bírtam, néztem is hogy há mit mennek már?! Nem adják olcsón magukat. Bizony a pár tized lassulásom sokat számított. Végül hosszas csatában sikerült Csabát kipöccintenem... Bocsi.

Jó szorosra hoztuk a tabella tetejét.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

Üzenetek
    1.086
    Rettentő Szerencsétlen szezon kezdet, az első balul sikerült futam után egy újabb peches verseny...
    Qalit elszúrtam, de nem bánkódtam, mert teljes távot gyakoroltam, hogy hibák nélkül tudjak menni mindkét futamon.
    R1: szerncsésen eljöttem a rajt utáni kavarodásból és bár White nagyon komolyan akarta a véremet venni, a kör végére már vagy 4-5 pozíciót fogtam. És ennyi jutott nekem mindössze az első futamból, mert White a t2 elején a külső íven behúzott mellém, amire én nem számítottam és nem is értem mi volt a koncepció- ő biztosan tudja- Csak egy picit értünk össze, de nekem az pont elég volt ahhoz, hogy ne tudjam bevenni a kanyart, gumifal, motor meghalt, futam vége.
    R2: Utolsó előtti helyről indultam. Láttam, hogy mögöttem Kristófnak roló le, gyógyszer elgurult, elengedtem hát, csak törje előttem az utat! Meg is tette, csak úgy repkedtek körülötte a vasak, hogy miatta e, azt nem láttam. Jöttünk fölfele szépen, mígnem csapattársam Faster kicsúszott a t3-ban és valahogy elém pördült. Futómű kapott egy kicsit, nem volt veszélyes, de tempót igazán nem tudtam menni vele. Aztán jött Jankó Zsolti, próbáltam tartani, figyeltem nagyon a kigyorsításokra. De picit hibáztam, amit ő kihasználva beszúrt és meg is előzött és bár a kigyorsításom peppet jobb volt mint az övé, azt már nem hagyta, hogy visszaelőzzem. Ezután már eseménytelen pár kör volt csupán, csak be kellett gurcsizni Zsolti mögött.
    Kicsit csalódott vagyok, mert ezt a ferkát kedvelem és a pálya is tettszett, többet akartam/szerettem volna kihozni belőle... Az új rendszer pedig még nem tudom mit tartogat majd a számomra.

Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    32
    Üzenetek
    257
    Ez volt a második GTL futamom

Q: Sikerült jönnöm egy PB-t, amivel így a 3. helyen indulhattam.
    R1: Körökön keresztül mentem a 3. helyen, Csabi üldözött folyamatosan, de a T5-6 kombóban lesodródtam egy picit a kavicsra és oda is csaptam a vasat. 12. hely környékére estem vissza. Itt aztán mentek a csaták, volt befagyott autó a pálya közepén, meg még egy lesodródás miközben Szabit kergettem, de végül 10. helyen értem be.
    R2: Pár körön tudtam tartani Gyulát, de mivel lényegesen gyorsabb volt nálam, ezért nagyon nem ellenkeztem, próbáltam inkább a saját tempómra koncentrálni. Ugyanígy ment el Zoli is. 3. hely.

Szokni kell még a játékot, az autó irányítását, de tetszik.

Tömöl Tomi Szervertag 2020 TT Echo logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.516

: 8

A múlt héten beruháztam én is végre egy Tilus féle load cellás cuccra, hétvégén be is szereltem. Azóta már többször átpozicionáltam, tegnap estére már sikerült nagyjából jól belőni. Az új pedálok viszont nagyon idegenek még számomra, nem igazán éreztem még komfortosnak a vezetést, ezért aztán az első versenyemen ezzel a szettel még nem is vártam magamtól valami sokat...
    Na ehhez képest mindkét futamon 5. lettem, ennyi gyakorlással ez sokkal több, mint amit elvártam magamtól.
    Q: 8.
    R1: jól kaptam el a rajtot, egész jó tempót mentem már az első körökben, de a kocsit csak úgy féltávtól kezdtem igazából érezni. Mögöttem nálam gyorsabbak jöttek, ezért szinte végig védekeznem kellett. Teratti papával volt egy kis koccunk, miközben előzni akart engem. Le is csúszott a fűre. Akkor el is döntöttem, hogy ha a végén ő lesz mögöttem, odaadom neki ezt a pozit, így is lett, két körrel a vége előtt átadtam neki a 4. helyemet...
    R2: megint egész jó rajt, hideg gumikon többen lecsúsztak előttem az ívről, 5. helyen haladtam, mögöttem nálam jóval gyorsabbak, elég izgi volt. Többen is próbáltak elmenni mellettem, egy kis hiba miatt a'szem csak Nibinek sikerült. A vége előtt 2 körrel viszont elnéztem a sebességi fokozatot, lecsúsztam az ívről, így Teratti elment mellettem, szóval sikerült ismét átadnom neki a 4. helyemet.

Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Város
    Veszprém
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.588
    Nekem első versenyem volt a GTL-el sőt talán első 5 kör volt a verseny előtt. Hát szokni kell meddig lehet kitolni a határokat,de nem a versenyen akartam tesztelni. Megpróbáltam menekülni mindenki elől aki gyorsabb volt, a végére kezdtem megbarátkozni vele. Ahogy néztem az autó sem volt belőve / a váltó tuti nem /, mert az egyenesben úgy megkerültek , mintha tolattam volna. Ha feltartottam valakit elnézést. Annyi , hogy mikor időmérő van valamennyire tiszteletben lehetne tartani a lassabb versenyzőket és nem letolni a pályáról a gyors körében / Nem lesz a gyors embernek az már gyors köre 100 % a lassúnak viszont lehetne még/ Én ezt így látom.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •