Szavazás eredménye: VR a jövő vagy sem?

• Persze, most is azzal versenyzem!

13 50,00%
  • Nem érdekel, a 2D az igazi.

3 11,54%
  • Most még nincs VR-em, de tervezem.

10 38,46%
Szavazók
26 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Oldal: 11 / 11 ElsőElső ||| 7 8 9 10 11
Találatok: 251 - 253 (253 összesen)
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    458
    Érdemes most várni valaminek a megjelenésére vagy ár/érték arányban még mindig a CV1 a jó döntés?
    Szerintetek lesz érdemi akció a közeljövőben? Mi volt a legolcsóbb itthoni beszerzés? Mert ez a mostani 170e elég magas. Amazonról is 160 körül lesz a vége mire ideér.

Tóth Szabolcs Szervező GTF_Bika logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.879
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Érdemes most várni valaminek a megjelenésére vagy ár/érték arányban még mindig a CV1 a jó döntés?Szerintetek lesz érdemi akció a közeljövőben? Mi volt a legolcsóbb itthoni beszerzés? Mert ez a mostani 170e elég magas. Amazonról is 160 körül lesz a vége mire ideér.
    Az kemény arcetli. Black fridayig kihuznam, ha ujat akarnék, ha nem 110k használtan kb.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.

Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.849
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Érdemes most várni valaminek a megjelenésére vagy ár/érték arányban még mindig a CV1 a jó döntés?
    Szerintetek lesz érdemi akció a közeljövőben? Mi volt a legolcsóbb itthoni beszerzés? Mert ez a mostani 170e elég magas. Amazonról is 160 körül lesz a vége mire ideér.
    Várj Black Friday-re, lesz ez olcsóbb sokkal akkor szerintem. Amúgy ár érték arányban szerintem még vagy egy évig nem kapsz olyant itthon ami jobban megéri. Odyssey-t lehet hogy tudsz szerezni használtan, de az vagy kényelmesnek találod vagy nem, fejalak függő. Vive Pro meg előrelépés, csak rohadt drága (276k alzán csak a hmd)

Idézet Eredetileg KennyMkI írta Hozzászólás megtekintése
    Elvileg újra meglehet. Asztalon Oculus ikonra jobb klikk>Tulajdonságok>Kompatibilitás>és pipa a "A program futtatása rendszergazdaként" mezőbe.
    iRacing-nél működik, hogy nem indítja el az Oculus App-ot ha belépek versenyre, szerintem Ac-nál is jó kell legyen.
    Van ennek bármi haszna? Én monitoroztam még az új Oculus appot miután bejött a nagy béta változás (vagy még mindig béta?) és végig 0% cpu - gpu-t használt és a memória használat is lement vagy 300 megára mikor játszottam. Szóval nem számított hogy megy vagy sem.

Sőt, még úgy sem használ érdemben sokat most sem, hogy meccset nézek miközben iRacingben gyakorlok
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2018. 09. 30. 21:25.

Oldal: 11 / 11 ElsőElső ||| 7 8 9 10 11

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •