Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 71 (71 összesen)

Téma: HGTLM9 - Mosport: Ferrari 275

  1. #51
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem első versenyem volt a GTL-el sőt talán első 5 kör volt a verseny előtt. Hát szokni kell meddig lehet kitolni a határokat,de nem a versenyen akartam tesztelni. Megpróbáltam menekülni mindenki elől aki gyorsabb volt, a végére kezdtem megbarátkozni vele. Ahogy néztem az autó sem volt belőve / a váltó tuti nem /, mert az egyenesben úgy megkerültek , mintha tolattam volna. Ha feltartottam valakit elnézést. Annyi , hogy mikor időmérő van valamennyire tiszteletben lehetne tartani a lassabb versenyzőket és nem letolni a pályáról a gyors körében / Nem lesz a gyors embernek az már gyors köre 100 % a lassúnak viszont lehetne még/ Én ezt így látom.
    Azért ha utolérünk, akkor had serkentsünk nagyobb tempóra. Voltam én is pár emberrel, ilyenkor megpróbáltam kicsit mutatni neki az íveket ott mögötte, hogy lássa/érezze hol lassabb. Ez persze épp annyit segíthet amennyit esetleg zavar. Na de ha utolérünk akkor mán ne kelljen még le is maradnunk.
    A beszúrás/letolás már más tészta az tényleg nem fair!

    Amúgy a kedvencem volt a futamokon a T3-ban való ellenfeleim viselkedése. Abban az egy kanyarban szinte mindig lényegesen jobban tudtam kigyorsítani és látva ezt a védekező fél nem hogy kiengedte volna a verdát (ahogy azt a Monzai Parabolicában is tenni kell, mivel itt a T3 is nagyon hasonló vonalvezetésű), hanem még beljebb húzták a verdát tehát kifelének szűkítették az ívüket. Pedig ott nem tudom mitől paráztak a dombnak lefelé balosban kívülről nem sok esélyem van. Ott egy kis elmérés vagy netán kocc és már tuti falban is vagyok. De ettől függetlenül rettenetesen rémisztő lehettem a T3 kijáratán.
    Wáááá Nibi a réééém wáááá fééééjjjeteeeek.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  2. #52
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    R1: szerncsésen eljöttem a rajt utáni kavarodásból és bár White nagyon komolyan akarta a véremet venni, a kör végére már vagy 4-5 pozíciót fogtam. És ennyi jutott nekem mindössze az első futamból, mert White a t2 elején a külső íven behúzott mellém, amire én nem számítottam és nem is értem mi volt a koncepció- ő biztosan tudja- Csak egy picit értünk össze, de nekem az pont elég volt ahhoz, hogy ne tudjam bevenni a kanyart, gumifal, motor meghalt, futam vége.
    Nem vagyok az a versenyző, aki minden áron előzni akar. Sajnos az eset balul sült el. A koncepció az lett volna, hogy én a külső ívről kezdem majd a kanyarodást, így gyorsabban tudok a belső íven kanyarodni, mert te a pálya közepéről fordulva vagy kisodródsz a külső ívre, vagy nagyobbat kell lassítanod. Mindenféleképpen a kijáratnál sebességelőnybe kerültem volna és megkerüllek. (Ezt a két futam alatt 3-4 alkalommal meg is valósítottam, tehát nem utólagos magyarázkodás, vagy kitaláció.) Nem akartam jobban melléd menni (csak a hátsó kerékig), mert akkor már nem tudtam volna elfordulni a takarásodból, viszont egy azonos képességú versenyzővel szemben minden méter számít. Arra viszont én sem számítottam, hogy a fékpont előtt te még elkezdesz jobbra húzódni. Amint ezt észrevettem elkezdtem fékezni, (jobbra a fal volt, úgyhogy nem mertem még kormányozni is,) de sajnos így is beakadt az autód hátulja az enyém elejébe. Nagyon sajnálom a történteket.

    Pár kör elteltével elfékeztem magam és lecsúszott az autó kereke az egyik kanyarban a fűre. Mindjárt forgás lett belőle és vissza a 11-12-ről 23.-ra. Jöttem föl (többnyire mások hibáiból), mikor a domb előtti féktávnál megforgattam Kerekes Attilát. Mégegyszer bocs érte. (Később visszaengedtem magam elé.) Pár körrel a vége előtt asszem Pálinkás Laci forgott meg a 3. szektor hosszú jobbosában, de mivel a pálya bal oldalán volt , így gondoltam, hogy az ideális belső íven elfordulok mellette, de mire odaértem már be is jött elém és . A kormány rendesen keresztbe állt utána, meg buktam vele 4-5 helyet. Így 20. lettem.

    A 2. futamot csak nyugiban végig akartam gurulni, ami többé-kevésbé sikerült is. Gedő Mikit kergettem és volt egy pillanat a T2-ben, amikor eltünt az autója, majd a kövekező pillanatban amikor megjelent újra már sodródott is ki a pályáról. A replayemből annyi látszódik, hogy egy pillanatra megáll az autója és átmegyek rajta, majd a következő pillanatban már újra előttem van. (Talán este lesz időm és megnézem a szerver repit, hogy azon mi látszódik, mert nem tudom mi történt. ) Végül a 7. helyig sikerült feljönnöm.

  3. #53
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    ....... Gedő Mikit kergettem és volt egy pillanat a T2-ben, amikor eltünt az autója, majd a kövekező pillanatban amikor megjelent újra már sodródott is ki a pályáról. A replayemből annyi látszódik, hogy egy pillanatra megáll az autója és átmegyek rajta, majd a következő pillanatban már újra előttem van. (Talán este lesz időm és megnézem a szerver repit, hogy azon mi látszódik, mert nem tudom mi történt. ) Végül a 7. helyig sikerült feljönnöm.
    Nyugi, nem te voltál. Már körök óta vártam hogy utolérj, merhogy folyamatosan jöttél, de amikor megtörtént akkor meg valamiért annyira elcsodálkoztam -a tükröt bámulva, hogy leestem a pályáról. Közben lehet hogy volt egy kis térugrás is azt nem tudom..

  4. #54
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Sajátszemszögből:
    R1: 1 kör, netszakad
    R2: Utolsó helyről csak sikerült elindulni. Ilyen csinos hosszú libasort még nem láttam. Csecse volt a látvány hátulról . A tizen-elejébe Szilágyi Peti-ig elég könnyű volt feljönni, potyogtak az emberek szépen. Nála viszont beakadtam ésvagy 3-4 körig mögötte nézelődtem, presszionáltam. Visszanézve volt 2 kontakt is, bocs értük. Aztán a nagyok is potyogtak. Így Cola bát kellett az utolsó körökben visszatartanom. Gondoltam hogy ez nemfog sokáig tartani, hadd menjen majd, de az elejét túléltem utána meg már felbátorodtam, olykor már élveztem is. Remélem nem voltam túl destruktív. 6hely lett.

    Kedvenc előzésem: Az célra fordító kanyar kijövetelnél, többször mentem valaki mögött szorosan, és a másik annyira szabadulni akart, hogy túleröltette, és megcsúszott a hátsója a kerékvetőn, így a pálya belsejefelé indult el a kocsija. Én meg 3-as fokozatban szépen egyenesen pont befértem a bal szélén melléje, és be is tudtam fordulni az 1-es kanyarba.

    Összegezve: Hasonlóan mint az utolsó HTCM futamomnál, az egyik futam kuka, viszont a másikat nagyon élveztem, nemvolt hiba, nemszúrtam ki senkivel, így jó szájízzel hagyom el a pályát.
    Utoljára módosította: Kettel; 2013. 09. 27. 13:03.

  5. #55
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Q: Szokásomhoz híven éles Q-n javultam az addigi PB-mhez képest, egészen fél mp-et.
    R1-R2: Már megint elfelejtettem a rajtot gyakorolni, WTCC-hez vagyok szokva, itt valahogy nem megy, még. Szóval környezetem állva hagyott. Aztán párszor a falnak csaptam a ferkát, ezúton is köszönöm a gyár szerelőinek, hogy ilyen strapabíró gépet építettek nekem. Ami furcsa volt, hogy bár lassabban mentem, a fogyasztás néha túllépte a korábban megfigyeltet. Első futamon éppcsak átértem a célvonalon már le is állt a motor, azt hittem, hogy a 3. falnak vágás, amit 1 kanyarral a cél előtt sikerült kiviteleznem hazavágta a gépet, de nem: a benya fogyott ki. Pedig nem szoktam ennyire kicentizni. Tanulva az első futamból és a lassan felálló második versenyből, újraindítást követően kicsit többet tankoltam, abból baj nem lehet.
    Párszor kevésbbé fordítottam a kormányt mint kellett volna, így gyorsan fűszörfözésbe ment át a buli. Örömmel láttam, hogy nem csak én járok így. Egyesek örömszaltót is csináltak, alig bírtam kikerülni őket. Ezer köszönet Norbi csapattársamnak az előzékenységéért. Valamelyik futamon Miklós úgy látta, hogy van valami egyenetlenség a kocsim hátulján, és gyors kiigazgatta. Sajnos a gyorsszervíz kb. 3 pozíciomba került.
    Helyezés mind2 versenyen lehetett volna jobb is, de ami késik, nem múlik...

  6. #56
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Időmérőn nem indultam URH-s büntetésem miatt. Azért ez a 28. hely már tényleg büntetés!
    Célom az első versenyen a 10-be jutás volt.

    Verseny1:
    Rajtnál beragadtak előttem, már ott éreztem, hogy nem lesz egyszerű a futam. Az első kanyarban történt tömegbalesetbe beleszaladtam Én is, a ferka elejét kockára törve.
    Ezután kapaszkodtam felfelé egészen a 15. helyig, amikor Jankó Zsolti befagyott kocsiját kerülgetve törtük össze magunkat. Összeszedtem a járgányt újra és loholtam a kitűzött célom felé.
    Végül szorosan ugyan, de meglett a 9. hely.

    Verseny2:
    Tűrhető rajt után KeCa-val csatáztunk pár körön át, majd sikerült megelőznöm és menekültem a mezőny elől, mert tudtam, hogy Nibi és Cola elött ki kell építenem egy kis előnyt, hogy meg tudjam nyerni a futamot.
    Ez többé-kevésbé sikerült, de Nibi ezen a futamon nagyon jött, Én meg azt a fránya visszafordítót olyan bénán vettem, hogy 4-5 tizedeket is hozott rajtam. Végül az utolsó 3 körre megkaptam Nibit a nyakamra és mivel évek óta nem voltam így versenyben senkivel, majd kiesett a szívem az izgalomtól! Azt tudtam, hogy nagyon nehéz ezen a pályán előzni, így csak arra figyeltem, hogy tartsam a tempót és a kritikus helyeken zárjam az ajtókat. Nibi nagyon profin és higgadtan vezetve (ahogy megszokhattuk Tőle) nem tolt le az útról!
    Végül sikerült így megnyernem a futamot!

    Gratulálok az újoncoknak, mert nagyon szépen mentek ezen a nehéz pályán!

  7. #57
    Szilágyi Péter Versenyző faster logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 29.
    Üzenetek
    464
    29 induló, nem semmi, grat az új szabályok kitalálóinak! .
    A verseny : azt inkább hagyjuk, bocs Zoli a 2. futam incidensért, nem nagyon adta ki az egész vhogy

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Visszanézve volt 2 kontakt is, bocs értük.
    np, fel sem tűnt
    Utoljára módosította: faster; 2013. 09. 27. 19:24.

  8. #58
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Csabi akkor dobj be 1 felest és kisérd le 1 sörrel,remélem megfelel büntetésnekesetleg hozhatok valami zuzos zenét amit végig kell halgatnod:Psztem a piával jobban járszmár én is büntetem magamat
    nem szoktam ilyeneken rinyálni megesik az ilyen néha velem is,a saját baromságomra vagyok kiakadva hogy felmentem az ideális ívre,jó szétnéztem meg pont arrol fordultam és tiszta volt a pálya de lassan mentem ki a kavicsbol vagy a fűröl már nem is tudom azt a Szabi addigra oda ért és csatt,de jót meccseltünk addig mindenesetre
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  9. #59
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Nibi nagyon profin és higgadtan vezetve (ahogy megszokhattuk Tőle) nem tolt le az útról!
    Van egy kis súlykülönbség közöttünk ezért nem ment a dolog. Én mindent beleadtam de meg sem moccantál.

    Amúgy jó fight volt de tudtam hogy alig van esélyem.
    Nem gondoltam, hogy ilyen nehéz itt előzni, erre az 1. futamon jöttem csak rá.
    Bár lényegében mindegy mikor jövök rá...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  10. #60
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Voltak nálam is problémák, nem is tudom hirtelen hány meccset kellene megnéznem, de elnézést mindenkitől, tudom hogy volt pár vitatható szituáció.
    Egyszer épp összeakadtam valakivel T3 ban (?) vártam hogy mindenki elmenjen hogy biztonságosan megfordulhassak. Amikor épp nem jött senki, -mert már mindenki elment, padlógázzal megfordultam, erre mégis csak jött valaki - elnézést!

  11. #61
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Azért ha utolérünk, akkor had serkentsünk nagyobb tempóra. Voltam én is pár emberrel, ilyenkor megpróbáltam kicsit mutatni neki az íveket ott mögötte, hogy lássa/érezze hol lassabb. Ez persze épp annyit segíthet amennyit esetleg zavar. Na de ha utolérünk akkor mán ne kelljen még le is maradnunk.
    A beszúrás/letolás már más tészta az tényleg nem fair!

    Amúgy a kedvencem volt a futamokon a T3-ban való ellenfeleim viselkedése. Abban az egy kanyarban szinte mindig lényegesen jobban tudtam kigyorsítani és látva ezt a védekező fél nem hogy kiengedte volna a verdát (ahogy azt a Monzai Parabolicában is tenni kell, mivel itt a T3 is nagyon hasonló vonalvezetésű), hanem még beljebb húzták a verdát tehát kifelének szűkítették az ívüket. Pedig ott nem tudom mitől paráztak a dombnak lefelé balosban kívülről nem sok esélyem van. Ott egy kis elmérés vagy netán kocc és már tuti falban is vagyok. De ettől függetlenül rettenetesen rémisztő lehettem a T3 kijáratán.
    Wáááá Nibi a réééém wáááá fééééjjjeteeeek.
    jobban mutatod az íveket, ha előtte mész. Én amúgy arra gondoltam, ha van a lassúban egy kis jó érzés marhára zavarja, hogy feltartja a gyorsabbat,de valahogy kell futni gyors kört is. Legalábbis engem marhára idegesített, hogy útakadály voltam az kvalin. Aztán a 2. futamra már valamennyire belejöttem meg meg is tanultam az első futamon, hogy a visszafordítónál a dombon a füvön tolatni kell és nem előre hintáztatni a fűben,mert 1 kör elment mire kijöttem. Ha valaki csinál videót belevághatja azt a szerencsétlenkedést.. Megy a mezőny elől csaták..bevágás Sörös a fűben előre- hátra... kép vissza megy a csata.. Sörös a fűben előre-hátra.. botrány De majd megtanuljuk meddig lehet határon vezetni és hogy kell vezetni és lesz ám hadd el hadd Először végigmegyünk a pályán aztán lesz hova gyorsulni! Sikerélmény biztosított
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  12. #62
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Először is szeretnék mindekitől elnézést kérni, a második futamra való felállás elhúzódásáért, ugyan ez a rendszer már jól bevált az elmúlt évek során, de ilyen sok résztvevővel még nem próbáltuk, így valóban kicsit lassú volt. Másrészt viszont be fog kerülni a szabályzatba egy olyan kiegészítés, hogy ha rajtprocedúra során bárkit vágás, vagy korai rajt miatt megbüntet a játék, az úgy járt... ez saját hiba, ezzel nincs időnk foglalkozni.


    Illetve nagyon örülnénk, hogy ha az újoncok leírnák, hogy tetszett nekik így elsőre a GTL, akár a Race, GTR vagy bármi más után...

  13. #63
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Először is szeretnék mindekitől elnézést kérni, a második futamra való felállás elhúzódásáért, ugyan ez a rendszer már jól bevált az elmúlt évek során, de ilyen sok résztvevővel még nem próbáltuk, így valóban kicsit lassú volt. Másrészt viszont be fog kerülni a szabályzatba egy olyan kiegészítés, hogy ha rajtprocedúra során bárkit vágás, vagy korai rajt miatt megbüntet a játék, az úgy járt... ez saját hiba, ezzel nincs időnk foglalkozni.


    Illetve nagyon örülnénk, hogy ha az újoncok leírnák, hogy tetszett nekik így elsőre a GTL, akár a Race, GTR vagy bármi más után...

    Elnézést és egyúttal köszönöm a restartot!
    Szabályzatba be kellene írni, hogy ilyenkor mindenki (aki a rajtrácson várakozik hívásra) húzódjon a pálya két szélére, ezáltal középen egy szélesebb folyosót nyitva az előre igyekvőnek!
    Így nem kell a fű fele kerülni!

  14. #64
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Elnézést és egyúttal köszönöm a restartot!
    Szabályzatba be kellene írni, hogy ilyenkor mindenki (aki a rajtrácson várakozik hívásra) húzódjon a pálya két szélére, ezáltal középen egy szélesebb folyosót nyitva az előre igyekvőnek!
    Így nem kell a fű fele kerülni!
    Jó, hogy kaptál büntit mert nem léptem ki időben a pályára és kaptam egy DQ-t. Az én "problémám" miatt biztos nem restartolt volna a mezőny de szerencsére megoldottad....
    A király nem Elvis volt...

  15. #65
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Jó, hogy kaptál büntit mert nem léptem ki időben a pályára és kaptam egy DQ-t. Az én "problémám" miatt biztos nem restartolt volna a mezőny de szerencsére megoldottad....
    Me mé nem?

    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    jobban mutatod az íveket, ha előtte mész.
    De nem úgy van ám az!
    Ha valakit kerget egy gyorsabb akkor a valaki úgy összeszedi magát, hogy nem is tud róla! Észre sem veszi hogy nem görcsöl rá a kanyarokra hanem ösztönösen egyszerűen csak menekül! Hidd el sokszor csináltam én már ezt.
    És bizony a tükörből is jól látni az íveket de a jobb kigyorsítást tuti érzékeled, tehát tudod hogy valamit még itt-ott lehet jobban csinálni. Először az ilyen apróságokon múlik, aztán már jön magától a rutinnal.
    Illetve még most is tanulok másoktól, bizony én is meglesem a riválisaim vezetését, íveit, fokozatait, féktávjait. Az ipari kémkedés mindenhol ott van.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  16. #66
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    Idézet Eredetileg Laszlo Ranga írta Hozzászólás megtekintése
    Első futam rajt. Előttem ketten összementek, lassitottam hogy kikerüljem őket, hátúlról négyen szálltak belém, kiütöttek a pályáról. Utolsó helyre mentem vissza, aztán párszor eldobtam az autót, a végén totálkár.
    R1: mellettem már rég lassítottak, előttem is kezdtek, elvettem a gázt és hátulról megérkeztek rám, sajnálom, bár nem érzem magam hibásnak (lehet rosszul), végül P17, szép eredmény, Ákos ha már csapattársak lettünk nem akartalak feltartani

    Idézet Eredetileg Sziszi7720 írta Hozzászólás megtekintése
    Szia Zsolt.
    A 2. futam az én hibám volt, túl gyorsan érkeztm meg és a rázókövön megcsúsztam ezért fordultam beléd.Szeretnék elnézést kérni tőled, és a mögöttem érkezőktől elég ostoba hiba volt, főleg az ütközés utáni visszafordulás.
    R2: megötted érkezőként nem voltam boldog, ránthattam volna balra is, de akkor meg fal és lehet a mögöttem lévő és ko, Mártontól elnézést a megfordulásért, a defektet nem számoltam bele de szerencsére nem lett gond

    összegezve jó futamok voltak, és örülök h ismét sikerült úgy végigmennem hogy nem dobtam el

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Illetve nagyon örülnénk, hogy ha az újoncok leírnák, hogy tetszett nekik így elsőre a GTL, akár a Race, GTR vagy bármi más után...
    a rajtolás érdekes volt, nem is rossz, maga a GTL is nagyon tetszik, már mikor akciós volt megvettem, de nem rég óta használom, köszi steam ha szarakodtál mert akkor nem veszem elő a GTL-t

  17. #67
    Pataki Márton Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 07. 05.
    Város
    Győrújbarát
    Életkor
    34
    Üzenetek
    14
    Idézet Eredetileg Sasyhroc írta Hozzászólás megtekintése
    R1: mellettem már rég lassítottak, előttem is kezdtek, elvettem a gázt és hátulról megérkeztek rám, sajnálom, bár nem érzem magam hibásnak (lehet rosszul), végül P17, szép eredmény, Ákos ha már csapattársak lettünk nem akartalak feltartani
    Az a belerohanás az én voltam. Ütközés pillanatában már tapostam a féket hogy mentsem a menthetőt, de hiába mert keresztbe álltál és elindult a tömegbaleset. Bocsánat érte. Nyugodtan megóvhatod, én is akartam, de én hülye rámentettem a replayt egy offline gyakorló futamra AI ellen.

    Hogy a futamokról is beszéljek: Első versenyem volt GTL-ben online (azelőtt csak az rFactorban toltam az élményt a neten), és hát mindkettő verseny a gumifalban végződött. Igaz, a másodikon mentem annyi kört hogy értékelve legyek végül. Szintén amatőr hiba a második futamon hogy mire végre utolértem az előttem haladót, akkor sicher az egyik kerék a füvön és megindult a csúszás... Tanulópénznek jó volt ez a kanadai kiruccanás, Brno-ba már igyekszek jobb lenni. Csak sajnos kevés időm van gyakorolni, csak hétvégén mert hétköznap egyetem egy másik városban és a laptop meg nem bírja sajnos a GTL-t.

  18. #68
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    Idézet Eredetileg Báthory írta Hozzászólás megtekintése
    Az a belerohanás az én voltam. Ütközés pillanatában már tapostam a féket hogy mentsem a menthetőt, de hiába mert keresztbe álltál és elindult a tömegbaleset. Bocsánat érte. Nyugodtan megóvhatod, én is akartam, de én hülye rámentettem a replayt egy offline gyakorló futamra AI ellen.
    semmi gond előfordul, kár h többen is belekeveredtek, replayen nekem sem volt Mid-Ohióról, de azóta már ment mindent

    "Ha azt akarod, hogy mindig minden replayed megmaradjon (ne csak pályánként az utolsó), akkor a plr fájlban át kell írni ezt a sort "=1"-re:
    Replays Dated="1""

  19. #69
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Báthory írta Hozzászólás megtekintése
    Nyugodtan megóvhatod, én is akartam, de én hülye rámentettem a replayt egy offline gyakorló futamra AI ellen.

    Óvásokat a szerver repaly alapján kell megtenni, ami pedig innen letölthető.

  20. #70
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Óvásokat a szerver repaly alapján kell megtenni, ami pedig innen letölthető.
    illetve első kör vizsgálva van

  21. #71
    Pataki Márton Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 07. 05.
    Város
    Győrújbarát
    Életkor
    34
    Üzenetek
    14
    Ááá értem akkor itt is automatikus az első kör vizsgálata mint máshol. Köszi szépen, a plr fájlban meg átírtam amit kellett, hogy ez ne legyen mégegyszer.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •