Szavazás eredménye: VR a jövő vagy sem?

  • Persze, most is azzal versenyzem!

    14 46,67%
  • Nem érdekel, a 2D az igazi.

    4 13,33%
  • Most még nincs VR-em, de tervezem.

    12 40,00%
Szavazók
30 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Oldal: 6 / 12 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 126 - 150 (278 összesen)
  1. #126
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy az Oculus Homeban próbáltam a hullámvasutat, de attól majd behánytam
    Gratulálok. Pont ezt írtam korábban, hogy fokozatosan kell rászoknod, erre hullámvasút. Azt kb 1 hónapos aktív VR használat után ajánlanám, különben kapsz egy egész napos fejfájást és jön hogy "az egész VR egy kalap sz..."

    Eleinte videók meg kb first contact szintű dolgok, aztán jöhet az iRacing. Dirt Rally-t nem ajánlom, az is hard core cucc az ugratások miatt

  2. #127
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Jómagam is erre jutottam, úton is vagyok egy DVI dugaszért - és obv a VGAba dugtam a fejest

    Amúgy az Oculus Homeban próbáltam a hullámvasutat, de attól majd behánytam
    USB 3.0t meg majd veszek PCI-Ebe, mert az Asrock alaplapokat nem szereti a Rift...
    Dk2 hoz az is felesleges...ugye itt csak 1 "kamera" van ( nem 2 szenzor) usb2.0-ban is kiválóan működik...
    Ha nyekereg a home azzal se kell foglalkozni...de nem is fog..
    A telepítő varázsló nyekereghet ,de azt úgyis skippelni kell...

    Cv1-hez kell a bővítőkartya ,de csak külföldről tudsz olyat rendelni amit szeret a cv1


    Ja és ne az extrém dolgokkal kezd és akkor nem lesz hányinger se


    Meg vedd fel normálisan és állítsd be rendesen a fejedre, mert ez a legfontosabb ha nem akarsz emelyegni ,meg éles képet szeretnél....(általában ez nem valósul meg ha nem otthon próbálja az ember a VR-t és ez igen problémás lehet)

    Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

  3. #128
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok. Pont ezt írtam korábban, hogy fokozatosan kell rászoknod, erre hullámvasút. Azt kb 1 hónapos aktív VR használat után ajánlanám, különben kapsz egy egész napos fejfájást és jön hogy "az egész VR egy kalap sz..."

    Eleinte videók meg kb first contact szintű dolgok, aztán jöhet az iRacing. Dirt Rally-t nem ajánlom, az is hard core cucc az ugratások miatt
    Haha, nyuztak már VR horrorban is, szóval annyira nem sokkoló már ez nekem

    Igazából csak proba gyanánt van most nálam ez, CV1et veszek BFen, igy kell az aljzat majd.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  4. #129
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Igazából csak proba gyanánt van most nálam ez, CV1et veszek BFen, igy kell az aljzat majd.
    Ebben az esetben ezt ajánlom CV1-hez, mert biztosan működik. Vettem egy bővítő kártyát itthon 6ezerért, de csak a fejegység megy vele, semmi más, még az egér sem jó...

    https://www.amazon.de/gp/product/B00...?ie=UTF8&psc=1

  5. #130
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Jól sejtem hogy addig nem fog menni a SteamVR míg egy xbox kontrollerrel nem megy végig az Oculus Homeban a setup?
    Boot után a bázisállomat követ meg minden, majd 5mpen belül "áram alatt van de nem követ"re vált és itt fújt ki a tudományom. Inkább iszom.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  6. #131
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Update:
    se a menü, se a SteamVR nem látszik, de ingame megy az assetto. Kiértiezt. De egyelőre elég fos a grafika, jöhetnek a tweakek.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  7. #132
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Jól sejtem hogy addig nem fog menni a SteamVR míg egy xbox kontrollerrel nem megy végig az Oculus Homeban a setup?
    Boot után a bázisállomat követ meg minden, majd 5mpen belül "áram alatt van de nem követ"re vált és itt fújt ki a tudományom. Inkább iszom.
    még mindig csak azt tudom tanácsolni , hogy inkább játssz a setupolgatás helyett
    minden játék , app működik nálam (ami nem kér touchot )ráadásul még xbox controllerem sincs csak egy kínai vacak
    (még a warez is megy)


    Assettonál
    oculus.iniben minimum 1,5 pixel densityt állíts és post processt NE használj

    én ajánlanám még a content managert is VR-hoz mindenképp (nincs AC-ban VR menü) , így nem kell a menüt végigvárni hanem egyből a windowsból a pályán találod magad...


    amúgy nem is értem h mit akarsz a steam vr-ral
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2017. 11. 16. 22:50.

  8. #133
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    még mindig csak azt tudom tanácsolni , hogy inkább játssz a setupolgatás helyett
    minden játék , app működik nálam (ami nem kér touchot )ráadásul még xbox controllerem sincs csak egy kínai vacak
    (még a warez is megy)


    Assettonál
    oculus.iniben minimum 1,5 pixel densityt állíts és post processt NE használj

    én ajánlanám még a content managert is VR-hoz mindenképp (nincs AC-ban VR menü) , így nem kell a menüt végigvárni hanem egyből a windowsból a pályán találod magad...


    amúgy nem is értem h mit akarsz a steam vr-ral
    DebugToolon keresztül 2es PD van belőve most , post process off. Vsync? FPS limiter?
    SteamVR meg azért hogy ...hát gondoltam kell az AChoz.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  9. #134
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    DebugToolon keresztül 2es PD van belőve most , post process off. Vsync? FPS limiter?
    SteamVR meg azért hogy ...hát gondoltam kell az AChoz.
    szerintem inkább játékoknál egyenként állíts és a debug toolt rakd vissza alapra...(és felejtsd el )
    játékonként eltérő h mennyi ss-t érdemes rakni...nem csak erőforrás használat alapján , hanem van olyan is h ha túl nagy értéket használsz akkor grafikai hibák lesznek vagy pl még homályosabb is lesz a kép , pedig ugye az ellenkezőjét akarjuk vele elérni
    nem ekll vsync meg fps limit , mert alapból 75-re fogja fixálni, ha nem bírja a kártya akkor meg lefelezi (ezt érdemes elkerülni azért )

  10. #135
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    szerintem inkább játékoknál egyenként állíts és a debug toolt rakd vissza alapra...(és felejtsd el )
    játékonként eltérő h mennyi ss-t érdemes rakni...nem csak erőforrás használat alapján , hanem van olyan is h ha túl nagy értéket használsz akkor grafikai hibák lesznek vagy pl még homályosabb is lesz a kép , pedig ugye az ellenkezőjét akarjuk vele elérni
    nem ekll vsync meg fps limit , mert alapból 75-re fogja fixálni, ha nem bírja a kártya akkor meg lefelezi (ezt érdemes elkerülni azért )
    Oké, kösz mindent.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  11. #136
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Assettonál
    oculus.iniben minimum 1,5 pixel densityt állíts és post processt NE használj
    Abszolút alap, én is próbálgattam sokat de így volt a legjobb. Assettonál figyelni kell, mert lecsapja a felére ha nem bírja a gép és nagyon rossz lesz érzetre. Úgy kell beállítani, hogy amikor egyedül egy erőforrás igényesebb pályán (Donington célegyenes és az előtti rész talán az ami a legjobban eszi a gépet) vagy a proci max 50-60%ig menjen fel, a gpu meg kb 75-ig (feladatkezelőben is tudod már nézni). Így valószínű hogy az online futamok esetén sem lesz gondod. A syncet megoldja magának, így nem kell fps limit - vsync

  12. #137
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    CTRL +Num 1,2,3,4-el tudod kapcsolgatni az ASW-t
    https://developer.oculus.com/documen...ous-spacewarp/

  13. #138
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    CTRL +Num 1,2,3,4-el tudod kapcsolgatni az ASW-t
    https://developer.oculus.com/documen...ous-spacewarp/
    Félre érted, nem az a baj hogy lecsapja. Sokkal jobb a 45 fix fps mint a folyamatosan változó 88. Úgy kell beállítani, hogy meglegyen a fix 90, különben zavaró lesz

  14. #139
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Na Day2:
    AC megy gond nélkül, de van egy csomó issuem:
    • Headtracking nem stimm. Az hagyján hogy 2-3 komolyabb kanyar után az ölemben nyomni kell a recenteringet, mert elferdül, de RL előredőlök, akkor távolodok a kormánytól a játékban. Ez a kisebbik,
    • a nagyobbik, hogy a tracking folyton recenterelni kell.
    • Ez a felbontás ratyi, a pályákat fejből kéne tudni, mert nem látod a táblákat. PD = 2x. Az Nvidia Supersampling meg nem megy, mert nem látja a rendszer extended displayként. Az FPS Spaban solid 75, telirajtráccsal, CPU elvileg 40%ot mutatott, GPU 55%.
    • Az normális hogy közben a kijelzőn is megy párhuzamosan a játék - gondolom ha nem menne még több beállítást lehetne feltolni.
    • A lenti különbségmutató grafikon kurva zavaró, nem lehetne azt áthelyezni, csak off?


    És így 40perc után úgyérzem magam, mint egy jó este után hajnali 3kor - megfáradtan, kicsit émelyegve...szóval még biztos finomítani kell a beállításokat. Mindenesetre közelről követni egy másik autót egészen eszméletlenül más élmény!
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  15. #140
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Na Day2:
    AC megy gond nélkül, de van egy csomó issuem:
    • Headtracking nem stimm. Az hagyján hogy 2-3 komolyabb kanyar után az ölemben nyomni kell a recenteringet, mert elferdül, de RL előredőlök, akkor távolodok a kormánytól a játékban. Ez a kisebbik,
    • a nagyobbik, hogy a tracking folyton recenterelni kell.
    • Ez a felbontás ratyi, a pályákat fejből kéne tudni, mert nem látod a táblákat. PD = 2x. Az Nvidia Supersampling meg nem megy, mert nem látja a rendszer extended displayként. Az FPS Spaban solid 75, telirajtráccsal, CPU elvileg 40%ot mutatott, GPU 55%.
    • Az normális hogy közben a kijelzőn is megy párhuzamosan a játék - gondolom ha nem menne még több beállítást lehetne feltolni.
    • A lenti különbségmutató grafikon kurva zavaró, nem lehetne azt áthelyezni, csak off?


    És így 40perc után úgyérzem magam, mint egy jó este után hajnali 3kor - megfáradtan, kicsit émelyegve...szóval még biztos finomítani kell a beállításokat. Mindenesetre közelről követni egy másik autót egészen eszméletlenül más élmény!
    - Ez DK2 issue lehet, de szerintem még az se mert valaki használja az AC-t DK2-vel. Nálam tökéletes CV1-el. Kb annyi volt hogy Assettoban kiválasztottam az Oculust és kész
    - Biztos hogy valami nálad nem jó, mert legutóbb mentem fél órát és egyszer sem kellett centereznem. IRacingnél van erre beállítható gomb, Assetto-nál is meg tudod csinálni valami programmal, hogy a ctrl + space-t triggerelje (logitechnél ugye alapban van ilyen)
    - Noha DK2 és CV1 között a felbontás nem annyira nagyot változik, a képminőség ég és föld. CV1-ben már ez sem probléma, ott látni fogja. A géped is bírja ahogy nézem, CV1-hez 90 fps kell ugye, de akkor sem menne 70% fölé a GPU használat
    - Teljesen normális, alap beállítás. Mivel ugyan azt a képet dobja ki amit látsz, ezért elhanyagolható teljesítmény vesztést jelent
    - Fogalmam sincs, nem vagyok Assetto közelben hogy tudjam melyikről beszélsz

    CV1 a legtöbb problémádat megoldja, az tényleg plug and play. Most viszont, hogy iRacing fórumon ennyire dícsérik a Samsung Odyssey-t én elgondolkoznék azon is ha csak szimulátorozáshoz kell (persze az jóval drágább), de ha az egészet nézzük akkor persze 350 euróért CV1
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 11. 18. 00:07.

  16. #141
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Na Day2:
    AC megy gond nélkül, de van egy csomó issuem:
    • Headtracking nem stimm. Az hagyján hogy 2-3 komolyabb kanyar után az ölemben nyomni kell a recenteringet, mert elferdül, de RL előredőlök, akkor távolodok a kormánytól a játékban. Ez a kisebbik,
    • a nagyobbik, hogy a tracking folyton recenterelni kell.
    • Ez a felbontás ratyi, a pályákat fejből kéne tudni, mert nem látod a táblákat. PD = 2x. Az Nvidia Supersampling meg nem megy, mert nem látja a rendszer extended displayként. Az FPS Spaban solid 75, telirajtráccsal, CPU elvileg 40%ot mutatott, GPU 55%.
    • Az normális hogy közben a kijelzőn is megy párhuzamosan a játék - gondolom ha nem menne még több beállítást lehetne feltolni.
    • A lenti különbségmutató grafikon kurva zavaró, nem lehetne azt áthelyezni, csak off?


    És így 40perc után úgyérzem magam, mint egy jó este után hajnali 3kor - megfáradtan, kicsit émelyegve...szóval még biztos finomítani kell a beállításokat. Mindenesetre közelről követni egy másik autót egészen eszméletlenül más élmény!
    headtrackinggel szerintem az a bajod h "retkes a szenzorod" ...töröld meg!!
    (sose állítódik el menet közben nálam )

  17. #142
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Van egy olyan alkalmazás, hogy OculusTrayTool
    https://www.dropbox.com/s/acvdijlzp1....82.1.zip?dl=0
    Ezzel elég egyszerű mindent beállítani
    Ha az alsó leaderboardra gondolsz az F9-el kikapcsolható, áthelyezhető
    A játék könyvtárában is van egy oculus.ini, ott beállítható a képernyő tükrözés is
    Ha követés gond van, kipróbálnék másik USB portot is, a TrayTool-on keresztül is állítható a Windows USB energy managment
    A DK2-re mondtam, hogy határeset, a technológia előnyei már látszanak, de a felbontás még nem az igazi, mint ahogy még a CV1-nél sem, de eddig nem voltak elérhető nagyobb felbontású eszközök.
    A PP sokat eszik, de ha kikapcsolod nem lesznek normális féklámpák, érdemes a grafikát medium szinten tartani, ami monitoron csúnya VR-ban még bőven jó.

  18. #143
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Day 4: A trackingnek userhibája volt - a jack kábel nem volt mellékelve, elfelejtette a srác én meg nem hiányoltam.

    Az AC configban már 2.4es pixel density van és mindig nem látok jól - esetleg Antialising vagy valami segíthet? Graf levéve mediumra, de eddig se volt gond az FPSel. A motion alakul, de leginkább amiatt érzem magam tengeribetegnek, hogy sokat forgok meg

    Laci, megnéznéd hogy te a Porsche GT3ban el tudod olvasni a dashboard adatokat? Én csak odahajolva...

    UI: kösz minden contributornak :C
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  19. #144
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Day 4: A trackingnek userhibája volt - a jack kábel nem volt mellékelve, elfelejtette a srác én meg nem hiányoltam.

    Az AC configban már 2.4es pixel density van és mindig nem látok jól - esetleg Antialising vagy valami segíthet? Graf levéve mediumra, de eddig se volt gond az FPSel. A motion alakul, de leginkább amiatt érzem magam tengeribetegnek, hogy sokat forgok meg

    Laci, megnéznéd hogy te a Porsche GT3ban el tudod olvasni a dashboard adatokat? Én csak odahajolva...

    UI: kösz minden contributornak :C
    felesleges 2,4-es pixel density, 1,5 vagy 1, 7 felett én semmi változást nem veszek észre AC-ban...

    AA-t én 8x-et toltam rá (Content Managerben lehet) de 4x-en is egész jó szerintem és AF-et meg 16x-en használom...
    nekem az árnyékokból meg a world detailből kellett visszavenni 1-1 lépcsőt , mert csak gtx970-em van

    Post process off nálam , mert ha be van kapcsolva akkor kevésbé élesek a dolgok

    a Porschéra nem emlékszem , de pl a Nissanban simán tudtam olvasni a dash-t illetve a guminyomás kijelző számokat is láttam a kijelzőn h éppen mennyi

  20. #145
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Day 4: A trackingnek userhibája volt - a jack kábel nem volt mellékelve, elfelejtette a srác én meg nem hiányoltam.

    Az AC configban már 2.4es pixel density van és mindig nem látok jól - esetleg Antialising vagy valami segíthet? Graf levéve mediumra, de eddig se volt gond az FPSel. A motion alakul, de leginkább amiatt érzem magam tengeribetegnek, hogy sokat forgok meg

    Laci, megnéznéd hogy te a Porsche GT3ban el tudod olvasni a dashboard adatokat? Én csak odahajolva...

    UI: kösz minden contributornak :C
    Megnéztem mind a 3 Poschéval CV1 esetén. GT3 Cup és R kb ugyan az, noha nem annyira tisztán de 150es PD-vel olvasható a vízhőmérséklet is, RS esetén meg nem is kérdés, ott nagyobb a szám. Nekem kifejezetten ront az olvashatóságon az AA és az Anisotropic, nálam az nulla. Biztosan jó helyen állítod a PD-t? Van egy ugye az Assetto mappájában meg egy a dokumentumokban. A dokumentumokban lévőt használja, a másik nem érdekli.

    GTX1060 6GB esetén (cpu nem lényeg (i7 4790K)):

    V-Sync | Framelimit | Ani | AA | Post Process: OFF
    World detail | Smoke: High
    Smoke | Mirror: Normal
    Reflection: Medium Static

    Nekem ez stabilan hozza a 90 fps-t bárhol - bármikor és így a legszebb. Mindent levettem és egyenként felvettem maximumra az egyes beállításokat, hogy mennyit számít. Post process közeli Amoled kijelző esetén egyáltalán nem számít, de kb ugyan ez volt az Ani és az AA, minimális a hatásuk. Persze ha minden fullon lenne és lenne a gépben még erő, lehet hogy benyomnám, de talán még akkor is inkább a PD-t emelném 200 fölé.

    A 200 feletti supersampling biztosan nem kell, ott valami más lehet a gond. A 150 high és 200 low között is vacillálni kell, hogy melyik is a jobb (a 200 low, de nem bírja mindenhol a gép). AC nem tudom milyen PD-t használ amúgy, azaz hogy az 1.0 az natív felbontást jelent e vagy már az is egy felskálázott értéket mint a legtöbb játéknál (iRacing-ben natív az 100)

  21. #146
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Megnéztem mind a 3 Poschéval CV1 esetén. GT3 Cup és R kb ugyan az, noha nem annyira tisztán de 150es PD-vel olvasható a vízhőmérséklet is, RS esetén meg nem is kérdés, ott nagyobb a szám. Nekem kifejezetten ront az olvashatóságon az AA és az Anisotropic, nálam az nulla. Biztosan jó helyen állítod a PD-t? Van egy ugye az Assetto mappájában meg egy a dokumentumokban. A dokumentumokban lévőt használja, a másik nem érdekli.
    Day 5: Szóval jó helyen állítottam alapon, de az hiányzott, hogy bizony a settingsben és átállítsam erre a 2571xvalamilyen felbontásra.
    +A pályán olvashatóbbak lettek a táblák ez tény, valamint a dashboard is kicsit jobb lett
    - de a menü olvashatatlan szvsz.

    Amúgy a legjobb képjavítást azzal lehet eérni ha
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  22. #147
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Ha?

  23. #148
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Day 5: Szóval jó helyen állítottam alapon, de az hiányzott, hogy bizony a settingsben és átállítsam erre a 2571xvalamilyen felbontásra.
    +A pályán olvashatóbbak lettek a táblák ez tény, valamint a dashboard is kicsit jobb lett
    - de a menü olvashatatlan szvsz.

    Amúgy a legjobb képjavítást azzal lehet eérni ha
    Én is kíváncsi vagyok a folytatásra

    Az mit jelent h a menü olvashatatlan?
    A menü Assettoban nincs is megcsinalva VR-ban

    Pl én a boxban simán tudom olvasgatni a chatet

    Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

  24. #149
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Ha felnyomja a settingsben a felbontást fullHD fölé, úgy nő a virtuális menü felbontása, és lesznek kisebbek a betűk...

  25. #150
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Day 5: Szóval jó helyen állítottam alapon, de az hiányzott, hogy bizony a settingsben és átállítsam erre a 2571xvalamilyen felbontásra.
    +A pályán olvashatóbbak lettek a táblák ez tény, valamint a dashboard is kicsit jobb lett
    - de a menü olvashatatlan szvsz.

    Amúgy a legjobb képjavítást azzal lehet eérni ha
    ...ha nem merül le a billentyűzetem

    Szóval hogy ha 100% pontosan veszem fel a fejemre a sisakot, ami szemüveggel kimondottan nehéz. Egyébként tesztelgettem én is, és úgyérzem hogy az AA nem segít, sőt ront az olvashatóságon. Még próbáltam a PPt is bekapcsolni, mert nekem nagyon kontraszt hiányos a kép, de sajnos nem lehet működik , csak agyatlanul világos lesz a kép.
    Vajon ha sikerülne extended displayként beállítani, akkor NVIDIA color settingsel tudnék mókolni rajta?
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

Oldal: 6 / 12 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •