Találatok: 1 - 20 (20 összesen)

Téma: HGTRM10 Tavasz - Barcelona - ADAC Top 8 - 2013.06.02.

  1. #1
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535

    HGTRM10 Tavasz - Barcelona - ADAC Top 8 - 2013.06.02.

    Időpont: 2013.06.02.
    Pálya: Barcelona
    Használható autók: McLaren MP4-12C GT3, Ferrari 458 Italia GT3, Porsche 997 GT3 R, Audi R8 LMS GT3 Ultra, Corvette Z06.R GT3, BMW Z4 GT3, Lamborghini Gallardo LP600+, Nissan GT-R GT3
    ADAC GT Masters
    Időjárás: változó mindkét futamon
    Időmérő kezdete: 20.00
    Időmérő: 30 perc
    Warm-up: 10 perc
    Első futam kezdete GTR2 szerint: 14:00
    Második futam kezdete GTR2 szerint: 17:00
    Futamtáv: 50 perc (mindkét versenyen)
    Kötelező kiállás: 1 (mindkét versenyen)
    Rajt: az első futamon állórajt a qualy szerint, a második futamon állórajt az első verseny befutója szerint, de az első 10 fordított sorrendben indul
    Jelszó: 2012-2013-as szerverjelszó

    Amennyiben a futamra 28-nál több versenyző nevez, akkor a bajnoki futam két szerveren (A-futam és B-futam) kerül lebonyolításra. Ebben az esetben az A-futam maximális létszáma 28 főben, míg a B-futam minimális létszáma 6 főben van meghatározva. Így 28 fő feletti létszámnál minimum az utolsó 6 nevezett versenyző a B-futamban kell részt vegyen.

    Jó versenyt mindenkinek !

    HGTRM10 Tavasz - Versenyszabályzat
    Utoljára módosította: TT Echo; 2013. 06. 01. 18:29.

  2. #2
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    2 * 50 perces futam lesz!!!

  3. #3
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Nem menti PQ időmet...

  4. #4
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Nem menti PQ időmet...
    Válasz itt.

  5. #5
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    A probléma nem befolyásolja a ma esti versenyt, nevezés nélkül is jöhet bárki.

  6. #6
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Sajnos (mint az utóbbi időben sokszor) most sem tudok indulni mert nem érek haza időre, viszont ha 23.00-kor lenne a rajt, jönnék.
    A király nem Elvis volt...

  7. #7
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Ha hazaérek szerintem indulok
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  8. #8
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    2. FUTAM most, lehet belépni

  9. #9
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Nem udok jönni sajnos ..jó versenyt nektek!

  10. #10
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    1. jó volt.
    2. huhh. Szarul is csináltam, hülyeségeket is és nem is ment...

    Wega varázsolt nekünk esőt.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  11. #11
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Kár hogy nem jöttek a többiek, mert az utóbbi versenyeken az időjárás elég jó szokott lenni, most is ami volt nagyon jó volt.
    Régen 1 szezon alatt nem volt annyi féle idő mint most...

    Mondjuk lókukac annak a hátsójába aki már csak a játék iránti tiszteletből(tudván hogy mennyi élményt adott mindenkinek amiről majd sztorizni lehet az unokának...) nem képes ezt a 2-3 futamot még tisztességesen végigtolni, hogy méltó legyen tőle a búcsú!

    Úgy hogy minden érintett érezze magát !

  12. #12
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Jó kis versenyek voltak, mindkét futamon eléggé bekavart az eső, főleg a másodikon...

    Sajnos nagyon nincs már mezőny, így eléggé alulértékelődnek az eredmények. Az első futamot sikerült megnyernem, az azért jól esett, de mégse olyan érzés, mint a tavaly őszi győzelmem Nibivel szemben... Azért örülök, hogy van idén is egy győzelmem, mégha egy fél győzelem is...
    A második futamon is egész jól mentem, elég hamar áthámoztam magam a "népes" mezőnyön, Nibit is sikerült kifékezni, aztán Tomcy-t üldöztem közvetlen közelről. A monszun gumiról soft-ta váltottam, majd amikor elkezdett megint esni, ki akartam menni hard wet-ért, de a boxbejárat fala nekem jött...

    Nekem nagyon tetszenek ezek a 2*50 perces futamok főleg ezekkel az össze-vissza időjárási körülményekkel. De ha 7-en állunk rajthoz, az már nem verseny sajnos... sajnálom, hogy így búcsúzunk a GTR2-től...

  13. #13
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Mivel nagyon kevesen vagyunk, aki csak tud jöjjön, akár 0 gyakorlással is, csak legyünk többen!

    Amúgy tényleg nem rossz egy 2x50perc...

  14. #14
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel nagyon kevesen vagyunk, aki csak tud jöjjön, akár 0 gyakorlással is, csak legyünk többen!

    Amúgy tényleg nem rossz egy 2x50perc...
    A hétvégén megint délutános leszek és ha nem tudom elcserélni ismét csak a Live timing-ot figyelhetem a munkahelyemről....
    A király nem Elvis volt...

  15. #15
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Sajnos a másodikat ki kellett hagynom, az elsőt viszont végigszerencsétlenkedtem.
    Kezdés: hard.wet -gondoltam jó lesz mert még nem esik, viszont fog -nem jött be mindenki otthagyott (azt hiszem Nibinek neki is csúsztam 1-el a T1-ben-boccs), egyből box és sima med -nem tudom miért ezt választottam, de működött egy darabig . Aztán amikor már eléggé csúszkált akkor cseréltem megint hard wet-re ami megint xar döntés volt mert lángvörösen izzott az összes aztán ahogy erősödött a zuhé kezdtek narancsárgulni, a jobb első már-már zöldben játszott, de aztán megint kezdett csillapodni az eső és újra gyulladtak . Pár kört még bénáztam velük, aztán jött a sima soft .Először csúszkáltam azzal is de ez aztán kezdett működni, mivelhogy az eső ugyan elállt de a vizes aszfalt miatt nem tudott túlmelegedni.
    Ez a gumiváltogtaás eez ez .... gondolom a sima soft és a nagyon soft lett volna a jó döntés.
    Ti mikkel mentetek?

  16. #16
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Sajnos nem tudtam tökéletes kört összerakni a kvalin. A legjobb körömhöz képest többször mentem az első szektorban -0.2 tizedet, de a végén mindig belehibáztam és nem tudtam javítani. Ha ez összejön, akkor Nibi hátra sorolása után 1. helyről is indulhattam volna.
    Az időjárás rendesen változóra lett állítva. Forróságban indultunk, de jött az eső, viszont a hőmérséklet nem csökkent. Nagy dilemma volt, hogy mit tegyünk fel a száraz gumik után, mert az eső megkívánta volna a monszunt, viszont nem bírta a hőfokot. Nálam volt, hogy 150 fokon üzemeltek a gumik. Csodálom, hogy egyáltalán bírta. Mivel elfelejtettem a setupban levenni a tankolandó üzemanyag mennyiséget és az xd-ben sem vettem észre, így rátankoltak és elbuktam 1-2 pozíciót. A végén még vissza kellett rakni egy szárazat is.
    A 2. futam volt igazán kaotikus. Vizátfolyás volt a rajtnál a pályán, de már nem esett. Elég lassan kezdett száradni a pálya, de amikor úgy éreztem, hogy itt az idő, akkor feltettem a soft gumit. Nem volt rossz, de ha kicsit lementem az ívről, akkor mentem is tovább a kavicsba, mert nem fogott a fék. Volt pár ilyen hibám, de igazából ez már nem sokat számított. Egyszer boxba menet nekimentem a boxbejárat falának, az visszadobott a pályára, aztán át a túloldalra a kavicsba. Onnan fordultam vissza és mentem be a boxba.
    Nagy sopatás ment végig, de legalább nem volt unalmas.

  17. #17
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    A felkészültségemet leginkább az jellemzi, hogy megbeszéltük előre hogy a Ferkával megyünk. Szombaton felmentem majd egy órát gyakorolni és büszke voltam magamra hogy a héten végre készülök a futamra, erre vasárnap ír TT, hogy minek mentem a Mekivel ? Úgy maradt, na.

  18. #18
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos a másodikat ki kellett hagynom, az elsőt viszont végigszerencsétlenkedtem.
    Kezdés: hard.wet -gondoltam jó lesz mert még nem esik, viszont fog -nem jött be mindenki otthagyott (azt hiszem Nibinek neki is csúsztam 1-el a T1-ben-boccs), egyből box és sima med -nem tudom miért ezt választottam, de működött egy darabig . Aztán amikor már eléggé csúszkált akkor cseréltem megint hard wet-re ami megint xar döntés volt mert lángvörösen izzott az összes aztán ahogy erősödött a zuhé kezdtek narancsárgulni, a jobb első már-már zöldben játszott, de aztán megint kezdett csillapodni az eső és újra gyulladtak . Pár kört még bénáztam velük, aztán jött a sima soft .Először csúszkáltam azzal is de ez aztán kezdett működni, mivelhogy az eső ugyan elállt de a vizes aszfalt miatt nem tudott túlmelegedni.
    Ez a gumiváltogtaás eez ez .... gondolom a sima soft és a nagyon soft lett volna a jó döntés.
    Ti mikkel mentetek?
    A gumi hőfok csak egy dolog, figyelni kell a többiek idejét, és a te körödet is. Csak azért mondom mert nekem is 160-170 fokosak voltak meg jól felpúposodtak ilyen hőtől , de még úgy is gyorsabb voltam mint TT, viszont hosszútávon nem volt elég hogy elkapjam az első futamon. Jól bírta az a Ferka na. És rosszul mondtam, ott puha esőkkel voltam, de én hardokat akartam feltenni. Bár látva hogy a 2. futamon mit szerencsétlenkedtem a hardokkal, biza lehet hogy jó választás volt az a soft wet.
    Én marha a 2. futamon se emeltem maxra a winget, csak feldobtam az esőket de a winget elfelejtettem, kíváncsi lennék mennyit számított volna... TT nagyot ment , de lehet kicsit jobban megnehezítettem volna a dolgát a nagyobb wingel.
    De igazából most nem ment a vízben , alig tudtam tartani a tempót, és sokan gyorsabbak is voltak.
    Pedig ha Wega esőtánca nem lesz sikeres... nagy eséllyel megnyerem a futamot. Megúsztátok. Múlt héten a Mekivel katasztrófa volt itt menni de a megszokott jó öreg, kedvenc Lamboval máris azt csináltam amit akartam, nem is hasonlított a múlt heti időmérőre.
    De lényeg hogy élveztem, voltak jó csaták. A 2. versenyen sajna elgumiztam magam (mint ahogy többen az első futamon), így meg nem volt kedvem korcsolyázni a 7. helyért, már úgy se kellenek a pontok...
    És ahogy TT írta biza most egy győzelem nem sokat ér... (Persze nekem biztos nem.) Most a bajnoki címem nem ér annyit mint 1-2 éve egy futam győzelem.
    Eljárt az idő a GTR2 felett , de ahogy Tomcy mondta, szép emlékeket köszönhetünk neki!
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2013. 06. 03. 16:19.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  19. #19
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Kár hogy nem jöttek a többiek, mert az utóbbi versenyeken az időjárás elég jó szokott lenni, most is ami volt nagyon jó volt.
    Régen 1 szezon alatt nem volt annyi féle idő mint most...

    Mondjuk lókukac annak a hátsójába aki már csak a játék iránti tiszteletből(tudván hogy mennyi élményt adott mindenkinek amiről majd sztorizni lehet az unokának...) nem képes ezt a 2-3 futamot még tisztességesen végigtolni, hogy méltó legyen tőle a búcsú!

    Úgy hogy minden érintett érezze magát !
    Szinte már majnem magamra vettem, aztán mégsem. :-)

    Ha sokan lettünk valna, nem búcsúznánk.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  20. #20
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    39
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel nagyon kevesen vagyunk, aki csak tud jöjjön, akár 0 gyakorlással is, csak legyünk többen!

    Amúgy tényleg nem rossz egy 2x50perc...
    Ha van lehetőségünk és hazaérünk nálunk nem szokott hiba esni a 0 felkészülésbe.
    Sajna megint nem adta, de elviekben most nem lesz ilyen probléma...

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •