Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 57 (57 összesen)

Téma: Köridők

  1. #51

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg sanko írta
    bocs hogy rossz helyre irtam a kerdest,nem volt szandekos,ha tudtam volna hova kell ... meg nagyon uj vagyok!! a z RBR nagyon jo azota nem is nagyon megy mas ,koszi,,elnezest!
    Ne aggódj, én máűr egy ideje itt vagy (na azért nem olyan régen), de velem is előforul. De mivel többször a fejemre koppintottak (jogosan), ezért igyekszem figyelni.

  2. #52
    Csupor Antal Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 11. 14.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    59

    Re: Köridők

    Lenne egy felvetésem:
    meg lehetne azt oldani, hogy a GTR futamok után valahol megjelenjen, hogy az adott futamon mi volt a legjobb köridő, illetve milyen idővel lehetett megszerezni az első rajthelyet. Úgy gondolom tanulságos lenne.
    A német Rank oldalt szoktam nézni, de ott még az első kétszázba sem férek be, egyetlen pályán sem, nemhogy az első ötvenbe pl.
    Köszönöm!

  3. #53
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: Köridők

    Idézet Eredetileg Csupor Antal írta
    Lenne egy felvetésem:
    meg lehetne azt oldani, hogy a GTR futamok után valahol megjelenjen, hogy az adott futamon mi volt a legjobb köridő, illetve milyen idővel lehetett megszerezni az első rajthelyet. Úgy gondolom tanulságos lenne.
    A német Rank oldalt szoktam nézni, de ott még az első kétszázba sem férek be, egyetlen pályán sem, nemhogy az első ötvenbe pl.
    Köszönöm!
    A főoldalon(www.gtr-masters.hu) részletes statisztika álll rendelkezésre, ott mindent megtalálsz.

  4. #54
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Köridők

    Idézet Eredetileg Csupor Antal írta
    Lenne egy felvetésem:
    meg lehetne azt oldani, hogy a GTR futamok után valahol megjelenjen, hogy az adott futamon mi volt a legjobb köridő, illetve milyen idővel lehetett megszerezni az első rajthelyet. Úgy gondolom tanulságos lenne.
    A német Rank oldalt szoktam nézni, de ott még az első kétszázba sem férek be, egyetlen pályán sem, nemhogy az első ötvenbe pl.
    Köszönöm!
    Itt láthatod pl. a legutóbbi Estoril GT futam teljes eredményét:
    http://www.gtr-masters.hu/index.php?...ace&raceid=301

    Itt pedig az összes Estoril futamot:
    http://www.gtr-masters.hu/index.php?...k=Est&game=GTR

  5. #55
    Csupor Antal Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 11. 14.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    59

    Re: Köridők

    Megtaláltam, köszönöm szépen!

  6. #56
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    Re: Köridők

    Már sokat hallottam erről a speedbug-ról ami úgytünik a GTR mumusa. Keresgéltem a neten, de sok mindent nem sikerült +tudni róla, azon kívül hogy a motor hibája. Ha van valaki aki ennél kicsit többet is tud, és +osztaná velem azt +köszönném. Úgy konkrétan a tecnikai részére gondoltam, vagy hogy 1általán hogy is kell ezt elképzelni. (Jobb lessz a tapadás, vagy ilyesmi...)

  7. #57

    Re: Köridők

    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Már sokat hallottam erről a speedbug-ról ami úgytünik a GTR mumusa. Keresgéltem a neten, de sok mindent nem sikerült +tudni róla, azon kívül hogy a motor hibája. Ha van valaki aki ennél kicsit többet is tud, és +osztaná velem azt +köszönném. Úgy konkrétan a tecnikai részére gondoltam, vagy hogy 1általán hogy is kell ezt elképzelni. (Jobb lessz a tapadás, vagy ilyesmi...)
    Nem akarom elkiabálni de nekem még nem volt, amit tudok róla:
    finom vezetéssel, erölködés nélkül iszonyú gyors vagy, hirtelen sok mp-el megdöntöd a PB-et, a pályán a többieket a szó szoros értelmében állva hagyod. Az egyenesek végén nem tudsz már felváltani az adott egyeneshez tartozó legmagasabb fokozatban (ugyanakkor azt hiszem gyorsan pörög a motor).
    Sajnos mivel az engine magában hordozza a GTR2-ben is van

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •