Találatok: 1 - 18 (18 összesen)

Téma: HGTRM10 Tavasz - Brno - ADAC McLaren vs Porsche - 2013.06.09.

  1. #1
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535

    HGTRM10 Tavasz - Brno - ADAC McLaren vs Porsche - 2013.06.09.

    Időpont: 2013.06.09.
    Pálya: Brno
    Használható autók: McLaren MP4-12C GT3, Porsche 997 GT3 R
    ADAC GT Masters
    Időjárás: változó mindkét futamon
    Időmérő kezdete: 20.00
    Időmérő: 30 perc
    Warm-up: 10 perc
    Első futam kezdete GTR2 szerint: 7:00
    Második futam kezdete GTR2 szerint: 13:00
    Futamtáv: 50 perc (mindkét versenyen)
    Kötelező kiállás: 1 (mindkét versenyen)
    Rajt: az első futamon állórajt a qualy szerint, a második futamon állórajt az első verseny befutója szerint, de az első 10 fordított sorrendben indul
    Jelszó: 2012-2013-as szerverjelszó

    Amennyiben a futamra 28-nál több versenyző nevez, akkor a bajnoki futam két szerveren (A-futam és B-futam) kerül lebonyolításra. Ebben az esetben az A-futam maximális létszáma 28 főben, míg a B-futam minimális létszáma 6 főben van meghatározva. Így 28 fő feletti létszámnál minimum az utolsó 6 nevezett versenyző a B-futamban kell részt vegyen.

    Jó versenyt mindenkinek !

    HGTRM10 Tavasz - Versenyszabályzat

  2. #2
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585
    jó ránézni a prekval listára, meg is jött a kedvem a zárófutamhoz, de aztán láttam a vasárnap este 8as f1 kezdést.. ez a szezon sajna ilyen

  3. #3
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    fakk,ez az ucsó verseny az évadból vagy lesz még ezen kívül még?
    nem nagyon volt rá időm és már kedvem se gtr-ezni, de az ucsóra beakarnék nézni elpicsázni benneteket:P
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  4. #4
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    de az ucsóra beakarnék nézni elpicsázni benneteket:P
    megtisztelő volna és lesz is rá lehetőség mivel jövőhéten még lesz egy Top8 futam Sepangban

  5. #5
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Rupa Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    jó ránézni a prekval listára, meg is jött a kedvem a zárófutamhoz, de aztán láttam a vasárnap este 8as f1 kezdést.. ez a szezon sajna ilyen
    ez ne tántorítson el, én is nézem majd futam közben az F1-et

  6. #6
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    fakk,ez az ucsó verseny az évadból vagy lesz még ezen kívül még?
    nem nagyon volt rá időm és már kedvem se gtr-ezni, de az ucsóra beakarnék nézni elpicsázni benneteket:P
    Valamiért úgy érzem, hogy ez inkább Nibinek szól mint nekünk...

  7. #7
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Valamiért úgy érzem, hogy ez inkább Nibinek szól mint nekünk...
    Hát elpicsázás tuti nem lesz, mert eléggé fun jelleggel fogok indulni.
    Múltkor is nagy volt úgy.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  8. #8
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Életkor
    72
    Üzenetek
    416
    Sajnos azt írja ki, hogy nem vagyok bejelentkezve. Így nevezni sem tudok.

  9. #9
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos azt írja ki, hogy nem vagyok bejelentkezve. Így nevezni sem tudok.
    Kipróbáltam, nálam semmi gond nem volt a nevezéssel.
    Ha továbbra sem tudsz nevezni, akkor nevezés nélkül is jöhetsz futamra.

  10. #10
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Bocsi Miki nagyon, annyira állítottam az XD-t, hogy elnéztem a féktávot...

    Csicsi, te direkt fékeztél olyan korán a boxbejáraton vagy nem gyakoroltad és óvatos akartál lenni? Mert erre nem voltam felkészülve, hogy ilyen korán satuzol, bocs.
    Kicsit olyan Barca emlékes.

    Nibivel nagyon jó volt az első futam, sokat meccseltünk, igaz sokszor vissza is engedett maga elé ezért engedtem el a leintés elött, de voltak szép jelenetek!

    2. futamon próbáltam Holly-t védeni a többiektől, de valamiért nem nagyon tudott jó tempót autózni, aztán láttam, hogy White mire készül, és gondoltam megyek a boxba, ekkor jött az elnézett féktáv, meg a boxbejáraton Csicsi korai fékezése, ennyi elég is volt, hogy elém jöjjön, aztán próbáltam utána menni, sikerült is, de 3-4tizednél közelebb nem jutottam, mert ahol ott voltam akkor meg a kanyarokba nem tapad a kocsi, de izgi volt, kár hogy nem hibázott egy picit.

  11. #11
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Az első futamban jó kis kergetőzés volt. Csicsi-nek jövök egy sörrel.
    Úgy tünt hogy megofogod, kár érte. Én voltam a hunyó, hamarabb kellet volna fékezni, de elfelejtettem hogy azt a kanyart mindíg olyan szögletesen veszed.

    A második futam mozgalmasan indult, utána még volt pár jó kör amíg Zolit kergettem. A T10-et ő is a szögletes technikával vette, de már Csicsi mögött begyakoroltam a korábban fékezést. Utána dögunalom következett. A P1 majdnem olyan mintha offline egyedül gyakorolnék. Az elején szét is estem aztán nagy nehezen rááltam az egyedül körözésre, de hamar elkezdtem unatkozni.

  12. #12
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi Miki nagyon, annyira állítottam az XD-t, hogy elnéztem a féktávot... .....
    Így jártam -ennyi..-Xd mondjon le!, előbb utóbb hibáztam volna akkora volt a nyomás, éreztem hogy a gumik is kezdenek kopni a nagy menekülésben.

    Boccs az első futam rajtjáért akit megszívattam vele, kuplung gombomat ha túlnyomom akkor elenged
    mondjuk tudtam a jelenségről -ez gyári fícsör a DFGT-ben- azt mégis, utána meg azt hittem DQ lesz kiugrásért úgyhogy fékeztem, de hát addigra meg már épp rajtolni kellett volna..

    Tetszett a második futam, első pár kanyart picit túlszerencsétlenkedtem a nagy izgalomban hogy hiába vagytok mögöttem mégsem kell elengednem benneteket -egészen új élmény Kellett pár kör hogy a beidegződött állandó tükör nézegetés helyett inkább előre figyeljek. Csodálkoztam hogy nem gázoltatok át rajtam két kör alatt, de hogy láttam inkább egymással foglalkoztatok

  13. #13
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Csicsi, te direkt fékeztél olyan korán a boxbejáraton vagy nem gyakoroltad és óvatos akartál lenni? Mert erre nem voltam felkészülve, hogy ilyen korán satuzol, bocs.Kicsit olyan Barca emlékes.
    konkrétan 0 kör gyakorlásom volt, így sikerült, ja tiszta Barcelona csak ott én jobban csináltam mert a boxfalra raktalak ami beirányított én meg kicsúsztam itt

    Az első futam elég kaki volt, a másodikon legalább az első 20 perc csatái jók voltak Nibivel, Tomcyval meg Mikivel is volt egy kicsi.

  14. #14
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Az első futamban jó kis kergetőzés volt. Csicsi-nek jövök egy sörrel.
    Úgy tünt hogy megofogod, kár érte. Én voltam a hunyó, hamarabb kellet volna fékezni, de elfelejtettem hogy azt a kanyart mindíg olyan szögletesen veszed.
    no problem, belefért
    Pont hogy te vetted szögletesen, nem én.
    te később fékeztél, én meg szűken mentem végig és a kigyorsításra gyúrtam, így kevésbé gyalázza le a gumikat

  15. #15
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    2. futamon próbáltam Holly-t védeni a többiektől, de valamiért nem nagyon tudott jó tempót autózni, aztán láttam, hogy White mire készül, és gondoltam megyek a boxba, ekkor jött az elnézett féktáv, meg a boxbejáraton Csicsi korai fékezése, ennyi elég is volt, hogy elém jöjjön, aztán próbáltam utána menni, sikerült is, de 3-4tizednél közelebb nem jutottam, mert ahol ott voltam akkor meg a kanyarokba nem tapad a kocsi, de izgi volt, kár hogy nem hibázott egy picit.
    Gondoltam, hogy kicsit tartod a társaságot, hogy Holly meg tudjon lépni, de ahogy te is írod, nem igazán tudta ezt kihasználni. Gyakorlatilag 4-5-en mentünk egymás nyakán és többször meg tudtam előzni Nibit, amikor beragadt valaki mögött a kigyorsításon, de hát ezek fél körnél sem tartottak tovább. Aztán Nibi kiment a boxba, tudtam mire készül, de vele nem volt értelme csatázni, így én még ráhúztam 1-2 kört, de mivel saját tempómhoz képest körönként majdnem 2mp-cel mentünk lassabbat, így a korábbi kerékcserével a boj elé próbáltam kerülni. Végül sikerült is a 2. helyre bejönni és Tomcy előtt lett 3mp előnyöm. Sikerült ledolgoznia az utolsó 7-8 körre, de reméltem, hogy addigra már a kopottabb gumikon nem lesz olyan jó a tempója és tartani tudom. Végül is konkrét védekezést nem kellett csinálnom, de nagyon hibátlanul kellett mennem, mert kegyetlenül kihasználta volna. Rendesen leizzadtam de sikerült, pedig az utolsó körben érdekes dolgok történtek, mert 6-ból 2-be váltásnál a 2-es helyett visszaugrott újra 6-ba. Majdnem le is estem a pályáról. Mikor verseny után levettem a fülest, akkor vettem észre, hogy hatalmas vihar van odakint, még jó hogy nem volt áramszünet, mint TT-nél.

    Az 1. futamban sokáig tudtam menni a csatázó Tomcy-Nibi (vezető) párossal, de valahogy a kerékcsere után nem éreztem ugyanazt a tapadást és lemaradtam tőlük, majd leesett az eső, majd elállt és újra eleredt, úgyhogy inkább a pályán maradással törődtem.

  16. #16
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Nibivel nagyon jó volt az első futam, sokat meccseltünk, igaz sokszor vissza is engedett maga elé ezért engedtem el a leintés elött, de voltak szép jelenetek!
    Jaja nagyokat nyomtunk, élveztem. Azért össze kellett kapnom magam, hogy támadni tudjalak.
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Az első futam elég kaki volt, a másodikon legalább az első 20 perc csatái jók voltak Nibivel, Tomcyval meg Mikivel is volt egy kicsi.
    Jajj ott is mik voltak.
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Az 1. futamban sokáig tudtam menni a csatázó Tomcy-Nibi (vezető) párossal, de valahogy a kerékcsere után nem éreztem ugyanazt a tapadást és lemaradtam tőlük, majd leesett az eső, majd elállt és újra eleredt, úgyhogy inkább a pályán maradással törődtem.
    Igen ott nagyon jó tempóban jöttél, sőt annyira jóban, hogy azon gondolkoztam, hogy ezekkel a csatákkal csak Tomcyval baszok ki. De aztán nem értél hozzánk elég közel így folytattam a nyüstölést.

    A 2. futamon meg annyira lassan ment a mezőny a sok csatázások miatt, hogy inkább kijöttem féltáv előtt 5 körrel, így a friss gumcikon tolhattam neki ami a csövön kifért. Ez annyira bejött, hogy Tomcy kapott 10 mp-et igaz azóta látom hogy Csicsivel össze is akadt az is benne volt.
    Kíváncsi voltam mit tudok kihozni egy ilyen taktikból azért is mertem bevállalni. Igazából tök jól jöttem ki belőle mert Tomcy a jópár körrel frissebb gumikon se tudott gyorsabb lenni, eltekintve pár jobban betalált körétől.
    Meg kell mondjam Tomcy, ez nem a te MOD-od. Itt jobban kopnak a gumik, illetve ugyanolyan kopás mellett (mint a gyári gumi), sokkal többet lassulunk ebben a MOD-ban, és ez nem fekszik a gumidarálós stílusodhoz. Már nem az első futam volt mikor a nálad papíron lassabbak, a kopottakkal jócskán közelednek rád. Na de legtöbbször kivédekezed.

    És ez a dinamikus időjárás apááám de állat volt. Ez nem hogy változó volt hanem szó szerint dinamikus! Ezt megrendezni nem lehetett volna jobban, annyira változó volt.
    Elkezdett esi, felraktuk az esőgumit, aztán elállt az eső, a gumik 140 fok körül izzottak, majd a végefelé újra leszakadt tök hirtelen akkor visszahűltek 90 fokra, de akkor már annyira elkoptak hogy taknyoltunk vele össze-vissza. Közben persze Tomcyval folyamatosan nyüstöltük egymást. Nem egyszerű így alkalmazkodni a változásokhoz. Mikor én támadtam akkor én voltam bevállalósabb agresszívabb, mikor meg ő akkor ő fékezett olyanokat hogy inkább hagytam helyet, ezért volt hogy 3-4 kanyart mentünk egymás mellett, nagy volt.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  17. #17
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Hi, replayt majd tegyétek fel légyszi!

  18. #18
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Hi, replayt majd tegyétek fel légyszi!
    feltoltam

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •