Találatok: 1 - 12 (12 összesen)
  1. #1

    7+1 Sebességes váltók eladók !

    8 sebességes USB- sebességváltó bevezető áron !!!!

    Ha nincs pénzed Logitech G25/G27-re itt a megoldás !!!!!

    7+1 sebességes váltó, ami nem műanyagból készül, hanem fémből, gyakorlatilag elnyűhetetlen !!

    Hogyan működik ??
    Csak bedugod a számítógép USB portjára, beállítod a játékban a sebességfokozatokat és már játszhatsz is !!

    Minden számítógép felismeri, garantáltan nem lesz kompatibilitási probléma vele, mivel egy usb-s billentyűzet a lelke a szerkezetnek, így az se probléma, ha a játékban egy másik joystick van beállítva !!
    (Tesztelve Windows XP/7/8 alatt)

    Nem holmi ócskavas, több hónap számítógépes tervezés van benne !!!

    Ráadásként most készítek hozzá egy szoftvert, amivel nem csak abba a maréknyi játékba lesz használható, ami támogatja a fokozatonkénti billentyűkiosztást, hanem bármely játékkal működni fog, amelyikbe legalább felfele és lefele lehet váltani !!!
    Még pár hetet igaz kell várni rá, de mindenkinek ingyen utánapostázom a kész programot, később már a sebességváltóval együtt fogom adni természetesen ingyen !!

    Maga a sebességváltó most bevezető áron csak júniusban, 14990FT amibe beletartozik a postaköltség is, ha a vevő postán kéri, illetve mint azt már említettem pár héten belül küldöm hozzá cd-n a szoftvert !

    A vevő kérésére +3000Ft-ért Kuplung pedált is készítek, sőt a váltóhoz erősítve, a vevő igénye szerint jobb, vagy bal oldalra egy kéziféket is felszerelek +2000Ft-ért !

    Garantáltan működik, tesztelve van a szerkezet, hatalmas élvezet végre úgy versenyezni, mint ha igazi autót vezetnél !

    Miért vennél 50-100 ezer forintért olyan kormányt, aminek egyrészt csak 6+1 sebességes váltója van, nagyrészt műanyagból, ha vehetsz negyed annyiért egy elnyűhetetlen vas szerekeztü sebességváltót?
    Arról nem is beszélve, hogy pár héten belül, nem csak kb. 10, hanem szinte az összes játékhoz fogod tudni használni az ingyenes szoftver segítségével ?
    Ne hagyd ki !!!

    Garancia 1 hónap !! Ha nem lett megbontva a szerkezet, de persze ha később valami baja lesz, olcsón pár ezer forintért (gyakorlatilag anyag+postaköltségért) kijavítom a hibát !

    Méretei:
    Szélesség: 15cm
    Magasság: 29cm
    Mélység: 25cm

    Asztalhoz rögzíthető minimum 15mm, maximum 40mm-es asztallaphoz.
    Fénykép jelenleg csak a számítógépes modellről van, még 1-2 apróbb finomítás szükséges a befejezéshez (pl: feséts, váltógomb beszerzése és felhelyezése) Nagyjából 1 hét múlva teszek fel képet egy kész példányról, jelenleg 4db van félkész állapotban, de rendelésre csinálok még !

    Szállítás 1-3 hét ! Postaköltség előre utalásnál ingyenes !!

    Vaterán is hirdetem !

    http://szamitastechnika.vatera.hu/sz...773533618.html
    Csatolt képek Csatolt képek

  2. #2
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Az ilyen H váltót autóversenyzésben már elég régen használtak, amit a GTL szimulál leginkább. Ott viszont maximum 5+1 sebesség van!
    Ezzel azt akarom csak mondani, hogy ha az költséghatékonyabb, akkor ne tegyél be plusz két sebességet.

  3. #3
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Az ilyen H váltót autóversenyzésben már elég régen használtak, amit a GTL szimulál leginkább. Ott viszont maximum 5+1 sebesség van!
    Ezzel azt akarom csak mondani, hogy ha az költséghatékonyabb, akkor ne tegyél be plusz két sebességet.
    Lehet Euro Truck Simulator-ral tolja


  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet Euro Truck Simulator-ral tolja
    Ahhoz meg kevés...

  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg herry91 írta Hozzászólás megtekintése
    8 sebességes USB- sebességváltó bevezető áron !!!!
    Gábor!

    Szerintem sokat dobna a dolgon pár fotó, vagy videó a már kész prototípusról!

    Sok sikert!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 07. 04. 14:11.

  6. #6
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965


    Bizony sokat, írtam üzit, megadtam minden elérhetőséget, jelentkezz SOS pls
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  7. #7
    Az az igazság, hogy félkészen nem akartam képet még felrakni, egyenlőre egy doboz, aminek oldalai sincsenek és egy rúd kiáll belőle De működik, most el vagyok utazva, jövőhét eleje/közepe tájéken csinálok képeket, és videót is !

    Azzal kiegészíteném, ha valakinek pontos rögzítés kell egy adott zártszelvényhez, vagy cockpithez, az szóljon és megbeszélhetjük, hogy kizárólag ahhoz való rögzítést építek neki, egyedileg !!!!!

  8. #8
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    169
    Szerintem szekvenciális váltót többen vennének.

  9. #9
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg BreeZeRr írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem szekvenciális váltót többen vennének.
    És sokkal egyszerűbb a felépítése, de én ebben az esetben örülök, hogy van aki ilyet csinál, mert NINCS igazán jó H váltó a piacon.

  10. #10
    Zeke Csaba Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 12. 11.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    68
    Üdv!
    Esetleg nem szerepel terveidben egy kézifék összeeszkábálása G27-hez? Tuti vevő lennék rá, meg még rajtam kívűl biztos sokan mások is!
    Elég lehangoló gombokat nyomogatni,akkor is ha csak DIRT2-3-ról van szó
    Nem mellesleg gratula a váltóhoz!

  11. #11
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg brady28 írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv!
    Esetleg nem szerepel terveidben egy kézifék összeeszkábálása G27-hez? Tuti vevő lennék rá, meg még rajtam kívűl biztos sokan mások is!
    Elég lehangoló gombokat nyomogatni,akkor is ha csak DIRT2-3-ról van szó
    Nem mellesleg gratula a váltóhoz!
    Dirt2 és 3 digitális kéziféket használ sajnos. Ennek nem sok értelme van.
    Viszont analog hidrós kézifék készül

  12. #12
    Tóth Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 04. 23.
    Város
    Balmazújváros
    Üzenetek
    9
    Sziasztok!
    Szükségem lenne egy h váltóra!
    Tudna nekem valaki segíteni ebben?
    Elérhetőségem: 06305727121

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •