Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (146 összesen)

Téma: HTCM Nyári Kupa 2013

  1. #26
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Nem értem mit bizonyít, hogy letölthető innen is? A Civic is az volt...
    Egyébként az innen letölthető cucc a CPR Vectra egy fizikájában módosított verziója, tehát nem simbin, hanem mod. Bocs, nem ellened ágálok, de az amúgy is felesleges "tipusválasztékbővítés" nevében ne legyenek modok, vagy akkor mindegyik ami normális.

    A Scirocco-t meg is kell ülni, lehet hogy erősebb mint a többi, de eléggé idegbeteg és szeszélyes módon viselkedik. Szerintem
    Nézd András én nem vitatkozni akarok veled, de te nem értesz valamit. Ez az autó szerepelt éles bajnokságban, tehát nem cheater autó mint mondjuk a VW-é vagy a Volvo. Ez a "mód" el lett fogadva gyáriként és használható a járgány mind offline mind online. A régebbi bajnokságokban mentek is páran vele. Csak az idei bajnokságban nem választotta senki így nem használtuk, ennyi. Szabi írta is, hogy elfelejtette felrakni, tehát nem értem te milyen módolt autókról beszélsz, ez az autót akár a HTCM 7 éles bajnokságba is választhatod. Én azért kértem Szabitól, hogy reaktiválja mert szeretnék minden engedélyezett autót kipróbálni, mert keresem az őszi éles bajnokságban használatos autómat. Részemről téma lezárva, remélem érted miről van szó most már!!!!







  2. #27
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Anno a tdi is modkent volt hasznalva ligakban,ha jol remlik itt is!A plazas kieg tartalmazza a vectrat es ami innen volt letoltheto az egy update cucc volt hozza.a nogripes az update updateje nem cheater meg semmi.
    Nekem meg megvan egy alap,hozza template ha kell eltolom Szabinak aztan egyseges legalabb.Se nem gyorsabb se nem lassabb szoval nem tudom miert lenne cheater,ezt kifejtened?

  3. #28

  4. #29
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Beállítottam a szerveren, viszont jelenleg belépéskor nem kapod meg a plusz súlyt, csak ha belép még utánad vki, vagy session váltáskor... biztos hogy van erre is megoldás, csak még rá kell jönnöm.

    Itt lehet ellenőrizni, hogy bepakolták-e a kocsidba a plusz súlyt:
    Engem most épp ledobott, mikor valaki csatlakozott és épp a vw-t próbáltam kifele, valami steam hibára panaszkodott

  5. #30
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg gyorda írta Hozzászólás megtekintése
    Engem most épp ledobott, mikor valaki csatlakozott és épp a vw-t próbáltam kifele, valami steam hibára panaszkodott
    Szia, lehet, hogy egyedi eset, vagy vmi teljesen más okozza. Próbálgasd még kérlek, és szólj ha még előfordul.

    Köszi

  6. #31
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Zoli ez ugyanaz amit én linkeltem pár hsz-szel feljebb. Ez a legutolsó verzió az 1.2.1.3-as ennél frissebb nincs a vectrából. Viszont ami itt a letöltések között van az régebbi, abba vannak még hiányosságok, mint nincs animált kéz a kormányon meg egyéb apróság. Úgyhogy Szabi légyszíves, ha lehetséges, akkor ez a verzió kerüljön fel a szerver gépre, illetve a letöltések közé ha lehetséges, a régebbit azt felejtsük el. Köszönöm szépen előre is Zoli neked is főleg a templatet, mert azt én nem linkeltem!







  7. #32
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Nézd András én nem vitatkozni akarok veled, de te nem értesz valamit. Ez az autó szerepelt éles bajnokságban, tehát nem cheater autó mint mondjuk a VW-é vagy a Volvo. Ez a "mód" el lett fogadva gyáriként és használható a járgány mind offline mind online. A régebbi bajnokságokban mentek is páran vele. Csak az idei bajnokságban nem választotta senki így nem használtuk, ennyi. Szabi írta is, hogy elfelejtette felrakni, tehát nem értem te milyen módolt autókról beszélsz, ez az autót akár a HTCM 7 éles bajnokságba is választhatod. Én azért kértem Szabitól, hogy reaktiválja mert szeretnék minden engedélyezett autót kipróbálni, mert keresem az őszi éles bajnokságban használatos autómat. Részemről téma lezárva, remélem érted miről van szó most már!!!!
    Persze hogy értem, az első pillanattól értettem.
    Arról van szó, hogy ez egy mod!
    Ezen nem változtat semmit, hogy honnan tölthető, meg hogy mi volt régen. Valaki(nem Simbin) módosította a gyári CPR Vecra-t. Az is érdekes kérdés, hogy miért? Túl lassú volt? A Ladára is ráférne egy ilyen "update". Túl gyors volt? akkor a WV-t is tessék visszafogni, máris felesleges a súly.
    Azt a részét értem, hogy nem lehetett rá custom skint tenni. Ezt tényleg egy aprócska változtatással meg lehet oldani. De a fizikába belenyúlni, ráadásul ilyen drasztikusan(a két változat között van kb 2 sec Portoban), az több mint update!
    Az egy picit számít, hogy "el lett fogadva gyáriként", de attól még mod marad.
    Tőlem berakhattok akárhány autót, nem zavar, viszont akkor én kérném a Civicet meg a Fordot is.

  8. #33
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    ÓóÓó, ne mááár! Kijött Krisztus után valamikor a Simbin által a Crowne Plaza, amihez volt 1 pálya, meg egy Vauxhall, Giovanardi+4 darab autó. Ezek gyárilag szarok voltak, és lett hozzájuk frissítés, ha jól tudom a pilóta pozicionálása volt elcseszve, stbstb. Ergo mod, mert nem volt alapba a gyárihoz, de nem úgy mod, mint egy összetákolt Civic, meg egy fizikailag kilógó Focus. Tehát lovagolhatunk a szavakon, vagyis ezen a szón, hogy "mod", a kettő korántsem ugyanaz. Utóbbi 2 autó nem gyári, előbbi az, így ezért használta pár liga, többek kötött a vsr, és a masters is gyáriként a frissítéssel, volt szezon, hogy párhuzamosan. Amúgy a Focus+Civic kombót én is szívesen látnám, Focust még hajtanám is, de nem így, azaz csak abban az esetben, ha lenne egy olyan verzió mindkettőből, amelyek megütik a gyári szintet, ami a Civicről 50%-ban sem mondható el, a Focus relatíve közelít, de mégse.

  9. #34
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    Akkor nagyjából egyetértünk, végre
    A Civic 50%-ot nem értem, ablaktörlőn kívül semmi komoly, az sem igazán vészes.
    A kilátást már megszoktam
    Utoljára módosította: Bandybaa; 2013. 07. 01. 16:57.

  10. #35
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor nagyjából egyetértünk, végre
    A Civic 50%-ot nem értem, ablak törlőn kívül semmi komoly, az sem igazán vészes.
    A kilátást már megszoktam
    Maga az egész nincs 1.0-ás verzió, és ez a 2 dolog már buktató, persze csak nálam, mindenki maga dönti el. Sajnálom mindkét autót, de elveim szerint olyat nem matekolnék be a gyáriak közé, amik nem ütik meg a gyári szintet. Relatíve mindkettőre lenne megoldás, azaz Civic üléspozira (ki is próbáltam, és azért pár %-ot dob rajta), egy file átírásával, Focusra is "teszteltem" anno más fizikát, és rácsiszoltam (C30), de így már duplán tákolt téma lenne, és nőne a rizikó, hogy nem stimmel valami.

  11. #36
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Persze hogy értem, az első pillanattól értettem.
    Arról van szó, hogy ez egy mod!
    Ezen nem változtat semmit, hogy honnan tölthető, meg hogy mi volt régen. Valaki(nem Simbin) módosította a gyári CPR Vecra-t. Az is érdekes kérdés, hogy miért? Túl lassú volt? A Ladára is ráférne egy ilyen "update". Túl gyors volt? akkor a WV-t is tessék visszafogni, máris felesleges a súly.
    Azt a részét értem, hogy nem lehetett rá custom skint tenni. Ezt tényleg egy aprócska változtatással meg lehet oldani. De a fizikába belenyúlni, ráadásul ilyen drasztikusan(a két változat között van kb 2 sec Portoban), az több mint update!
    Az egy picit számít, hogy "el lett fogadva gyáriként", de attól még mod marad.
    Tőlem berakhattok akárhány autót, nem zavar, viszont akkor én kérném a Civicet meg a Fordot is.
    Szerintem hagyjuk ezt a döntés Szabira, a Vauxhall egy elfogadott "mód" ami már le lett tesztelve, sőt éles futamokon is részt vett dögivel, így van tapasztalatt róla, ami a Focusról és a Civicről nem mondható el. Hidd el én is örülnék ha még változatosabb lenne a géppark, de kezdetleges stádiumban lévő autókkal szerintem nem foglalkozzunk.
    De Szabi eldönti, de ha jól olvastam írta is, hogy egyelőre gyári autókkal lesznek a versenyek (ebbe a Vectra beletartozik én úgy tudom) és majd később lesznek bevetve a módolt autók. (ha lesznek). Szóval Szabi akkor döntsél légyszíves és magyarázd el Andrásnak ez a gyári nem gyári kérdést mert nekem nem hisz azt hiszem hiába írok én bármit is. Lesz Vectra nem lesz Vectra döntsük el, mert akkor nem túráztatom magam feleslegesen.......







  12. #37
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval Szabi akkor döntsél légyszíves és magyarázd el Andrásnak ez a gyári nem gyári kérdést mert nekem nem hisz azt hiszem hiába írok én bármit is. Lesz Vectra nem lesz Vectra döntsük el, mert akkor nem túráztatom magam feleslegesen.......
    Most már nem variálnék, a most szerdai futam után felrakom a szerverre a gyári verziót, a javító csomagoknak meg még utána nézek, hogy pontosan mit tartalmaznak.

  13. #38
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Most már nem variálnék, a most szerdai futam után felrakom a szerverre a gyári verziót, a javító csomagoknak meg még utána nézek, hogy pontosan mit tartalmaznak.
    Rendben Szabi ez így korrekt, a javitott verziónak Zoli betette a linkjét, de én is belinkeltem feljebb, van txt fájl amiben láthatód miket javitott ki a készítő. Aztán eldöntöd használható e vagy sem. Köszi előre is, addig offline körözgetek vele.







  14. #39
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Srácok help pls!

    Már elveszem ezekbe a hülye kiegészítőkbe.
    Szeretnék indulni pár futamon, hogy ne porosodjon a kormány.
    Vagy egy eredeti Race 07 dvd-m meg van hozzá egy ilyenem is: http://arkoz.hu/szamitastechnika/ter...eller__HU___PC

    Ha ezek megvannak akkor mit kell még megvennem hozzá, és hol célszerű?

    THX!

  15. #40
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok help pls!
    Már elveszem ezekbe a hülye kiegészítőkbe.
    Szeretnék indulni pár futamon, hogy ne porosodjon a kormány... mit kell még megvennem hozzá, és hol célszerű?

    Szia Tomcy, itt írtam le, hogy mire van szükséged, be is linkeltem a legolcsóbb csomagokat.

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az induláshoz szükséges feltételek:
    Ennél még jobban jöhetsz ki, ha találsz vmelyik nagyáruház polcain esetleg egy Race On Bundle DVD-ét, de az STCC2-őt mindenképpen Steam-en kell beszerezned.


    Rajzoltam is, úgy érzem ez az ábra már régóta váratott magára:



    http://www.simbin.com/games/
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 07. 03. 16:15.

  16. #41
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Szabolcs, ment privi! Remélem nem késő

    Ahhoz, hogy holnap elindulhassak (egyenlőre kétesélyes a dolog), a pályapackon kívül kell valami plusz? Lehet láma kérdés, de a Vectra-beszélgetést nem tudtam követni
    (Természetesen az alapok: Race07, STCC1, STCC2, meg minden ami nem free, megvan) -> OK, már látom, hogy a Vectra csak akövetkező versenytől kellhet...
    Utoljára módosította: szaboz80; 2013. 07. 02. 08:06.

  17. #42
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg szaboz80 írta Hozzászólás megtekintése
    Szabolcs, ment privi! Remélem nem késő

    Ahhoz, hogy holnap elindulhassak (egyenlőre kétesélyes a dolog), a pályapackon kívül kell valami plusz? Lehet láma kérdés, de a Vectra-beszélgetést nem tudtam követni
    (Természetesen az alapok: Race07, STCC1, STCC2, meg minden ami nem free, megvan) -> OK, már látom, hogy a Vectra csak akövetkező versenytől kellhet...
    Köszi szépen a privit, este kipróbálom!

    Igen, a Vectra most még nem kell, amennyiben lesz bármi változás, azt hatalmas színes betűkkel ki fogom írni, illetve a témakezdő hsz-ben is frissíteni fogom!
    Futam előtt arra mindig érdemes ránézni, mert minden fontos infót oda gyűjtünk!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 07. 02. 14:31.

  18. #43
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Beállítottam a szerveren a +20 Kilót a VW SCirocco-ra, viszont jelenleg belépéskor nem kapod meg a plusz súlyt, csak ha belép még utánad vki, vagy session váltáskor... biztos hogy van erre is megoldás, csak még rá kell jönnöm.

    Itt lehet ellenőrizni, hogy bepakolták-e a kocsidba a plusz súlyt:

    Melléklet 8827
    Egyelőre még nem sikerült ezt megoldani, de ez ne akadályozzon senkit abban, hogy hajtsa a szerveren a VW Scirocco-t, elbírja a prekval, legalább látjuk mit megy!

    Versenyre is lehet jönni vele, időmérőn kell figyelni, hogy ne menjetek gyors kört, amíg nem léptett be vki utánatok és nem kaptátok meg a 20 kilót, versenyen pedig már 100%-hogy a kocsin lesz a session váltás miatt!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 07. 03. 12:49.

  19. #44
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Mikor lesz Vauxhall?

  20. #45
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Felkerült a szerverre a Vauxhall Vectra!

    A kocsi az ingyenes Andy Priaulx Crowne Plaza Raceway című Race07 kiegészítővel tölthető le a Steam-ről (128 MB) és a 2007-es WTCC kocsik között található meg a játékba.

    vauxhall-crowne-plaza-copy.jpgvauxhall-cp-copy.jpg

  21. #46
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Köszönjük!!

  22. #47
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönjük!!
    Megnéztem, sztem az üléspozícióval és kilátással nincs semmi gond benne.

  23. #48
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Megnéztem, sztem az üléspozícióval és kilátással nincs semmi gond benne.
    Ez az a verzió amelyiknél a bukósisak a kocsi alatt a földön van (fordítva)?
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  24. #49
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Megnéztem, sztem az üléspozícióval és kilátással nincs semmi gond benne.
    Addig jó, míg jó
    szerk.: amúgy a kormány mintha kicsit túl jobbra lenne, és a pedál+lábak is behúznak jobbra, mondjuk engem nem zavar (van aki eleve kikapcsolja a kormányt a cockpitben)
    Utoljára módosította: zolibphc; 2013. 07. 06. 17:56.

  25. #50
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Nekem tetszik... Mindjárt ki is próbáltam Ilyen apróságokra - mint Ti - már nem is figyeltem

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •