Szavazás eredménye: GTR2 - 2013 pályák

Szavazók
15. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • A1 Ring

    6 40,00%
  • Abu Dhabi

    6 40,00%
  • Anderstorp

    3 20,00%
  • Circuit de Catalunya

    4 26,67%
  • Brno Masaryk Circuit, 2004

    10 66,67%
  • Crowne Plaza Raceway 2007

    3 20,00%
  • Donington Park, 2004

    9 60,00%
  • Dubai

    6 40,00%
  • Enna Pergusa

    2 13,33%
  • Essington Long

    2 13,33%
  • Estoril

    0 0%
  • Hockenheim GP, 2004

    4 26,67%
  • Hungaroring 2006

    10 66,67%
  • Istanbul 2006

    5 33,33%
  • Laguna Seca GP

    6 40,00%
  • Le Mans 2004

    9 60,00%
  • Magny-Cours, 2004

    2 13,33%
  • Monza, 2004

    8 53,33%
  • Nordschleife 2007

    7 46,67%
  • Oran Park

    2 13,33%
  • Oschersleben, 2004

    3 20,00%
  • Paul Ricard HTTT GT

    4 26,67%
  • Paul Ricard 1988

    1 6,67%
  • Queensland International Raceway

    2 13,33%
  • RoadAtlanta07 ALMS

    5 33,33%
  • Road America

    6 40,00%
  • Sebring 2005

    7 46,67%
  • Sepang GP

    7 46,67%
  • Silverstone 2011

    7 46,67%
  • Snetterton 2005

    1 6,67%
  • Circuit de Spa-Francorchamps, 2004

    11 73,33%
  • Valencia, 2004

    2 13,33%
  • Watkins Glen GP

    4 26,67%
  • Zhuhai, 2004

    8 53,33%
  • Zolder 2005

    4 26,67%
  • minden héten legyen futam

    2 13,33%
  • minden második héten legyen futam

    13 86,67%
  • fix autós bajnokság

    6 40,00%
  • pályánként fix autós bajnokság

    5 33,33%
  • minden autó 1x használható

    4 26,67%
  • szabadon választható autók

    5 33,33%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (83 összesen)

Téma: HGTRM - FELMÉRÉS, ÖTLETELÉS

  1. #26
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon nem is lőttél mellé, mert nemrég Laca beszerzett egy ilyet. Utánpótlás nevelés céljából.
    De tényleg hol versenyzel és hol találtad meg a kánaánt, már engem is érdekel?!

  2. #27
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    36
    Üzenetek
    193
    1. Miért jöttél a GTR-Masters-hez versenyezni, hogy találtál ide és miért a GTR2-t választottad?
    Mindig is autóbuzi voltam,először F1 challenge,majd rfactor offline,aztán Tomcy mondta,h jöjjek 2011ben,akkor már szinte ingyen hozzájutottam a GTR2höz,előtte ki sem próbáltam,mert inkább az F1 érdekelt,de aztán megtetszett mind a játék,mind pedig a társaság.
    2. Mi tetszik a GTR2-ben (fizika, grafika, választható autók stb.) és mit tartasz a hiányosságának?
    Pozitívumként csak a fizikát tudom felhozni,de jó lenne persze már egy új ennél is jobb fizika...,az alap választható autók mivel már lassan 10 évesek nekem abszolút nem pálya,ha azokkal lenne köv bajnokság tuti nem indulnék.
    3. Mi tetszik a GTR2-vel rendezett bajnokságokban (verseny hossza, taktikai elemek, stb...) és mit tartasz a hiányosságának?
    A rövid 50perces futamok idén nagyon sokat dobtak az élményen,a 3 óra kicsit sok.
    4. Érdekel-e, hogy hol végzel az egyéni, illetve a csapat pontversenyben? Mi motivál a versenyzésben?
    Eleinte érdekelt,de látva,h mennyire kevesen maradtunk,ez abszolút nem motivál.Ami motivál az,h fejlődjek és élvezzem a versenyzést,semmi más nem izgat.
    5. Megfelel-e neked, hogy vasárnap vannak a versenyek, ha nem, mi lenne a jobb számodra?
    Abból a szempontból nem,h másnap hétfő,így nézve a legjobb a szombat lenne,de akkor meg mikor rúgok be? Egyébként,ha ezentúl is vasárnap lennének a futamok nekem megfelel.
    6. Mennyi időd van készülni egy-egy versenyre?
    Régebben rászántam heti 2-3 órát is,ma ez gyakorlatilag a 0val egyenlő,ami abból adódik,h nem látom értelmét ilyen kevés embernél,aki gyorsabb,azt úgysem kapom el,aki lassabb 0 kör gyakorlással is megelőzöm a versenyen.
    7. Milyen okok miatt nem veszel részt vagy veszel részt ritkán, illetve hagytad abba teljesen a versenyzést a HGTRM bajnokságokban (pl. túl nehéz az autók kezelése, máshol versenyzel, családi ok, nincs idő a munka miatt, meguntad, másik hobby, stb...)?
    Beleuntam,pedig nincs 2 éve,h itt vagyok,kevés az ember és abban semmi élvezet nincs,h 8an egymástól 200méterre körözünk,másfél órát.
    8. Milyen ötleted van a folytatást illetően, milyen GTR2-s MOD-dal, illetve más játékkal versenyéznél még és mennyi pénzt szánnál egy másik szoftverre?
    A 2011-es gt-web mod nekem bejött nagyon,meg az állandó autók.Ha GTR2,akkor az lenne nálam a befutó.Persze a legjobb az lenne ha jönne vmi teljesen új,ami megkavarná az "állóvizet" és nem ugyanaz lenne a legtöbb verseny végeredménye.(Én egy F1es szezonnak is örülnék,akár rfactorral de tudom ennek az esélye 0)

  3. #28
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    De tényleg hol versenyzel és hol találtad meg a kánaánt, már engem is érdekel?!
    Nibi most már tényleg mondd meg mit titkolsz, mert ha kiderül hogy futhatnánk vele fasza bajnokságokat és ezt szabotálod akkor TT seggberak kíméletlenül.

  4. #29
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Nibi most már tényleg mondd meg mit titkolsz, mert ha kiderül hogy futhatnánk vele fasza bajnokságokat és ezt szabotálod akkor TT seggberak kíméletlenül.
    A SimRaceway-ről van szó és nem lehet vele futni bajnokságot, mert még nincs kész. ISI engine-re épül ez is, van ami jobb lett, de van ami rosszabb (pl FFB), hétvégén terveztem róla topikot nyitni, ezért halgatott csak Nibi illedelmesen.

    Mindenesetre érdekes próbálkozás, de egyelőre még nem alternatíva.

  5. #30
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    1. Miért jöttél a GTR-Masters-hez versenyezni, hogy találtál ide és miért a GTR2-t választottad?
    Egy kisebb csapatban, név szerint a HRCben versenyeztem először még ToCa2-vel, majd kipróbáltam a GTR1-et offline és nagyon megtetszett a sok beállítási lehetőség az autón.
    Már nem emlékszem pontosan, hogy a Masters-t hogy leltem fel, de mindenképpen zárt kasztnis versenyben akartam indulni egy olyan helyen, ahol rendkívül komolyan veszik a versenyt és ez köré építik a szabályokat. A Masters-t pont Nekem találták ki!

    2. Mi tetszik a GTR2-ben (fizika, grafika, választható autók stb.) és mit tartasz a hiányosságának?
    Az elején az tetszett, hogy sokat lehetett babrálni a beállításokkal. Sokat tanultam anno Kiss Norbitól, vagy éppen Wéber Gabitól attól függően kit kaptam el épp on-line a pályán.
    Grafikája kielégítő, viszont azok a kontakt problémák tényleg gázok.
    Az autókról először azt gondoltam, hogy nagy különbségek vannak köztük és hogy van egy-két legyőzhetetlen közöttük, de miután voltak a vegyes használatú bajnokságok megmutatkozott, hogy akár egy Viper is pariban lehet egy Ferrarival.

    3. Mi tetszik a GTR2-vel rendezett bajnokságokban (verseny hossza, taktikai elemek, stb...) és mit tartasz a hiányosságának?
    Minden úgy volt jó, ahogy volt! Tetszett az, hogy rengetek jó versenyző volt, akikkel lökhárítón tudtunk utazni akár hosszú-hosszú körökön keresztül. Soha nem fogom elfelejteni Sziráczki Balázzsal mekkorát versenyeztünk Barcelonában, vagy éppen Colával Watkins Glen Nascar-on, amikor a Saleenel toltuk a köröket és másfél órai verseny után 0.254 másodperccel kaptam ki tőle!
    Semmit nem hiányolok, mindig a játékosok voltak a középpontban a szervezők szemében!

    4. Érdekel-e, hogy hol végzel az egyéni, illetve a csapat pontversenyben? Mi motivál a versenyzésben?
    Hogyne, hiszen ez egy verseny!
    Emlékszem (megint csak Cola jut eszembe), amikor LeMans-ban futottuk a prequalis időket és vagy 8x cseréltünk helyet az élen, mert a másikunk mindig javított az időn, majd a végén egy több mint 3és fél perces pályán pár ezred lett a különbség...Na az motivált!

    5. Megfelel-e neked, hogy vasárnap vannak a versenyek, ha nem, mi lenne a jobb számodra?
    Abszolút!

    6. Mennyi időd van készülni egy-egy versenyre?
    Mostanában alig...

    7. Milyen okok miatt nem veszel részt vagy veszel részt ritkán, illetve hagytad abba teljesen a versenyzést a HGTRM bajnokságokban (pl. túl nehéz az autók kezelése, máshol versenyzel, családi ok, nincs idő a munka miatt, meguntad, másik hobby, stb...)?
    Pénz, idő, stb...
    Elvesztettem a munkahelyem és bizonytalanná vált az addig megszokott életritmusom és megélhetésem.

    8. Milyen ötleted van a folytatást illetően, milyen GTR2-s MOD-dal, illetve más játékkal versenyeznél még és mennyi pénzt szánnál egy másik szoftverre?
    rFactor V8-Supercars módot kipróbáltatnám Veletek itt! Nagyon nagy meccsek lennének...

  6. #31
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    1. Miért jöttél a GTR-Masters-hez versenyezni, hogy találtál ide és miért a GTR2-t választottad?
    Még marha régen a Colin2-vel játszottam rengeteget, de csak billentyűzeten, túl komolyan nem vettem, aztán egyszer megláttam valamelyik oldalon a GTR2 boritóját. Ez meg mi, ilyen létezik?? Lenyűgöztek a GT autók, ha jól emlékszem az Eurosport nem sokkal előtte még közvetítette a GTbajnokságot, úgyhogy gyorsan ki is próbáltam a játékot. Vagy fél évig a klaviatúrával bohóckodtam, amikor az egyik haverom Angliába költözött és mindenét eladta, köztük a jó kis DFP-jét is, -azt nekem.Ez csak 2-3 hónappal az előtt lehetett hogy beszálltam a buliba, persze nulla rutinnal (még a kormánnyal is csak ismerkedtem) alig találtam körbe a pályán, úgyhogy az állandó B-s indulás tökéletesen megfelelt nekem. Mindig csodálkoztam hogy tudtok olyan baromi ljó időket menni és ez inspirált , úgyhogy az első évben rengeteget gyakoroltam.Persze a több évnyi lemaradást még mindig nem sikerült behozni..
    2. Mi tetszik a GTR2-ben (fizika, grafika, választható autók stb.) és mit tartasz a hiányosságának?
    Mint mondtam ami leginkább megfogott az az beülhetek egy GT autóba és nem szólnak rám hogy ezt most kifizeted, jön-megy kanyarodik, és hogy egyáltalán valaki megcsinálta méghozzá nagyon jól.Ennyire átfogó és részletes gyári GT szim sajnos azóta sincs.Elszállt az idő felette ez tény, de nincs helytte semmi -open wheel nem nagyon érdekel, de nem zárok ki semmit...
    A fizika szerintem elmegy, bár az újabb szimulátorok biztos több mindent képesek már számítani a mostani gépek már szuperszámítógépeknek számítanak a 7-8 évell ezelőttiekhez képest.Az autó választék viszonylag jó a sok mod miatt. A grafika elavult ugyan, de ahogy nézem a már említet SRW-jé sem jobb néha még rosszabb is és a kettő között 10 év van...bár a motor a régi.
    3. Mi tetszik a GTR2-vel rendezett bajnokságokban (verseny hossza, taktikai elemek, stb...) és mit tartasz a hiányosságának?
    A bajnokságok jól szervezettek, viszont a három óra nekem sok.Végigszenvedem őket becsületből, de a vége már nagyon keserves szokott lenni. A változó időjárás nagyon jó,előbb kellett volna ..., bár lehet hogy a totál kopaszokat elriasztotta volna pl. engem .Az autó csere-bere engem nem zavar mert ettől is változatosabb +1 taktikai elem is, de az állandó autóhasználat is megfelel, csak akkor előjön a márkakupa effektus, akkor ahoz alkalmazkodom ezen ne múljon -mindegy.
    4. Érdekel-e, hogy hol végzel az egyéni, illetve a csapat pontversenyben? Mi motivál a versenyzésben?
    A tisztességes helytállás motivál, meg az hogy még mindig eléggé le vagyok maradva az elejéhez képest.Érdekel hol végzek a riválisaimhoz képest, akik jelenleg nem nagyon vannak
    5. Megfelel-e neked, hogy vasárnap vannak a versenyek, ha nem, mi lenne a jobb számodra?
    Meg.
    6. Mennyi időd van készülni egy-egy versenyre?
    Amennyit rászánok, de mostanában nálam is előfordul hogy csak vasárnap déluán kezdek vele foglalkozni.
    7. Milyen okok miatt nem veszel részt vagy veszel részt ritkán, illetve hagytad abba teljesen a versenyzést a HGTRM bajnokságokban (pl. túl nehéz az autók kezelése, máshol versenyzel, családi ok, nincs idő a munka miatt, meguntad, másik hobby, stb...)?
    -
    8. Milyen ötleted van a folytatást illetően, milyen GTR2-s MOD-dal, illetve más játékkal versenyéznél még és mennyi pénzt szánnál egy másik szoftverre?
    Egetverő ötletem nincs, de ha jól tudomaz ALMS-ben még használják a GT2-es kocsikat .Talán lehetne csinálni egy Amerika kupát (v.tökmindegy) van egy csomó jó pályájuk , nekünk meg van egy csomó GT2-es autónk amit a GTWeb -től örököltünk és még nem is használtuk őket.Persze lehet hogy ez már csak időhúzás lenne....ja olyat is lehetne hogy az ufók GT3-al mennek a többek GT2-vel, vagy valammilyen kreditrendszert használni itt is .
    .
    .
    Az SRW-t próbálgatom én is mostanában, kiíváncsi leszek Nibi meg Szabi véleményére .. majd ha elindítja a topikot.

  7. #32
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    1. Miért jöttél a GTR-Masters-hez versenyezni, hogy találtál ide és miért a GTR2-t választottad?
    Az első kormányom megvételekor kezdtem a Sports Car GT-vel körözgetni, majd offline rallyztam kicsit, de nem éreztem magamban kitartást és kedvet sem igazán hozzá, szóval csak ökörködtem a gép előtt. Aztán Ákos és Attys elindult a bajnokságban és kedvet kaptam én is hozzá, bár akkor még csak hallottam olyanról, hogy internet
    2. Mi tetszik a GTR2-ben (fizika, grafika, választható autók stb.) és mit tartasz a hiányosságának?
    Ma már nem tetszik semmi a GTR2-ben, unalmassá vált, semmi motívációt nem érzek benne. Sajnos a kontaktokat tényleg rosszul kezeli
    3. Mi tetszik a GTR2-vel rendezett bajnokságokban (verseny hossza, taktikai elemek, stb...) és mit tartasz a hiányosságának?

    Már kicsit hosszúnak tartom a versenyeket, bár az 50 perces futam még jó is lehet(ne, ha többet indultam volna rajta)
    A végén azért is pártoltam át a HTCM-be.
    4. Érdekel-e, hogy hol végzel az egyéni, illetve a csapat pontversenyben? Mi motivál a versenyzésben?
    Természetesen anno érdekelt, míg versenyeztem.
    5. Megfelel-e neked, hogy vasárnap vannak a versenyek, ha nem, mi lenne a jobb számodra?
    Jó volt a vasárnap.
    6. Mennyi időd van készülni egy-egy versenyre?
    Eleinte napi 4-5 órát is simán nyomtam, ma már ha heti 4-5 lenne is örülnék.
    7. Milyen okok miatt nem veszel részt vagy veszel részt ritkán, illetve hagytad abba teljesen a versenyzést a HGTRM bajnokságokban (pl. túl nehéz az autók kezelése, máshol versenyzel, családi ok, nincs idő a munka miatt, meguntad, másik hobby, stb...)?
    Motíváció hiánya, illetve családi okok.
    8. Milyen ötleted van a folytatást illetően, milyen GTR2-s MOD-dal, illetve más játékkal versenyeznél még és mennyi pénzt szánnál egy másik szoftverre?
    El kell felejteni a GTR2-t, hiszen jócskán elavul és elévült.
    Ha jó a szoftver, akkor hajlandó lennék 1x 10.000,- Ft körüli összeget rááldozni, illetve az éves szerverdíjat. Havi fizetősök kilőve!

  8. #33
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Kis off.
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    2. Mi tetszik a GTR2-ben (fizika, grafika, választható autók stb.) és mit tartasz a hiányosságának?
    Ma már nem tetszik semmi a GTR2-ben, unalmassá vált, semmi motívációt nem érzek benne. Sajnos a kontaktokat tényleg rosszul kezeli
    Rosszul? Játszottál már az rF-al? Akkor arra mit mondanál?!
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  9. #34
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Kis off.

    Rosszul? Játszottál már az rF-al? Akkor arra mit mondanál?!
    Szerintem (a gtl-ből kiindulva) nem maga a gtr kezeli rosszul az ütközéseket, hanem a kocsik szélei vannak rosszul meghatározva. Tudod, hogy pl a Merci is kikerült, mivel az ajtónál kb a kardánig tudsz belemenni, hátulról meg szintén érdekes.

    Anno Szabival sokat szarakodtunk a AM DBR1-l, hogy jó széleket adjunk meg, mivel az eredeti nem volt megfelelő. Ugyan ez volt a Jag D-type al is, de azt végül elvetettük, nem tudtuk rendesen megcsinálni.

  10. #35
    Hummel Péter Versenyző Petter logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    418
    1. Miért jöttél a GTR-Masters-hez versenyezni, hogy találtál ide és miért a GTR2-t választottad?
    Fúú! Colin-nal kezdődött, majd néhány szezon Burns-el, utóbbi már online! Gondoltam, kipróbálnám a pályázást, szaladtam beszerezni a GTR-t, a második rész jött magától! Aztán hogy hogy bukkantam rá a ligára, nem tudom, de ha jól emlékszem, valaki a rallysok közül említette! Aztán a rally elmaradt. Megtetszett ez a fej fej mellett, test test ellen csata, ahol nem csak az időt látod az etap végén!
    2. Mi tetszik a GTR2-ben (fizika, grafika, választható autók stb.) és mit tartasz a hiányosságának?
    Mivel gyökér vagyok a sokak által említett fizikához, ezért röviden, a fizikán kívül minden!!! Van autó bőven, amiket használunk, meg amiket (még) nem! A grafika meg valahogy, nem tud izgatni, mivel nincs atomerőművem!

    3. Mi tetszik a GTR2-vel rendezett bajnokságokban (verseny hossza, taktikai elemek, stb...) és mit tartasz a hiányosságának?
    Én a hosszabb távú versenyeket kedvelem, ami változó időjárással spékelve még jobb lehetne! (kis történet múltamból, egyetlen megszerzett 2. rajtkockámat, felszáradó pályán sikerült megszereznem, az ív tapadt, mellette csúszott, na az jó kis gumi csata volt, utolsó percek, slick fel, aztán ami kifér a csövön)
    A hiányosság bennem van! (ezt most nem részletezném!)

    4. Érdekel-e, hogy hol végzel az egyéni, illetve a csapat pontversenyben? Mi motivál a versenyzésben?
    Lényegében nem, csak ne egyedül körözzek, na jó, ez így ebben a formában nem igaz! Persze hogy, de ahhoz baromi sokat kellene fejlődnöm!

    5. Megfelel-e neked, hogy vasárnap vannak a versenyek, ha nem, mi lenne a jobb számodra?
    Teljes mértékben!

    6. Mennyi időd van készülni egy-egy versenyre?
    Elmúlt 2 szezonban szinte semmi, előtte heti 5 óra kb. Ezen szeretnék változtatni! NAGYON!

    7. Milyen okok miatt nem veszel részt vagy veszel részt ritkán, illetve hagytad abba teljesen a versenyzést a HGTRM bajnokságokban (pl. túl nehéz az autók kezelése, máshol versenyzel, családi ok, nincs idő a munka miatt, meguntad, másik hobby, stb...)?
    Van másik hobby, makettezés, de arra sincs időm! Jelenleg szintén hobbyból, ami egyben munka is, motorokat, és sisakokat pingálok!(és ez itt most kicsit reklám is) Sajnos bedarált a gazdaság! Unni nem unom, viszont, mivel baromira nem tudok, tudtam fejlődni, kicsit elszomorít! Tudom, gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás, idő, idő, idő!!! Az utóbbiból nem igazán van! Sokszor örülök, ha a limit időt meg tudom futni. Nézem mások időeredményeit, és elkezdek agyalni, hogy hol lehet még annyit hozni, vagy legalább egy kicsit! Asszem komoly vezetéstechnikai agytágításon kellene átesnem!!!

    8. Milyen ötleted van a folytatást illetően, milyen GTR2-s MOD-dal, illetve más játékkal versenyéznél még és mennyi pénzt szánnál egy másik szoftverre?
    Másik szoftver, nem tudom, nem fér bele egy nagyobb gép fejlesztés! Már ha az adott program igényli!
    Talán újabb pályák, persze ami nem bug-os! Nekem a "márka kupás" versenyek is bejöttek, és tudom, nem igazán kivitelezhető, de a több kategóriás, vegyes mezőny tetszene! Az olyan kicsit valóság szagú lenne!


    Minden esetre jó lenne ha menne tovább, és akkor is bele tolnám a szerver díjat, ha továbbra sem tudnék minden versenyen indulni, ha más nem támogatásnak jó lenne!

  11. #36
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    1. Miért jöttél a GTR-Masters-hez versenyezni, hogy találtál ide és miért a GTR2-t választottad?
    Colin1-2, TOCA, Burns, majd GTR Demo...aztán Suhi leigazolt a céghez dolgozni és beszélgettünk a szimekről, kiderült, hogy ő már játszogatott kormánnyal, nekem akkor egy force nélküli Saitek volt "csak". Barati Pistiről tudtam meg, hogy ő tervez indulni GTL-ben, és rádumáltam Norbit és őt is, hogy alakítsunk csapatot a GTR bajnokságra is...Norbival ketten aztán itt ragadtunk. GTR2 tetszett ill. jónak tűnt a társaság, és bár a rally közelebb áll a szívemhez, mint sport és mint játék is, csak e mellett maradtam.
    2. Mi tetszik a GTR2-ben (fizika, grafika, választható autók stb.) és mit tartasz a hiányosságának?
    Fizikával nincs nagy gond, grafika elavult, de nagy jelentősége nincsen, autók közül a GTweb modos GT autók jöttek be, hiányossága nem nagyon van, csak már lassan ráun a nép.
    3. Mi tetszik a GTR2-vel rendezett bajnokságokban (verseny hossza, taktikai elemek, stb...) és mit tartasz a hiányosságának?
    Én szeretem a hosszú futamokat, sőt a 3órások is bejönnek, de mókásak a 2x50 percesek is.
    4. Érdekel-e, hogy hol végzel az egyéni, illetve a csapat pontversenyben? Mi motivál a versenyzésben?
    Érdekelni érdekel a helyezés, csak sok esély "eredméyre" nincsen számomra, de ez soha nem zavart. Mindig az motivált, hogy adott emberekkel jókat lehessen versenyezni, és őket legyőzzem, ez régen motivált, mert sokan voltunk, egy B szerós győzelem után ios kihúzhattam magam, ez mára eltűnt, és ezzel együtt a motiváció nagy része is.
    5. Megfelel-e neked, hogy vasárnap vannak a versenyek, ha nem, mi lenne a jobb számodra?
    Évekig megfelelt a vasárnap, hétköznap sem lenne jobb.
    6. Mennyi időd van készülni egy-egy versenyre?
    Régebben heti 2-3 esetleg 4 óra, már ez 0-ra redukálódott. Mióta pici lányom megszületett sokkal kevesebb időm van, de ha van időm, akkor is a Burns elé ülök le.
    7. Milyen okok miatt nem veszel részt vagy veszel részt ritkán, illetve hagytad abba teljesen a versenyzést a HGTRM bajnokságokban (pl. túl nehéz az autók kezelése, máshol versenyzel, családi ok, nincs idő a munka miatt, meguntad, másik hobby, stb...)?
    A létszám lecsökkenése miatti motivációvesztés a fő ok. Fent említett gyermekáldás, néha a meló is ill. egy-egy alkalommal a Magyar Labdarúgó Szövetség nem túl szurkolóbarát időpontjai. Az "igazi" sportot sosem sorolnám a szimezés mögé, így a bringa, foci, kosár mindig ez előtt lesz a rangsorban, ami szintén csökkenti a szimre fordítható időt.
    8. Milyen ötleted van a folytatást illetően, milyen GTR2-s MOD-dal, illetve más játékkal versenyéznél még és mennyi pénzt szánnál egy másik szoftverre?
    Ha lenne létszám - ami nem lesz- , tehát lenne kivel versenyezni, akkor mehetne a GTR is akár, egy olyan moddal, amiben gyors (min. GT nagyvasak) autók vannak, ill. nem lehet bizgerálni az autokuplungot (ezért volt jó a GTweb mod). Nagyom más sim-et nem próbáltam ebben a kategóriában HTCM nem nagyon jön be, ha jönne ki az AC , vagy vmi más, akkor egy 10000 körüli összeget talán rászánnék meg a szeródíjat is.
    Utoljára módosította: vapetike; 2013. 06. 15. 09:48.
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  12. #37
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Összegezve az eddigi véleményeket, azt hiszem nagyvonalakban kijelenthetjük, hogy meg vagytok elégedve a szervezéssel, a hosszabb távú versenyeket kedvelitek (2 x 50 - 120 min) és lehetőleg egy fix autós bajnokság keretében, a többségnek továbbra is megfelel a vasárnapi időpont, viszont a GTR2 felett már eljárt az idő, vagy csak ennyi év után már nem szolgál elég érdekeséggel, ezért vmi vérfrissítésre lenne szükség.

    Mi a szervezőségben is nagyon törjük a fejünket, hogy milyen irányba lehetne tovább lépni, de sajnos az továbbra is tény, hogy amire a legjobban várunk, az egyelőre még váratat kicsit magára, de ez nem hátráltat meg minket abban, hogy körülnézzünk kicsit a lehetőségek között!

    Ezért is elevenítettünk fel olyan témákat mint a Game Stock Car és a Formula Truck, vagy felmerült gondolatként, hogy a népszerűbb platform miatt valamelyik érdekesebb Race07 kiegészítővel indítsunk bajnokságot (Radical, Chevrolet Camaro Gen5, Formula 3000), de ezen kívül is vannak még más lehetőségek, melyeket a nyár során végig is fogunk próbálgatni.

    Abban is mindenki egyet ért, hogy mindeki szeretné ha többen lennénk, mert versenyezni csak nagy mezőnyben az igazi, ezért szeretnék kérni mindenkit, hogy legyetek nyitottak, adjatok egy esélyt minden ötletnek és vegyetek részt a Teszt és Fun futamokon, hogy aztán közösen kiválaszthassuk a legszimpatikusabb és legéletképesebb megoldást.

    Első ilyen alkalom most szerdán következik, gyertek el minél többen a futamra:

    Radical SR4 - Imola
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 06. 15. 13:01.

  13. #38
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Összegezve az eddigi véleményeket, azt hiszem nagyvonalakban kijelenthetjük, hogy meg vagytok elégedve a szervezéssel, a hosszabb távú versenyeket kedvelitek (2 x 50 - 120 min) és lehetőleg egy fix autós bajnokság keretében, a többségnek továbbra is megfelel a vasárnapi időpont, viszont a GTR2 felett már eljárt az idő, vagy csak ennyi év után már nem szolgál elég érdekeséggel, ezért vmi vérfrissítésre lenne szükség.

    Mi a szervezőségben is nagyon törjük a fejünket, hogy milyen irányba lehetne tovább lépni, de sajnos az továbbra is tény, hogy amire a legjobban várunk, az egyelőre még váratat kicsit magára, de ez nem hátráltat meg minket abban, hogy körülnézzünk kicsit a lehetőségek között!

    Ezért is elevenítettünk fel olyan témákat mint a Game Stock Car és a Formula Truck, vagy felmerült gondolatként, hogy a népszerűbb platform miatt valamelyik érdekesebb Race07 kiegészítővel indítsunk bajnokságot (Radical, Chevrolet Camaro Gen5, Formula 3000), de ezen kívül is vannak még más lehetőségek, melyeket a nyár során végig is fogunk próbálgatni.

    Abban is mindenki egyet ért, hogy mindeki szeretné ha többen lennénk, mert versenyezni csak nagy mezőnyben az igazi, ezért szeretnék kérni mindenkit, hogy legyetek nyitottak, adjatok egy esélyt minden ötletnek és vegyetek részt a Teszt és Fun futamokon, hogy aztán közösen kiválaszthassuk a legszimpatikusabb és legéletképesebb megoldást.

    Első ilyen alkalom most szerdán következik, gyertek el minél többen a futamra:

    Radical SR4 - Imola
    Hát nem tudom hogy miért hátra felé kell elindulni,ezeknél az opcióknál még a GPL is ezerszer jobb lenne,lassan elkéne kezdeni foglalkozni mondjuk az rf2-vel abban látok fantáziát,összekéne szedni valahova amit tudunk róla és kicsámcsogni,csak halkan szólok hogy máshol már multiban tesztelgetik igaz még csak a buildot de azis valami sztem
    Jó biztos fain az a kamionos izé is még lehet kiis próbálom,de ami érdeklődés mutatkozik utánna 1-2 nappal,hát nem tudom van-e értelme erőltetni.

    Sztem most gyorsnak kell lenni ha úgy döntünk hogy arhiváljuk a gtr2-öt,nem pedig megjelenésekre várni azt majd majd majd,oszt jön a sültgalamb ugye
    felkell mérni merre hova mire van igény,én ezeknek jobban örülnék mert látnám hogy elindult valami,persze a nyári cupáknak is van jelentősége de azoknak itt nagyon harmadrangúnak kéne hogy legyen most itt, főleg ebben a topicban főleg ha raceről van szó meg fun futamról
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  14. #39
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    Hát nem tudom hogy miért hátra felé kell elindulni,ezeknél az opcióknál még a GPL is ezerszer jobb lenne,lassan elkéne kezdeni foglalkozni mondjuk az rf2-vel abban látok fantáziát,összekéne szedni valahova amit tudunk róla és kicsámcsogni,csak halkan szólok hogy máshol már multiban tesztelgetik igaz még csak a buildot de azis valami sztem
    Jó biztos fain az a kamionos izé is még lehet kiis próbálom,de ami érdeklődés mutatkozik utánna 1-2 nappal,hát nem tudom van-e értelme erőltetni.

    Sztem most gyorsnak kell lenni ha úgy döntünk hogy arhiváljuk a gtr2-öt,nem pedig megjelenésekre várni azt majd majd majd,oszt jön a sültgalamb ugye
    felkell mérni merre hova mire van igény,én ezeknek jobban örülnék mert látnám hogy elindult valami,persze a nyári cupáknak is van jelentősége de azoknak itt nagyon harmadrangúnak kéne hogy legyen most itt, főleg ebben a topicban főleg ha raceről van szó meg fun futamról
    Hát marha jó fej vagy Cola, de szerinted mégis mi történik most, ha nem igény felmérés?

    Az rF2 egy jó gondolat, valóban azt is meg kéne próbálni, de nem tudom mi mást értesz még az "ezek" alatt, mert más nincs... vagy hívjam fel a Kunos-t, hogy adjanak mán csak nekünk egy működő multis verziót a Corsából, mert Cola nem akar várni a sültgalambra?

    A Rezia Studio sem gondolom, hogy visszalépés lenne (inkább egy tyúklépés előre)... illetve most bármit is hozunk fel az elérhető kínálatból, bármelyiket szénné lehet fikázni (rF2-őt is), csak így semmiből sehogy nem lesz épkézláb bajnokság...

    Ezért kérnék arra mindenkit, hogy legyetek nyitottak, vegyetek részt aktívan a teszteken és az ötletelésben, mi minden fontos témát illetően ki fogunk írni egy szavazást (de csak miután kipróbáltátok! ), hogy felmérjük a igényeket/véleményeket, illetve tudjátok jól, hogy minden használható javaslatot ki fogunk próbálni... csak egyelőre baromi kevés konkrét ötlet érkezik, úgy meg nehéz...
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 06. 15. 14:52.

  15. #40
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát marha jó fej vagy Cola, de szerinted mégis mi történik most, ha nem igény felmérés?

    Az rF2 egy jó gondolat, valóban azt is meg kéne próbálni, de nem tudom mi mást értesz még az "ezek" alatt, mert más nincs... vagy hívjam fel a Kunos-t, hogy adjanak mán csak nekünk egy működő multis verziót a Corsából, mert Cola nem akar várni a sültgalambra?

    A Rezia Studio sem értem miért lenne visszalépés... illetve most bármit is hozunk fel az elérhető kínálatból, bármelyiket szénné lehet fikázni (rF2-őt is), csak így semmiből sehogy nem lesz épkézláb bajnokság...

    Ezért kérnék arra mindenkit, hogy aktívan vegyetek részt a teszteken és az ötletelésben, legyetek nyitottak, mi minden fontos témát illetően ki fogunk írni egy szavazást (de csak miután kipróbáltátok! ), hogy felmérjük a igényeket/véleményeket, illetve tudjátok jól, hogy minden használható javaslatot ki fogunk próbálni... csak egyelőre baromi kevés konkrét ötlet érkezik, úgy meg nehéz...
    jólvan közben rájöttem hogy a bétáért is pénzt kérnek,és az meg csak 1.5 évig használható,persze így értelmetlen belefektetni akár meddig húzhatják a megjelenést.
    mondjuk attól még lehet van akit ígyis érdekellne
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  16. #41
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    jólvan közben rájöttem hogy a bétáért is pénzt kérnek,és az meg csak 1.5 évig használható,persze így értelmetlen belefektetni akár meddig húzhatják a megjelenést.
    mondjuk attól még lehet van akit ígyis érdekellne
    Igen, rF2-től azért tartunk kicsit, mert túl drága ahhoz, amekkora lutri és nem akarunk senkit se fölöslegesen beleugrasztani.

    Mondjuk azt hiszem 30 napon belül vissza lehet kérni a pénzt, így talán lehet megérne egy össznépi próbát a dolog!

  17. #42
    1. Miért jöttél a GTR-Masters-hez versenyezni, hogy találtál ide és miért a GTR2-t választottad?
    Babinszki Gábor egykori masterses kollégám oltott be, de utóbb kiderült, belekevert valamit, így itt maradtam. Counter strike és bf fps játékok után ki akartam probalni vmi mást, amihez akkor még úgy gondoltam értek.
    2. Mi tetszik a GTR2-ben (fizika, grafika, választható autók stb.) és mit tartasz a hiányosságának?
    Amikor elkezdem játszani, számomra tökéletes volt. Az évek során, csak úgy, mint minden más, ez is megkopott.
    Számomra a liga mindent kihozott belőle.
    3. Mi tetszik a GTR2-vel rendezett bajnokságokban (verseny hossza, taktikai elemek, stb...) és mit tartasz a hiányosságának?
    A hossza, az autók, és leginkabb a társaság.
    4. Érdekel-e, hogy hol végzel az egyéni, illetve a csapat pontversenyben? Mi motivál a versenyzésben?
    Engem inkább az érdekel, hogy az adott versenyen hol végzek. Én általában nem bírok végig egy bajnokságot, mert az év nem "minden" vasárnapját akarom rászánni.
    5. Megfelel-e neked, hogy vasárnap vannak a versenyek, ha nem, mi lenne a jobb számodra?
    Tudom, hogy nincs jobb nap rá, igy elviselem. Ha egyedul akarnék játszani, biztos nem ezt a napot választanám.
    6. Mennyi időd van készülni egy-egy versenyre?
    Változó. Ha van kedvem, egy hétvégére akár 15 órát is ellövök. Ha nincs, kb 20 percet. És ezt sarkítás nélkül

    7. Milyen okok miatt nem veszel részt vagy veszel részt ritkán, illetve hagytad abba teljesen a versenyzést a HGTRM bajnokságokban (pl. túl nehéz az autók kezelése, máshol versenyzel, családi ok, nincs idő a munka miatt, meguntad, másik hobby, stb...)?
    Kizárólag azért, mert meguntam a játékot. Amint lesz másik game, ami kihívást jelent, én itt leszek.
    8. Milyen ötleted van a folytatást illetően, milyen GTR2-s MOD-dal, illetve más játékkal versenyéznél még és mennyi pénzt szánnál egy másik szoftverre?[/QUOTE]
    Jelenleg rf2, és AC. Mást nem tudok elképzelni. Rf1, isi motorokkal hajtott játékok engem már nem kötnek le.
    Microcredites játékokat nem tudok finanszírozni.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  18. #43
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    39
    Üzenetek
    728
    A mai egész jó kis meccs után én is elböfögném a véleményem, még ha megkésve is.
    Nekem még a GTR is megfelelne, ha lenne mezőny. Ma voltunk 15n és máris élvezhetőbb volt.
    Részemről annyira nem várom az assettot és társait, mert egyrészt biztos drága lenne, amit mostanság biztos nem tudnék kiköhögni és nem mellesleg gépet is fejleszteni kéne, amire végképp nincs.
    Én például szívesen megnéznék akár egy Porsche SuperCupot v egy japán gt-t, esetleg DTM-t. A lényeg számomra az lenne, h a GT vasak megmaradjanak, én azokat szeretem és nem is nagyon izgat sem a WTCC sem a GTL, ezért mindenképp örülnék, ha megmaradna a kategória.
    Tény, h az elmúlt időszakban a versenyre való készülés rohamosan csökkent, olyannyira, h szinte az egész idényben csak a qualon készültem, de ha van meccs, akkor az is elég. Nyerni úgysincs esélyem.
    Ja! Amúgy a Z-Formos kollégákról lehet tudni valamit? Úgy indultunk neki az évnek, h ők is jönnek.

  19. #44
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, rF2-től azért tartunk kicsit, mert túl drága ahhoz, amekkora lutri és nem akarunk senkit se fölöslegesen beleugrasztani.

    Mondjuk azt hiszem 30 napon belül vissza lehet kérni a pénzt, így talán lehet megérne egy össznépi próbát a dolog!
    Egy jó ideje abypetivel toljuk esténként, és kialakult bennünk egy vélemény, amit szívesen megosztok veletek.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  20. #45
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Egy jó ideje abypetivel toljuk esténként, és kialakult bennünk egy vélemény, amit szívesen megosztok veletek.
    Hát itt van neki a topik (rFactor 2), nagyon érdekel minket minden vélemény tapasztalat, illetve privátban is rendelkezésre állok, ha diszkréten szeretnéd!

  21. #46
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát itt van neki a topik (rFactor 2), nagyon érdekel minket minden vélemény tapasztalat, illetve privátban is rendelkezésre állok, ha diszkréten szeretnéd!
    Ha kinyaraltam magam, egy normalis billentyűzet társaságában írok pár szösszenetet. Mobilról elég béna vagyok.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  22. #47
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Srácok mi lenne, ha amíg nem érkezik meg a GTR utódja, addig a vasárnapokat egy-egy fun futammal feldobnánk?
    Mert megmondom őszintén nekem hiányzik.
    Összeállítani egy pár pályát, és a 24órás moddal tolhatnánk.

    Vélemény?

  23. #48
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Támogatom, nekem is hiányzik!

  24. #49
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Nekem is hiánycikk....
    A király nem Elvis volt...

  25. #50
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945
    Lehetne valami, igen!

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •