Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (57 összesen)

Téma: Köridők

  1. #1

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Zizics János írta
    Ha bármilyen építő vagy kritikus észrevételed van, akkor ne habozz!
    Mindenféle ötlet jól jön!
    szia janos!

    ugy latom nagyon sokat foglalkozol a GTR-al,ugyhigy szeretnek nehany dolgot kerdezni ,csak ma leptem be.megvan mar a jatek vagy 2 honapja de nem nagyon tudok a kozelukbe kerulni?!nem tudom hogy set up problema vagy az hogy billentyuzetem van en vagyok bal...!a gep alltal vezetett kocsik mennek pld
    1.42-1.43at en meg nem tudok 1.46.6nal jobbat ha belegebedek se!!!
    segits vagy segitsetek mar legyszi,nagyon szeretem a jatekot csak jo lenne mar versenyezniazt se tudom hogy kell kuldeni a szerverpenzt ugyanis nem lakom magyarorszagon?!segitsegeteket elore is koszonom

  2. #2

    Re: Észrevételek

    Sokat segít ha replayeket nézel más játékosoktól, ha jól tudom itt a fórumban is van néhány jó visszajátszás.
    Ezen kívül meg gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás... Ez a legfontosabb hogy ráérezz magadtól a lényegére.

    Külföldről sajnos elég gyenge a sávszélessége a szerverünknek , nálunk (Magyarország) 100Mbit-es a hozzáférés, külföldről csak 128k, ami szerintem kevés a lagmentes versenyzéshez.

  3. #3

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg sanko írta
    szia janos!

    ugy latom nagyon sokat foglalkozol a GTR-al,ugyhigy szeretnek nehany dolgot kerdezni ,csak ma leptem be.megvan mar a jatek vagy 2 honapja de nem nagyon tudok a kozelukbe kerulni?!nem tudom hogy set up problema vagy az hogy billentyuzetem van en vagyok bal...!a gep alltal vezetett kocsik mennek pld
    1.42-1.43at en meg nem tudok 1.46.6nal jobbat ha belegebedek se!!!
    segits vagy segitsetek mar legyszi,nagyon szeretem a jatekot csak jo lenne mar versenyezniazt se tudom hogy kell kuldeni a szerverpenzt ugyanis nem lakom magyarorszagon?!segitsegeteket elore is koszonom
    Sajnos kormány nélkül nem sok sanszod van hogy felvedd a versenyt!
    Viszont ha beszerzel egyet sokkal jobban fogod élvezni, és nemcsak azért mert gyorsabb leszel

  4. #4

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Peter Csiki írta
    Sajnos kormány nélkül nem sok sanszod van hogy felvedd a versenyt!
    Viszont ha beszerzel egyet sokkal jobban fogod élvezni, és nemcsak azért mert gyorsabb leszel
    a janos azt irta hogy kulfoldrol tul lassu lesz vagy nem lasz lagmentes(az meg mi)????
    nem fogok tudni rendesen jatszani?melyik jo kormany?honnan szedjek beallitasi adatokat a kocsikhoz? begolyozok mire belejovok

  5. #5

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg sanko írta
    a janos azt irta hogy kulfoldrol tul lassu lesz vagy nem lasz lagmentes(az meg mi)????
    nem fogok tudni rendesen jatszani?melyik jo kormany?honnan szedjek beallitasi adatokat a kocsikhoz? begolyozok mire belejovok
    Dehogy golyózol be! Kormány nekünk Logitech Formula Force GP van, ez már elég baráti áron beszerezhető és szerintünk nem olyan rosz. Beállításokat innen http://www.gtr-masters.hu/index.php?...load&cat=setup
    vagy az "online file-ok" menüpont-ról tudsz leszedni.
    A lag -amennyire tudom- azt jelenti, hogy a helyzeted kiszámíthatatlan lesz a versenytársaidnak. Egyszer azt látják, hogy a pály közepén "állsz" utána hirtelen eltűnik a kocsid és megjelenik egy kanyarral odébb.

  6. #6
    Szekeres Zoltán Regisztrált Szekeres Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    275

    Re: Észrevételek

    Én vagy 3 hete ruháztam be a játékre + a kormányra: Logitech Formula Force GP. Nagyon elégedett vagyok vele, persze tudttam is hogy így lesz, ugyanis voltak inspirátorok a háttérbe: Dózsa Attila és Dózsa Ákos , régi cimborák ...........voltak, mert ugyan sokat segítenek setup-olni meg miegyebek, de mindig 5-6sec-el jobb időt mennek
    Jó volt hogy a Limrock pályával kezdtem, mert nagyon gyorsan beletanultan, nem ugy mint az Estoril pályán. Nagyon türelmetlen voltam, kicsusztam, füstös fékezések tömkelege, de már-már megy az Estoril is, de.....nem kell aggódni mert 1:46.4 a beszt , szal lenne még mit gyakorolni, csakhát idő... Nagyon tetszik a játék és a közösség is, sokat segítenek, mit-hogy-hol...... érdemes volt befektetni!!!(eddig sohasemsohanem volt legal gémem )

  7. #7

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Attys írta
    Dehogy golyózol be! Kormány nekünk Logitech Formula Force GP van, ez már elég baráti áron beszerezhető és szerintünk nem olyan rosz. Beállításokat innen http://www.gtr-masters.hu/index.php?...load&cat=setup
    vagy az "online file-ok" menüpont-ról tudsz leszedni.
    A lag -amennyire tudom- azt jelenti, hogy a helyzeted kiszámíthatatlan lesz a versenytársaidnak. Egyszer azt látják, hogy a pály közepén "állsz" utána hirtelen eltűnik a kocsid és megjelenik egy kanyarral odébb.

    megvettem a kormanyt !!nagyon jo,rengeteget javultam,mentem p1-et is igaz csak AIellen de 100%on volt ti minde n traction kontrollt kikapcsoltok ,meg a fek segitot is?en sajnos nem vagyok annyira otthon a szamitogepekkkel kapcsolatban ezert jo lenne ha valamelyikotok elmagyarazna hogy kell uj palyat es uj autot vagy festest betenni a GTR be vagy akarmilyen mas jatekba ?!a ppatcheket is ugyanigy kell?sajnos a baratnom elrakta valahova az internet kartyamat ilyen esetben mi a teendo?kosz a biztatast Atty lassan ugy erzem megsem golyozok be ,nagyon jo hogy van ez a forum!!!

  8. #8

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Szekeres Zoltán írta
    Én vagy 3 hete ruháztam be a játékre + a kormányra: Logitech Formula Force GP. Nagyon elégedett vagyok vele, persze tudttam is hogy így lesz, ugyanis voltak inspirátorok a háttérbe: Dózsa Attila és Dózsa Ákos , régi cimborák ...........voltak, mert ugyan sokat segítenek setup-olni meg miegyebek, de mindig 5-6sec-el jobb időt mennek
    Jó volt hogy a Limrock pályával kezdtem, mert nagyon gyorsan beletanultan, nem ugy mint az Estoril pályán. Nagyon türelmetlen voltam, kicsusztam, füstös fékezések tömkelege, de már-már megy az Estoril is, de.....nem kell aggódni mert 1:46.4 a beszt , szal lenne még mit gyakorolni, csakhát idő... Nagyon tetszik a játék és a közösség is, sokat segítenek, mit-hogy-hol...... érdemes volt befektetni!!!(eddig sohasemsohanem volt legal gémem )
    milyen autoval mentel 1.46.4 et?

  9. #9

    Re: Észrevételek

    Sztem NGT-vel, mert Estoril NGT-s bajnoki futam volt . De azért hozzáteszem az idejéhez, hogy ő azóta foglalkozik igazából a szimulátorokkal, mióta megvette a gtr-t. Azelőtt is nyomta az f-1-et de csak billentyűzettel, azzal meg, mint tudjuk, nem az igazi .

  10. #10
    Szekeres Zoltán Regisztrált Szekeres Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    275

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg sanko írta
    milyen autoval mentel 1.46.4 et?

    Az eredményt Ferrari F360-al sikerült elérnem nagy nehézségek és hajtépéseg árán, mert mint írtam nagyon nem feküdt a pálya, szal örültem neki , meg ujjogtam!

  11. #11

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Szekeres Zoltán írta
    Az eredményt Ferrari F360-al sikerült elérnem nagy nehézségek és hajtépéseg árán, mert mint írtam nagyon nem feküdt a pálya, szal örültem neki , meg ujjogtam!
    akkor megprobalom en is ...segits mar legyszi,hogy kell betolteni a jatekba uj palyakat ,autokat festest,hangot stb vagy akarki remelem egyszer csinalnak rally jatekot is

  12. #12

    Kérdésem lenne

    Regisztráltam a GTRankra -amint látjátok idelent- de az a kérdésem, hogy mit lehet tenni, az ellen, hogy ne vesszen el a legjobb időm! Monzán mentem már 1:44:425-öt (beírtam a setupomba a megjegyzéshez), de a carrier.blt-mben meg 1:45:xxx van. Ti hogyan oldjátok meg, hogy egy kis játszogatás ne szúrja el a régebben megfutott rekordidőtöket??

  13. #13

    Re: Észrevételek

    Elvileg csak akkor írja felül, ha javítottál. Előfordulhat az is, hogy valami oknál fogva nem írja át a magjavított időt. Már Én is találkoztam ezzel. Egy fejlett szoftvert tudok ajánlani erre az esetre, a neve Jegyzettömb
    De ez nem a legsportszerűbb formája köridők javításának.

  14. #14

    Re: Észrevételek

    Elképzelhető, hogy nem minden játékrész idejét menti el? Lehet, hogy a szabadedzés idelye nem számít? Csak az időmérő, vagy futam alatt mért idők számítanak? Mert így érthető, hogy nem mentette el, hisz ez az említet időm szabadedzésen 'fogant'. Kipróbálom ha hazamegyek. ....sosem ér véget ez a munkanap...

  15. #15
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Attys írta
    Elképzelhető, hogy nem minden játékrész idejét menti el? Lehet, hogy a szabadedzés idelye nem számít? Csak az időmérő, vagy futam alatt mért idők számítanak? Mert így érthető, hogy nem mentette el, hisz ez az említet időm szabadedzésen 'fogant'. Kipróbálom ha hazamegyek. ....sosem ér véget ez a munkanap...
    Az biztos, hogy az online versenyzések alatt elért legjobb köridőket nem menti el a gép.

  16. #16
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: Észrevételek

    De elmenti.

    Azt hiszem, a qualon futott időket nem menti.

    Mindenesetre, lehet, hogy nem működik tökéletesen a cucc, de soha nem nyúlnék bele jegyzettömbbel.Inkább futnék egy mégjobbat practice-on.Azt mindíg elspájzolja.

  17. #17

    Re: Észrevételek

    Eszemben sincs csítelni a jegyzettömbbel ... nem azért játszok.

  18. #18

    Re: Észrevételek

    Gtrank-on való reg. után pirossal jelezte a 2:11:968-as időmeg Road America-ban. Kitöröltem, de ahogy az időket néztem ez kb a 15-17. idő. Akkor miért volt piros?

  19. #19

    Re: Észrevételek

    Erre Én is kíváncsi lennék, hogy add-on pályákon mihez méri a Rank-ot?
    Nekem eddig Road America NGT 2.10.138 és még 0.106-ot kéne javítani, hogy bezöldüljön. Asszem mire sikerül bemenni 2.10 alá Én is bezöldülök.

  20. #20

    Re: Észrevételek

    de jó nektek én a 2.20-al küzdök !

  21. #21

    Re: Észrevételek

    Remélem, nem az zajlik a GTRankon, hogy ma felkelek, és na javítsunk egy két rekordot... notepad... mondjuk ma Monzán faragtam 0.8mp-t régi DEL új beír.... Mert így világon semmi értelme a GTRanknak, ha nincs biztosítva játék tisztasága. Márpedig -ha véletlen is-,de ez elgondolkodtatott :
    http://www.schuerkamp.de/zope/gtrank...TopTenLaptimes
    Ajánlom figyelmetekbe a Dayzurich24h pálya NGT WR 1. helyezett köridejét! Grat Dani!!
    Írtam az infóra, hogy köhhhmmm, szal talán meg kellene ott nézni valamit, sza' lehet, mire megnézitek már ki is lett igazítva. (remélem)
    Hangsúlyozom, nem attól rettegek, hogy letaszít a trónról, mert a közelében sem vagyok. De ha nem becsületesen "megszerzett" köridőkkel kell versenyezni akkor az egészet megette a fene.

  22. #22
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Attys írta
    Remélem, nem az zajlik a GTRankon, hogy ma felkelek, és na javítsunk egy két rekordot... notepad... mondjuk ma Monzán faragtam 0.8mp-t régi DEL új beír.... Mert így világon semmi értelme a GTRanknak, ha nincs biztosítva játék tisztasága. Márpedig -ha véletlen is-,de ez elgondolkodtatott : ....
    A GPL-Ranken a világrekord mellé egy replayt is mellékelni kell a beküldőnek, itt nem?

  23. #23
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: Észrevételek

    Itt nem.Az idő többsége amúgy nem notepaddal született(persze van olyan is, de azért nagyjából lehet tájékozódni).Van 3-4 ember, akik a múltjuk alapján biztos, hogy nem csalnak(G.Huttu,Stewart, a két Norbi, stb) de a körülmények nem azonosak.A GPL-ben ugye nem volt sok lehetőség, mész és kész.A GTR tele van opciókkal, sok fajta segítség, mechaniai hibák kikapcsolása, benzinfogyás, gumikopás számítása és a többi.

    A normális az az lenne, ha mindenki reális autózást mutatna be, de sokan nem ezt teszik, ebből adódnak a hihetetlen idők.És ezeken a replay sem segít, itt a telemetria leadás kellene.

  24. #24

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Attys írta
    Remélem, nem az zajlik a GTRankon, hogy ...
    Bocsánat, ha ezzel valakit megbántottam volna, nem fogalmaztam pontosan.
    Remélem, hogy ez is csak véletlen, mert annak tűnik. Ha valaki csal, azt nem tenné ilyen feltünően, de lehet, hogy épp arra akart rámutatni, hogy nincs ellenőrizve a beküldött köridők valódisága.

  25. #25

    Re: Észrevételek

    Piski Tominak igaza van, ugyanis csak a telemetria lenne hiteles.A legtöbb magyarnak egyébként szintén benzinfogyás és gumikopás + törés nélkül lett olyan ideje amilyen, nyilván könnyeben kijön egy jo idö ha nem kell ujraindulni mert pl egyik kanyarban odavágtad, hanem mész tovább és kész.
    De olyan is elofordulhat mint velem, hogy felraktam az idöimet, és volt közte egy speedbugos 1.40-es monza ami világrekord volt, én meg nem vettem észre, igy sokan azt is gondolhatták csalok, ami nem igaz csak nem voltam elég figyelmes.
    Én 10 ezer felett vagyok a körök számát tekintve, -17-el nézd meg a többi magyart soknak van nálam joval jobb rankja 1-2-3 ezer körböl, ami minimum azt feltételezi hogy nem használt gumikopást+benzinfogyást+törést...Persze nekem is van olyan idöm amit ugy futottam, ez van, majd ha normálisan lesz megcsinálva a játék akkor lehet rendesen rankelni, addig meg azokhoz a magyarokhoz viszonyitom magam akiket tisztelek becsülök, annak ellenére, hogy nem használ gumikopást stbstb...

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •