Szavazás eredménye: Tervezed-e beszerzni az rFactor2-t?

  • Már megvan!

    10 23,81%
  • Ha ezzel lesz a következő bajnokság, akkor igen

    8 19,05%
  • A 30 napos kipróbálási lehetőség idejére mindenképp!

    5 11,90%
  • Lehet, még nem tudom..

    13 30,95%
  • Nem

    6 14,29%
Szavazók
42 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (73 összesen)
  1. #26
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnapi megelőlegezett nem szavazatom beigazolódott,hát ez rém gagyi,2 kör és uninstall...
    Ez ok, de talán kifejthetnéd bővebben is, hogy mit tartasz gagyinak benne...

  2. #27
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    En meg ugyan nem probaltam, csak az rF1-et, de mar az is szazszor jobb volt mont a Race07.
    Nem ertem mi ez a Race07 laz manapsag? Multkor offline kiprobaltam azta a radical valamit imaban, de par kor utan ki is leptem, mert a NFS jutott eszembe rola.
    Utana meg kellett vagy fel ora,hogy GTLben korbe tudjak menni mid-ohaioban, ugy lebutitott.

    Szoval azert majd ha idom engedi biztos kiprobalom,csak abban bizok kozben, nehogy a Race07 legyen itt a favorit game, mert attol meg a GTR2 is sokkal jobb volt!

    Jo lenne ha GTL mid-ohiaoban is ennyi prequalis arc lenne,mint a Racenel.

  3. #28
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez ok, de talán kifejthetnéd bővebben is, hogy mit tartasz gagyinak benne...
    Úgy összességében az egészet, dehát ízlések, és pofonok! Grafikailag valami bő 10 évvel ezelőtti cumót idéz, a vezethetősége mindaddig jó, míg nem rontasz, onnantól nincs megállás, és kori! Bár ez tőlem talán nem annyira mérvadó, én még az "árkád" Race07-ben sem vagyok top, de akkoris! Elsősorban ahhoz "viszonyítok", hogy egy új dologtól újat várok, de már a pályára lépéstől kezdve érzed, hogy nem kaptál semmit. Említeném az iR-t, ott leszámítva hogy nem bejövős az amerika stílus (pályák, autók zöme), legalább az erősen veri a régi szimeket, minden téren. Mondjuk elfogult vagyok, mert anno az rF1 is sacc fél órát élt meg, és töröltem, valahogy ott is, itt is az irányítás, meg úgy maga a feelingje "lehangoló".

  4. #29
    Király Zoltán Versenyző megavega logója
    Csatlakozott
    2008. 02. 14.
    Város
    szentes
    Üzenetek
    415
    na ne fanyalogjatok már annyira, nem olyan rossz ez a progi. igaz, hogy grafikailag nem váltja meg a világot, a hangok kalap szarok, de maga a fizikai képességei, kifejezetten a gumi modellje nagyon előremutató, és kövezzetek meg érte, de a gumifizika szerintem ver minden szim-et már a jelenlegi formájában is. Most komolyan, olyan szinten lehet érezni mi történik a gumik és a beton közt, hogy az már nagyon get real
    Egyedül a kockásodott kerekek dobolását hiányolom a kormányról, minden más átjön. Nekem nagyon bejövős.
    A körítésre kitérve pedig, ki mit vár egy szimulátortól? Engem nem érdekel a menük szerkezete, kinézete, beállíthatósága stb... a lényeg a versenyen van, az legyen jó nem a sallang. Van SC, dinamikus időjárás, dinamikus pályafizika, és egy jó fizikai motor. mi kell még? Látványnak ott a GRID1-2, Project cars, stb.
    Az Asetto Corsa-ról meg annyit, hogy ua. lesz mint a netkar volt csak szebb körítéssel... egy soha meg nem valósuló álom...

  5. #30
    Eddig gondolkodtam hogy kipróbálom,de megvárom ha teljesen kész lesz (még1-2 év )talán akkor ,pénzt is adok érte.
    Ahogy olvasom a hozzá szólásokat,senki sincs úgy igazából elragadtatva ,talán a vérbeli rf fun-ok.
    Nem is annyira a pénz miatt mert valahogy még kigazdálkodnám,de nem követem el még egyszer azt a hibát,hogy egy félkész valamiért pénzt adjak(pCars) jó gondolom hogy ez nem az a súlycsoport és kategória,de nem igazán látom miért is kellene nekem.
    Ahogy az előttem hsz. is írta, én is maradok egyenlőre az iRacingnél, míg jobbat de legalább olyat, hasonlót nem tud valaki felmutatni.
    Nem vagyok elfogult vele szemben tudom annak is a hibáit,van nem kevés,de mindezekkel együtt is én ahhoz viszonyítok mindent.
    Talán majd a AC..... ha egyszer meg is megjelenik.
    Bocs az off-ért.

  6. #31
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Eddig gondolkodtam hogy kipróbálom,de megvárom ha teljesen kész lesz (még1-2 év )talán akkor ,pénzt is adok érte. Nem is annyira a pénz miatt mert valahogy még kigazdálkodnám,de nem követem el még egyszer azt a hibát,hogy egy félkész valamiért pénzt adjak(pCars)
    Uraim, pont ez a lényeg, hogy nem kell érte pénzt kiadni!

    30 napos pénzvisszafizetési garancia van, ha nem tetszik, akkor van rá egy külön gomb a menüben, 3 kattintás és küldik is vissza a pénzt! Viszont akkor a 30 napot használjuk már ki rendesen, itt a nyár, a GTR2-őt úgy néz ki amúgy is nyugdíjaztuk, tehát van rá szabad idősáv, kapacitás... mikor foglalkozzunk vele ha nem most?

    Ami engem illet, pár napja már nyüstölöm és nekem se tetszik se a menü, se a körítés, de nem is érdekel, számomra egyedül a vezetési élmény, a részletes fizika és a jó netkód a fontos, ezekben pedig úgy látszik bőven van érezhető előrelépés. Ezért meg már érdemes foglalkozni kicsit vele, pláne hogy jelenleg amúgy sincs más next gen sim, amivel érdemben multizni lehetne, az új gumi modell meg amúgy is egy olyan dolog, hogy nem lehet két kör alatt mélységeiben megismerni...

    A gépigényről annyit, hogy az AC miatt úgy is mindenképpen fejleszti kell majd, mert az se lesz piskóta, ami pedig a grafikát illeti, amennyiben a fent felsorolt dolgok rendben vannak, akkor nekem egy ilyen megjelenés bőven megfelel:


    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 07. 03. 12:07.

  7. #32
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Egyetértek Szabival, ki kell próbálni ÉRDEMBEN !
    Én is mentem vele 5 kört, nem tetszett, mentem vele utána 1 órát, és tetszett.
    Meg kell szokni. Hozzászoktunk már az évek alatt valamihez, ki a GTR2-höz, ki a Racehez vagy akár GTL-hez. Ez más kicsit, nehezebb elsőre természetesen.
    Vannak olyan dolgok amik alapvetően problémásak, mint pl hogy ha lecsúszol a pályáról a fű olyan mint a jég, ezt aláírom. Viszont azt hogy nehéz megfogni a kocsit azt 5 kör alatt ne ítéljük már hibának, pláne az aki a leegyszerűsített RACE-hez szokott... Első 5 körben én is eldobtam a vasat amikor megindult a segge, a GTR2es beidegződések nem működtek, aztán 1 óra után már többnyire csak megfogtam, pedig nem vagyok UFO én sem.

    A grafika tényleg nem ász, de az kéne a legkevésbé érdekeljen. A gépigény leginkább a proci részt érinti, nem a grafika miatt, hanem a fizika számolása miatt valószínű.
    A gumik és a tapadás változások, viszonyok tényleg érezhetően jobbak mint a GTR2-ben.

  8. #33
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Én is úgy érzem, hogy nincs baj az alap kódolással. A demo nem ad tökéletes képet, de aki kicsit több időt szán rá, az megláthatja benne a lehetőségeket, az újításokat.
    Én is pár kör után rosszul voltam tőle. Nem hittem el, hogy nem tudom úton tartani az autót, de szántam még rá időt. Eleinte be kellett kapcsolnom a stabilizátort és a blokkolásgátlót, aztán folyamatosan kapcsoltam ki őket. Kezdetben csak 55mp-es köröket tudtam futni, most már 52.0-át, de még érzek benne.
    Szerintem még mindig lesznek finomítások a programban és a moderek is sok mindent tudnak alakítani a modokon és a pályákon. Az alap az szerintem tökéletes hozzá.

  9. #34
    Én csak annyit tudok mondani, hogy én a GTR2 után akartam valami jobbat, mást. Vártam, és vártam, és nem jött semmi, csak ígéret. Hirtelen felindulásból elkövetett vásárlással, rászántam magam, és megvettem az rF2-öt, mert ez volt az egyetlen elérhető új szim.
    Azóta GTR2 helyett nyüstöltük Abypetivel, és az az igazság, hogy mikor beugrottunk egy-egy GTR2 futamra, olyan volt elsőre, mintha vonatokat vezetnénk. Egyszerűen rf2-ben ügyesebbnek kell lenni, kifinomultabban kell vezetni, és sokkal érzékenyebb az autó midenféle marhulásra. Magyarán összetettebb, valóságosabb vezetési élményt ad szerintem mint a Race,GTR2.
    A Clio pl egy rém egyszerű, lassú kis verda a játékban, mégis élvezet vele menni, és jól menni vele már kihívás. A gumikat könnyű elnyüstölni, és itt tényleg nem csak a sebesség a fontos, hanem a kíméletesség is.
    Viszont én sem tudom milyen vele menni egy 10-20 fős csapatban versenytávot más-más setuppal, mert erre nem volt még alkalmam, és nagyon kíváncsi vagyok ilyen körülmények között, és ennyi ember/stílus között milyen különbségek és vélemények lehetnek.

    A baj csak az, hogy biztos nem leszek itthon vasárnap az első teszten.
    Utoljára módosította: nortsen; 2013. 07. 03. 21:26.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  10. #35
    És vannak szebb pályák mint írtam:
    Croft:



    Mills Metro:


    Azért nem kell ezt annyira lehúzni, mint sokan írják, csak egyszerűen vannak nála szebbek is.
    Utoljára módosította: nortsen; 2013. 07. 03. 21:46.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  11. #36
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Üzenetek
    483
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont azt hogy nehéz megfogni a kocsit azt 5 kör alatt ne ítéljük már hibának, pláne az aki a leegyszerűsített RACE-hez szokott...
    No comment....
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  12. #37
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Szerintem nem arról van szó, hogy menő GTR, vagy csicska RACE után próbálod-e ki, hanem, hogy tetszik-e az rF2 vagy sem. Nekem akkor se tetszene, ha mutatóujjal vezetve simán a pályán maradnék, mert nemhogy új nincs benne, hanem gagyi! Az meg, hogy 78 kör után gumizódik a pálya, hát lesz.om, ne ez adjon már pluszt valaminek (csak)

  13. #38
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nem arról van szó, hogy menő GTR, vagy csicska RACE után próbálod-e ki, hanem, hogy tetszik-e az rF2 vagy sem. Nekem akkor se tetszene, ha mutatóujjal vezetve simán a pályán maradnék, mert nemhogy új nincs benne, hanem gagyi! Az meg, hogy 78 kör után gumizódik a pálya, hát lesz.om, ne ez adjon már pluszt valaminek (csak)

    Most komolyan itt fogsz fröcsögni ? Legalább annyi értelem legyen benned, hogy ahelyett hogy "gagyi", érveket írsz ! Miért gagyi ? Már megkérdezte TT is, de értelmes válasz persze nincsen. Milyen újra vágysz mégis ? Az hogy a pálya gumizódik, érezhetően van ideális ív, változó tapadási viszonyok, jobban érezhető a gumi használódása, játékon belül jól be lehet állítani az időjárási körülményeket, annak változását, fejlettebb törés modell, jobb FFB (GTR-hez tudom viszonyítani), ezek nem újdonságok ? Talán érdemben ki kéne próbálni ahelyett hogy leszarozod 5perc után.

  14. #39
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Üzenetek
    483
    Kinek a pap kinek a.... azok az extrák amiket felsoroltál már min. 5 éve kellen h legyen. A motor szinte ugyan az, megint ilyen foltozásnak tűnik. Komlett kocsi parkot megint majd a felhasználók fognak gyártani? Majd kiderül mi lesz belőle ha kész lesz és kint lesz az asetto, illetve az iracingben lesz e már végre komplett mezőny és egy kategória nem 1 max 2 féle kocsiból fog állni.

    Addig meg visszamenyek az "arcade" race-hez....
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  15. #40
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Most komolyan itt fogsz fröcsögni ? Legalább annyi értelem legyen benned, hogy ahelyett hogy "gagyi", érveket írsz ! Miért gagyi ? Már megkérdezte TT is, de értelmes válasz persze nincsen. Milyen újra vágysz mégis ? Az hogy a pálya gumizódik, érezhetően van ideális ív, változó tapadási viszonyok, jobban érezhető a gumi használódása, játékon belül jól be lehet állítani az időjárási körülményeket, annak változását, fejlettebb törés modell, jobb FFB (GTR-hez tudom viszonyítani), ezek nem újdonságok ? Talán érdemben ki kéne próbálni ahelyett hogy leszarozod 5perc után.
    Egy, nem fröcsögök! Kettő, leírtam x hsz-szel ezelőtt, hogy nem tetszik,és hogy miért! Neked ez annyira a lelkedig hatolt, hogy lefikáztad a véleményem, mert én "csak" a Race-szel játszom, ergo mi alapján ítélem meg az rF2-t. Azt hiszem kultúráltan írtam, amire Te "személyeskedni" kezdtél. Miért mondjam valamiről, hogy jó, ha pl GTR2-t jobbnak tartom nála, pedig vezetni azt se tudom. Nem az a bajom, hogy én béna vagyok, ezért maga a játék is béna, csak 2013-ban, hamár szimulátor, és valami új, nagy durranás, akkor az legyen az.
    Zárásként visszakanyarodva kicsit, úgy csinálsz mintha a te munkád lenne, és megsértettelek volna azzal, hogy nekem nem tetszik, vagy mintha említettelek volna bármi szinten is, hogy gáz, mert neked tetszik. Fogadd el, van akinek bejön, van akinek nem, ilyen egyszerű, és ehhez kell kis értelem inkább, meg ahhoz, hogy ne szólj le valakit azért, mert nem az a véleménye mint neked. BÉKE!

  16. #41
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    2013-ban, hamár szimulátor, és valami új, nagy durranás, akkor az legyen az.
    Azt meg tudod fogalmazni, hogy mit értékelnél "nagy durranás"-nak? Miben kéne és mennyivel többnek lennie, mint az általad ismert játékok?

  17. #42
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    na, kezdődik!

    Nincs kedvem személyeskedő hsz-eket moderálni, úgyhogy kérlek nagyon ne pörgessétek bele magatokat!

  18. #43
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    na, kezdődik!

    Nincs kedvem személyeskedő hsz-eket moderálni, úgyhogy kérlek nagyon ne pörgessétek bele magatokat!

  19. #44
    Most tenyleg ezt kell itt olvasni, hogy vitatkoztok?

    En mar régota játszom a játékkal Norbi segítségével, és össze sem tudom hasonlítani a gtr-rel vagy a race-szel. Egyszer&#251;en annyira más világ , mint az eddigi szimek, hogy azt nehéz szavakba önteni.
    Beszélhetünk itt tapadasrol, törésrol, gumizodasrol, dinamikus időjárásrol, bármirol, szerintem köze nincs az eddigi játékokhoz. Nem is hittem volna a topic megnyitásakor, hogy. lesz ember aki lehúzza .Nem tudom ti milyen jatekot képzeltek el a gtr helyett(ha jól ertem ez a teszt ezert indul), de hogy ez ne überelje a gtr-t, azert az eleg nagy túlzás. Ezt azert merem kimondani, mert már több mint fél eve nymjuk Norbival, persze vannak hibái, de összességében nyomába sem er bármelyik jelenleg használatban levô jatek. Persze ez csak az en velemenyem, de ennyi a jatekra szánt ido után kicsit erosnek tartom ezt a lehúzast. Az lehet, hogy az asetto jobb lesz ennel, de mikor fog megjelenni?
    Összességében azt mondom, hogy vezetési élményben, fizikaban egyelôre nincs ennél jobb, a grafika pedig szerintem nem kéne hogy szempont legyen.

  20. #45
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Egy, nem fröcsögök! Kettő, leírtam x hsz-szel ezelőtt, hogy nem tetszik,és hogy miért! Neked ez annyira a lelkedig hatolt, hogy lefikáztad a véleményem, mert én "csak" a Race-szel játszom, ergo mi alapján ítélem meg az rF2-t. Azt hiszem kultúráltan írtam, amire Te "személyeskedni" kezdtél. Miért mondjam valamiről, hogy jó, ha pl GTR2-t jobbnak tartom nála, pedig vezetni azt se tudom. Nem az a bajom, hogy én béna vagyok, ezért maga a játék is béna, csak 2013-ban, hamár szimulátor, és valami új, nagy durranás, akkor az legyen az.
    Zárásként visszakanyarodva kicsit, úgy csinálsz mintha a te munkád lenne, és megsértettelek volna azzal, hogy nekem nem tetszik, vagy mintha említettelek volna bármi szinten is, hogy gáz, mert neked tetszik. Fogadd el, van akinek bejön, van akinek nem, ilyen egyszerű, és ehhez kell kis értelem inkább, meg ahhoz, hogy ne szólj le valakit azért, mert nem az a véleménye mint neked. BÉKE!

    A gond az, hogy még nem írtad le mi nem tetszik, vagy hogy mit szeretnél (a jobb grafikán kívül), annyi írtál, hogy úgy általában az egész, meg hogy gagyi, és hogy 2013ban egy szimnek nem ezt kéne tudnia. De akkor mit ? Mert a helyzet az, hogy nincs olyan HASZNÁLHATÓ, kész szim ami ennél többet tudna. Ott van persze az iRacing, az viszont liga rendszerű bajnokság rendezésére korlátozottan alkalmas, arról már nem is beszélve, hogy ha ez az rf2 túl költséges sokaknak, akkor az iRacingre mit mondjunk.
    De ha van jobb alternativa, akkor írd le mi az és miért és megnézzük azt is. Nem azért szeretnénk ezt tesztelni mert ez a szívünk csücske hanem mert nincs jobb alternativa tudtunkkal jelenleg.
    Részemről is lezárva.

  21. #46
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Várható volt hogy az rF2 fel fogja dúlni az indulatokat
    Jelenlegi tartalom elég kevés, és gondok vannak az optimalizációval, amihez ha hozzá vesszük, hogy mai szemmel elég csúnyácska is, már elég rossz kombináció. EZ nem egy játék..ez egy engine ami kollektíven fejleszthető játőkot/szimulátort eredményezhet ha elegen állnak mögé, vagy lesz aki megvásárolja (pl Simbin vagy Reizza) és dolgozik rajta sokat, beleértve a menüket, mert minden modolható.
    Ami rögtön azt is jelenti, hogy hozzáértést, de legalábbis időt, és figyelmet igényel a telepítése, beállítása, frissen tartása. Nem tipikus végfelhasználói megoldás.

    Rendesebben megoldott változó időjárásért rinyált mindenki évekig, ezen dolgoztak sokat, meg a gumi modell/fizika az amiben egész jó tud lenni a cucc ha elég időt szánsz rá. A grafikával egyszerűen nem tudom mi a helyzet. Annyira veszélyesen rossznak tűnik az egész színvilág és ehhez képest annyira gépigényes, hogy az viszont valóban aggasztó....de elvileg ezen lehet a leggyorsabban változtatni ha valaki értene hozzá ISInél.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  22. #47
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    Komlett kocsi parkot megint majd a felhasználók fognak gyártani? Majd kiderül mi lesz belőle ha kész lesz és kint lesz az asetto, illetve az iracingben lesz e már végre komplett mezőny és egy kategória nem 1 max 2 féle kocsiból fog állni

    Témától függetlenül
    valódi komoly szimulációban kivitelezhetetlennek, pontosabban értelmetlennek tartom egy komplett mezőny megvalósítását. Online versenyre ugyanis használhatatlan lenne, tekintve hogy nem lennének egyformák az autók és mesterségesen kéne egy szintre hozni őket, ami pedig minden esetben problémás és a realizmus kárára megy. Minden olyan széria, ahol több gyártó áll a háttérben az elsősorban a fejlesztésekről szól, nem pedig az egyenlő esélyekkel történő versenyzésről, ami pedig az online versenyzés alapja lenne.

    Például ha megszületne a tökéletes 2013-as WTCC szimulációt hozó új szoftver, akkor abban teljesen értelmetlen lenne nem Chevy-vel menni...

    Én ha nagyon szigorúan nézem, akkor egy fix autós és egyéb mókolás nélküli bajnokságot csak is kizárólag márkakupa formájában tudok elképzelni, amennyiben maga a tiszta versenyzés az első minden más szempont felett. Aztán persze akit a külsőségek érdekelnek, azoknak tehetünk kocsijára Ford, meg Honda, meg stb emblémát (meg akár kasztnit is), de személy szerint engem ez sose érdekelt. Olvastam olyat is, hogy vki például írta, hogy Ő francia autóba elvből nem ül... de hát könyörgöm a SimBin szimulátoraiban az összes autó svéd!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 07. 05. 13:34.

  23. #48
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

    Témától függetlenül
    .....

    Aztán persze akit a külsőségek érdekelnek, azoknak tehetünk kocsijára Ford, meg Honda, meg stb emblémát (meg akár kasztnit is), de személy szerint engem ez sose érdekelt. ....
    Tudom, hogy nem azt vezetem, de a játék élményhez nekem nagyon fontos, hogy milyen "dobozt" vezetek. Tudod nekem a tarka mezőny a fontos.

  24. #49
    Érdekes, ha a simbin kiadott a racehez egy modot amiben volt 4 verda meg 5 pálya és eladta 40 euróért a steamen, akkor nem sírtak ennyien érte, hogy ez rablás meg nem mutat semmi újat. Pedig ezt csinálta 4 éven keresztül. Na jó a 4 verdán kívül formula masters meg radical..., minden hülyeség ami annyira gagyi, hogy használhatatlan. A multija is gagyibb mint pl. az előd gtr, vagy az alap rfactor. Nem az elképzelésekhez kéne viszonyítani az rf2-őt, hanem ahhoz ami van. Az elődöket, amik itt használatban vannak, szerintem minden szempontból ver. Egy esélyt mindenki adjon neki valamelyik tesztfutamon, ha már "ingyen" ki lehet próbálni.

  25. #50
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom, hogy nem azt vezetem, de a játék élményhez nekem nagyon fontos, hogy milyen "dobozt" vezetek. Tudod nekem a tarka mezőny a fontos.
    Tudom, viszont ahhoz hogy egy bajnokság így működni tudjon, ahhoz vagy a kocsikat kell buherálni és áldozni a realitás oltárán, vagy nem fix autós bajnokságot rendezni és variálni a lebonyolításon. Ettől függetlenül mindkettő lehet még nagyon jó, mint látjuk ... de a márkakupa egy jóval egyszerűbb és tisztább megoldás, ami nem vet fel kényes és nehezen megoldható problémákat. (amiket pl. az iRacing szintjén és helyében én sem vállalnék fel, illetve senki helyében aki nagyobb fokú hitelességre törekszik)
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 07. 05. 15:29.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •