Szavazás eredménye: Tervezed-e beszerzni az rFactor2-t?

  • Már megvan!

    10 23,81%
  • Ha ezzel lesz a következő bajnokság, akkor igen

    8 19,05%
  • A 30 napos kipróbálási lehetőség idejére mindenképp!

    5 11,90%
  • Lehet, még nem tudom..

    13 30,95%
  • Nem

    6 14,29%
Szavazók
42 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 73 (73 összesen)
  1. #51
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom, viszont ahhoz hogy egy bajnokság így működni tudjon, ahhoz vagy a kocsikat kell buherálni és áldozni a realitás oltárán, vagy nem fix autós bajnokságot rendezni és variálni a lebonyolításon. Ettől függetlenül mindkettő lehet még nagyon jó, mint látjuk ... de a márkakupa egy jóval egyszerűbb és tisztább megoldás, ami nem vet fel kényes és nehezen megoldható problémákat. (amiket pl. az iRacing szintjén és helyében én sem vállalnék fel, illetve senki helyében aki nagyobb fokú hitelességre törekszik)
    Modjuk márkakupára még én is csinálnék egy masterses egyen autót, megfelelő tulajdonságokkal. Egy autót, alap setupot, gumikat hozzá nem nagy dolog összehozni. Főleg ha egy meglévőt szét lehet marcangolni.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  2. #52
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    No, felesleges vitatkozni, egyszerűen nem is értem, hogy miért kanyarodott eddig, csak mert le mertem írni, hogy NEKEM nem tetszik, mindegy! Teljesen mindegy, miért nem. Én ilyen egyszerű vagyok, feltelepítem, elindítom, és tetszik, vagy sem! Ez nem tetszett, az 1 sem tetszett. Attól még lehetek én a 100-ból, és az élet megy tovább! Én nem tudom analizálni (és nem is akarom), hogy milyen az eső model, gumizódás, satöbbi, persze ezek fontosak, nem azért. A Race-nél nem nehezebb jobbat csinálni, mivel ezer éves, ezt nem vitatom, és nem is állítom párhuzamba, mert értelmetlen lenne. Tudományos feljegyzést nem készítettem, összességében mindent egybevéve nem győzött meg, lehet ha Clio-t, más pályát is lehetne nyúzni, mást gondolnék, a demoban prezentált komból nem bejövős. Egyébként a Clio, és Silverstone miatt töltöttem le, aztán tudatosult, hogy azokat nem próbálhatom ki. Röviden-tömören, nem áldoznék be x €-t a Corvette, és Lime alapján. Lehet buta oldalát nézem, de olyan mint egy kaja kostoló, beleharapsz, ízlik, vagy sem, független attól, hogy milyen csilli-villi alapanyagból készült. Ez nem ízlett, pl R3E jobban meggyőzött, de kompetensebbek arra is árkádot mondanak. iR szintén jobban meggyőzött, csak én túra fan vagyok, azzal az a bajom, hogy sem oválozni, sem amcsi bohócságokat nem csípek. A másik az örökös fizetősdi. Megveszed 10K-ért, de ha akarod, hogy érjen valamit, folyamatosan költened kell rá. Ez így rendben is lenne számomra, ha az alapdózis, amit megmutatnak, meggyőzne, de ehhez nekem egy ilyen minőségű Lime, és Vette édes kevés. Elhiszem nektek -hiszen fényévekkel előrébb jártok mint én- hogy a motor remek, de én ebben esélyét se találtam, hogy ezt tapasztaljam, mert "nyomasztó" volt minden mp, amíg játékban voltam, nem tudom elmagyarázni. Mindenesetre elnézést a véleményemért, ha tudom, hogy ezért kőzápor zúdul rám, egy karaktert se szántam volna az egésznek.

  3. #53
    Olvastam olyat is, hogy vki például írta, hogy Ő francia autóba elvből nem ül...
    Aki ilyet ír az eleve beteg. Mondjuk én sem szeretek idegen WC-n ülni, de ha kell, akkor kell, nincs mit tenni.
    Mondjuk virtuális WC-re nincsenek megkötéseim. Igazából szarok az egészre.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  4. #54
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    No, felesleges vitatkozni, egyszerűen nem is értem, hogy miért kanyarodott eddig, csak mert le mertem írni, hogy NEKEM nem tetszik, mindegy! Teljesen mindegy, miért nem.
    Nem az a baj, hogy neked nem tetszik, hanem amilyen flegmán legagyiztad a játékot mindenféle érv felhozatala nélkül.

    Nem mindegy azért, hogy kinek miért tetszik vagy nem tetszik a játék és főleg az, hogy azt lelkiismeretesen közli-e itt a fórumon vagy sem. Ugyanis biztos lesznek jónéhányan, akik érdeklődnének a játék iránt, de valamilyen okból nincs lehetőségük kipróbálni, így az ezen a fórumon elhangzottak lényegesen befolyásolni fogják őket...
    Utoljára módosította: TT Echo; 2013. 07. 05. 20:55.

  5. #55
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Én örülnék ha visszatérnétek a témához, és a továbbiakban itt a teszt futamokról lenne szó!

  6. #56
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem az a baj, hogy neked nem tetszik, hanem amilyen flegmán legagyiztad a játékot mindenféle érv felhozatala nélkül.

    Nem mindegy azért, hogy kinek miért tetszik vagy nem tetszik a játék és főleg az, hogy azt lelkiismeretesen közli-e itt a fórumon vagy sem. Ugyanis biztos lesznek jónéhányan, akik érdeklődnének a játék iránt, de valamilyen okból nincs lehetőségük kipróbálni, így az ezen a fórumon elhangzottak lényegesen befolyásolni fogják őket...
    Nem volt egy cseppnyi flegmaság sem az írásomban-szerintem! Az, meg nonszensz kissé, hogy egy ember negatív véleménye miatt ne próbálná ki valaki. OFF, jó tesztelgetést!

  7. #57
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Aki ilyet ír az eleve beteg. Mondjuk én sem szeretek idegen WC-n ülni, de ha kell, akkor kell, nincs mit tenni.
    Mondjuk virtuális WC-re nincsenek megkötéseim. Igazából szarok az egészre.
    Én már csak ilyen vagyok, pl: borból is csak a fehéret iszom, kávét csak kotyogósból, bicskából csak magyart, és sztem a szilikon mell úgy hajaz az igazira, mint a feszültség alatt lévő vezeték az áramtalanítottra, hasonlít rá csak más a fogása.

    Amúgy szereltél már francia autót?
    Milyen ember az aki úgy tervezi meg a motorteret, hogy az olajszűrő cseréhez leszerelteti velem a a komplett légszűrő rendszert, a turbócsövet és ezek tartóelemeit, a pollenszűrő cseréhez leveteti a gázpedált, egyetlen elemet egymástól 2cm távolságra 3 féle torx csavarral rögzít! Mellesleg aki kitalálta a torziós hátsó hidat, kitiltanám még az univerzumból is.

    Nos, ezek után üljek le a PC-m elé, és körözgessek egy Peugeot-al Mid-Ohion? ...hát egy l.f.szt, és ha ez betegség ám legyen!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  8. #58
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Én már csak ilyen vagyok, pl: borból is csak a fehéret iszom, kávét csak kotyogósból, bicskából csak magyart, és sztem a szilikon mell úgy hajaz az igazira, mint a feszültség alatt lévő vezeték az áramtalanítottra, hasonlít rá csak más a fogása.

    Amúgy szereltél már francia autót?
    Milyen ember az aki úgy tervezi meg a motorteret, hogy az olajszűrő cseréhez leszerelteti velem a a komplett légszűrő rendszert, a turbócsövet és ezek tartóelemeit, a pollenszűrő cseréhez leveteti a gázpedált, egyetlen elemet egymástól 2cm távolságra 3 féle torx csavarral rögzít! Mellesleg aki kitalálta a torziós hátsó hidat, kitiltanám még az univerzumból is.

    Nos, ezek után üljek le a PC-m elé, és körözgessek egy Peugeot-al Mid-Ohion? ...hát egy l.f.szt, és ha ez betegség ám legyen!
    Nagyon jól esett ez így reggel a melóban!
    A király nem Elvis volt...

  9. #59
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Hát srácok, azért meg kell hogy mondjam, hogy elég nehéz veletek...

    Mindenki rinyál, hogy túl régi a jelenlegi motor és hogy ennyi év után már nem olyan érdekes mondjuk a GTR2 és hogy újítani kéne valamit...
    Erre itt van valamit, ami ugyan feltehetőleg nem váltja meg a világot, de mindenképpen előrelépés és tartalmaz néhány igen érdekes újítást, és ki lehetne próbálni komolyabban és elszórakozni vele 1 hónapig gyakorlatilag ingyen ...és mindenki csak húzza a száját.


    Szóval ott tátong egy szabad idősáv üresen, nem nagyon értem, hogy mi veszteni valótok van... de ha nem jó sem az új, sem a régi, akkor nem tudom mi a frászt tehetnénk még?
    Az elmúlt pár hétben különböző topikokban felvázoltunk minden jelenleg szóba jöhető lehetőséget a váltásra/újításra, és fanyalgás helyett csak közösen ki kéne választani ezek közül egyet, aztán meg tolni vele, ahogy a csövön kifér!

    Tökéletes úgysem lesz egyik sem, de talán nem is a konkrét programnak kéne az elsődleges szempontnak lennie, hanem annak, hogy továbbra is együtt versenyzik a bagázs.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 07. 08. 12:23.

  10. #60
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát srácok, azért meg kell hogy mondjam, hogy elég nehéz veletek...

    Mindenki rinyál, hogy túl régi a jelenlegi motor és hogy ennyi év után már nem olyan érdekes mondjuk a GTR2 és hogy újítani kéne valamit...
    Erre itt van valamit, ami ugyan feltehetőleg nem váltja meg a világot, de mindenképpen előrelépés és tartalmaz néhány igen érdekes újítást, és ki lehetne próbálni komolyabban és elszórakozni vele 1 hónapig gyakorlatilag ingyen ...és mindenki csak húzza a száját.


    Szóval ott tátong egy szabad idősáv üresen, nem nagyon értem, hogy mi veszteni valótok van... de ha nem jó sem az új, sem a régi, akkor nem tudom mi a frászt tehetnénk még?
    Az elmúlt pár hétben különböző topikokban felvázoltunk minden jelenleg szóba jöhető lehetőséget a váltásra/újításra, és fanyalgás helyett csak közösen ki kéne választani ezek közül egyet, aztán meg tolni vele, ahogy a csövön kifér.

    Tökéletes úgysem lesz egyik sem, de talán nem is konkrét programnak kéne az elsődleges szempontnak lennie, hanem annak hogy továbbra is együtt versenyzik a bagázs.
    Nekem az eddig kipróbált játékok közül (Formula Truck, Game Stoc Car, rf2) ez tetszik a legjobban, de tényleg régebb óta játszom vele. Szerintem a másik két játék nyomába se ér ennek, sem a GTR2.
    Sajnos a tegnapi tesztfutamon (ha volt ilyen) nem tudtam részt venni, aki indult nem mondana néhány szót a versenyről, hogy milyen volt, milyen benyomást keltett neki a játék?

    Ezek fényében lesz még tesztfutam?

  11. #61
    Király Zoltán Versenyző megavega logója
    Csatlakozott
    2008. 02. 14.
    Város
    szentes
    Üzenetek
    415
    egy kis beszámoló:
    igazából a tesztfutam az annyiból állt, hogy ketten körözgettünk ameddig kedvünk tartotta. Napos időben toltuk gumizatlan pályán, ami szépen felgumizódott pár kör után. A gumifizika hibátlan szerintem, nagyon reálisan adja vissza a tapadásvesztést-betapadás pillanatát, különösen a bukkanókon való viselkedés ami nagyon pozitív.
    A gumikopás mértéke szerintem egy kicsit túlzott, de cserébe felértékelődik a finom vezetési technika. Egy dolog volt ami nagyon zavart, az pedig a gumifüst mértéke-átláthatatlansága. olyan szinten nem lehet látni az érintési pontokat ha valaki csak egy kicsit is blokkol előttünk, hogy az már abnormális. Teljesen lutri lesz a féktáv így és roppant balesetveszélyes is szerintem. De szerencsére kikapcsolható. A kocsi beállításait még nem volt szerencsém mélyrehatóan kitapasztalni (futómű, kihajtás) de az első benyomások alapján nem tűnik rosszabbnak-nehezebben beállíthatónak mint más játékok. Mondjuk jó lenne ha lenne egy kis komment vagy magyarázat a beállítási lehetőségekhez, lásd IRACING.
    A teszt után még toltam egy kicsit vizes körülmények között is, de az nem tetszett annyira. Vagy az van hogy nyomi vagyok, vagy a víz volt túl sokra állítva, mert folyamatos aquaplanning volt a pályán mindenhol. Szörnyű volt. Korábban próbáltam már kevésbe vizes és felszáradó körülmények között is, az király volt, de így egy rakás sz*r... De van fantázia a kicsit vizes megvalósításban.

    Tényleg jó volna ha lennénk legközelebb többen is mert ha szánna mindenki rá egy kis időt, valamint nem félnének az emberek a kihívásoktól, akkor nagyon élvezetes versenyeket lehetne tolni a játékkal. Valóban más mint az eddigiek, jóval komplexebb a fizika, valamint a környezeti lehetőségek.
    Utoljára módosította: megavega; 2013. 07. 08. 11:56.

  12. #62
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Ez a tegnapi tesztfutam csak a szerver technikai tesztjétől szólt, ami úgy tűnik sikeresen vizsgázott.

    Most Júli 14.-től viszont beindul a tesztkupa, 4 hétvége, 4 forduló és akinek nem nyeri el a tetszését az rF2, az a végén még mindig visszakérheti a pénzét.

    Ma vagy holnap este kiírom a részleteket.

  13. #63
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Laci készített nekünk egy prekvalt a rF2-höz:

    http://www.gtr-masters.hu/prequal/rf2


    Egyelőre csak béta, próbálgassátok és szóljatok ha vmi hibát találtok!

  14. #64
    Egyed Csaba Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 12. 25.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    1
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Én csak annyit tudok mondani, hogy én a GTR2 után akartam valami jobbat, mást. Vártam, és vártam, és nem jött semmi, csak ígéret. Hirtelen felindulásból elkövetett vásárlással, rászántam magam, és megvettem az rF2-öt, mert ez volt az egyetlen elérhető új szim.
    Azóta GTR2 helyett nyüstöltük Abypetivel, és az az igazság, hogy mikor beugrottunk egy-egy GTR2 futamra, olyan volt elsőre, mintha vonatokat vezetnénk. Egyszerűen rf2-ben ügyesebbnek kell lenni, kifinomultabban kell vezetni, és sokkal érzékenyebb az autó midenféle marhulásra. Magyarán összetettebb, valóságosabb vezetési élményt ad szerintem mint a Race,GTR2.
    A Clio pl egy rém egyszerű, lassú kis verda a játékban, mégis élvezet vele menni, és jól menni vele már kihívás. A gumikat könnyű elnyüstölni, és itt tényleg nem csak a sebesség a fontos, hanem a kíméletesség is.
    Viszont én sem tudom milyen vele menni egy 10-20 fős csapatban versenytávot más-más setuppal, mert erre nem volt még alkalmam, és nagyon kíváncsi vagyok ilyen körülmények között, és ennyi ember/stílus között milyen különbségek és vélemények lehetnek.

    A baj csak az, hogy biztos nem leszek itthon vasárnap az első teszten.
    Sziasztok!

    Nos, kicsit megpróbálom én is visszaterelni a beszélgetést az eredeti témához. Bár pattogni azért nem akarok, újfiú vagyok én még itt.
    De azért én is leírom a gondolataimat, lehetőleg röviden, remélem szívesen veszitek.

    Szóval a kérdés, hogy lehet-e rF2-ben bajnokságot szervezni? Azt kell, hogy mondjam, hogy mindenképp lehet.
    "Idegenben" én már két igen színvonalas sorozatban is indultam és végeztem. (Az egyik a Mégane volt, a másik Formula Renault) Nagyon jó tapasztalatokat/élményeket szereztem, amit nem kis részben az rF2-nek tulajdonítok.

    Az idézetet azért tettem be, mert a fenti úriember tökéletesen összefoglalta az rF2-vel kapcsolatos gondolataimat.
    Igen. Egy egy kicsit szokni kell az rF2-őt, mint ahogy szokni kell/szoktunk minden új szimulátort, de utána tényleg elég .. fantasztikus .. élethű. És el kell mondanom, szörnyű visszatérni egy GTR2-höz vagy Race07-hez. (rF1 kimaradt)

    A legnagyobb probléma egy bajnokság szervezésében tényleg az lehet, hogy vas bizony kell hozzá, mert 50-60 fps alatt esélytelen a történet. Főleg a poros íven.
    Nagyon sok mindenre oda kell figyelni, a gumit 3 kör alatt tönkre lehet tenni .. és igen. Precízebbnek kell lenni éppen emiatt. Valóságosabb szaga van.
    De ezek mindenképp előnyére válnak az élmény szempontjából.

    No, de egyelőre ennyi
    Remélem volt némi használható infó is a sok maszlagban, amit írtam, majd még később írok, ha valami eszembe jut.

  15. #65
    Király Zoltán Versenyző megavega logója
    Csatlakozott
    2008. 02. 14.
    Város
    szentes
    Üzenetek
    415
    vissza lehetne állítani a szervert száraz körülmények közé?

  16. #66
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg megavega írta Hozzászólás megtekintése
    vissza lehetne állítani a szervert száraz körülmények közé?
    igen, megtörtént.

  17. #67
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg megavega írta Hozzászólás megtekintése
    Vagy az van hogy nyomi vagyok, vagy a víz volt túl sokra állítva, mert folyamatos aquaplanning volt a pályán mindenhol.
    Én úgy emlékszem hogy még nincs modellezve az aquaplaning, a festet és felgumizott részek viszont már bekerült.

  18. #68
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    mik a szerverbeállítások lehet tudni?offba vagyok
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  19. #69
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Arandor írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Nos, kicsit megpróbálom én is visszaterelni a beszélgetést az eredeti témához. Bár pattogni azért nem akarok, újfiú vagyok én még itt.
    De azért én is leírom a gondolataimat, lehetőleg röviden, remélem szívesen veszitek.

    Szóval a kérdés, hogy lehet-e rF2-ben bajnokságot szervezni? Azt kell, hogy mondjam, hogy mindenképp lehet.
    "Idegenben" én már két igen színvonalas sorozatban is indultam és végeztem. (Az egyik a Mégane volt, a másik Formula Renault) Nagyon jó tapasztalatokat/élményeket szereztem, amit nem kis részben az rF2-nek tulajdonítok.

    Az idézetet azért tettem be, mert a fenti úriember tökéletesen összefoglalta az rF2-vel kapcsolatos gondolataimat.
    Igen. Egy egy kicsit szokni kell az rF2-őt, mint ahogy szokni kell/szoktunk minden új szimulátort, de utána tényleg elég .. fantasztikus .. élethű. És el kell mondanom, szörnyű visszatérni egy GTR2-höz vagy Race07-hez. (rF1 kimaradt)

    A legnagyobb probléma egy bajnokság szervezésében tényleg az lehet, hogy vas bizony kell hozzá, mert 50-60 fps alatt esélytelen a történet. Főleg a poros íven.
    Nagyon sok mindenre oda kell figyelni, a gumit 3 kör alatt tönkre lehet tenni .. és igen. Precízebbnek kell lenni éppen emiatt. Valóságosabb szaga van.
    De ezek mindenképp előnyére válnak az élmény szempontjából.

    No, de egyelőre ennyi
    Remélem volt némi használható infó is a sok maszlagban, amit írtam, majd még később írok, ha valami eszembe jut.
    A fizika és a vezetési élmény valóban legfontosabb szempontok között szerepel, de van még rengeteg más szempont is amit nekünk figyelembe kell venni.
    A GTR2-vel "feltettük a lécet" és ennél már csak magasabbra szeretnénk tenni.
    Jelenleg az a cél hogy felmérjük az rF2 képességeit. Ezért került fel a szerverre. Próbálgassátok. Tesztelünk, amíg kiderül hogy alkalmas e rá hogy színvonalas versenyeket rendezzünk vele.

    Ezzel kapcsolatban minden vélemény jöhet.

    Az FPS háború nem vezet sehová.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2013. 07. 13. 18:11.

  20. #70
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    mik a szerverbeállítások lehet tudni?offba vagyok
    nem érdekes majd megoldom,thx
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  21. #71
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    nem érdekes majd megoldom,thx
    Bocs de én most linux alatt semmilyen formába nem tudom megnézni, de beállítod alap száraz időjárásra, olyan nagyon nem lehet megvariálni.

  22. #72
    Tegnap nem sikerült fellépnem a szerverre, mert szerinte valami hiányzott.
    Legutoljára (4 hete) a letöltések alól szedtem le a modot, de tegnap online a game megint frissített.
    Elvileg megy, fel tud más lépni rá?
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  23. #73
    Király Zoltán Versenyző megavega logója
    Csatlakozott
    2008. 02. 14.
    Város
    szentes
    Üzenetek
    415
    nekem le sem tölti a modot, a felénél megáll

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •