Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (146 összesen)

Téma: HTCM Nyári Kupa 2013

  1. #101
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

    Nem akarok óvni csak felhívnám a két sport közötti különbségekre a figyelmet. Már csak azért sem mert ha új versenyző volt nem akarom elvenni a kedvét a további részvételtől. Ha meg régi tag akkor meg veszett fejsze nyele és no comment.

  2. #102
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    Nem akarok óvni csak felhívnám a két sport közötti különbségekre a figyelmet. Már csak azért sem mert ha új versenyző volt nem akarom elvenni a kedvét a további részvételtől. Ha meg régi tag akkor meg veszett fejsze nyele és no comment.
    OK, de akkor írj neki privátot (kedvesen) és rendezzétek, mert így rajtad kívül szerintem senki se tudja kiről van szó és mit csinált és senki nem tanul az egészből semmit...

    Illetve persze még az is lehet, hogy nem is Ő volt ha hunyó, hanem esetleg te hibáztál vmit, de ez sosem derül ki egyértelműen, ha nem óvsz és nem vizsgáljuk ki az esetet...
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 07. 17. 23:08.

  3. #103
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    OK, de akkor írj neki privátot (kedvesen) és rendezzétek, mert így rajtad kívül szerintem senki se tudja kiről van szó és mit csinált és senki nem tanul az egészből semmit...

    Illetve persze még az is lehet, hogy nem is Ő volt ha hunyó, hanem esetleg te hibáztál vmit, de ez sosem derül ki egyértelműen, ha nem óvsz és nem vizsgáljuk ki az esetet...

    Teljesen igaz de mindkét versenyen féktávon ütöttek ki nem is gyengén, tehát bizton tudja majd kinek szól a történet. Igazából magam sem vok tisztába a "tettes" kilétéről, mert mire összeszedtem a vasat már azt sem tudtam hol a mezőny.
    Nem is szeretném mondandóm személyhez kötni, hanem inkább legyen tanulság mindenkinek aki a vonatozás alatt nem tud legalább 3 autóval előbbre gondolkodni.

    Harag nincs bennem, se bosszúért nem kiált meggyötört kis szívem Csak egy B-s versenyzőnek mint nekem az A div 13,14. helye mosolyt csal az arcára, és patakokban hullajtja könnyeit ha ettől megfosztják

  4. #104
    Bedő Márk Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 07. 28.
    Üzenetek
    6
    Sziasztok!

    Azt hiszem sajnos én vagyok a tettes. Nagy reményekkel álltam a rajthoz, tetszett, hogy ilyen sokan vagyunk. És gratulálok mindenkinek.

    Viszont.. Mindenkitől elnézést szeretnék kérni akinek kellemetlenséget okoztam. Most először mentem belső nézetből és az egykörös tempóm már egész jónak mondható, viszont egyszerűen nem éreztem futam közben az autó elejét és ennek köszönhetően jónéhány versenyzőtársamnak kellemetlenséget okoztam. Elnézést mindenkitől következő futamra inkább a csatákat gyakorlom mint a gyors köröket.

    marek91

  5. #105
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    Lehet hogy elkerülte a figyelmemet, ha született döntés az ügyben. A kérdés:az első körös vizsgálódás most nincs? Vagy ennyire szabályos volt mindenki az első futamon?

  6. #106
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet hogy elkerülte a figyelmemet, ha született döntés az ügyben. A kérdés:az első körös vizsgálódás most nincs? Vagy ennyire szabályos volt mindenki az első futamon?

    Te is jössz egy sörrel a találkozón, mert nem olvasod el a kiírásokat!
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Versenybíróság: a nyári kupa alatt a VB nem nézi át automatikusan a futamokat, de természetesen kirívó szabálytalanság esetén van lehetőség óvást benyújtani az alábbi topikban: HTCM Nyári Kupa - Óvások
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 07. 18. 10:38.

  7. #107
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    Legyen kettő, de most miután idézted is nehezen találtam meg

  8. #108
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Legyen kettő, de most miután idézted is nehezen találtam meg
    A futam hivatalos kiírásának "fontos infók" részében?

    A sört elfogadom!

  9. #109
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588

    segítség

    Sziasztok! Neveznék a Sebring-i versenyre.2 kérdésem lenne és meg köszönném, ha segítenétek. 1. le van töltve a Race Injection, stcc is ,de nem ismert fel vmit a szerveren.. mi lehet az? most megvettem a race on-t is remélem az volt az. Másik STCC 2-es Hondával neveznék,de nincs a választható listában így az euro r-re kattoltam. Probléma -e? jahh és a 3. a 2 -ből.. A skint kinek és hova kell küldeni?

  10. #110
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Neveznék a Sebring-i versenyre.2 kérdésem lenne és meg köszönném, ha segítenétek. 1. le van töltve a Race Injection, stcc is ,de nem ismert fel vmit a szerveren.. mi lehet az? most megvettem a race on-t is remélem az volt az. Másik STCC 2-es Hondával neveznék,de nincs a választható listában így az euro r-re kattoltam. Probléma -e? jahh és a 3. a 2 -ből.. A skint kinek és hova kell küldeni?
    Szia, ezek kellenek: Race07, STCC, STCC2, Race On. Ja igen, meg kell az Steamről letölthető Andy Priaulx Crowne Plaza Raceway című ingyenes kiegészítő, de ez mind el van írva az első hsz-ben!

    Avval a kocsival nevezz, ami mögött látod az idődet amit a szerveren futottál, de erre itt ma reggel már válaszoltak neked a futam topikjában (link)

    A nyári kupán nincs sikenézés, az majd az ősszel induló éles bajnokságban lesz!

  11. #111
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, ezek kellenek: Race07, STCC, STCC2, Race On. Ja igen, meg kell az Steamről letölthető Andy Priaulx Crowne Plaza Raceway című ingyenes kiegészítő, de ez mind el van írva az első hsz-ben!

    Avval a kocsival nevezz, ami mögött látod az idődet amit a szerveren futottál, de erre itt ma reggel már válaszoltak neked a futam topikjában (link)

    A nyári kupán nincs sikenézés, az majd az ősszel induló éles bajnokságban lesz!

    Igen közben rájöttem magamtól is , hogy a race on hiányozhat. meg az stcc.. hát megvettem. Az autó is rendben. Köszönöm a segítséget. Jól látom idáig 4 nevező van ? :O

  12. #112
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Igen közben rájöttem magamtól is , hogy a race on hiányozhat. meg az stcc.. hát megvettem. Az autó is rendben. Köszönöm a segítséget. Jól látom idáig 4 nevező van ? :O
    4 nevező van, de eddig 37-en futottak mért kört legalább 2-3 féle autóval, Ők még nem döntötték el melyikkel fognak jönni és majd csak később neveznek.

    Előző futamon több mint 40-en voltunk (Most Autodrom - nevezők), szóval ne aggódj...

  13. #113
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236

    Gyakorlás

    A szezonban minden futam előtt hétfőn, kedden futottunk gyakorló versenyeket. Biztos emlékeztek rá, most is jó lenne mondjuk 10 perec időmérő aztán 3 karika futam. Nekem legalábbis sokat segítene meg az újoncok is kicsit szoknák a vonatozást.

    A másik pedig 1 kérdés volna. Létezik hogy ha többen vunk romlik a net miatt a köridőm?

  14. #114
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    A szezonban minden futam előtt hétfőn, kedden futottunk gyakorló versenyeket. Biztos emlékeztek rá, most is jó lenne mondjuk 10 perec időmérő aztán 3 karika futam. Nekem legalábbis sokat segítene meg az újoncok is kicsit szoknák a vonatozást.

    A másik pedig 1 kérdés volna. Létezik hogy ha többen vunk romlik a net miatt a köridőm?
    Valószínű hogy indítok este egy 10 perc q + 2x5 körös versenyt.

    Nem a neted romlik, hanem az fps esik, vedd lejjebb a grafikát kicsit.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  15. #115
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Wega köszi a segítséget

  16. #116
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    4 nevező van, de eddig 37-en futottak mért kört legalább 2-3 féle autóval, Ők még nem döntötték el melyikkel fognak jönni és majd csak később neveznek.

    Előző futamon több mint 40-en voltunk (Most Autodrom - nevezők), szóval ne aggódj...

    Ok. Köszi. Nem aggódtam, csak furcsáltam,de már nagyrészt minden letisztult. Futottam mért kört még1x, hogy rendes névvel is legyen, mert azt utána olvastam. Rest 2x ugyebár..

  17. #117
    Всем привет! Hi!!!!

  18. #118
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Steam-en már nincs az az akciós nyári dolog, ugye? (Race07 megvan)

  19. #119
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Steam-en már nincs az az akciós nyári dolog, ugye? (Race07 megvan)
    Már nincs.
    De ezen oldalon épp 4 angol font az injection (nemtudom meddig, lehet csak ma, tegnap is akciós volt még)
    http://www.gamersgate.co.uk/DD-RACEI/race-injection

  20. #120
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Már nincs.
    De ezen oldalon épp 4 angol font az injection (nemtudom meddig, lehet csak ma, tegnap is akciós volt még)
    http://www.gamersgate.co.uk/DD-RACEI/race-injection
    CD galaxisban is van: http://cdgalaxis.hu/PC/20700/race-injection.html

    De az Injection-ban nincs bent a Race ON és az STCC1.

  21. #121
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Ok köszi!

    Megpróbálom összevadászni a dolgokat apróhirdetésekből!

  22. #122
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Ok köszi!

    Megpróbálom összevadászni a dolgokat apróhirdetésekből!
    Tesco-ban, MM-ben, talán találhatsz jó áron Race On Bundle csomagot (Race07 + Race ON + STCC1)

    De mivel ez a cucc Steam-es, így nehezen fogsz tudni találni használtat sztem..

  23. #123
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Ok köszi!

    Megpróbálom összevadászni a dolgokat apróhirdetésekből!
    Én már láttam eladó kódot injectionhoz vaterán. De sztem érdemes megvenni főleg leárazáskor a komplett race injection bundle csomagot. Most asszem 4500 FT volt 10 ezer helyett anblokk az egész A-Z-ig steamen. De lehet utána még engedtek az árból pár napig.

    Rendes áron a race on 6 euro az stcc meg 2 volt a steamen + az injection 3 ezer a galaxysban, amit feljebb linkeltek is. Ennek fényében pláne a Bundle a jó vétel.
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 08. 03. 01:28.

  24. #124
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Én már láttam eladó kódot injectionhoz vaterán. De sztem érdemes megvenni főleg leárazáskor a komplett race injection bundle csomagot. Most asszem 4500 FT volt 10 ezer helyett anblokk az egész A-Z-ig steamen. De lehet utána még engedtek az árból pár napig.

    Rendes áron a race on 6 euro az stcc meg 2 volt a steamen + az injection 3 ezer a galaxysban, amit feljebb linkeltek is. Ennek fényében pláne a Bundle a jó vétel.
    Régebben én is "árultam" Injection kódot volt pár darab de már sajnos elfogyott(úgyhogy azért lehet néha így is találni ), már csak pár Race07 van de az szerintem marad is, semmit nem ér már
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  25. #125
    Sziasztok

    Teljesen új vagyok az oldalatokon, szoktam versenyezni a GT5 keretein belül de ez teljesen új minden tekintetben
    Lenne egy csomó kérdésem, hagy okosodjam
    Melyik játékot kell megszereznem hogy versenyeken tudjak indulni?
    Ez a szimulátor PC-s ?
    Szükség van Steam-re hozzá?

    Ha kell a Steam tud segíteni valaki az elindításában mert ennek a használatával nem vagyok tökéletesen tisztában, csak az Age of empire 3-nál használtam eddig

    Tisztelettel: Győri Róbert

Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •