Oldal: 5 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (152 összesen)

Téma: FIA WTCC 2014

  1. #101
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a link ma is élni fog? Nincs tévém ,mert a rohadt szél leszaggatta a parabolát
    Nekem valamiért nem működik a tegnapi link, de ez igen : http://cricfree.tv/euro-sports.php
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  2. #102
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem valamiért nem működik a tegnapi link, de ez igen : http://cricfree.tv/euro-sports.php
    Köszi

  3. #103
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Hát srácok, őszintén megmondom ez a magyar verseny egy rakat ... volt. Ezért egy árva buznyák petákot nem adtam volna, nem hogy pénzt. De ahogy láttam messze kevesebben voltak mint tavaly, de ez persze nem Norbiékon múlott, mert a rossz idő is közrejátszhatott azért, hogy kevesebben voltak mint annak előtte. Lassan F1 érzésem van mert ott is elbarmolták ezt az egészet a sok újítással és itt is szerintem, ennél unalmasabb versenyek szerintem rég nem voltak a WTCC-ben. Talán a Francia verseny volt kicsit izgibb, de meg se közelíti a tavalyi Moszkvai futamot vagy az egész szezont egybevéve. Tudom hogy a Hungaroring alkalmatlan pálya a rengeteg előzésre, de ez katasztrófa volt, ilyen jót nem aludtam még egy versenyen se. Az meg hogy a Francia "csigaevők" hülyére veszik a mezőnyt mint annak idején a Chevy azon nem csodálkozom, megette a fene ezt az egészet......







  4. #104
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Hát igen, itt a citromok le voltak csavarva, most kap majd mindenki plusz súlyt aztán utána visszacsavarják őket megint.
    Én az első versenyen is azt vártam amit a második hozott ott Norbinak a jó rajt miatt volt egy feljövetele de annyi.
    Talán egy darab előzés nem volt csak a ladák bohóckodtak.
    Most az a baromi nagy baj, hogy nincs test test elleni küzdelem, mert akkor törik az aero aztán szopás van csókolom.
    Régen meg szétbombázott kocsival is lehetett menni mert nem volt ekkora jelentősége.
    Ez így fostalicska...
    A honda nem megy, a citrom játszik, a chevi meg a kettő között vergődik.

  5. #105
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

  6. #106
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Ma levelet kaptam Szlovákiából. Ezek voltak benne!!
    beolvasás0007.jpg

    beolvasás0008.jpg
    Öregember nem gyorsvonat.......

  7. #107
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Komolyan hogy nem lehet csapaton belül elengedni a másikat ha igy elbassza valaki...
    Megmondanám Monteironak hogy öcsém még egy ilyen huzás és nem veszem el a gázt aztán mehetsz legelni oda ahonnan visszajöttél!
    Ekkora egy parasztot!

  8. #108
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Komolyan hogy nem lehet csapaton belül elengedni a másikat ha igy elbassza valaki...
    Megmondanám Monteironak hogy öcsém még egy ilyen huzás és nem veszem el a gázt aztán mehetsz legelni oda ahonnan visszajöttél!
    Ekkora egy parasztot!
    Mondjuk ha a Norbis esetre gondolsz, akkor körülbelül 5-6 autót engedett volna el, nem csak Őt.. Meg ez autóverseny ha jól tudom... Amúgy is sajnos nagyon nincs meg itt a tempója Norbinak, bár Bennaninak se... Remélem nem titkol valamit a JAS.


  9. #109
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem nem titkol valamit a JAS.
    Ha titkol is el ne mondják ,mert Norbi autója még megy..
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  10. #110
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk ha a Norbis esetre gondolsz, akkor körülbelül 5-6 autót engedett volna el, nem csak Őt.. Meg ez autóverseny ha jól tudom... Amúgy is sajnos nagyon nincs meg itt a tempója Norbinak, bár Bennaninak se... Remélem nem titkol valamit a JAS.
    Nem kellett volna annyit ha Norbit elengedi utána ugy is jobbos kanyar jött és ott nem tudtak volna elmenni mellette.

  11. #111
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Viszont a végén ezek a hibák, nagyon rosszak voltak.
    Még az elsőt meg lehet magyarázni de azt amit az utolsó kanyarban csinált az kritikán aluli volt.
    Ott elöbb kellett volna fékezni aztán annyira utána engedni a kocsit a citromnak hogy ne tudjon elé bejönni aztán ahogy fordulnak el már padló és kiterelni a csába, mert egy előnyös pozicioból 2 helyet veszteni, áááááá.

  12. #112
    Király Zoltán Versenyző megavega logója
    Csatlakozott
    2008. 02. 14.
    Város
    szentes
    Üzenetek
    415
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont a végén ezek a hibák, nagyon rosszak voltak.
    Még az elsőt meg lehet magyarázni de azt amit az utolsó kanyarban csinált az kritikán aluli volt.
    Ott elöbb kellett volna fékezni aztán annyira utána engedni a kocsit a citromnak hogy ne tudjon elé bejönni aztán ahogy fordulnak el már padló és kiterelni a csába, mert egy előnyös pozicioból 2 helyet veszteni, áááááá.
    hát valóban elég gyengén muzsikált most Norbi. Egyszer fenn máskor lenn, ez ilyen. Nekem valahogy az jött le a futamról (meg már egy ideje), mintha Norbi túl kesztyűs kézzel bánna mindenkivel... konkrétan még Bennani is elpicsázza újabban, amit nem nagyon értek. A JAS pedig biztos hogy valamit sumákol, mert nem hiszem, hogy jobbak ennyivel a gyári pilótáik, de ez sajna benne van a "privát" státuszban.
    A kínai noname csávó az viszont komoly volt... bebizonyította hogy a citrommal bárki nyerhet. (ez tényleg levon Loeb teljesítményéből egy cseppet) Nem kell ide tapasztalat meg ilyesmi, csak egy faxa kocsi azt durr bele.
    A Honda egyébként sztem lehúzhatja a WTCC-s programját a wc-n. Ennél nagyobb fricskát nem is kaphattak volna mint a 2. futam. A citrom megeszi őket bárhol, bármilyen szituációban és ami a legfontosabb, szinte bárkivel a volánja mögött. Arról meg nem is beszélve, hogy elütik egymástól folyamatosan a lehetőséget, a gyári csapaton belül is, meg a 3 csapat egymás közt is. Stratégia gondolkodás a JAS-nál a nullával egyenértékű, de ez igaz úgy az egész hondás bagázsra is. Nem akarok vészjósló lenni, de sztem ez a Hondás wtcc kaland nem lesz túl hosszú életű. Ugyanúgy le fognak pattanni mint az F1-ből. Én konkrétan csak röhögtem a hondákon a 2. futamon. Csak a Ladánál jobbak, de remélem jövőre már ők is építtetnek valami jó kis kocsit maguknak.

  13. #113
    En azt nem ertem miert nem tudtak egy normalis motort epiteni. A honda-tol mar csak el lehetne varni...

  14. #114
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Most sikerült a hétvégi futamokat megnézni, hát továbbra sem látom ennek a kategóriának (TC1) a jövőjét, de a WTCC-jét sem. Az első futam megint egy olyan F1-es ott alvós futam mint számítottam, de aztán egy halvány reménycsillag felgyúlt 2-dik futamra és egész jó adok-kapok volt ami egyből felébresztett a "Csipkerózsika" álmomból. Norbi szerintem jól védekezett, talán láttunk valamit a "tökösségéből" is egy picit, de ahogy többen emlegették itt korábban messze el van maradva egy olyan agresszív pilótáktól mint Müller, vagy Morbidelli. A végén meg a széthajtott gumikon már nem volt esélye védekezni.
    Én is úgy érzem, hogy kezd egy olyan "leszarom" hangulat lenni a Hondánál és ezt legfőképpen a privát csapatok szívják meg. Az meg valóban feltűnő, hogy tavaly Norbi valóban azzal a technikával ment mint a gyári csapat, itt egyértelmű, hogy még egy olyan égést mint a hazai pályán elszenvedett "vereség" (2013 Suzuka) nem akarnak áttélni mikor a gyári csapat helyette egy privát Honda nyert szóval most nem adnak olyan technikát most már versenyek óta látszik ami egyenlövé teszi a 4 Hondát, de ezt Bennanin is látszik mert ő sincs sehol a két Castrolos géphez képest!
    Azt hogy a Honda nem tud csinálni egy normális motort meg nem értem hogy miért csodálkoztok, hiszzen mondjatok egy olyan utcai Hondát az elmúlt évekből ami maradandó volt mint a korábbi Civikek amikkel a mai napig lehet találkozni a különböző gyorsulási és pályanapokon, mert azok még autók voltak hiába 14 éve készültek. A Honda elment az elmúlt években a z olyan lityi-lötyi családi autók felé amiből nem lehet értelmes versenygépet, motort csinálni ennyi. Így akarnak gyakorlatilag súlyos lemaradással maradandót alkotni, nekem ez a meglátásom.







  15. #115
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Szerintem a JAS részéről érthető az amit csinálnak (tavaly is volt rá példa), hogy annak ellenére, hogy "megosztanak" minden infót a fizetős csapatokkal, azért egész jól kontrolálják a saját fölényüket, tavalyi évben nagyon elpicsázta őket Norbi és Gergő, ami az ő szempontjukból nagyon gáz.
    De most ha belegondoltok egy Japán-Olasz együttműködésből mi más jöhetne ki, mint egy majdnem jó autó...
    De továbbra is:
    Hajrá Norbi, Hajrá Zengőmotorsport!!!

  16. #116
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    GTR-Masters után szabadon: Jövőre futam a Zöld Pokolban!
    http://hosszabbitas.hu/wtcc/hivatalo...-nordschleifen

    Már promó videó is van: https://www.youtube.com/watch?v=hHxu-Mam_F8
    Utoljára módosította: dtom84; 2014. 06. 19. 14:46.

  17. #117
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    GTR-Masters után szabadon: Jövőre futam a Zöld Pokolban!
    http://hosszabbitas.hu/wtcc/hivatalo...-nordschleifen

    Már promó videó is van: https://www.youtube.com/watch?v=hHxu-Mam_F8


  18. #118
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    GTR-Masters után szabadon: Jövőre futam a Zöld Pokolban!
    http://hosszabbitas.hu/wtcc/hivatalo...-nordschleifen

    Már promó videó is van: https://www.youtube.com/watch?v=hHxu-Mam_F8

    Büszke vagyok magunkra! megelőztük a nagyokat is

  19. #119
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Büszke vagyok magunkra! megelőztük a nagyokat is
    Szerintem idejárnak ötletekért Szabiéknak nagyon megfontoltan kell megtervezni a következő szezont...a WTCC jövője múlik rajta

  20. #120
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem idejárnak ötletekért Szabiéknak nagyon megfontoltan kell megtervezni a következő szezont...a WTCC jövője múlik rajta
    Már rajta vagyunk, most éppen Spa-ban ellenőrizzük, hogy minden rendben van-e...

    2014-06-19_17-49-24_7.jpg 2014-06-19_17-58-15_226.jpg

  21. #121
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Ez melyik játékból van? Nagyon élethű a grafikája!
    Éspersze jobbulást!

  22. #122
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ez melyik játékból van? Nagyon élethű a grafikája!
    Éspersze jobbulást!
    Jobbulást? A másnaposságra gondolsz?

    Amúgy iszonyat durva szintkülönbségek vannak itt Spa-ban, a Rouge-ról tudtam, hogy meredek, de a két célegyenes között is van vagy 50 méter szintkülönbség, közöttük a padock kész mászópálya. Tegnap este bejártuk az egész pályát, majd nyomok fel még képeket.

  23. #123
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Jobbulást? A másnaposságra gondolsz?

    Amúgy iszonyat durva szintkülönbségek vannak itt Spa-ban, a Rouge-ról tudtam, hogy meredek, de a két célegyenes között is van vagy 50 méter szintkülönbség, közöttük a padock kész mászópálya. Tegnap este bejártuk az egész pályát, majd nyomok fel még képeket.

    jaa hogy te meg ott vagy? hááát nem szép dolog az irigység,de szexuáljon meg egy talicska aprómajom! Ámm jó élményeket kívánok, amiből gondolom nem lesz hiány. összefoglalót kötelezően kérünk!
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  24. #124
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Eau Rouge 1909
    Csatolt képek Csatolt képek
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  25. #125
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Eau Rouge 1909
    ez kb úgy nézki mint nálunk ha 100m kimész a városból,főd főd minden csak 110 év elteltével
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

Oldal: 5 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •