Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (57 összesen)

Téma: Köridők

  1. #26

    Re: Észrevételek

    Én lehet, hogy naív vagyok, de többé-kevésbé elhiszem ezeket a számokat. Sok idő még igen elérhetetlennek tűnik számomra, de mikor elkezdtem ezt a játékot akkor a jelnlegi időim is azok voltak. És ha valaki nagyon szeret egy pályát és hihetetlen sokat gyakorol rajta és igen kiemelkedő időt ér el, az lehet hogy a másik számára megkérdőjelezhető, hiszen Ő is mindent megtesz, de egyenlőre nem képes jobb időt elérni.
    Igaz a bekapcsolt segítségek nem kontrollálhatóak, de az ember azért játszik ezzel a játékkal, mert szereti. És nem egy szövegfájlal bíbelődik, hanem vezet, ahogy csak bír. Lehet, hogy néhány idő megkérdőjelezhető, de ez a Rank csak az illető bizonyos szintű jártasságát mutatja olyan hatalmas jelentőséget sztem kár tulajdonítani neki. A nyílt szervereken is kicsit népszerűtlenebbek azok a futamok, ahol nem lehet semmiféle segítséget használni.
    Az időmérő futamokon egyformák a körülmények a gumikopás, a benzinfogyás és az időjárás és a sérülékenység is, segítség ugyebár semmilyen nincsen, tehát amit ott tud az ember az hangulattól függően tükrözi a tudását.
    Egyébként, ha valaki olyan szinten odacsapja az autót, hogy valós sérüléssel nem tudná tovább folytatni, sztem annak a köridőnek már régen befellegzett.
    Úgyhogy Attys ezekután gyakorolj péntekre!!!

  2. #27
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg K.András írta
    Piski Tominak igaza van, ugyanis csak a telemetria lenne hiteles.A legtöbb magyarnak egyébként szintén benzinfogyás és gumikopás + törés nélkül lett olyan ideje amilyen, nyilván könnyeben kijön egy jo idö ha nem kell ujraindulni mert pl egyik kanyarban odavágtad, hanem mész tovább és kész.
    De olyan is elofordulhat mint velem, hogy felraktam az idöimet, és volt közte egy speedbugos 1.40-es monza ami világrekord volt, én meg nem vettem észre, igy sokan azt is gondolhatták csalok, ami nem igaz csak nem voltam elég figyelmes.
    Én 10 ezer felett vagyok a körök számát tekintve, -17-el nézd meg a többi magyart soknak van nálam joval jobb rankja 1-2-3 ezer körböl, ami minimum azt feltételezi hogy nem használt gumikopást+benzinfogyást+törést...Persze nekem is van olyan idöm amit ugy futottam, ez van, majd ha normálisan lesz megcsinálva a játék akkor lehet rendesen rankelni, addig meg azokhoz a magyarokhoz viszonyitom magam akiket tisztelek becsülök, annak ellenére, hogy nem használ gumikopást stbstb...

    Andris, nem tudom kire gondolsz, én, akiket ismerek az elejéről, nem kapcsolják ki a reális dolgokat, és én sem.Elég megnmézni a Norbik setupjait, lehet látni abból, hogy hány körre tankol, stb.No meg ugye, ha megnézed, hogy ligafutamokon milyen időket mennek, és összehasonlítod a rankjukkal, nem találsz nagy eltérést.Szerintem egyértelmű a dolog.A kikapcsolás előnyeit demonstrálandó, mentem egyet monte-carloban, segítség nincs, de a gumikopás, mechanikai sérülések ki vannak kapcsolva és láss csodát...
    Mondjuk ez egy szélsőséges példa, de azért számít a dolog, sokkal agresszívebben lehet menni.Azt azért hozzátenném, hogy akármilyen körülmények között megy valaki mondjuk 1:40-et monzában speedbug és notepad nélkül, az nem lehet fakezű!

  3. #28

    Re: Észrevételek

    Mondjuk én a benzinfogyás/gumikopás kikapcsolását sem nevezném csalásnak, Gabi, Stewart, és én is úgy mentem, ez inkább csak trükk. Pl. emlékszem amikor Barcelona-n Michelisz Norbi, Norbinak és nekem is adott kb. 4 tizedet és nem értettük miért. Megkérdeztük, kiderült hogy ő nem Practice, hanem Qualifying 2 módban ment ahol jobb volt a gumi tapadása. Átkapcsoltunk és nekünk is jöttek az idők.

    Továbbá a gumikopás kikapcsolása sem segít sokat, hiszen attól még ugyanúgy túlhevül a gumi, és pitelni kell x kör után.

  4. #29

    Re: Észrevételek

    Ha valaki kontrollálni akarja a segítségek bekapcsolását, akkor ide tegyetek fel időket:

    http://www.sim-challenge.com/gtrhof/

    Ez a Simchallenge Hall of Fame oldala, ahol, ha letöltesz egy progit és regisztrálod magad, akkor a program ellenőrzi a bekapcsolt segítségeket. Csak auto clutch engedélyezett, egyszóval az itt feltöltött idők, hacsak valaki nem kivételesen jó programozó és nem öl bele nagyobb energiákat, nem lehet csalni.

    Én az általatok említett oldalra már nem teszek fel időket, mert nagyobb kihívás a Simchallange oldala, sajnos egy ideig nem volt elérhető.

  5. #30
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Köridők

    Az az igazság, hogy hiába ragozzuk itt a segítségek használatát, benzinfogyást, qual2-t, kontrol programot, stb., ezek a srácok (2 Norbi, WG, Hummer, stb.) az igazi online időmérőn és az online futamon is produkálják azt a szintet és időket amiket a rank-re töltögetnek fel.
    Online pedig van benzinfogyás, van sérülés, van gumikopás és legfőképp mindenkinek ugyanolyan a pálya állapota.

    Lásd pl. Kiss Norbi, aki HGTRM1-ben szinte rendre WR-eket ment az online bajnoki futam időmérőjén!!

  6. #31
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: Köridők

    Így van, nem számíít semmit, hogy ki mit tud offline, ha futamon semmi köze a versenyhez!

  7. #32

    Re: Köridők

    Féltem hogy félreértik sokan, csalásrol szo nem volt még irtam is hogy én is mentem igy idöket(pl NGT-s idöim nagyrészét), csak kérdezett a srác én meg válaszoltam!Ezzel senkit nem akartam megbántani, föleg nem olyan embereket mint Hum Peti, Wéber Gabi, Kiss Norbi és hadd ne soroljak fel mindenkit, de öket nem is veszem mindenkivel egy kalap alá, ezek az emberek a világ legjobb játékosai...Nem akartam ekkora galibát okozni azzal hogy leirom a tényeket, amiböl lehet nem emeltem ki eléggé, hogy a játék hibája mindez nem pedig a játékosoké, hiszen többet vársz annál hogy gipsz jakab kinyissa notepad-ot és "megfutja" élete idejét :P!
    Hülyén fogalmaztam és rosszul jött ki.Sorry.
    Utoljára módosította: K.András; 2005. 10. 26. 08:55.

  8. #33

    Re: Köridők

    Sziasztok!

    végigolvastam a hozzzászólásokat és én annyit fűznék hozzá hozzá, hogy amióta meg van a program én mindent úgy állítottam be ahogy a serveren versenyzünk (üza. törés .gumikopás. stb ) és minden felrakott körömet ilyen beállítással futottam, és igy is gyakorlok mert szerintem igy van értelme, hogy mikor felmegyek a serverre ugyanolyan körülmények fogadjanak! A köridökröl meg annyit, hogy én mindig a legnagyobb magyar nevekhez néztem az időket mert tudtam, hogy azok tuti idők és azokhoz nézem mennyit kéne fejlődni!

  9. #34
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: Köridők

    Így van.

  10. #35

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg sanko írta
    akkor megprobalom en is ...segits mar legyszi,hogy kell betolteni a jatekba uj palyakat ,autokat festest,hangot stb vagy akarki remelem egyszer csinalnak rally jatekot is
    csak azt szeretnem megkerdezni ujra ,hogy kell palyakat,autokat betenni a jatekba
    Utoljára módosította: sanko; 2005. 11. 05. 18:52.

  11. #36

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg sanko írta
    csak azt szeretnem megkerdezni ujra ,hogy kell palyakat,autokat betenni a jatekba
    A pályákat a ...GTR\Gamedata\Location könyvtárban tárolja a játék. Ide kell bemásolni azt a pályát amit szeretnél használni.
    Autókat még nem tettem be, nem is tervezem. De gondolom hasonló az elv, csak más a könyvtár. Esetleg a ...GTR\GameData\Teams\GT (vagy NGT) könyvtárba nézz szét. Én még nem csináltam ilyet, ez csak tipp. Csak saját felelősségre másolgass bele.
    Szerintem ha rally-t szeretnél akkor szerezd be a Richard Burns Rally-t. Az nagyon ott van.
    Utoljára módosította: Dózsa Attila; 2005. 11. 21. 12:54.

  12. #37
    Rigó Tamás Regisztrált Tomibá logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 01.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    264

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Superman írta
    Ha valaki kontrollálni akarja a segítségek bekapcsolását, akkor ide tegyetek fel időket:

    http://www.sim-challenge.com/gtrhof/

    Ez a Simchallenge Hall of Fame oldala, ahol, ha letöltesz egy progit és regisztrálod magad, akkor a program ellenőrzi a bekapcsolt segítségeket. Csak auto clutch engedélyezett, egyszóval az itt feltöltött idők, hacsak valaki nem kivételesen jó programozó és nem öl bele nagyobb energiákat, nem lehet csalni.

    Én az általatok említett oldalra már nem teszek fel időket, mert nagyobb kihívás a Simchallange oldala, sajnos egy ideig nem volt elérhető.
    Hali regiztem letöltöttem hogyan tudok feltölteni? Segíts.

  13. #38

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Tomibá írta
    Hali regiztem letöltöttem hogyan tudok feltölteni? Segíts.
    Ha letöltötted a programot, az még nem elég. Ott van leírva, hogy a NET keretrendszer kell neki. Azt is letöltöd a Microsoft oldaláról (A Simchalleng Hall of Fame oldalán ott van a link). Installálod. Emailben kaptál egy azonosítót és jelszót. Elindítod a Simchallenge Utilityt, beírod az ID-det, a jelszót és kész. Már indul is a progi és innentől már ki fogod ismerni magad. A program indítja a CD-t, azaz a játékot, csak be kell állítani melyik pályán és milyen autóval akarsz menni. Ezután csekkolja magát a programfájlokat és ha minden rendben, indítja a GTR-t. Ha meguntad és kilépsz a GTR-ből, automatikusan feltölti a legjobb körödet. Ennyi.

  14. #39
    Rigó Tamás Regisztrált Tomibá logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 01.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    264

    Re: Köridők

    Köszi.

  15. #40
    Rigó Tamás Regisztrált Tomibá logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 01.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    264

    Re: Köridők

    Olyat ír hogy Sistem. Cast invali exception vagy valami ilyesmi. A magyar verziót töltöttem le.

  16. #41

    Re: Köridők

    Idézet Eredetileg Tomibá írta
    Olyat ír hogy Sistem. Cast invali exception vagy valami ilyesmi. A magyar verziót töltöttem le.

    Mi írja ezt ki? A NET telepítő? A Windowsod magyar, vagy angol?

  17. #42
    Rigó Tamás Regisztrált Tomibá logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 01.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    264

    Re: Köridők

    Az SCR progi parancsikonjára ha rákattintok az írja . A Winfos magyarSP2.

  18. #43
    Ambrózy Péter Regisztrált AmPet logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 18.
    Város
    Braemar
    Üzenetek
    485

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg sanko írta
    csak azt szeretnem megkerdezni ujra ,hogy kell palyakat,autokat betenni a jatekba
    szia!
    ahogy ATTYS mondta az autókat az a megfelelő megoldás. csak arra figyel, hogy un. "standalone" autókat tegyél be! NE CSAK SKIN-eket!!! ami standalone az álltalában nagyobb méret és ha fantasy akkor csapatnévvel együtt van a könyvtár...remélem érthető volt valahogy

  19. #44

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg AmPet írta
    szia!
    ahogy ATTYS mondta az autókat az a megfelelő megoldás. csak arra figyel, hogy un. "standalone" autókat tegyél be! NE CSAK SKIN-eket!!! ami standalone az álltalában nagyobb méret és ha fantasy akkor csapatnévvel együtt van a könyvtár...remélem érthető volt valahogy
    Rossz helyen témázunk srácok , szerintem itt: http://forum.gtr-masters.hu/showpost...8&postcount=26 folytassuk.

  20. #45

    Re: Köridők

    Idézet Eredetileg Tomibá írta
    Az SCR progi parancsikonjára ha rákattintok az írja . A Winfos magyarSP2.

    Nincs fenn a NET Framework. Innen letöltheted:
    http://www.microsoft.com/downloads/d...7-034d1e7cf3a3

    Csak állítsd be a nyelvi verziót és a magyart töltsd le. Ezután indulni fog az SCR Utility.

  21. #46
    Rigó Tamás Regisztrált Tomibá logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 01.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    264

    Re: Köridők

    Idézet Eredetileg Superman írta
    Nincs fenn a NET Framework. Innen letöltheted:
    http://www.microsoft.com/downloads/d...7-034d1e7cf3a3

    Csak állítsd be a nyelvi verziót és a magyart töltsd le. Ezután indulni fog az SCR Utility.
    Nem megy invalid valami.

  22. #47

    Re: Köridők

    Idézet Eredetileg Tomibá írta
    Nem megy invalid valami.

    Bocs, ennyi infobol nem tudok segíteni.

    1. tedd fel a NET-et. (Magyar Windowsra magyar verzió.)

    2. Tedd fel az SCR-t.

    Ezután menni fog.

  23. #48
    Rigó Tamás Regisztrált Tomibá logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 01.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    264

    Re: Köridők

    Köszi hogy próbálsz., Registered JIT debugger is not available.

  24. #49
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539

    Re: Köridők

    Idézet Eredetileg Superman írta
    Bocs, ennyi infobol nem tudok segíteni.

    1. tedd fel a NET-et. (Magyar Windowsra magyar verzió.)

    2. Tedd fel az SCR-t.

    Ezután menni fog.
    Nem biztos, hogy csak ez a hiba. Nálam fent van a NET 1.1, + a Hotfix és a magyar nyelvi csomag is hozzá, és ennek ellenére ugyanazt a hibaüzeneteket kapom, mint Tomibá.

  25. #50

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Attys írta
    A pályákat a ...GTR\Gamedata\Location könyvtárban tárolja a játék. Ide kell bemásolni azt a pályát amit szeretnél használni.
    Autókat még nem tettem be, nem is tervezem. De gondolom hasonló az elv, csak más a könyvtár. Esetleg a ...GTR\GameData\Teams\GT (vagy NGT) könyvtárba nézz szét. Én még nem csináltam ilyet, ez csak tipp. Csak saját felelősségre másolgass bele.
    Szerintem ha rally-t szeretnél akkor szerezd be a Richard Burns Rally-t. Az nagyon ott van.
    bocs hogy rossz helyre irtam a kerdest,nem volt szandekos,ha tudtam volna hova kell ... meg nagyon uj vagyok!! a z RBR nagyon jo azota nem is nagyon megy mas ,koszi,,elnezest!

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •