Szavazás eredménye: GTR2 - 2013 pályák

Szavazók
15. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • A1 Ring

    6 40,00%
  • Abu Dhabi

    6 40,00%
  • Anderstorp

    3 20,00%
  • Circuit de Catalunya

    4 26,67%
  • Brno Masaryk Circuit, 2004

    10 66,67%
  • Crowne Plaza Raceway 2007

    3 20,00%
  • Donington Park, 2004

    9 60,00%
  • Dubai

    6 40,00%
  • Enna Pergusa

    2 13,33%
  • Essington Long

    2 13,33%
  • Estoril

    0 0%
  • Hockenheim GP, 2004

    4 26,67%
  • Hungaroring 2006

    10 66,67%
  • Istanbul 2006

    5 33,33%
  • Laguna Seca GP

    6 40,00%
  • Le Mans 2004

    9 60,00%
  • Magny-Cours, 2004

    2 13,33%
  • Monza, 2004

    8 53,33%
  • Nordschleife 2007

    7 46,67%
  • Oran Park

    2 13,33%
  • Oschersleben, 2004

    3 20,00%
  • Paul Ricard HTTT GT

    4 26,67%
  • Paul Ricard 1988

    1 6,67%
  • Queensland International Raceway

    2 13,33%
  • RoadAtlanta07 ALMS

    5 33,33%
  • Road America

    6 40,00%
  • Sebring 2005

    7 46,67%
  • Sepang GP

    7 46,67%
  • Silverstone 2011

    7 46,67%
  • Snetterton 2005

    1 6,67%
  • Circuit de Spa-Francorchamps, 2004

    11 73,33%
  • Valencia, 2004

    2 13,33%
  • Watkins Glen GP

    4 26,67%
  • Zhuhai, 2004

    8 53,33%
  • Zolder 2005

    4 26,67%
  • minden héten legyen futam

    2 13,33%
  • minden második héten legyen futam

    13 86,67%
  • fix autós bajnokság

    6 40,00%
  • pályánként fix autós bajnokság

    5 33,33%
  • minden autó 1x használható

    4 26,67%
  • szabadon választható autók

    5 33,33%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 83 (83 összesen)

Téma: HGTRM - FELMÉRÉS, ÖTLETELÉS

  1. #76
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    51
    Üzenetek
    697
    Nem biztos hogy itt a helye ennek a témának, de mivel itt is felmerült, ide írom én is a véleményem, majd átrakjátok valahova(bocsi). Szerintem az iracing elvitte a szimulátorok piacát, nagyon sok emberke átpártolt oda, mivel a simbin évek óta csak igérget, és semmi nem történik. Gondolom ők is rájöttek arra hogy nem tudják felvenni a versenyt az iracinggel, ezért nem történik semmi. A többi "játékot" meg csak a látvány növelésével lehet eladni, viszonylag olcsóbban lehet valósághű látványt elérni mint fizikát. Valljuk be őszintén hányan vagyunk akik komolyabban űzzük ezt a műfajt, meg hányan vannak akik csak a látvány kedvéért játszanak bizonyos autós játékokkal. A közeljövőben, szerintem, nem fog megjelenni komoly szimulátor, nem mostanában fogják az iracinget leverni a csúcsról. Tudom nekünk ezen a földrészen drága.
    .

  2. #77
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Én kipróbáltam a bétát.. hát ettől nem mentek , megyünk a falnak, ha ez így marad... a fizikája botrány. ok béta,de hát ez Toca 3 szintű kb fizikában. Project Cars detto ahogy elnéztem a videóját. A simraceway nem roszz amúgy,de az sem az igazi. A legnagyobb gond, hogy a mai szimulátoroknál elég kevés hangsúly van a tényleges fizikán és az hang-képi megjelenésre fektetik a hangsúlyt. Én úgy vagyok vele lenne kicsit csűnyább,de realisztikus. De csúnya sincs. Az RF2-t állítólag akik RF1-eztek is hagyták. /Én nem próbáltam/ A grafikát leszámítva szerintem a race07 tud olyan alternatívát adni valamelyik kiegészítőjével ami megfelelő és fent tartható játékélményt ad. Lehet szervert csinálni rá, videót ekecselni és tűrhető fizikai motorja van. Bocs ,hogy ide írtam anélkül, hogy játszottam volna itt,de ha megvalósulna valamelyik race 07 kieg lehet idetolnám a pofámat.

    szerk: ui.: lehet nevezni még, ha megteccik a játék? Lehet lecserélném a GTL -re ,mert nekem meg az nem gyere be annyira 4 helyre készülni meg sok lenne egyszerre.
    Tulajdon képpen mire szeretnél nevezni?

    Ha az rf2-ről van szó az már nem béta. (hivatalosan) Illetve jelenleg avval semmit nem szervezünk.
    Szidni a grafikáját szokták, a fizikáját csak azok kritizálják akik nem tudják elfogadni a tényt hogy 60fps alatt nem érdemes foglalkozni vele.

    Ha az FIA GT-NGT kategória érdekel, jelenleg GTR2 nyílt futamok vannak, ott tudsz nevezni.

  3. #78
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Tulajdon képpen mire szeretnél nevezni?

    Ha az rf2-ről van szó az már nem béta. (hivatalosan) Illetve jelenleg avval semmit nem szervezünk.
    Szidni a grafikáját szokták, a fizikáját csak azok kritizálják akik nem tudják elfogadni a tényt hogy 60fps alatt nem érdemes foglalkozni vele.

    Ha az FIA GT-NGT kategória érdekel, jelenleg GTR2 nyílt futamok vannak, ott tudsz nevezni.
    A GTR2 -re gondoltam
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  4. #79
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem biztos hogy itt a helye ennek a témának, de mivel itt is felmerült, ide írom én is a véleményem, majd átrakjátok valahova(bocsi). Szerintem az iracing elvitte a szimulátorok piacát, nagyon sok emberke átpártolt oda, mivel a simbin évek óta csak igérget, és semmi nem történik. Gondolom ők is rájöttek arra hogy nem tudják felvenni a versenyt az iracinggel, ezért nem történik semmi. A többi "játékot" meg csak a látvány növelésével lehet eladni, viszonylag olcsóbban lehet valósághű látványt elérni mint fizikát. Valljuk be őszintén hányan vagyunk akik komolyabban űzzük ezt a műfajt, meg hányan vannak akik csak a látvány kedvéért játszanak bizonyos autós játékokkal. A közeljövőben, szerintem, nem fog megjelenni komoly szimulátor, nem mostanában fogják az iracinget leverni a csúcsról. Tudom nekünk ezen a földrészen drága.
    Nem látom ilyen sötéten a jövőt. Először is az IRacing-et nem kell leverni a csúcsról. Az IRacing kiválló szimulátor, jelenleg itthon nem mindenkinek alternatíva, de folyamatosan fejlesztik és próbálják minél több ember számára elérhetővé tenni, tehát idővel akár ez is megváltozhat.
    A másik gyaran felhozott "problémája" az IRacing-nek hogy rengeteg felkészülést igényel, én ezt őszintén szólva az előnyének látom...
    Emellet jelenleg más cég is van akinek megvan a lehetősége hogy komoly szimulációval rukkoljon elő.
    Kunos-ék jeleneleg is az Assetto Corsa-n dolgoznak, ami már most nem kérdés hogy jó szimuláció lehet, a sikere sokkal inkább az üzleti részen múlik, sem mint a fizikán...
    Az SMS jelenleg leginkább Need for speed klónokat gyárt, de ha üzletileg sikeres a dolog, nem hiszem hogy ne akarnának idővel valami komolyabbal is előrukkolni.
    A SIMIBIN-ről egyenlőre semmit nem tudni hogy csak harcol az életben maradásért és egy univerzális játék motoron dolgozik, vagy fejlesztik a fizikai motort is a háttérben.
    Emellett több kis "garázs" project is van amikből nem lesz "IRacing verő", de megjelenhetnek olyan software-el ami hozhat komoly érdeklődést, akár a SIMBIN sikerét ismételve.

  5. #80
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    A GTR2 -re gondoltam
    A főoldalon minden szükséges infót megtalálsz a GTR2 menüben.
    http://www.gtr-masters.hu/

    Hasznos linkek az induláshoz:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...91seg%C3%A9ly!

    Szabályzat.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...591#post175591

  6. #81
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem látom ilyen sötéten a jövőt. Először is az IRacing-et nem kell leverni a csúcsról. Az IRacing kiválló szimulátor, jelenleg itthon nem mindenkinek alternatíva, de folyamatosan fejlesztik és próbálják minél több ember számára elérhetővé tenni, tehát idővel akár ez is megváltozhat.
    A másik gyaran felhozott "problémája" az IRacing-nek hogy rengeteg felkészülést igényel, én ezt őszintén szólva az előnyének látom...
    Emellet jelenleg más cég is van akinek megvan a lehetősége hogy komoly szimulációval rukkoljon elő.
    Kunos-ék jeleneleg is az Assetto Corsa-n dolgoznak, ami már most nem kérdés hogy jó szimuláció lehet, a sikere sokkal inkább az üzleti részen múlik, sem mint a fizikán...
    Az SMS jelenleg leginkább Need for speed klónokat gyárt, de ha üzletileg sikeres a dolog, nem hiszem hogy ne akarnának idővel valami komolyabbal is előrukkolni.
    A SIMIBIN-ről egyenlőre semmit nem tudni hogy csak harcol az életben maradásért és egy univerzális játék motoron dolgozik, vagy fejlesztik a fizikai motort is a háttérben.
    Emellett több kis "garázs" project is van amikből nem lesz "IRacing verő", de megjelenhetnek olyan software-el ami hozhat komoly érdeklődést, akár a SIMBIN sikerét ismételve.
    A Project C.A.R.S sem biztos elhanyagolható lesz, ha kap egy fizikát,csak egy kisebb Paks kell hozzá majd.

    http://www.youtube.com/watch?v=q6X2Q6xFSF4 Azért , ha ez kapna egy megfelelő fizikát lehet kibővíteném a gépem.
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 10. 08. 10:21.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  7. #82
    Hummel Péter Versenyző Petter logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    418
    Sziasztok!
    Ezt próbálta már valaki?
    http://www.gplegends.plus.com/downloads.html

  8. #83
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Petter írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Ezt próbálta már valaki?
    http://www.gplegends.plus.com/downloads.html
    Igen. Én eléggé kipróbáltam.

    Ez a GTR2 alá (minden téren újragombolt) GTL. (Van hasonló az rFactor alá is Historix néven.)

    Jelenleg nem foglalkozunk a Power and Glory moddal, mivel a GTL-t használjuk a 60-70-es évek túraautó versenyeire.

    Ha bármi kérdésed van, esetleg a tapasztalataimra vagy kíváncsi, külföldi liga versenyek érdekelnek privátban megbeszélhetjük.

    A GTL-ről, a versenyekről, és minden másról bővebben itt:

    http://forum.gtr-masters.hu/forumdis...Bajnoks%C3%A1g
    Utoljára módosította: moneytoo; 2013. 10. 12. 11:44.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •