Szavazás eredménye: VR a jövő vagy sem?

  • Persze, most is azzal versenyzem!

    14 46,67%
  • Nem érdekel, a 2D az igazi.

    4 13,33%
  • Most még nincs VR-em, de tervezem.

    12 40,00%
Szavazók
30 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Oldal: 1 / 12 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (278 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    Oculus Rift - virtuális valóság szemüveg

    Nem tudom, hogy hallottatok-e a már az Oculus Rift-ről, ez egy most fejlesztés alatt álló 3 dimenziós virtuális valóság szemüveg és azok közül is az első, ami igazán jól működik!
    Jelenleg az egész IT játék ipar meg van tőle őrülve, egyelőre csak fejlesztő verzió létezik belőle és volt alkalmam tegnap kipróbálni egyet!




    Elég nehéz átadni az élményt, de azért megpróbálom valahogy megfogalmazni... bár ha igazán hatásosan akarom leírni a tapasztaltakat, akkor csak röviden annyit mondok, hogy: beszarás!

    Rengeteg mindenhez fel lehet használni a Rift-et, FPS, szimulátor, szerepjáték, 3D-és modellezés és tervezés, stb és sorba érkeznek a támogatott címek (Half Life 2, Team Fortress 2, Doom4, Minecraft, Skyrim, ...), de koncentráljunk egyelőre most csak számunkra a lényegre, konkrétan, hogy a szimulátorok közül már az iRacing is kezeli!


    Ami az első és legfurcsább, hogy felveszed a szemüveget, "beülsz" az autóba és tényleg benne vagy. Nincs a mozikban tapasztalható bugyuta és erőltetett 3D-és hatás, egyszerűen fel sem tűnik hogy 3D, mert annyira természetes az egész látványvilág, mintha csak szimplán néznél ki a fejedből. A kocsi belső tere megelevenedik körülötted, ahogy forgatod fejed, úgy mozdul veled együtt a kép is (minden féle késés nélkül!), minden kis fejbiccentést érzékelhető, teljesen jól stimmelnek az arányok, a távolságok és a mélységek, nincs semmi féle furcsa torzulás, a kocsi kezelőszerveit pedig szinte kedved lenne megérinteni... és hát meg is teszed! ...a körülötted lévők meg röhögnek rajtad, ahogy nagy áhitatban élvezettel matatsz a semmiben!

    Csak itt órákig el lehetne nézelődni, de ha már ott van a seggünk alatt a technika, akkor guruljunk ki a pályára is! Az élményhez hozzá tartozik, hogy az ebben a videóban látható motion simulator-ban trónoltam, ahol is minden kis gázadásra reagált alattam a versenyülés és ezáltal a fejem is egyből bólintott, így elfelejthetjük a bugyuta G erőt imitáló képrázó effekteket, mert ezeket immár magunk generáljunk sajt magunknak! Haladva a pályán, valahogy jóval közelebb kerülsz az úthoz, beszippant magába a dolog (igen, ez már a mátrix ) és magától értetődően forgatod bele a tekinteted a kanyarba a rövidesen rád váró ívet fürkészve, miközben a megcsípett rázókövektől pattogó autó rázza a fejedet és próbálsz továbbra is jó irányba nézni. A szemüvegnek köszönhetően egyébként is felértékelődik az ülés mozgás, mivel most már nem mereven bámulunk magunk elé a monitor közepébe, hanem állandóan mozog a tekintetünk, ezért a megcsúszások érzékelését illetően már kevésbé a látványra, hanem jóval inkább az ülés mozgásokra támaszkodunk, kicsit olyasmi érzés ez, mintha több év után egyszer csak felfedeznénk egy új érzékszervünket. Sokkal jobban érzékelhető a mélység/magasság, magyarul a pálya domborzata... Zolderben az első sikán utáni kis dombocskáról úgy zuhansz bele a következő balos ívbe, mintha hullámvasútban ülnél és tényleg benned van közben a para, hogy jaj csak sikerüljön! Új értelmet nyer a driftelés is, ahogy a kanyarba tényleg a haladási irányába benézve "segg alapján" tereljük keresztbe a gépet, de a legbrutálisabb "élmény" mégis az az iszonyatosan nyomasztó és gyomorfogató érzés, amikor magatehetetlenül sodródsz bele 120-szal keresztbe a gumifalba, és egyszer csak jön a csatt! Na az szar.


    Amint kiszálltam a gépből az első gondoltam egyből az volt, hogy úr isten mennyire borzalmasan hosszú lesz ez a következő pár év, mire a technológia annyira kiforr, hogy ezzel tolhassuk otthonról a futamokat és hogy fogom tudni azt én kivárni!

    Mert hát azért várni kell még egy keveset, mert mint mondtam ez egyelőre egy fejlesztői verzió. Maga a szerkezet könnyű és strapabíró, a szoftvere stabil és nem is túlságosan erőforrás igényes, a fejmozgás érzékelő része teljesen jól működik, a 3D-és térérzékelés is nagyon rendbe van, viszont a kijelző felbontásán még van mit javítani, mert egyelőre látszanak benne a pixelek, valamint a szemközéppontól kifelé haladva kezd kissé homályosodni a kép, ezért mindig a fejet kell mozgatni, nem elég csak a szemet, valamint a gyors mozgások is rossz hatással vannak a képélességre. Kicsit problémás az is, hogy a működéséi elvből adódóan a külvilágból ugye semmit nem látsz, így a kezelőszervek, a billentyűzet, illetve maga a belső menü kezelése csöppet problémás, de szerencsére autóvezetésnél ez nem akkor gond, mint máshol ... és amúgy erre is készülőben vannak már alternatív megoldások.


    Szóval összefoglalva, van még min dolgozni, viszont az is teljesen világosan látszik, hogy ez a jövő és hatalmas potenciál van a technikában, (jó) pár év és biztosra veszem, hogy mindannyian így fogunk versenyezni! Arról nem is beszélve, hogy ez kombinálva ülés mozgással, Kinetec-kel, meg ami még jön, az már majdnem üti az Enterprise holofedélzetét!




    (A videóban szereplő hullámvasút demót én is próbáltam, hát csak ültem a seggemen két percig és nézelődtem, de a bokámig leizzadtam, mikor kiszálltam...)
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 08. 02. 14:05.

  2. #2
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Még csak most indult el a smart phone hisztéria, ami magával hozza az egyre olcsóbb és egyre nagyobb felbontású, kisméretü kijelzők iránti igényt, így a megjelenítés minősége még sokat fog javulni.
    Várhatóan az összes új szimulátor fogja támogatni, a devkit-ek már jó ideje elérhetők és ami még szép a történetben hogy mindez nem egy multi cég miliárdos terméke, hanem egy kickstarter project.

    Az AC már alfa verzióban is támogatta.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post171696

  3. #3
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Még csak most indult el a smart phone hisztéria, ami magával hozza az egyre olcsóbb és egyre nagyobb felbontású, kisméretü kijelzők iránti igényt, így a megjelenítés minősége még sokat fog javulni.
    Várhatóan az összes új szimulátor fogja támogatni, a devkit-ek már jó ideje elérhetők és ami még szép a történetben hogy mindez nem egy multi cég miliárdos terméke, hanem egy kickstarter project.

    Az AC már alfa verzióban is támogatta.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post171696
    Sajnos Assetto csak a youtube videón támogatja, valójában nem elérhető az Oculus Rift support egyenlőre.
    Szerencsére van mivel autózni addig is:



    Making viewer rettentő komoly dolog, a készítők a világ első 360°x360° Videonézőjét hozták létre, tehát felülhetsz a redbull airboxára és kedvedre körülnézhetsz száguldás közben. A fenti linken látható videót valaki az otthonában készítette és töltötte fel
    Ráadásul a youtube videók még csak betekintésnek sem jók. Az érzést csak megtapasztalni lehet. Elmondani elég nehéz, kicsit olyan mint a Matrix.

    Ilyesztően gyorsan és durván becsapja az agyadat 2 kör Nascar után, a tőled távol lévő G27-et űgy érzed mintha egy 40 centis malomkerék lenne a hasadnál. Egyszerüen percek alatt elhiszed hogy amit látsz igazi, és a megszokott érzéseket kiegészíti az agyad.

    Morpheus: "Unfortunately, no one can be told what the Matrix is. You have to see it for yourself. This is your last chance. After this, there is no turning back."
    Utoljára módosította: Tilus; 2013. 08. 03. 11:47.

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Making viewer rettentő komoly dolog, a készítők a világ első 360°x360° Videonézőjét hozták létre, tehát felülhetsz a redbull airboxára és kedvedre körülnézhetsz száguldás közben. A fenti linken látható videót valaki az otthonában készítette és töltötte fel
    Ráadásul a youtube videók még csak betekintésnek sem jók. Az érzést csak megtapasztalni lehet. Elmondani elég nehéz, kicsit olyan mint a Matrix.
    Igazából a lényeg, hogy ha megnézitek, akkor látjátok, hogy a két kép picit (minimálisan) más szögből van véve illetve a jobb oldalin kicsit többet látsz jobbra, a bal oldalin pedig balra... pont olyan, mint amikor azzal játszol, hogy letakarod felváltva a szemeidet és nézed, hogy mit látsz csak az egyikkel. Ehhez jön még egy lencse, ami kicsit "begörbíti" a képet, igazából döbbenetesen egyszerű megoldás, de talán pont ezért ennyire természetes a hatása, a fejmozgás érzékeléssel kombinálva meg teljesen hazavágja az agyadat és beszippant!

    Maga a látószög alap szélessége a szemüvegben az talán kicsit nagyobb mint egy 16:9-es monitoron, de ugyan akkor mégis valahogy közelebb ülsz (de egyáltalán nincs halszem effektus), függőlegesen viszont nem látsz annyit, mint ami a videókon látszik, ami mondjuk fölösleges és irreális is lenne.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 08. 03. 15:49.

  5. #5
    Most próbáltam az orromat a monitorra nyomva élvezni az új technikát, de kicsit pixeles volt meg homályos . ..nem jön be )

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Most próbáltam az orromat a monitorra nyomva élvezni az új technikát, de kicsit pixeles volt meg homályos . ..nem jön be )

  7. #7
    Pár év használat után szem műtét és hasonló anomáliák........
    De lehet annyi sem kell...
    Utoljára módosította: endy papp; 2013. 08. 03. 23:05.

  8. #8
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Pár év használat után szem műtét és hasonló anomáliák........
    De lehet annyi sem kell...
    Meglátjuk, egyenlőre az a tapasztalat, hogy csak az első használat fárasztó.
    Utána a szemed nyugalmi állapotban a végtelenbe néz, ugyanis ott van a fókuszpont. Ez a legkevésbé megerőltető és fárasztó a szemednek.

  9. #9
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Simhouse.hu jóvoltából alkalmam nyílt picit behatóbban kipróbálni a Riftet.
    Simán kijelenthető hogy ez a kütyü alapjaiban fogja megváltoztatni a szimulátorok és játékok piacát.

    Három nagyobb monitor sem képes ugyanazt a látványt és élményt nyújtani mintha szabadon körülnézhetnél.
    Egyszerűen BENNE VAGY A JÁTÉKBAN, óriási látószöged van, tökéletes a head tracking, ráadásul rettentően 3D-ben, tökéletes méretarányokkal és teljesen ki van zárva a külvilág.
    Mindez azt eredményezi pillanatok alatt elfelejtkezel magadról és olyan szinten beleéled magad, hogy sikongatva mutogatod hogy mit hol látsz, egyesek szétrugtak tárgyakat maguk körül, én csak a monitort akartam leverni Tényleg csak a felbontás az ami néha kizökkent.

    Elindultam vele tegnapi liga futamon is. harmadik helyre sikerült qualizni, de féltávnál már élre álltam.
    Oválon versenyeztünk, annyival jobban meg tudom határozni az ellen autó helyzetét - hisz oda tudok nézni és térben látod - hogy cheatelésnek tünt.
    Végig teljes erővel szorítottam a kormányt, de már 10 perc után elfáradt a gázt nyomó lábam...picit túlságosan beleéltem magam.
    Akkor készítettem a practice replayből egy kis videot.

    Látható, hogy a replayen is és egyáltalán akárhol szabadon körülnézhetsz, a sebességérzet nagyon nagyon jó, és egészen új lehetőségeket és élményt nyújt a dolog:



    Végül befrapsoltam az egész futamot, onboard élesben úgy vezettem végig, ha sikerül összevágnom, akkor feltöltöm azt is
    Sajnos a videok az élményt egyáltalán nem, csak a lehetőségeket képesek visszaadni, de már magában a replay is annyira k*rvajól néz ki, hogy akárkit elvarázsol.
    Utoljára módosította: Tilus; 2013. 08. 07. 00:36.

  10. #10
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Oculus Rift – fél lábbal a Mátrixban

    Élménybeszámoló az IT Caféban:

    http://itcafe.hu/cikk/oculus_rift_te..._bemutato.html


  11. #11
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Oculus Rift és a Motion szimulátor

    Sziasztok!

    Megjelent egy érdekes, részletes cikk a szimulátorról is a proharver tollából:
    http://prohardver.hu/teszt/autoszimu...zimulator.html

    Arra jutottam, hogy én nagyon örülnék neki hogyha a gépsárkányt rendeltetés szerűen használnánk (versenyzésre) és a lehető legtöbb megszállott is lehetőséget kapna kipróbálni a Riftet is.
    Tehát Masters szervertagoknak -30% kedvezményt tudunk adni, ami 1 óra esetén 5600Ft, 2 óra esetén 9900Forintra jön ki, a programba bármi belefér, jöhettek többen is, illetve egyedül lenyomhattok egy ligás futamot is, ahogy tetszik
    Érdeklődni nálam (attila@simhouse.hu) vagy Kovács Lajosnál: kovacs@simhouse.hu

    Sikerült megfelelő helyre rögzítenem a sisakomon a kamerát, így eddig nem látott képek készültek a motion simről, lájkoljátok és osszátok meg facebookon

    Utoljára módosította: Tilus; 2013. 09. 17. 20:52.

  12. #12
    Ez nem túl jó hír, de aki riftet szertne, annak videokártyára is gyüjtenie kell, a hírek szerint minimum három monitoros szettnek megfelelő hardver igénye lesz. http://prohardver.hu/hir/nem_egyszer...alositasa.html
    Utoljára módosította: ZPeti; 2013. 11. 16. 20:43.

  13. #13
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nem túl jó hír, de aki riftet szertne, annak videokártyára is gyüjtenie kell, a hírek szerint minimum három monitoros szettnek megfelelő hardver igénye lesz. http://prohardver.hu/hir/nem_egyszer...alositasa.html
    Carmack picit maximalista, azért ezt ne feledd el. Picit tartok is tőle hogy belassítja/ellehetetleníti a projectet.
    Én teszteltem és a 800p-s Rift hajtásához kb dupla teljesítmény kell, de én nem 800p-n hanem 1200p-n hajtom, így sincs komoly gond vele egy tök áltagos 7870 mellett sem. Persze elsősorban demokkal és iRacingel tolom, ott meg az AMD 7870 6000x1080-at is 100+ fps-el tudja.
    Utoljára módosította: Tilus; 2013. 11. 17. 01:00.

  14. #14
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Carmack picit maximalista, azért ezt ne feledd el. Picit tartok is tőle hogy belassítja/ellehetetleníti a projectet.
    Én teszteltem és a 800p-s Rift hajtásához kb dupla teljesítmény kell, de én nem 800p-n hanem 1200p-n hajtom, így sincs komoly gond vele egy tök áltagos 7870 mellett sem. Persze elsősorban demokkal és iRacingel tolom, ott meg az AMD 7870 6000x1080-at is 100+ fps-el tudja.
    Lehet tudni ,mikor jön ki a végleges verzió? Én azt hallottam közel nem lesz akkora gépigénye,mint a 3 monitornak.
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 11. 17. 17:10.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  15. #15
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Carmack picit maximalista, azért ezt ne feledd el. Picit tartok is tőle hogy belassítja/ellehetetleníti a projectet.
    Én teszteltem és a 800p-s Rift hajtásához kb dupla teljesítmény kell, de én nem 800p-n hanem 1200p-n hajtom, így sincs komoly gond vele egy tök áltagos 7870 mellett sem. Persze elsősorban demokkal és iRacingel tolom, ott meg az AMD 7870 6000x1080-at is 100+ fps-el tudja.
    De ahogy olvastam ha még piszkálgatnak rajta ,már mért ne tennék, a jobb felbontás érdekében,hogy még szebb megjelenítést produkáljon.
    Akkor azért kell neki a komoly vidi kari,ahogy a 3 moncsinak is.
    De legyen neked igazad és gyengébb gépen is guruljon rendesen,de ebben nem hiszek,mert ugye mi is az a gyengébb.
    Na mind egy az én közel 3 éves karim már kevés a mostani újabb játékokhoz is 6000 felbontásban,igaz titkon bíztam hogy még 1 évet elköszörülök vele de nem ,jön az álltalad írt R9 290x ,csak még picit várok talán kijön hamarosan jobb hűtéssel is valamelyik gyártótól.

  16. #16
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

  17. #17
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Vezeték nélküli verzió kéne..

  18. #18
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Vezeték nélküli verzió kéne..
    Miért, az utcán akarsz menőzni vele?
    Tuti felfigyelnek rád, ahogy eldőlsz, összeesel, ijedezel.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  19. #19
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

  20. #20
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Szabi: majd töröld ki légyszi ezt a hsz-t,de itt biztos észreveszed. Nem jó a Mont T. -i szerón az idő. Most futottam valami kört,de 2 órával majdnem korábbra tette. Csakszólok.

    A videó nagyon kemény Csak a kormányt, hogy érzékeli az nem világos.. de nem kell konditerem ,lehet ott kardiózni
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 12. 12. 02:48.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  21. #21
    Én mondjuk azon lepődtem meg, hogy nem olyan drága a kütyü.
    Csak ugye ez még fejlesztői változat, azon kívül jön a fullhd-s változat hamarosan.
    De még ha az meg is érkezik, az is csak egy fejlesztői változat lesz, de talán azt már érdemesebb lesz megvenni, viszont mielőtt kijön a végleges (ki tudja mikor?), gyorsan el kell adni.

    Mindenesetre 66e az ára jelenleg + posta, azaz olyan 90-100 körülre saccolom. Mellesleg ennyiért már páran itthon is árulják.
    Ha a végleges termékis ennyi lesz, akkor sokan leszünk tulajdonosai.

    Egyébként én úgy tudom, hogy félhádás kijelző van a jelenlegiben a két szemre.
    A fullhádés is a két szemre fullhd, azaz nem szemenként.
    Utoljára módosította: nortsen; 2013. 12. 12. 11:39.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  22. #22
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    "Érdekes fordulatot hozhat a VR-sisakok történetében, hogy a Facebook kedden bejelentette: 2 milliárd dollárért felvásárolja a technológia egyik vezető fejlesztőjét, az Oculus VR-t. A kaliforniai startup leghíresebb terméke egy olyan, sisakként viselhető, speciális kijelző, az Oculus Rift, ami egyfajta virtuálisvalóság-szimulátor."
    http://index.hu/tech/2014/03/26/virt...tt_a_facebook/
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  23. #23
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    310
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    "Érdekes fordulatot hozhat a VR-sisakok történetében, hogy a Facebook kedden bejelentette: 2 milliárd dollárért felvásárolja a technológia egyik vezető fejlesztőjét, az Oculus VR-t. A kaliforniai startup leghíresebb terméke egy olyan, sisakként viselhető, speciális kijelző, az Oculus Rift, ami egyfajta virtuálisvalóság-szimulátor."
    http://index.hu/tech/2014/03/26/virt...tt_a_facebook/
    Én is olvastam róla. Remélem ez nem azt jelenti hogy elfordulnak a játékoktól és más területekre koncentrálnak. Kíváncsi lennék John Carmack mit szólt ehhez a felvásárláshoz.

  24. #24
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Mizo írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem ez nem azt jelenti hogy elfordulnak a játékoktól és más területekre koncentrálnak.
    Miért tennének ilyet?

  25. #25
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    310
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Miért tennének ilyet?
    Hát... a facebook nem éppen a játékok felé nyit, inkább a közösségi dolgok felé. Persze közösségi szinten is lehet jó és hasznos dolgokat alkotni, de az mondjuk annyira nem érdekel engem. Kérdés milyen irányba viszi el a fejlesztést? Mire adja a pénzt majd? Mennyire engedi a játékos részre koncentrálni a mérnököket, fejlesztőket... Persze ízlések és pofonok

    http://www.gamestar.hu/minecraft-not...ulus-rift.html

Oldal: 1 / 12 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •