Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 90 (90 összesen)
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.645
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    A nyári EU akcióban bestockoltak és most +30as marginnal árulják. Szép
    Hol volt 130? 450 euró volt a legolcsóbb ára tudtommal német áfával a német Amazonon a bundle ami 150 ezer forintnak felel meg (450*318*1.064 (magyar áfa miatt))
    R * 3 + E = 0

Tóth Szabolcs Szervező GTF_Bika logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.303
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Hol volt 130? 450 euró volt a legolcsóbb ára tudtommal német áfával a német Amazonon a bundle ami 150 ezer forintnak felel meg (450*318*1.064 (magyar áfa miatt))
    Caseking.de árulta olyan 41x euroért a nyáron 3 stocknyit. Lett volna személyes átvevőm is rá, így nem lett volna áfa sem, de otthon nem kapta meg a lakásba behozatali jóváhagyást
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.

Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.645
    Megjött ez a csoda. Azt hittem hogy nem fogom máshoz használni, csak simezésre, de ez a touchal annyira szuper hogy arra nincsenek szavak. A Robo Recall esetén olyan mintha tényleg itt lennének a robotok a szobában, ami azért felvet pár kérdést a jövőre nézve

iRacing is azonnal ment vele, érdekes volt 380al a fal mellett autózni indycarral, bár az élvezetet még elnyomta a félelem érzet

Érdemes kipróbálni! Olcsóbb mint a 3 monitor, szóval valódi alternatíva már, sőt, (szubjektív rész) jobb is. Pixelesnek valamennyire pixeles, de én fél perc után észre se veszem már, mert akkora élmény a 3D érzés.
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 10. 06. 19:08.
    R * 3 + E = 0

Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.645
    Hátha valaki kedvet kap:
    https://www.caseking.de/oculus-rift-...-gavr-033.html

A Rift bundle 450 euró ingyenes szállítással (~143 ezer Ft), ami már elképesztően jó ár érte
    R * 3 + E = 0

Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    405
    Hátha valaki kedvet kap:
    https://www.caseking.de/oculus-rift-...-gavr-033.html

A Rift bundle 450 euró ingyenes szállítással (~143 ezer Ft), ami már elképesztően jó ár érte
    Mennyire megbízható ez az oldal? Rendeltél már innen? Volt velük garanciális ügyintézésed? Illetve az Oculus mennyire problémás ilyen szempontból?
    Köszi

Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.645
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Mennyire megbízható ez az oldal? Rendeltél már innen? Volt velük garanciális ügyintézésed? Illetve az Oculus mennyire problémás ilyen szempontból?
    Köszi
    Itt ajánlották többször is, rendelni még nem rendeltem:
    https://prohardver.hu/tema/a_nagy_vr...8601-8800.html

Ugyan ezen az oldalon tudod megkérdezni, hogy milyen az Oculusos vagy a caseking-es ügyintézés mert egyikkel sem volt még dolgom. Őszintén szólva vagy 500 hozzászólást visszanéztem, de nem láttam hogy bárkinek garanciális baja lett volna az Oculussal. Nekem volt hogy a jobb oldali fejhallgató nem szólt, de kicsavaroztam majd vissza és egyből működik azóta
    R * 3 + E = 0

Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.645
    Speciális Tornádó ár 2017.10.22ig (micsoda elnevezés) Oculus Oculus Rift + Touch az alzán 141 ezer Ft

https://www.alza.hu/oculus-oculus-ri...pekhez-oc002b1
    R * 3 + E = 0

Lányi Tamás Adminisztrátor
    Üzenetek
    782
    Speciális Tornádó ár 2017.10.22ig (micsoda elnevezés) Oculus Oculus Rift + Touch az alzán 141 ezer Ft

Ez nagy király!
    Tulajdonképpen egy gamer monitor áráért megkapod. Kár, hogy még videokártyát is kellene venni hozzá.
    Meg előtte kipróbálni, mert a dk1-től majdnem összehánytam magam (szó szerint), lehet ezt sem bírnám.

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    3.211

Ezek az Oculus bundle akcióból vannak, amit az Oculus honlapján 400$ (100eft) ért megkaptál.

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    3.211
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nagy király!
    Tulajdonképpen egy gamer monitor áráért megkapod. Kár, hogy még videokártyát is kellene venni hozzá.
    Meg előtte kipróbálni, mert a dk1-től majdnem összehánytam magam (szó szerint), lehet ezt sem bírnám.
    Az nagyban függ attól hogy hol probáltad.
    Ha egy rosszul beállított rendszeren probálod, amin magas az inputlag akkor az pár perc után is előcsalhatja a rókát.

Alapvetően a technikából adódik a tengeri betegség, ezt nem igazán lehet kiküszöbölni, csak minimalizálni. Egy jó rendszeren, alacsony inputlag mellet, idővel elmúlik.

Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.645
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ezek az Oculus bundle akcióból vannak, amit az Oculus honlapján 400$ (100eft) ért megkaptál.
    Mikor és hol? Én 450 eurós árról tudok még nyárról. De ha tegyük fel 400$, az adó nélkül van! Szóval nálunk 27% + a vám amivel már az is 138 ezernél jár a szállítás nélkül. És persze azt sem árt hozzátenni hogy amcsiban 3 hónap a jótállás tudtommal

Szóval ez az alzáról ennyiért kiváló vétel. Én még 3 hete vettem 160ért ami már akkor is kiváló ár volt érte. Nekem többet ad mint 3 monitor és harmad annyiba kerül (144hz 27" vékony káva)

Sok minden okozhat hányingert. Pl Dirt Rally sokaknál okoz (egy beállítás bekapcsolásával csökkenthető), én a hullámvasutas app után éreztem magam furcsán. Amúgy a DK2-höz képest hatalmas előrelépés a CV1, érdemes újra kipróbálnod.

Gpu-nál meg nagyjából a GTX970/1060/RX480 a minimum. Persze lehet ennél jóval gyengébbel is szimezni, csak nem lesz szép
    Utoljára módosította: krisztiantobias; Ma 13:24.
    R * 3 + E = 0

Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.303
    Gpu-nál meg nagyjából a GTX970/1060/RX480 a minimum. Persze lehet ennél jóval gyengébbel is szimezni, csak nem lesz szép
    Nekem bántja a csőrömet a VR, de egy i5-2500k nem kevés alá? VGA az 980Ti.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.

Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.645
    Nekem bántja a csőrömet a VR, de egy i5-2500k nem kevés alá? VGA az 980Ti.
    Ha húzva van, szerintem simán elbírja. Most néztem pont iracing fórumon és valaki ezzel játszik:

i7-2600K (Overclocked but not sure what to - not at home to check right now)
    GTX 1080
    16 GB DDR3 2133

A 2600K-tól a te 2500K-d nem nagyon marad el, főleg játékok terén nem. Sőt, egy normális hűtő mellett (10-15 ezer ft) simán feljebb is húzhatod (3.3/3.7 ről tud az 3.6/4.0át minden gond nélkül) és még baj sem lesz belőle
    Utoljára módosította: krisztiantobias; Ma 14:38.
    R * 3 + E = 0

Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.303
    Ha húzva van, szerintem simán elbírja. Most néztem pont iracing fórumon és valaki ezzel játszik:

i7-2600K (Overclocked but not sure what to - not at home to check right now)
    GTX 1080
    16 GB DDR3 2133

A 2600K-tól a te 2500K-d nem nagyon marad el, főleg játékok terén nem. Sőt, egy normális hűtő mellett (10-15 ezer ft) simán feljebb is húzhatod (3.3/3.7 ről tud az 3.6/4.0át minden gond nélkül) és még baj sem lesz belőle
    4.3on fut kis túlfeszkóval, de majd ha eladom akkor természetesen megy rá a megkímélt állapot
    De mondjuk egy iR grafikának nem kell annyi erő sem, így lehet az AC nem fogja szeretni.

Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.645
    4.3on fut kis túlfeszkóval, de majd ha eladom akkor természetesen megy rá a megkímélt állapot
    De mondjuk egy iR grafikának nem kell annyi erő sem, így lehet az AC nem fogja szeretni.
    Az lehet, csak az IR-nek meg kell a 150es Pixel Density minimum hogy szép legyen, szóval ott már 2880*1620as felbontást kell renderelni.

Én most egyelőre el vagyok. Majd ha megunom a touch-ot plusz kijön a Samsung új szemüvege akkor kipróbálom (meg esetleg a Pimaxot, bár abban kételkedem), hogy mennyivel jobb a kép és az alapján lehet hogy váltok is. Az ugye inkább csak székből lesz normálisan használható a trackingje miatt, de szimezéshez más nem is kell
    Utoljára módosította: krisztiantobias; Ma 15:59.
    R * 3 + E = 0

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 2 felhasználó böngészi ezt a témát. (1 tag és 1 vendég)

1. El Gigante

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •