Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (146 összesen)

Téma: HTCM Nyári Kupa 2013

  1. #51
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg szaboz80 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem tetszik... Mindjárt ki is próbáltam Ilyen apróságokra - mint Ti - már nem is figyeltem
    Jaja semmiseg.Bar en a plazassal most mentem eloszor,kicsit talan lassabb de jo kis auto

  2. #52
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Király végre újra van Veki!

    Amúgy én most vettem meg steamen, és én úgy csináltam, hogy az STCC2-t nem külön vettem meg hanem packban, és így ugyan 7euroval volt több, de még jó pár plusz mod is benne van, és ha bármikor úgy leszünk, hogy mást is kipróbálunk mást akkor már nem kell pluszba megvenni.

  3. #53
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Egy nálam ügyesebb pilótát kérnék hogy nyüstölje kicsit a 2008-as C30-as volvo-t én sokallom még a 20 kilót is rajta.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  4. #54
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Egy nálam ügyesebb pilótát kérnék hogy nyüstölje kicsit a 2008-as C30-as volvo-t én sokallom még a 20 kilót is rajta.
    Menjél a másik két Volvóval is. Ha azokkal jobb időt tudsz menni, akkor korrigálunk.
    De csalni nem ér!

  5. #55
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Valaki akinek levan töltve fel tudná dobni valahova a GTR-Masters_SummerCup_2013 csomagot? Megjött a gépem és úgy játszanék már, de eddig a legtöbb ameddig eljutottam a letöltésbe 50 mega volt Bár az oldal se jön be túl gyorsan..


  6. #56
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki akinek levan töltve fel tudná dobni valahova a GTR-Masters_SummerCup_2013 csomagot? Megjött a gépem és úgy játszanék már, de eddig a legtöbb ameddig eljutottam a letöltésbe 50 mega volt Bár az oldal se jön be túl gyorsan..
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/...erCup_2013.rar

  7. #57
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Csókolom!

    Tessék mondani, van valami gebasz a szerverrel? Próbálom letölteni a summerpack-ot: 1. alkalom 56 MB, 2. alkalom 161 MB, 3. alkalom 14 KB, 4. alkalom 29 MB. Megáll a letöltés és úgy dönt nem is folytatja. Legyenek szívesek kikapcsolni a NOOB-FILTERT, hogy én is le tudjam tölteni a pack-ot.

    Köszönöm.

  8. #58
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Köszönöm! Pedig előbb már PB volt 73 mega!!

    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Csókolom!

    Tessék mondani, van valami gebasz a szerverrel? Próbálom letölteni a summerpack-ot: 1. alkalom 56 MB, 2. alkalom 161 MB, 3. alkalom 14 KB, 4. alkalom 29 MB. Megáll a letöltés és úgy dönt nem is folytatja. Legyenek szívesek kikapcsolni a NOOB-FILTERT, hogy én is le tudjam tölteni a pack-ot.

    Köszönöm.
    Lehet ez valami összeesküvés az interneten az Ákosok ellen Egyébként Szabi pont feletted tett másik linket. Ez jó


  9. #59
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm! Pedig előbb már PB volt 73 mega!!
    Akkor én nyertem a 161 MB-al

  10. #60
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Az XD működik race alatt is?
    Ha igen akkor hova kell másolni? (steam/steamapps/felhasználó/race?)

  11. #61
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Az XD működik race alatt is?
    Ha igen akkor hova kell másolni? (steam/steamapps/felhasználó/race?)
    Igen működik.
    Pontosan oda kell az egyetlen dll-t berakni.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  12. #62
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    A Vauxhall Vectra hol található? Mert első keresésre nem találom, vagy ez valamilyen speciális tartalommal lesz csak elérhető?
    Any Given Sunday!

  13. #63
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Íme:

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Felkerült a szerverre a Vauxhall Vectra!

    A kocsi az ingyenes Andy Priaulx Crowne Plaza Raceway című Race07 kiegészítővel tölthető le a Steam-ről (128 MB) és a 2007-es WTCC kocsik között található meg a játékba.

  14. #64
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    áhá igen akkor csak figyelmetlség, kösz Szabi!
    Any Given Sunday!

  15. #65
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Igen működik.
    Pontosan oda kell az egyetlen dll-t berakni.
    Köszi!
    Zsír!

  16. #66
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Korábban már neveztem Ladával, de visszavontam, azóta bármennyi kört megyek is a Hondával, nem jelenik meg az idő. (Honda Accord R 2008) Bár neveztem vele.

  17. #67
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Korábban már neveztem Ladával, de visszavontam, azóta bármennyi kört megyek is a Hondával, nem jelenik meg az idő. (Honda Accord R 2008) Bár neveztem vele.
    Mikor mentél?

  18. #68
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Korábban már neveztem Ladával, de visszavontam, azóta bármennyi kört megyek is a Hondával, nem jelenik meg az idő. (Honda Accord R 2008) Bár neveztem vele.
    5 és 9h között nem volt ftp. Feltöltöttem az időket.

  19. #69
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Igazából nem gáz ha nincs, majd megfutom megint, csak el voltam veszve időben, aszittem, hogy jövő hét szerda van.

  20. #70
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Felmerült bennem egy kérdés! A Gyári Vectra (Crowne Plaza-s) ami most felkerült a választható autók közé az skinezhető? Vagy ehhez is kell valamilyen patch mint a Cruzhoz?
    Csak kíváncsiságból kérdezem, mert egyelőre Szabi nem nyilatkozott a javított 2007-es Vectráról, mert úgy tudom az viszont festhető van hozzá template is.
    De nem akarok kontárkodni, nekem megfelel tőkéletesen ez a Vectra is csak azért kérdem ha esetlegesen őszre valaki választaná mire számítson.







  21. #71
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Felmerült bennem egy kérdés! A Gyári Vectra (Crowne Plaza-s) ami most felkerült a választható autók közé az skinezhető? Vagy ehhez is kell valamilyen patch mint a Cruzhoz?
    Csak kíváncsiságból kérdezem, mert egyelőre Szabi nem nyilatkozott a javított 2007-es Vectráról, mert úgy tudom az viszont festhető van hozzá template is.
    De nem akarok kontárkodni, nekem megfelel tőkéletesen ez a Vectra is csak azért kérdem ha esetlegesen őszre valaki választaná mire számítson.
    Skinelhető, én egy egész szezont mentem vele HTCM4 be, nem rossz kis gép, de van hozzá még egy update amit használtunk, úgy durván a benzines seat szintjén volt.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  22. #72
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Skinelhető, én egy egész szezont mentem vele HTCM4 be, nem rossz kis gép, de van hozzá még egy update amit használtunk, úgy durván a benzines seat szintjén volt.
    Anno nem a Plaza-s Vectra volt HTCM4-ben, hanem, amit linkeltem Szabinak (leszámítva, hogy azóta foltoztak rajta még),én is Vectráztam pár futamon HTCM4-ben, mégpedig azzal a csomaggal A Plazas azt hiszem valamiért nem skinezhető, de az életemet nem tenném rá...

  23. #73
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    A másikat még nem néztem meg, mert ezen a héten most GTL-el foglalkozom, majd a mai futam után...

    Ami a teljesítményt illeti, a prekval alapján eddig nem úgy tűnik, hogy hátrányban lenne a gyári Vectra a többi autóhoz képest.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 07. 11. 11:52.

  24. #74
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A másikat még nem néztem meg, mert ezen a héten most GTL-el foglalkozom, majd a mai futam után...

    Ami a teljesítményt illeti, a prekval alapján eddig nem úgy tűnik, hogy hátrányban lenne a gyári Vectra a többi autóhoz képest.
    Hát igen megfelelő kezekben csodákra képes!

    Szabi!

    Nekem nem muszáj a másik verzió (ahogy megemlítettem már jött a kritika rá) a lényeg a skinezhetőségen van. Ha jól tudom a STCC 2-es Cruze-nál van egy fájl amit fel kell rakni ahhoz, hogy skinezhető legyen lehetséges, hogy Vectra-nál is elegendő lenne egy ilyen azért egy plussz "móddal" ne borzoljuk a kedélyeket, mert leherapják a fejünket a módok ellen kampányolók.
    Utoljára módosította: Zoliee; 2013. 07. 11. 12:16.







  25. #75
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Hát igen megfelelő kezekben csodákra képes!

    Szabi!

    Nekem nem muszáj a másik verzió (ahogy megemlítettem már jött a kritika rá) a lényeg a skinezhetőségen van. Ha jól tudom a STCC 2-es Cruze-nál van egy fájl amit fel kell rakni ahhoz, hogy skinezhető legyen lehetséges, hogy Vectra-nál is elegendő lenne egy ilyen azért egy plussz "móddal" ne borzoljuk a kedélyeket, mert leherapják a fejünket a módok ellen kampányolók.
    Ha 2 szezonnal ezelőtt betudtuk másolni most miért nem?
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •