Oldal: 4 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (152 összesen)

Téma: FIA WTCC 2014

  1. #76
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Tavaly is az egyik leggyengébb motor volt a Honda és ezt úgy tűnik sikerült továbbvinniük... Hiába mondta Lanti, hogy ez egy futómű bajnokság, szerintem ha nagy a motorerő hátrány akkor csak nagyon kevés pályán tudod ezt kompenzálni egy amúgy jó autóval...
    Azért az RML nem a semmiből rángatta elő az autót, egy világverő technikát kicsit átdolgoztak, aztán jónapot... Én csak azt nem értem ha ők ennyi autót meg tudtak csinálni úgy hogy valószínűleg később kezdték el, akkor a Honda-nal miért mindig az utolsó pillanatban készül el mindig... Mondjuk azt nemtudom, hogy költségvetésbe mennyire szól bele az hogy az F1-be készülnek, de ha csak azt nézzük hogy a Citroen aki a legtöbbet költötte az is tizede annak ami egy F1-es ktgvetés azért csak lenne rá della... Hol vannak a nagy precíz zseni japók a Mugentől??

    Tény,hogy felkészültségben is előrébb jár a Citroen az autóval, tényleg olyan F1 feeling, hogy a többieknek talán több terük van a fejlődésre, de max megközelíteni lehet őket még év végére is szerintem...


  2. #77
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Nekem máig ez a kedvenc autó-pilóta párosom (kép) de, a 98-as összefonódás óta JAS-Honda nem nyert semmilyen komolyabb bajnokságot, még BTCC-ben sem, miközben ott 3 Hondás összesen 5× lett bajnok! (Neil:3 Sheden-Jordan:1-1) Még az ős JAS-os' Tarquini, ill. Thompson is más márkával (Alfa, Vauxhall) nyertek.
    Hogy a Honda motorokkal mi a helyzet, nem tudom, de az "1.6 sor 4", egy tipikus Honda által használt motor, ezt mintha neki találták volna ki. Accord, Civic, Acura és ezek Type-r, ill. Mugen verzióinál is találhatunk ilyet. Még F1-nél is, volt erre vonatkozó utalás, hogy az "1.6V6" bizony nekik jobban fekszik. Szóval ha ezen vérzik el a projekt, akkor szarják össze magukat.

    Viszont:
    Azt azért ne felejtsük el, hogy ez a böszme RML Chevy sem egyik napról a másikra lett ilyen erős. Ha jól emlékszem 4 évig voltak szopó ágon, és csak a gyári BMW ill. Seat kilépése után tudtak előrébb lépni, majd 3 évig egyedüli gyáriként fejlesztették az 1.6T-t!
    Mint ahogy a Citroen is 2011 óta reszeli a DS3 WRC mocit, amit szinte változtatás nélkül rakott a "C elysee"-be, majd tesztelt 10e kilométert!
    Tehát van itt két olyan gyár, akik 3 éve versenykörülmények között nyúzzák az 1.6-os motorokat, míg a Honda tavaly kezdte a nulláról!

    ...biztos nem várunk egy kicsit túl sokat!

    Mondjuk ettől függetlenül a Honda számára egy "Triple Eight", de még az "N Technology" is jobb választás lett volna.
    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2014. 04. 13. 23:34.

  3. #78
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy Loeb vagy fasz tudja hogy kell írni itt is nyer és elmondhatja hogy a k**va sok rally vb után(amit szintén érdemi ellenfelek nélkül nyert)...
    Sainz, Grönholm, Solberg, Burns, McRae, Mäkinen, ha ezek nem ellenfelek akkor kik azok?

  4. #79
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Sainz, Grönholm, Solberg, Burns, McRae, Mäkinen, ha ezek nem ellenfelek akkor kik azok?
    De csak auto nem volt alattuk normális. Tisztelet a kivételnek vagy is a csapattársaknak, nekik volt esélyük. De én kb onnantól nem néztem a rallyt hogy a subaru kiszállt...
    Nekem egy olyan gyár ne csináljon wrc-t akinek egy normális utcai kocsija nincs!
    Régen ha nem kellett volna a homologizációhoz megcsinálni az összkerekes utcai verziót akkor nem lettek volna olyan autok mint az impreza, evo, GT Four. Amióta ez megszűnt azóta vicc az egész. De ez szubjektiv, a sportot szeretem most is csak nem érdekel.

  5. #80
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Lehet hülyeséget kérdezek, de idén eltűnt a súlybüntetés az autóknál? Nem nagyon volt róla szó a közvetítés alatt!







  6. #81
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet hülyeséget kérdezek, de idén eltűnt a súlybüntetés az autóknál? Nem nagyon volt róla szó a közvetítés alatt!
    Szerintem lesz, de ha jól rémlik csak az első 3 futam után lép életbe. Ha nem így van, akkor...

  7. #82
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Azért Loeb a RoC -on elverte Sumi-t is .. Szerintem azt felesleges megkérdőjelezni, hogy egy nagyon jó sőt az egyik legjobb pilóta a mai mezőnyben világ szinten. A rally pilóták azért nagyjából mindenhol helyt állnak míg viszont nem. Kubica.. Raikönnen stb.. stb.. Viszont a Citrom fölényét nem kell hüledezve nézni, hiszen előre tudták milyen szabálymódosítások lesznek és aszerint építették az autójukat. A Chevynek meg volt egy atom motorja tavaly is , ettől a Honda még xar mondjuk. De az mindent elmond ,hogy a citromnak nem volt jó az első lökője és hiába szabálytalan engedték nekik használni külön kérvénnyel, mert nekik nincs idejük újat építeni.. Szóval jött egy új gyártó, hozott új színt viszont visz 3 kupát érte és jövőre jó lesz az egész.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  8. #83
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    ...Szóval jött egy új gyártó, hozott új színt viszont visz 3 kupát érte és jövőre jó lesz az egész.
    Ezzel csak az a probléma hogy Zengőék pont ezzel érveltek a tavalyi év előtt amikor a Honda mellett döntöttek. Nem szokásom feltételes módban beszélni de gondoljunk csak bele ha mondjuk Zengőék a Chevit válasszák, lehet hogy tavaly is komolyabb eredményt értek volna el de talán még idén is pariban lennének. Oké hogy ezt előre nem lehet tudni de így már joggal nézhetünk rossz szemmel a Hondára mert azért nem erről volt szó. Ja és az sem véletlen hogy a "gyári" Honda egy olasz csapatot bízott meg és nem maga építi az autóit, még azt is el tudom képzelni hogy ha tényleg belépnek az F1-be akkor visszavonulnak a túraautózástól. Az eredményeket nézve lehet mondani azt is hogy egy verseny alapján ne mondjunk véleményt, de olyan nagy a különbség hogy ezt nem tudom hogy lehetne ledolgozni. Azt meg végképp nem értem hogy miért kell minden évben új autót építeni.

    Szerintem teljesen jogosan vannak felháborodva a szúrkolók.

  9. #84
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel csak az a probléma hogy Zengőék pont ezzel érveltek a tavalyi év előtt amikor a Honda mellett döntöttek. Nem szokásom feltételes módban beszélni de gondoljunk csak bele ha mondjuk Zengőék a Chevit válasszák, lehet hogy tavaly is komolyabb eredményt értek volna el de talán még idén is pariban lennének. Oké hogy ezt előre nem lehet tudni de így már joggal nézhetünk rossz szemmel a Hondára mert azért nem erről volt szó. Ja és az sem véletlen hogy a "gyári" Honda egy olasz csapatot bízott meg és nem maga építi az autóit, még azt is el tudom képzelni hogy ha tényleg belépnek az F1-be akkor visszavonulnak a túraautózástól. Az eredményeket nézve lehet mondani azt is hogy egy verseny alapján ne mondjunk véleményt, de olyan nagy a különbség hogy ezt nem tudom hogy lehetne ledolgozni. Azt meg végképp nem értem hogy miért kell minden évben új autót építeni.

    Szerintem teljesen jogosan vannak felháborodva a szúrkolók.
    Szerintem is jogosan, meg nem is jó nézni, hogy küszködnek. De az egész mezőny csak kullog utánuk ez a legnagyobb gond..
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  10. #85
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    A közvetítés alatt elmondták hogy ha jól emlékszem hogy 5millió euro az éves költségvetése a hondának, ha ez igaz akkor az egy ilyen gyártónak semmi, ezt még az F1 mellett is kiköhögi simán.
    Viszont nagyon remélem hogy az eredményt látva egy kisebb hadsereg indult meg japánból olasz felé segíteni, mert ez siralmas lesz.
    Jó az F1-ben is hasonló a helyzet, de ott azért sokkal komolyabb motorok vannak, és ott ez még csak az első turbós év, de itt már eltelt 1 szezon plusz 2 fejlesztési időszak.

  11. #86
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    De csak auto nem volt alattuk normális. Tisztelet a kivételnek vagy is a csapattársaknak, nekik volt esélyük. De én kb onnantól nem néztem a rallyt hogy a subaru kiszállt...
    Nekem egy olyan gyár ne csináljon wrc-t akinek egy normális utcai kocsija nincs!
    Régen ha nem kellett volna a homologizációhoz megcsinálni az összkerekes utcai verziót akkor nem lettek volna olyan autok mint az impreza, evo, GT Four. Amióta ez megszűnt azóta vicc az egész. De ez szubjektiv, a sportot szeretem most is csak nem érdekel.
    Ez azért így nem lehet kijelenteni , volt mindenki alatt nomális auto Tud vezetni Loeb amit már párszor bizonyított is itt egyedül azért kellett ő, hogy fhanszija csapatba fhanszija pájlóta üljön majd szépen átadják a helyét a nem tudom hogyhívják gyorskezünek..

    Ezen kívül ez számomra még mindig wécétécé.......egy kalap fos , ez nem autoverseny, ennél még mecsboxal is jobb futamokat lehetne rendezni. Mondjuk legalább mosmár szélesek a kerékjárati ívek

    S valóban az , hogy a citroen mögé hiába áll be a hondával a csóka szélárnyékba, mert úgy is elnyúlik tőle, az a legnagyobb vicc ebben az egészben....
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  12. #87
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Üzenetek
    514
    Angol eurosporton követem a második szabadedzést és bár valószinüleg tudjátok, Coronel kommentátorként fog ezen a hétvégén dolgozni. Norbi a képre került és a kommentátor elkezdett róla beszélni, amikor épp 3ik helyre ugrott, hogy ez a srác nagyon gyors, bármilyen autóval versenyzett, mindig hozza az időket. Majd Coronel csatlakozott (nem a Ringen vagyunk, meg senki nem kérdezte, hogy jópofizni kelljen a magyar szurkolók előtt, hanem teljesen magától), sőt azzal egészítette ki, hogy bár vetélytársként nem szeret senkit "promótálni", de ez a srác "különleges", (többször is elhangzott ez a szó tőle Norbiról beszélve) mert amikor két éve még mindketten bmwvel mentek ahol ő azt gondolta, hogy már nem lehet időt nyerni, ott Norbi megmutatta, hogy van még benne.

  13. #88
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Angol eurosporton követem a második szabadedzést és bár valószinüleg tudjátok, Coronel kommentátorként fog ezen a hétvégén dolgozni. Norbi a képre került és a kommentátor elkezdett róla beszélni, amikor épp 3ik helyre ugrott, hogy ez a srác nagyon gyors, bármilyen autóval versenyzett, mindig hozza az időket. Majd Coronel csatlakozott (nem a Ringen vagyunk, meg senki nem kérdezte, hogy jópofizni kelljen a magyar szurkolók előtt, hanem teljesen magától), sőt azzal egészítette ki, hogy bár vetélytársként nem szeret senkit "promótálni", de ez a srác "különleges", (többször is elhangzott ez a szó tőle Norbiról beszélve) mert amikor két éve még mindketten bmwvel mentek ahol ő azt gondolta, hogy már nem lehet időt nyerni, ott Norbi megmutatta, hogy van még benne.
    kösz, hogy ezt leírtad, mert hallottam meg valamit ki is hámoztam belőle,de nem értettem rendesen. Ezt jó olvasni, hallani.
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 04. 19. 12:37.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  14. #89
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    wtcc-re jön valaki, vagy lesz vmi ivás hányás stb van ennek topikja?
    Utoljára módosította: toga; 2014. 04. 19. 22:30.
    Any Given Sunday!

  15. #90
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    wtcc-re jön valaki, vagy lesz vmi ivás hányás stb van ennek topikja?
    Igen, T1-ben a Gold4 tribün-nél szoktunk hagyományosan minden évben gyűlni, jellemzően ott van minden akció, illetve van teljesen korrekt kivetítő is... szóval idén is ott leszünk!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 04. 20. 09:26.

  16. #91
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697
    Már a Lada is meg tud előzni. Cool.
    .

  17. #92
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Live WTCC! ...mivel a jurosport, már megint sznúkerrel szopat minket!

    http://www.formula1ferrari.hu/

  18. #93
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Live WTCC! ...mivel a jurosport, már megint sznúkerrel szopat minket!

    http://www.formula1ferrari.hu/
    Én ezt nem értem, kinek jó, minek jó, miért van ez így????

  19. #94
    Deák Krisztián Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    55
    Azért ez már túlzás volt. Azt megértem, hogy az Eurosport inkább a snooker világbajnokság elődöntőjét adja élőben és nem a wtcc időmérőt. Egy világverseny elődöntője megérdemli, hogy élőben adják, még akkor is, ha minket kevésbé érdekel! Azt viszont nem értem, hogy a felvételről leadott időmérőben miért nincs benne az interjú, amit a playeren láttam. Ez egy rendesen elbarmolt történet lett így.

  20. #95
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Sziasztok!

    Holnap sajnos nem tudok kimenni, ezért van 2 db belépő jegyem a futamra. Ára: én rekedtre üvölteném magam, ezt kérem cserébe én is az illetőtől
    Szóval aki először jelzi, azé a 2db jegy. Holnap délelőtt folyamán átvehető Zuglóban az Egressy úton. Hajrá Norbi!

  21. #96
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Üzenetek
    243
    Jelentkezem ertuk

    Tapatalk

  22. #97
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Sasyhroc írta Hozzászólás megtekintése
    Jelentkezem ertuk

    Tapatalk
    Ment üzenet.

  23. #98
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Holnap sajnos nem tudok kimenni, ezért van 2 db belépő jegyem a futamra. Ára: én rekedtre üvölteném magam, ezt kérem cserébe én is az illetőtől
    Szóval aki először jelzi, azé a 2db jegy. Holnap délelőtt folyamán átvehető Zuglóban az Egressy úton. Hajrá Norbi!

    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  24. #99
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Live WTCC! ...mivel a jurosport, már megint sznúkerrel szopat minket!

    http://www.formula1ferrari.hu/
    Ez a link ma is élni fog? Nincs tévém ,mert a rohadt szél leszaggatta a parabolát

  25. #100
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a link ma is élni fog? Nincs tévém ,mert a rohadt szél leszaggatta a parabolát
    Kéreckedj át a szomszédba.

Oldal: 4 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •