Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (55 összesen)

Téma: HTCM - TV Közvetítés infók

  1. #26
    Sashalmi Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 11. 13.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1
    Név: Sashalmi Gábor nick: trias
    Személyes adatok: 1986 - os vagyok (27) Mezőcsáti lakos (BAZ)
    Szimulátoros múlt:
    2005 ben kezdtem mint sokan itt az lfs játékkal majd gtr2- vel majd race07 .​2012 karácsonyára megleptem magam egy kormánnyal és most megpróbálok felnőni a feladathoz.
    Cockpit-em elemei:
    thrustmaster RGT FFB Clutch. 17" laptop
    Én és a Masters: Jó kihívás egy jó társasággal
    Erősség:
    fairplay, szorgalmas Gyengeség: nagyon gumikoptató a vezetési stílusom, setup ismeretem egyenlő nulla
    Érdekesség:
    ha annak lehet nevezni sokáig egérrel játszottam az lfs, gtr2 , race07 et ( ezért is nehéz megszokni a kormányt)

  2. #27
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Név: Fehér Zoltán,nick-Cola és nem a szeretet miatt
    Személyes adatok: 42 éves vagyok Kunhegyesen születtem és jelenlegi lakhelyem Kisújszállás,nős vagyok és 3 fiú gyermekem van
    Szimulátoros múlt: gp1-2 billel,GPL,GTR1,GTR2,GTL,F1 challenge,iracing,aztán még 1 magyar Forma1-es bajnokságban is nyomultam 2-3 évet,később versenyszervező is voltam.
    FindTheLimit-en F1-ben F1 challenge-el 1.helyen vagyok a rank-on adv szinten,pro szinten nohelp-ben 2 pályán még futnom kéne és akkor a 3-ban benne lennék,több wr-t is tartok még jelen pillanatban is,természetesen a Hungaroringen is.
    2008-ban volt az első versenyem itt a Masters-en GTR2-vel,és a pole-bol indulva 2. lettem,és talán nem véletlen hívtak a srácok poleman-nak anno 138 futambol 82 pole pozíció volt.
    Online élet és eredmények:
    MF1CB1-2, dobogó környékén végeztem már nem tudom pontosan hol.
    HGTRM6 GT liga bajnok
    HGTRM6 GT liga csapat 2.hely
    HGTRM6 NGT liga 6.hely
    HGTRM6 NGT liga csapat 2.hely
    HGTRM7 GT liga bajnok
    HGTRM7 GT liga csapat 1.hely
    HGTRM7 Vertigo-BMW M3 Liga bajnok
    HGTRM7 Vertigo-BMW M3 Liga csapat 1.hely
    HGTRM8 Gt liga bajnok
    HGTRM8 Gt liga csapat 1.hely
    HGTRM8 Mosler-Modena Liga 2.hely
    HGTRM8 Mosler-Modena Liga csapat 1.hely
    HGTRM9 GT1 liga bajnok
    HGTRM9 GT1 liga csapat 1.hely
    HGTRM9 GT3 liga 4.hely
    HGTRM9 GT3 liga csapat 3.hely
    HGTLM7 ősz szezon 3.hely
    HGTLM7 ősz szezon csapat 2.hely
    HGTLM7 tavaszi szezon 4.hely
    HGTLM7 tavaszi szezon csapat 1.hely
    HGTLM8 őszi szezon 2. hely
    HGTLM8 őszi szezon csapat 3.hely
    HGTLM8 tavaszi szezon bajnok
    HGTLM8 tavaszi szezon csapat 2.hely
    HTCM6 tavaszi szezon 2.hely
    HTCM6 tavaszi szezon csapat 1.hely
    GTR2 24h nemzetközi verseny,Lemans magyar csapat 1.hely
    GTR2 24h nemzetközi verseny,Sakhir GT1 magyar csapat 3.hely
    GTR2 24h nemzetközi verseny,Spa GT1 magyar csapat 4.hely
    GTR2 24h nemzetközi verseny,Spa The Return GT1 magyar csapat 4.hely
    Cockpit-em elemei: RacerSeat cockpit,Logitech G27+PTR pedalmod,Logitech G930 füles,24'monitor,Android Dashmeter
    Én és a Masters: Cserti Tibi barátom töbszöri unszolására 2006-ban csatlakoztam,mondta hogy jöjjek már és mutassam már meg hogyan is kell ezt csinálniszeretem az itteni hangulatot és a profi szervezést,és mondhatom azt hogy ez Magyarország eggyik legnagyobb és legnívósabb szimulátoros közössége,szóval itt a helyem.
    Erősségek/Gyengeségek: mindent beleadok a versenyeken,szeretem feszegetni a határokat,stabilan is tudok menni ha jó paszban vagyok és szoktam lenni
    Érdekességek:van,voltam rock zenész isegyszer felléptünk a Tankcsapda előttkb 3-4 évet voltam "katona" wolfenstein,mohaa,cod-uo,cod1-2,battlefield,lűttem mint állat
    Utoljára módosította: Cola; 2013. 10. 03. 21:33.
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  3. #28

    Bemutatkozás

    Név:Zsinor János, nick: madzagjohnny82 - PSN
    Személyes adatok: 1982-es születésű budapesti lakos vagyok.
    Szimulátoros múlt: Annó még 10-12 évesen az Incycar-ral kezdtem, online nem, csak offline nyomtam, akkor még internet sem volt úgy emlékszem. Aztán jött a PS korszak és a GT szériák szépen sorban.
    Cockpit-em elemei: Először kontrollerrel, majd egy Momo Racing, aztán Force FX, majd GT, most pedig második G27-em taposom. Hozzá 22"-os Samsung tv/monitor, sima irodai szék és fejhallgató, I5-ös Sony Vaio laptop.
    Eredmények: 2010-es GTF éves bajnokság 1. helyezett. Több apró és hosszabb futamon szerepeltem előkelő helyen. Aztán mint ismert Sinka Dani elvert a GTAcademy 2012-ben, majd megint 2013-ban. (most nem menekülsz Dani )
    Én és a Masters: Még nincs viszonyunk, de ez könnyen változhat.
    Erősség: Fairplay, odafigyelés a másikra, hosszan tudok koncentrálni, jól bánok a gumikkal, konzisztens vagyok. Tudom hol lehet még tizedeket szerezni és van érzékem a setupoláshoz, szinte mindegy milyen platformon játszom.
    Érdekesség: nagyon sokat dolgozom, mégis valahogy sikerül időt szánnom a versenyzésre. Több szervezői feladatot láttam már el PS-en, szeretem összehozni az embereket.
    2011-ben a Sprint motorsport felkért egy tesztre a Hungaroringre, a Magyar gyorsasági szakág egyik autójával, egy Honda Civic Type R-rel köröztem, és már a második körömben megfutottam a szerződtetett versenyző idejét. Az autóban tuning motor, versenykuplung, bukócső, versenyfék és versenyfutómű volt. kb. 220 le/800 kg. A pályát vágott slicken teljesítettem. Élmény volt a javából. Aztán a teszt második felében sajnos a váltó a kettesből ki akarta dobni állandóan a sebességet, de egykezes 2-esben tartós vezetéssel ennek is elejét vettem. Remélem majd egyszer tétje is lesz a versenynek.
    Utoljára módosította: Zsinor János; 2013. 12. 11. 12:52.

  4. #29
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    310
    Név: Mihályi Zoltán, Mizo
    Személyes adatok: 1982-ben, Szolnokon születtem, 31 éves vagyok, jelenleg Budapesten élek.
    Szimulátoros múlt: Mindig is érdekeltek az autók, szimulátorozni 8-9 hónapja kezdtem. Race07 -tel kezdtem el ismerkedni idén, illetve GTL-t is nyomom.
    Online élet és eredmények: Idén kóstoltam bele a nyári kupába, megtetszett, így most Rookie szervertagként itt vagyok.
    Cockpit-em elemei: Thrustmaster Ferrari F430 FFB Racing wheel, 22"-es Samsung monitor, íróasztal, egyszerű és viszonylag kényelmes gurulós szék
    Én és a Masters:
    Nyáron Race07 szervereket böngészve akadt meg a szemem a masters-on, megnéztem a weboldalt, kipróbáltam a nyári kupát, megtetszett. Egyszerűen izgalmas
    Erősségek/Gyengeségek: Nem adom fel, viszont rengeteget kell tapasztalnom és tanulnom. Hajlamos vagyok elizgulni a dolgokat
    Érdekesség: Szoftverfejlesztő vagyok, imádok vezetni (sajna versenyautóban még nem ültem), szeretek gokartozni (céges bajnokságot meg is nyertem).
    Utoljára módosította: Mizo; 2014. 02. 17. 07:37.

  5. #30
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Bocshogy nem találtam megfelelőbb topikot.

    Miért nem megfigyelőként (spectator) csatlakozik a közvetítő emberke a futamhoz? Plusz egy ember örülne az Á-n.

    Másikmegmár ha itt vagyok. A külső TV-s kamera ha lehet kevesebbszer legyen.

  6. #31
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése

    Miért nem megfigyelőként (spectator) csatlakozik a közvetítő emberke a futamhoz? Plusz egy ember örülne az Á-n.

    Sajnos spectator módban is elveszi azt az 1 helyet a szerverről.

  7. #32
    Kiss Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 03. 03.
    Város
    Mátraalja
    Életkor
    34
    Üzenetek
    175
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése

    Másikmegmár ha itt vagyok. A külső TV-s kamera ha lehet kevesebbszer legyen.
    jogos

  8. #33
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Én szóltam Andrisnak, hogy a közvetítői hangot vegyék feljebb,mert alig haqllani a motorzúgás mellett.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  9. #34
    Tóth Peti Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 02. 07.
    Város
    Tatabánya
    Üzenetek
    14
    Bemutatkozás
    Név: Tóth Peti (Tóth Péter 2.) nick: Peti83
    Személyes adatok: 1983-as születésű tatabányai lakos vagyok.
    Szimulátoros múlt: Live For Speed az egyetlen, amivel mélyebben megismerkedtem. 5-6éve kezdtem, első 2évben csak a Demo Magyar Bajnokságban, azóta az S2 Magyar Bajnokságban (is) akítvan versenyzem.
    Cockpit-em elemei: Normál PC: i3 + GT4650 + 22" LCD + Logitech Momo.
    Eredmények: 2 ezüst és 2 bronzérmet szereztem szériakupákban, és Demo-ban, legutóbb a 2013as BTCC nyári kupán a 3.helyet.
    Részt vettem több nemzetközi 6, 12 és 24órás LFS endurance csapatversenyen 2010-2013 között.
    Én és a Masters: Friss kapcsolat, egyelőre nem kívánok nyilatkozni. A közösség nagyon szimpatikus, örülök, hogy itt lehetek.
    Erősség: A mindenkori célba érést tartom a legfontosabbnak, soha nem adom fel; ezért néha lassú, vagy/és túl óvatos vagyok, de a pozíciómat csak tisztes csata árán engedem át.
    Érdekesség: A 24órás versenyeken általában éjszaka-hajnalban vezettem sokat. 2.5-3órás etapot toltam végig (több boxkiállással, pilótacsere nélkül) amíg a többiek pihentek.
    Utoljára módosította: Peti83; 2014. 02. 17. 15:54.

  10. #35
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg Peti83 írta Hozzászólás megtekintése
    Bemutatkozás

    Név: Tóth Péter, nick: Peti83
    Petivel sokat versenyztünk lfs-ben, szia! Jópár éve szoros csatát vívtunk egy demo bajnoki címért, nagyon korrekt versenyző, örülök hogy itt vagy sok sikert kívánok az elkövetkezőben, remek társaság, szeretni fogod!
    Any Given Sunday!

  11. #36
    Tóth Peti Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 02. 07.
    Város
    Tatabánya
    Üzenetek
    14
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Petivel sokat versenyztünk lfs-ben, szia! Jópár éve szoros csatát vívtunk egy demo bajnoki címért, nagyon korrekt versenyző, örülök hogy itt vagy sok sikert kívánok az elkövetkezőben, remek társaság, szeretni fogod!

    Köszönöm!
    Úúúú, az a Demo kupa, az utolsó futamig nyitott volt a bajnoki cím, féltávnál 3pont különbésg, az tényleg vagány volt
    Igyekszem & még 1x THX!

  12. #37
    Klár Norbert Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 04. 02.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    32
    Üzenetek
    8
    Sziasztok! Érdeklődnék, hogy miért nem volt közvetítés a mai versenyről! Üdv.

  13. #38
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg klarnorbert írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Érdeklődnék, hogy miért nem volt közvetítés a mai versenyről! Üdv.
    Nem tudjuk... gondolom vmi technika problémájuk lehetett a TV stábnak, de konkrét infókat még nem kaptam..

  14. #39
    Klár Norbert Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 04. 02.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    32
    Üzenetek
    8
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudjuk... gondolom vmi technika problémájuk lehetett a TV stábnak, de konkrét infókat még nem kaptam..
    Azért talán beírhattak volna fórumra, hogy elmarad vagy "technikai gondjaink támadtak, blablabla...", mert így aztán teljesen feleslegesen tettem magam szabaddá a tegnap estére. És szerintem mások is örültek volna, ha tájékoztatva lettek volna.
    Utoljára módosította: klarnorbert; 2014. 04. 03. 11:10.

  15. #40
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg klarnorbert írta Hozzászólás megtekintése
    Azért talán beírhattak volna fórumra, hogy elmarad vagy "technikai gondjaink támadtak, blablabla...", mert így aztán teljesen feleslegesen tettem magam szabaddá a tegnap estére. És szerintem mások is örültek volna, ha tájékoztatva lettek volna.
    Ebben teljesen igazad van, utánajárok mi történt és megbeszélem velük, hogy a jövőben gondoljanak a nézők tájékoztatására is. Addig is vigaszdíjnak itt az előző futam felvétele:


  16. #41
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Nos, mint megtudtuk a múlt heti adás technikai probléma miatt maradt el, egész este próbálták megszerelni, sajnos nem sikerült és a nagy kapkodás közben elfelejtettek szólni, amiért elnézést kérnek.

    Ami másik probléma, hogy az eddigi kommentártorunk az új beosztása miatt nem fog tudni majd a jövőben minden adást leadni, az operatőr és a technika viszont rendelkezésre áll, így erre a helyzetre is megoldást keresünk.

    Aki szeretne közvetíteni, az jelentkezzen!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 04. 05. 11:43.

  17. #42
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    közvetítés nincs ma?
    Végre itthon lettem volna a verseny idején, erre a főszponzorom visszalép a támogatástól és visszakéri a kormányát, aztán meg csak holnap érkezik meg a sajátom, és még tv-n sem tudom nézni... Ejnyebejnye!

  18. #43
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg gyorda írta Hozzászólás megtekintése
    közvetítés nincs ma?
    Végre itthon lettem volna a verseny idején, erre a főszponzorom visszalép a támogatástól és visszakéri a kormányát, aztán meg csak holnap érkezik meg a sajátom, és még tv-n sem tudom nézni... Ejnyebejnye!
    Volt egy kis technikai gondjuk a csatlakozással, ugyan azzal szívtak, amivel Huszi is... csak nekik végül sikerült az utolsó pillanatban felcsatlakozni.

  19. #44
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Volt egy kis technikai gondjuk a csatlakozással, ugyan azzal szívtak, amivel Huszi is... csak nekik végül sikerült az utolsó pillanatban felcsatlakozni.
    Igen, szerencsére sikerült, úgyhogy meg is néztem! Jó kis futam volt.

  20. #45
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg gyorda írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, szerencsére sikerült, úgyhogy meg is néztem! Jó kis futam volt.
    Én is megkukkantottam utólagosan...tényleg jó futam volt, középmezőny rendesen csapkodta egymást (Mondjuk szegény kommentátor a dupla pontokkal nem volt tisztába, meg a mínuszolással, meg a skinek se voltak meg..de hát szegény nem lehet minden ligából teljesen felkészülve)
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  21. #46
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Én is megkukkantottam utólagosan...tényleg jó futam volt, középmezőny rendesen csapkodta egymást (Mondjuk szegény kommentátor a dupla pontokkal nem volt tisztába, meg a mínuszolással, meg a skinek se voltak meg..de hát szegény nem lehet minden ligából teljesen felkészülve)
    Meg néha kicsit követhetetlen volt a dolog, olyan szempontból, hogy folyamatosan ugrált egyik autóról a másikra, és a skinek hiánya nem segítette elő ezt a dolgot követhetőség szempontjából.

  22. #47
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg gyorda írta Hozzászólás megtekintése
    Meg néha kicsit követhetetlen volt a dolog, olyan szempontból, hogy folyamatosan ugrált egyik autóról a másikra, és a skinek hiánya nem segítette elő ezt a dolgot követhetőség szempontjából.

    Sokat segítene, ha Szabi beülne mellé szakérteni. Megszavazhatnánk.. Segítene neki és élvezetesebb is lenne minden bizonnyal. Én támogatom!
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  23. #48
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg gyorda írta Hozzászólás megtekintése
    Meg néha kicsit követhetetlen volt a dolog, olyan szempontból, hogy folyamatosan ugrált egyik autóról a másikra, és a skinek hiánya nem segítette elő ezt a dolgot követhetőség szempontjából.
    Még össze kell csiszolódjanak, mert egy ideje nem András csinálja egyedül. Mi a képet az operatőr kollégától látjuk, és neki nincsenek berakva a skinek. Ő próbálja követni és mutatni azt amit András a saját gépén lát és kommentál. Andrásnak bent vannak a skinek mert fekete autókról beszélt, amikor gyári fehéreket láttunk Emiatt van egy kis káosz

  24. #49
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Így van, ahogy Huszi írta. Safinak az operatőrnek újra kellett raknia a windowst és emiatt volt a szkingaliba. Amúgy ő András édesapja. Ha gubanc van átszól a másik szobába.

    /valami gubanc van megint az oldallal, mert nem tölt be sokszor vagy lassú /
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  25. #50
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Így van, ahogy Huszi írta. Safinak az operatőrnek újra kellett raknia a windowst és emiatt volt a szkingaliba. Amúgy ő András édesapja. Ha gubanc van átszól a másik szobába.

    /valami gubanc van megint az oldallal, mert nem tölt be sokszor vagy lassú /
    Áhhá, így már értem!

    Szabit tényleg beültethetnénk, vagy szólunk Lantinak, hogy nem lenne-e kedve besegíteni!

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •