Találatok: 1 - 23 (23 összesen)

Téma: HGTRM10 Tavasz - Sepang - ADAC Top 8 - 2013.06.16

  1. #1
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274

    HGTRM10 Tavasz - Sepang - ADAC Top 8 - 2013.06.16

    Időpont: 2013.06.16
    Pálya: Sepang GP
    Használható autók: McLaren MP4-12C GT3, Ferrari 458 Italia GT3, Porsche 997 GT3 R, Audi R8 LMS GT3 Ultra, Corvette Z06.R GT3, BMW Z4 GT3, Lamborghini Gallardo LP600+, Nissan GT-R GT3
    ADAC GT Masters
    Időjárás: változó
    Időmérő kezdete: 20.00
    Időmérő: 45 perc
    Warm-up: 15 perc
    Futam kezdete GTR2 szerint: 14:00
    Futamtáv: 90 perc
    Kötelező kiállás: 2
    Rajt: állórajt
    Jelszó: 2012-2013-as szerverjelszó

    Amennyiben a futamra 28-nál több versenyző nevez, akkor a bajnoki futam két szerveren (A-futam és B-futam) kerül lebonyolításra. Ebben az esetben az A-futam maximális létszáma 28 főben, míg a B-futam minimális létszáma 6 főben van meghatározva. Így 28 fő feletti létszámnál minimum az utolsó 6 nevezett versenyző a B-futamban kell részt vegyen.

    Jó versenyt mindenkinek !

    HGTRM10 Tavasz - Versenyszabályzat

  2. #2
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    A szervert este/estig átállítjuk.

  3. #3
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Ennyi, szerintem az én tudásommal max 1 tized lehet még benne.

    Sepang GP circuit_130615_0932 HOT LAP.Vcr

  4. #4
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    39
    Üzenetek
    728
    Lemaradtam a nevezésről, de jövök, ha lehet.

  5. #5
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    Lemaradtam a nevezésről, de jövök, ha lehet.
    Beférsz, gyere.

  6. #6
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    F*sza volt .. hagyjuk .. Nem bánom, hogy megy a levesbe ez a game ..

    Scuderia Giudice #099#

  7. #7
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Gondoltam beugrok pár körre vonatozni.
    Az eleje nem is volt rossz, aztán valaki belagolt a célegyenes előtt.

  8. #8
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    A büdös picsába!!!
    Ezt nem hiszem el!!!!!!!
    Utolsó futam, poleból indulok, és vezetek 12seccel, és nagyon jó a kocsi, jó a gumi, én is nagyon jól megyek, erre volt egy pillanatnyi net kimaradás és oda minden álom...

    Mérhetetlenül szomorú vagyok, szeretem a happy endeket és szerettem volna méltón búcsúzni a játéktól ahogy elképzeltem egy győzelemmel ami ha nincs a netszakadás sikerült is volna.

    Remélem még lesz folytatás...

    Majd ha visszajöttem a nászútról megnézem mi alakult.

    Grat mindenkinek aki a kis létszám ellenére is végigcsinálta a versenyeket!

  9. #9
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    jézusom Tomcy hát nem sok közünk lett volna hozzád
    bameg mekkorát szaltózott a rajtnál valaki basszus az halál volt tuti:Pde hova felrepült lol

    hát én köszönöm aki jött most, és ez előtt sok évig, én itt ezt a GTR2-es történetemet lezárom,inkább sok örömöt mint bosszúságot okozottno részemről itt a vége
    thx a szervezést is
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  10. #10
    Huber Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 06. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    89
    számomra se sikerült fényesen ez a verseny de most csak mentem, igaz megint utolsó lettem de már megszoktam. A következő szezonra igyekszek össze szedni magam

  11. #11
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    A büdös picsába!!!
    Ezt nem hiszem el!!!!!!!
    Utolsó futam, poleból indulok, és vezetek 12seccel, és nagyon jó a kocsi, jó a gumi, én is nagyon jól megyek, erre volt egy pillanatnyi net kimaradás és oda minden álom...

    Mérhetetlenül szomorú vagyok, szeretem a happy endeket és szerettem volna méltón búcsúzni a játéktól ahogy elképzeltem egy győzelemmel ami ha nincs a netszakadás sikerült is volna.

    Remélem még lesz folytatás...

    Majd ha visszajöttem a nászútról megnézem mi alakult.

    Grat mindenkinek aki a kis létszám ellenére is végigcsinálta a versenyeket!
    Azért én kíváncsi lettem volna hogy elkaplak-e. A boxban jócskán hoztam volna rajtad, az elején is tartottam a tempód mikor volt üres köröm, csak Ruzoval sokat kellett fight-olni , így sokat lassultam, de végülis én élveztem. Később meg lassulni szoktál. Igaz én meg egyenletesen voltam szar.
    Ruzo te is odaragadtál egy ideig, neked is mentem, de szerencsére lekezelte jól a progi és nem dobott el, vagy törtem szarrá. Tomcyt kétszer is kerültük az nagy volt.

    Ja Tomcy! A Nissant megtaláltam, de a power az hun van benne? Nem találtam.
    Az egyenesekben 4-5 tizedeket adtak a Lambosok, az minden csak nem power a részemről. Pedig már kisebb wing-el nem mertem menni, asszem 6-os volt.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  12. #12
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    bameg mekkorát szaltózott a rajtnál valaki basszus az halál volt tuti:Pde hova felrepült lol
    Aszzem én voltam.... Nem tom mi volt de csak az alsó bömössel engedett be a többivel ledobált. Időmérőn vettem észre (akkor már kcsit többen voltunk), hogy a saját 50 a más autója 100%-on van gyakorlatilag elnyomta a kocsim hangját de nem mertem kilépni nehogy ne tudjak visszajönni. Sajnos a rajt után megúszott az a k...@ kocsi k...@ segge aztán kontakt majd szaltó, tető, tetőn várakozás, kerékrerakás menetiránnyal ellentétesen, lefulladások, sikeres megfordulás, mínusz 45 sec. Voltak utána is pályaelhagyásos hibák de becsületből végigtoltam. "Ha vége akkor köszönöm neked a közel 6 évet GTR2, sok kellemes percet és bosszús órákat is hoztál a mondjuk úgy sivár, vegetatív életembe. Mindig szeretni foglak!" Remélem jó volt és mindenki aki olvassa soraim, most pityereg és fújja az orrát....
    A király nem Elvis volt...

  13. #13
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Azért én kíváncsi lettem volna hogy elkaplak-e. A boxban jócskán hoztam volna rajtad, az elején is tartottam a tempód mikor volt üres köröm, csak Ruzoval sokat kellett fight-olni , így sokat lassultam, de végülis én élveztem. Később meg lassulni szoktál. Igaz én meg egyenletesen voltam szar.
    Ruzo te is odaragadtál egy ideig, neked is mentem, de szerencsére lekezelte jól a progi és nem dobott el, vagy törtem szarrá. Tomcyt kétszer is kerültük az nagy volt.

    Ja Tomcy! A Nissant megtaláltam, de a power az hun van benne? Nem találtam.
    Az egyenesekben 4-5 tizedeket adtak a Lambosok, az minden csak nem power a részemről. Pedig már kisebb wing-el nem mertem menni, asszem 6-os volt.

    Egyszerű a válasz NEM!
    Annyira jo volt a kocsi és én is nagyon egybe voltam fejben, hogy tuti nem jöttél volna fel.
    Plusz én 2 kerékcserét terveztem és ezzel az előnnyel simán meglett volna.
    Amúgy max az etapok vége fele szoktam lassulni mert jobban koptatom a gumit, de ezzel most annyira jó volt, végig zöldbe, halványzöldbe voltak a gumik, körönként 1-1,2-t koptak.
    Amikor ledobott akkor voltam asszem 12-13. körben már a boxot terveztem, hogy 14 vagy 15. körben menjek ki.
    Kb 6-8 secet kellett volna csak ledolgoznom az első box után az meg az új gumikon és a kevesebb benyával együtt simán meglett volna.

    Persze ehhez Ruzo hozzá tett nem keveset, de egyszer nekem is összejöhetett volna...

    A Nissannal semmi gond nincs, csak nincs benne auto kuplung ezért minden váltásnál vesztesz vele.
    Én doningtonban megcsináltam 5 sebességesre mivel rövidek voltak az egyenesek és jól ment nyomatékból, így 3-4-el kevesebbet kellett váltanom, persze ezt itt nem lehetett volna meglépni.
    Utoljára módosította: Tomcy; 2013. 06. 16. 23:35.

  14. #14
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem jó volt és mindenki aki olvassa soraim, most pityereg és fújja az orrát....
    Olyannyira, hogy most 2 sör után eltolok egy "jó éjt, viszlát GTR2, köszönök mindent" pálinkát...

  15. #15
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Sajnos a kvali közben valami szétment a fékpedálnál (load cellás) és csak 75-80%-ot érzékelt padlófékezésnél.
    GTR2 2013-06-16 22-45-34-71.jpg
    Ezt persze már csak wu alatt vettem észre, úgyhogy nem volt mit tenni, így kellett teljesítenem a futamot. Körönként fél mp-eket buktam vele, és teli tankkal egyszerűen kezelhetetlen volt, mindig leestem a kanyarívekről. A végén a kevesebb üzemanyaggal nem volt olyan veszélyes, akkor rá tudtam menni Suhira, de a kifékezést már nem tudtam megcsinálni.
    Nagyon jó verseny volt, sokat kellett csatázni, így élvezetes volt. Ha mindig lenne 20-25 fős létszám, akkor még mennék vele bajnokságot.

  16. #16
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Nagyon jó kis verseny volt ez utolsó futamnak!

    A rajtnál beragadtam, de aztán a T1-2-ből egész jól jöttem ki, csak egy-két kisebb hiba miatt hátra csúsztam. Előttem nagy csata folyt, ezért nem nagyon akartam közel menni rájuk, majd egy korai kerékcserével sikerült jó néhány embert átlépnem. A második box után viszont már hátrébb estem, hiába, a BMW-k fogyasztásával és viszonylagosan jó gumikezelésével nehéz volt felvenni a versenyt a lambóval... A kopott gumikon már nem volt sok esélyem, de Suhit azért nagy nehezen sikerült magam mögött tartanom.
    Nagyon tesztett a verseny, végig voltak nagyon jó csaták, hibázni nem nagyon lehetett, különben rögtön letoltak.
    Szóval...

    Nagyon jó kis verseny volt ez utolsó futamnak!

  17. #17
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Nem tudtam indulni, pedig vártam ezt a búcsú futamot. Gépem úgy döntött hogy nem indul el annak ellenére hogy minden világít meg pörög aminek kell, viszont se kép se hang... azt hittem eret vágok ..

  18. #18
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Szerettem volna indulni, de oly módon másnapos voltam hogy egész nap vegetáltam.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  19. #19
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Szerettem volna indulni, de oly módon másnapos voltam hogy egész nap vegetáltam.
    Pffff... nekem akkor megy a legjobban...

  20. #20
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585
    futam elején szenvedtem, nem bírtam visszahűteni a gumikat, Nibi rágta is mögöttem a kefét, mert kb mindenhol gyorsabb volt, kivéve a hosszú egyenesek, ahol a nissanpower nem jött elő, de sajna mikor megörököltem az első helyet, én is kifagytam majd 10 secre, 3. helyen találtam magam, ez a végéig nem is változott. ha tényleg csak év végén lesz AC, akkor kár lenne kukázni a gtr2-t, vannak még modok amikkel ellehetnénk egy fél szezont(pl franciák gt2 modja)

  21. #21
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Rupa Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    futam elején szenvedtem, nem bírtam visszahűteni a gumikat, Nibi rágta is mögöttem a kefét, mert kb mindenhol gyorsabb volt, kivéve a hosszú egyenesek, ahol a nissanpower nem jött elő, de sajna mikor megörököltem az első helyet, én is kifagytam majd 10 secre, 3. helyen találtam magam, ez a végéig nem is változott. ha tényleg csak év végén lesz AC, akkor kár lenne kukázni a gtr2-t, vannak még modok amikkel ellehetnénk egy fél szezont(pl franciák gt2 modja)
    Én is így vagyok vele, hogy egy fél évet el lehet lenni vele még DE
    - már HGTRM9-nek úgy mentünk neki hogy uccsó szezon aztán jön az új progi, azóta sincs új játék használható állapotban, így az év végét sem venném KP-nek
    - a bajnokság végére maradtunk 8-10-en egy futamra, és a felmérés topikot elnézve nem is lennénk többen, mivel sokan megírták hogy gtr2-höz már nem nyúlnak, tehát a meglévő gárdából nem jutnánk +emberekhez a ligán kívülről meg új embereket toborozni gtr2-höz... hát nem nagyon szaladó biznic.

  22. #22
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    39
    Üzenetek
    728
    Természetesen 0 készüléssel nekiindultam a qualnak. Setup volt mert Ádi kunyizott Tomcytól, úh az uccsó pillanatban el is csíptem talán az 5-6. helyet.
    A rajt nem volt olyan rossz egész jól jöttem ki belőle. Elején nagyon nyomult Fehér Norbi, aztán 2 kör után rájöttem, h az Cola, meglepő módon egész jól tudtam tartani, csak időben sokat vesztettünk vele és mivel láttam, h sokkal gyorsab Whitek pedig nagyon feljöttek így elengedtem. Viszont innentől szerencsére végig harcban voltam. Az látszott, h a 3s fékhűtés hülye ötlet volt, mert eléggé elkalapáltak a nagy féktávokon. Végig jót meccseltem Csicsivel, Hollyval, TT-vel és Fehér Norbival. Voltak kisebb hibák, de ez mindannyiunknál, de az uccsó etap elég zúzósra sikerült. Mindenkivel volt egy kisebb affér, Hollyval nem is kicsi bocsi, de vmiért nem úgy lassult a verda ahogy szokott (ezzel meg is szívtam párszor nem értettem mi van), de szerencsére én szívtam meg. Onnantól tapadásom nem volt és esélyem se volt, visszaelőzni TT-t, nemhogy Hollyt. TT-vel próbáltam tartani a tempót, de White is ránkesett, úh kb örültem a pozíciónak. Az uccsó körben megpróbáltam mindent, de csak utólérni tudtam, mivel a sérülés miatt fos voltam az egyenesben is.
    Összeségében rohadtul élveztem, szakadt rólam a víz.
    Köszi mégegyszer és remélem lesz még ilyen!

  23. #23
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Egyszerű a válasz NEM!
    Amúgy max az etapok vége fele szoktam lassulni mert jobban koptatom a gumit, de ezzel most annyira jó volt, végig zöldbe, halványzöldbe voltak a gumik, körönként 1-1,2-t koptak.
    Olyan sokat? Te gumigyilkos.
    Én is 2 boxal mentem és Ruzón átteleportálva magam (vagyis inkább ő magát hátrébb), máris jobb köröket toltam és addig is tudtalak tartani, valamint az etapok végefelé biza jócskán kapott ő is, és ha nem "tart fel", és ha nem küzdünk, sok sok mp-et megspóroltam volna. Nem azt mondom hogy elkaptalak volna, de kivi lettem volna mennyit tudok hozni a gumigyilkos technikádon , vagy hogy mi lesz belőle. Azért hidd el sietned kellett volna.
    De tény hogy szép előnyt kidolgoztál addigra.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •