Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (55 összesen)
  1. #1
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Fórumfrissítés

    A fórumunk sajnos eléggé le volt maradva frissítés tekintetében, kb. 3 évvel ezelőtti verzión futott, ami rengeteg biztonsági hiányossággal küzdött.
    Ma este nekivágtam hogy frissítem - ez részben sikerült is -, viszont 3 év alatt nagyon sok mindenben változott a fórum és ezeket a változásokat végig kell néznem.

    Jelenleg működik, viszont a stílusokat ki kellett kapcsolnom mert teljesen szét voltak esve, így a fórum átmenetileg az alapértelmezett stílussal üzemel. Ez természetesen a tartalomban semmilyen változást nem jelent. Amint átnézem a stílusokat vissza fogom őket kapcsolani, és mindenki élvezheti GTR/GTL/GPL/stb stílusaiban a fórumot :-)

    Ha bármi problémát, változást láttok kérlek segítsetek és jelezzétek itt, és természetesen amint tudom kijavítom.

    Előre is kösz.

  2. #2
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    A fórumunk sajnos eléggé le volt maradva frissítés tekintetében, kb. 3 évvel ezelőtti verzión futott, ami rengeteg biztonsági hiányossággal küzdött.
    Ma este nekivágtam hogy frissítem - ez részben sikerült is -, viszont 3 év alatt nagyon sok mindenben változott a fórum és ezeket a változásokat végig kell néznem.

    Jelenleg működik, viszont a stílusokat ki kellett kapcsolnom mert teljesen szét voltak esve, így a fórum átmenetileg az alapértelmezett stílussal üzemel. Ez természetesen a tartalomban semmilyen változást nem jelent. Amint átnézem a stílusokat vissza fogom őket kapcsolani, és mindenki élvezheti GTR/GTL/GPL/stb stílusaiban a fórumot :-)

    Ha bármi problémát, változást láttok kérlek segítsetek és jelezzétek itt, és természetesen amint tudom kijavítom.

    Előre is kösz.

    Köszönjük
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  3. #3
    Jé egy Feri. Thx!
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  4. #4
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    A fórumunk sajnos eléggé le volt maradva frissítés tekintetében, kb. 3 évvel ezelőtti verzión futott, ami rengeteg biztonsági hiányossággal küzdött.
    Ma este nekivágtam hogy frissítem - ez részben sikerült is -, viszont 3 év alatt nagyon sok mindenben változott a fórum és ezeket a változásokat végig kell néznem.

    Jelenleg működik, viszont a stílusokat ki kellett kapcsolnom mert teljesen szét voltak esve, így a fórum átmenetileg az alapértelmezett stílussal üzemel. Ez természetesen a tartalomban semmilyen változást nem jelent. Amint átnézem a stílusokat vissza fogom őket kapcsolani, és mindenki élvezheti GTR/GTL/GPL/stb stílusaiban a fórumot :-)

    Ha bármi problémát, változást láttok kérlek segítsetek és jelezzétek itt, és természetesen amint tudom kijavítom.

    Előre is kösz.
    Köszi.

    Emellet az új verziókhoz már van mobilra optimalizált stílus is, így a jövöben erre sem lehet panaszkodni.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2013. 07. 14. 23:44.

  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    A fórumunk sajnos eléggé le volt maradva frissítés tekintetében, kb. 3 évvel ezelőtti verzión futott, ami rengeteg biztonsági hiányossággal küzdött.

    Ha bármi problémát, változást láttok kérlek segítsetek és jelezzétek itt, és természetesen amint tudom kijavítom.
    Szia Feri, köszi szépen a frissítést!

    Eddig 1 funkcionális/kényelmi és 3 esztétikai hibát találtam.

    - Régebben a topik címekre kattintva az utolsó már elolvasott hsz-re ugrott egyből a böngésző, most pedig a mindig a téma legelejére. Ez nagyon hiányzik.
    - a másik 3 csak esztétikai apróság, a fejléc logók nem rendeződnek középre, a legfrisebb 15 téma megjelenítése jobb oldalt szerintem régebben valamivel kompaktabb volt (talán szélesebb és csak 2 sorban a kisebtűs rész), illetve a böngésző füleken a standard vBulletin ikon jelenik meg.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 07. 15. 13:36.

  6. #6
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Észrevétel:

    Ha a www.gtr-masters.hu oldalon szeretnék bejelentkezni nem tudok, csak a forum.gtr-masters.hu-n
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  7. #7
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Nekem hiányzik az "Újdonságok" menű.

  8. #8
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Észrevétel:

    Ha a www.gtr-masters.hu oldalon szeretnék bejelentkezni nem tudok, csak a forum.gtr-masters.hu-n
    Köszi, megoldva.

  9. #9
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem hiányzik az "Újdonságok" menű.
    Erre gondolsz?
    0FAA69DC2E236.jpg
    Ha igen, akkor csak nincs lefordítva a menü... Ezt hamarosan pótolom.
    Ha nem, akkor mi volt az Újdonságok menüben, már nem emlékszem
    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2013. 07. 15. 19:05.

  10. #10
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Erre gondolsz?
    0FAA69DC2E236.jpg
    Ha igen, akkor csak nincs lefordítva a menü... Ezt hamarosan pótolom.
    Ha nem, akkor mi volt az Újdonságok menüben, már nem emlékszem
    Ugyan ez volt lényegében, csak egy sorral feljebb. Most egy kicsit még furcsa, de majd megszokjuk.


  11. #11
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi.

    Emellet az új verziókhoz már van mobilra optimalizált stílus is, így a jövöben erre sem lehet panaszkodni.
    Ezen hirtelen meglepodtem, amikor a tablagen beleptem a forumra.
    De nagyon lett, hogy van mar ilyn. Igaz a tablagepemen nem letfontossagu, de telefonon nagyon jol tud jonni.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  12. #12
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Feri olyat lehet kérni hogy a fórumba való bejutás a főoldalról az ne 2 kattintás legyen?mert először a címlapra lép,mobilról néha kínszenvedés bejutni ha megakarok nézni valamit,bár lehet hogy ezzel a frissítéssel rendbe jön és nem az fogad 4 próbálkozásból hogy állítsam be az internetet meg stb
    Még gondoltam volna olyanra hogy a főoldalra való kijutást a fórumokból meglehetne-e könnyíteni azzal ha nem csak alul hanem felül is lenne egy fül ami kivezet a főoldalra?
    Ha nem vagyok bejelentkezve akkor a főoldalról és a fórumból is az első hsz-re ugrik és nem az újjonnan írtra,ez is jó lenne ha a frisre menne
    És nem hiszem el hogy ilyen jól írok helyesenazt még belehetne állítani sztem jó az néha:P
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  13. #13
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    A Blogok pont után volt az ujdonságok pont, ahol csak a friss témákat mutatta, így nem kellett ide oda lépegetni. Lényegébe az ami a legfrisseb témákban van, csak épp egy kattal előbb értünk oda.

  14. #14
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Ugyan ez volt lényegében, csak egy sorral feljebb. Most egy kicsit még furcsa, de majd megszokjuk.

    Jaja ez volt. Ezt majd megszokom.

  15. #15
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    "Feri olyat lehet kérni hogy a fórumba való bejutás a főoldalról az ne 2 kattintás legyen?"
    Ezt én úgy oldottam meg, hogy felvettem a könyvjelzőim közé az olvasatlan hozzászólások linket.

    http://forum.gtr-masters.hu/search.p...e=vBForum_Post


    A másik dolog, hogy a fórum menüben, pl. a Forum Actions nekem kicsit furcsán néz ki. Valami miatt majdnem teljes képernyő magasságban nyílik ki.

    Screenshot (22).jpg
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  16. #16
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    A másik dolog, hogy a fórum menüben, pl. a Forum Actions nekem kicsit furcsán néz ki. Valami miatt majdnem teljes képernyő magasságban nyílik ki.

    Screenshot (22).jpg
    Meg az összes lenyíló menü így néz ki...azaz nálam.

  17. #17
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    A másik dolog, hogy a fórum menüben, pl. a Forum Actions nekem kicsit furcsán néz ki. Valami miatt majdnem teljes képernyő magasságban nyílik ki.

    Screenshot (22).jpg
    Köszi, sikerült megoldani.

  18. #18
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    - Régebben a topik címekre kattintva az utolsó már elolvasott hsz-re ugrott egyből a böngésző, most pedig a mindig a téma legelejére. Ez nagyon hiányzik.
    A fórum melyik oldaláról kattintottál a topik címére. Azért kérdem, mert megjelenhet a téma címe a fórum listában, legfrissebb témákban, szóval több helyen. Melyik volt pontosan az az oldal ahol kattintottál a címre?

  19. #19
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    A fórum melyik oldaláról kattintottál a topik címére. Azért kérdem, mert megjelenhet a téma címe a fórum listában, legfrissebb témákban, szóval több helyen. Melyik volt pontosan az az oldal ahol kattintottál a címre?
    A legfrissebb témákban tuti így volt. Fórum listából nem vagyok biztos benne, de az is lehet.


  20. #20
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    A fórum melyik oldaláról kattintottál a topik címére. Azért kérdem, mert megjelenhet a téma címe a fórum listában, legfrissebb témákban, szóval több helyen. Melyik volt pontosan az az oldal ahol kattintottál a címre?
    Szia, mindehol így volt, ha a normál fórum struktúrában, ha a legfrissebb 15 témánál (vagy bárhol) az adott topik címére kattintunk, akkor automatikusan az első olvasatlan hsz-re ugrott a topikon belül, vagy ha nem volt új, akkor a legvégére.

    Szerintem ehhez kapcsolódik az is, hogy a legfrissebb 15 témánál például mindig az utolsó hozzászóló user avatar-ja jelent meg, nem pedig a témanyitóé, mint most.

    (ja igen, még valami, a legfrissebb 15 topik részt tudod picit szélesebbre húzni, hogy 2 sorban is elférjen a kisbetűs rész? Úgy vmivel kompaktabb lenne, sztem régen is úgy volt )


    Köszi Szépen Feri!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 07. 17. 14:49.

  21. #21
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem hiányzik az "Újdonságok" menű.
    Visszakaptad :-) Egy kicsit kibővült.

  22. #22
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    A frissítés óta a fórum nem megy Android tableten. Pontosabban tök más formátumjelenik meg, a menűpontok és egyebek nem érhetők el, vagyis igazából a korábbiakhoz képest (tök ugyanolyan volt mint PC-n), használhatatlan. A prekvali rész rendben van, a fórum főoldal is bejön, de ha a fórumra megyek előjön ez a "más" formátum és vége van....

  23. #23
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    A frissítés óta a fórum nem megy Android tableten. Pontosabban tök más formátumjelenik meg, a menűpontok és egyebek nem érhetők el, vagyis igazából a korábbiakhoz képest (tök ugyanolyan volt mint PC-n), használhatatlan. A prekvali rész rendben van, a fórum főoldal is bejön, de ha a fórumra megyek előjön ez a "más" formátum és vége van....
    Mobil stílusban van a fórum. Ha jól emlékszem a Full site gombbal tudod olyanná tenni, mint volt. Én is olvasom tableten, működik.
    A Fórum lehetőségek-Beállítások-Fórum stílusban lehet állítani.
    Utoljára módosította: Morgo; 2013. 07. 22. 09:05.


  24. #24
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Mobil stílusban van a fórum. Ha jól emlékszem a Full site gombbal tudod olyanná tenni, mint volt. Én is olvasom tableten, működik.
    A Fórum lehetőségek-Beállítások-Fórum stílusban lehet állítani.
    Vagy simán a lap legalján vagy egy gomb, amivel vissza lehet váltani full módba.

  25. #25
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Ez termeszetes, hogy a mobilra optimalizalt stilus kevesebbet tud, mint az asztali, cserebe kis felbontasu, kismeretu kijelzokon is hasznalhato. Nekem pl hiaba van a tablagepen 1920*1200 felbontas, a "csak" 10" kepernyomeret miatt meg igy is jobb a mobil nezet.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •