Szavazás eredménye: HTCM7 Tavasz: lebonyoltási felmérés

Szavazók
61. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • K1: Vegyük ki a SEQ6-os BMW-ét

11 18,03%
  • K1: Vegyük ki a Seat Leon TDi-t

7 11,48%
  • K1: Maradjon a fenti két autó választható

44 72,13%
  • K2: Legyen 1 vagy 2 db 1 órás futam is a szezonban

34 55,74%
  • K2: Továbbra is csak 2 x 30 perces futamok legyenek

22 36,07%
  • K3: Rendezzünk futamot Nordschleife-ban

30 49,18%
  • K4: A futamok fele repülőrajtos legyen

22 36,07%
  • K4: Csak állórajt legyen

28 45,90%
  • K5: Súly büntetés helyett legyen ismét URH és BUÁ

24 39,34%
  • K5: Maradjon a súlybüntetés

24 39,34%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 6 / 34 ElsőElső ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 126 - 150 (831 összesen)

Téma: HTCM7 - Ötletelő!!

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.314
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem mindegy, csak menjünk má'!
    Igen igen, ez a lelkiállapot híven tükrözi, hogy mehetünk akár kamionnal sötétben ismeretlen pályán is

Camaro-hoz kell a retro expansion. Hány embernek ven meg, veszítünk el?
    Felőlem lehet ismeretlen, hirtelen pálya is. Ez hány embernek nemtetszik, hányat veszítünk el?

Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Életkor
    28
    Üzenetek
    580
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Igen igen, ez a lelkiállapot híven tükrözi, hogy mehetünk akár kamionnal sötétben ismeretlen pályán is

Camaro-hoz kell a retro expansion. Hány embernek ven meg, veszítünk el?
    Felőlem lehet ismeretlen, hirtelen pálya is. Ez hány embernek nemtetszik, hányat veszítünk el?
    EHHEZ a Camarohoz biztosan nem kell Retro Expansion.

Fekete Tibor Versenyző
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    30
    Üzenetek
    216
    Borzasztó ez a camaro-s dolog, pont a vezethetőség tetszik a wtcc-s gépekben, erre tessék, még egy gtl szerű vezethetetlen izomtömeg. Félreértés ne essék, értem én benne a kihívást, meg a mókát, szeretek én is néha ilyen szörnyekkel bíbelődni (hiszen ott voltam már pár gtl eventen nyaranta, és nagy élmény volt az is). A lényeg - bár sok szavam itt nyilván nincs, de - a wtcc re szavazok, akár ismeretlen pályán is... vagy legalább valami vezethetőbb négykerekűre
    Kár, hogy egy hetet csúszik az egész, így az első két futam máris kiesett, de talán a végén még jó lesz egy-két alkalom, nagyon szeretnék indulni

Béres Péter Szervertag 2019 Yakamoto logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Amúgy ha jól rémlik STCC I és talán Race On kell a Camarohoz mert a GEn 4 és 5 más packba van.

Nekem tetszik a Camaro de én ezt már kifejtettem korábban, de az ismeretlen pálya-autó kombó is tetszik, mondjuk a véleményem nem mérvadó mert úgyse indulok
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

Fekete Tibor Versenyző
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    30
    Üzenetek
    216

Ötletelő

Versenyezgetek public, játszogatok offline, és hát így nem sok tapasztalattal is feltűnt, miért is zártok ki néhány kocsit a bajnokságból. Akárhányszor találtam egy kocsit, ami jól vezethető már elsőre, gyors, első benyomásom "na ez fasza", mindig olyan volt, amit nem lehet használni a bajnokságban.

Na de a lényeg:
    Az jutott eszembe, hogy a bajnokság színesítésének érdekében be lehetne tenni őket olyan megkötéssel, hogy:
    - csak olyan pilóta választhatja, aki még nem ért el győzelmet/dobogós helyezést korábbi bajnokságban (a kezdőknek, gyengébbeknek élmény, a mezőny színesebb)
    és/vagy
    - nem számít a végső értékelésbe, aki ezek közül választ. Pontokat azér' még kapna, csak bajnok nem lehetne (ezzel kiküszöbölhető, hogy más ligák profijai első itteni indulásra learassanak mindent)

Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg blackc írta Hozzászólás megtekintése

Na de a lényeg:
    Az jutott eszembe, hogy a bajnokság színesítésének érdekében be lehetne tenni őket olyan megkötéssel, hogy:
    - csak olyan pilóta választhatja, aki még nem ért el győzelmet/dobogós helyezést korábbi bajnokságban (a kezdőknek, gyengébbeknek élmény, a mezőny színesebb)
    és/vagy
    - nem számít a végső értékelésbe, aki ezek közül választ. Pontokat azér' még kapna, csak bajnok nem lehetne (ezzel kiküszöbölhető, hogy más ligák profijai első itteni indulásra learassanak mindent)
    Nem akarok senkit megbántani, de ezzel az a nagy baj...mint a súlyozással, hogy összekeveri a mezőnyt ami szép és jó, de viszont "tapasztatlanabb" versenyzők mennek elől, akik azért jobban bele tudnak menni "bátrabb" manőverekbe, ami esetleg 1-2 top pilóta versenyét megkeserítheti...azért ahogy nézem az eleje vigyáz egymásra, ill mindenki a saját kis mezőnyrészébe akik körül gyakran megy azoknak ismeri valamennyire a viselkedését, na így ez megkeveredik....ami szerintem nem a legjobb, de lehet másnak tetszik és csak én látok ebbe balhéforrást (vagyis tapasztalatból mondom félig, mikor mentünk lesúlyozva és a 0 kilós ember jött vigéckedni, nekem volt, hogy már hajam hullott amiket csinált körülöttem és én meg közbe megfeszültem minden tizedért a megrakott autóval)

Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.770
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Nem akarok senkit megbántani, de ezzel az a nagy baj...mint a súlyozással, hogy összekeveri a mezőnyt ami szép és jó, de viszont "tapasztatlanabb" versenyzők mennek elől, akik azért jobban bele tudnak menni "bátrabb" manőverekbe, ami esetleg 1-2 top pilóta versenyét megkeserítheti...azért ahogy nézem az eleje vigyáz egymásra, ill mindenki a saját kis mezőnyrészébe akik körül gyakran megy azoknak ismeri valamennyire a viselkedését, na így ez megkeveredik....ami szerintem nem a legjobb, de lehet másnak tetszik és csak én látok ebbe balhéforrást (vagyis tapasztalatból mondom félig, mikor mentünk lesúlyozva és a 0 kilós ember jött vigéckedni, nekem volt, hogy már hajam hullott amiket csinált körülöttem és én meg közbe megfeszültem minden tizedért a megrakott autóval)
    ha meglennének súlyozva nem lenne vele probléma csak bekell lőni hozzá mennyit kell rátenni,de végül is azse mindegy kiterelgeti meg a pálya milyen meg a másnaposságot is megkell említeni
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Város
    Levél
    Életkor
    39
    Üzenetek
    731
    Ezzel maximálisan egyet kell hogy értsek!
    Nyilván nem véletlen hogy mindenhonnan kivannak tiltva ezek a bizonyos autók.
    A magam részéről egyáltalán nem örülnék ha úgy vernének hülyére hogy tudom bár neki "jobb" autója van, de úgysem lehet bajnok. Én is fényévekre vagyok egy bajnoki címtől, egy egy dobogóért is tavasszal elég rendesen meg kellett izzadni és büszke vagyok ha úgy győzőm le a riválisaim hogy tudom azonosak a feltételek. (még ha játékon kívül is vannak különbségek)

Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ha meglennének súlyozva nem lenne vele probléma csak bekell lőni hozzá mennyit kell rátenni,de végül is azse mindegy kiterelgeti meg a pálya milyen meg a másnaposságot is megkell említeni
    Persze be lehet súlyva rakni azokat a bizonyos kocsikat, egy nagyobb teszt alapján...de én arra reflektáltam, hogy a cheater autóval menjenek tapasztalatlan/kezdőbbek....erre hoztam a súlyozásos példát mert az kicsit ilyen szitu és hogy ennek így ilyen formába van kockázati faktora.
    De majd akkor következő szezonba kipakollak aztán majd mondom hogy sorry noob vagyok vagy csak azt hogy másnapos vagyok talán jobban elnézed nekem

Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.770
    De majd akkor következő szezonba kipakollak aztán majd mondom hogy sorry noob vagyok vagy csak azt hogy másnapos vagyok talán jobban elnézed nekem
    yayne
    magam se tudom még hogy jövök-e,majd meglátjuk mit hoz az ősz a falevélen kívül:P
    mondjuk cup jeleggel meglehetne őket hajtani,esetleg összeengedni őket bár a ww-n kívűl fogalmam nincs mik ezek az alienek amik tíltva vannak
    amugy meg ezt a Szabit úgy picsán rugom az igérgetései miatt hogy nyekkenni fog
    a találkozót is kéne már hirdetni lassan,itt a nyakunkon a nyár,végeredmények sincsennek sehol,lenne dolog bőven hayay
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

Fekete Tibor Versenyző
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    30
    Üzenetek
    216
    Ezekkel a kocsikkal se tudnék dobogót elérni... most mentem publicon, valamelyik magyar szerver volt, mentek profik is Accord-al BMW-vel, simán ugyanúgy le vagyok maradva, csak kisebb szenvedés árán!
    Van köztük különbség, de nem egy F3000 vs. WTCC, hanem ugyanolyan WTCC kocsik, kicsit eltúlozva. Profik kezében nyilván kirívó a különbség, kezdők így sem érnének a nyomotokba se.

Fekete Tibor Versenyző
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    30
    Üzenetek
    216
    (Amúgy meg ha egy kezdő így pár hellyel előbbre kerül, és esetleg kilök, akkor olyan szépen meg lesz büntetve mint Maldonado, Grosjean és a többiek. Akik bár az F1-nél tartanak, - akárhonnan is nézzük, profibb a liga, mint ez - és mégis odakerülnek az élmezőnybe és kilöknek embereket, tönkrevágnak versenyeket, bajnokesélyesekét is. Ez benne van! Vagy ha ennyire féltek az újoncoktól (úgy látom nagyon), akkor talán fixen külön bajnokságba kéne őket sorolni?)

Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Nekem igazából mindegy én csak a tapasztalatomat írtam le evvel kapcsolatba és hogy emiatt nem tartom olyan jó ötletnek, majd a főnökség áldását adja rá vagy elutasítja.
    Nekem valóban van egy tartásom új emberekkel kapcsolatban, mert akit ismerem tudom nagyjából hol közlekedik....van akit nem szeretek a tükörbe látni és nem azért mert gyorsabb
    A liga nem tudom mennyire tart az új emberektől...remélhetőleg nem mert új ember mindig kell, és valamivel vonzóvá kell tenni a ligát hogy jöjjenek.
    (Mondjuk ez nem teljesen jó példa, hogy kilök valakit és meg lesz büntetve..mert ez a valóságba úgy van, hogy az se tuti, hogy megóvja a sértett ill. a tettes meg pár büntetés és lehet elmegy, akiket kirakott az meg baszhatja avval semmit nem ér hogy a másikat megbüntetik, az nem kompenzáció egy elbaszott futamra.... )

Fekete Tibor Versenyző
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    30
    Üzenetek
    216
    Való igaz, Raikkönen is cseszheti az 5. helyét Monacoban, mert Perez áldása megérkezett hátulról... (Pereznek nem kéne McLarent adni mert újonc? )
    De ha LeMans-t nézzük, tavalyi Ferrari vs. Toyota baleset, (úrvezető vs. profi) vagy idén a boxban egy P2-re ráengedett Ferrari... Utóbbi legalább nem esett vissza jelentősen (ha jól tudom). Egy utólagos büntetés aligha vigasztalja a sértettet, mégis ez a bevált, megszokott megoldás.

Én támogatnám a kemény büntetéseket, egy durván elmért féktáv amivel kiüt valakit automatikusan eltiltás egy futamra. Ha megismétli kizárás a szezonból. Nem vagyok tapasztalt versenyző, de ha akarok, tudok figyelni, és bár gyakrabban hibázok, mint mások, de úgy érzem fel tudok annyira készülni egy-egy pályából, hogy nem próbálok meg úgy kifékezni valakit, aki eleve rövidebbet tud fékezni mert ügyesebb, hogy abból nagy baj legyen. Viszont élvezetm a Cruze 2010 vagy a C30 kormányozhatóságát

No mindegy, egy kósza ötlet volt, szvsz. annyira nem elvetemült, persze kíváncsian várom a szervezőség véleményét.

(Amúgy GTL nyáriban tapasztaltam én is, milyen, amikor valakit nem akarok mögöttem látni . De hát ez ettől szép. Ki is tett ahogy illik pedig azóta jó eredményei vannak, és már akkor is gyors volt, csak a netes versenyzéssel akkor ismerkedett még.
    Ennek kapcsán: azt kéne valahogy elősegíteni, hogy aki nem versenyzett még online, valahogy beletanuljon. Én sokat nyomtam anno RaceDriver2-vel, ami ugyan nem szim, viszont az online versenyzés, a fairplay tanulható, tapasztalható. Volt egy megszokott társaság, szinte állandó kódolt szerver, nagyon jókat versenyeztünk, centikre egymástól, de lökdösődés nélkül. Utána GTL-ben gyakorolgattam, nem érkezett panasz, hogy vadállatul vezetnék.
    Kéne erre valami megoldás, hogy aki eddigi offlineból akar csatlakozni, az előtte beleszokjon kicsit, hogy a humán közelsem olyan kiszámíthatóan megy mint az AI, és jobban fáj neki, ha kilökik... de ez már messzire kanyarodott az eredeti témától...)

Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Én se cifrázom tovább értem amit mondasz nem értek egyet az ötlettel leírtam miért, sajnos rossz tapasztalataim vannak vele.

Másik fele az itteni bajnokságok a gyári és a nagyjából azonos erős autókra volt felépítve ( már amennyire a programba jól meg van írva) és nem volt semmilyen mezőny összefésülés (hendikep), hanem nyers erőből aki gyors volt az volt elől (és ennek meg van a szépsége, mint ahogy Peti is írta korábban, azért egy top10 vagy A szerver vagy dobogónak is más a szájíze)...a két cheates autó beépitéséről is ezért volt olyan formába szó, hogy tesztelve erre a szintre hozva besúlyozva kerülne be, ha bekerülne....továbbra se lenne súly handicappelés ill. amit te mondasz, hogy gyengébb versenyző -"erősebb" autó ez is egyfajta hendicappelés....ez itt idáig nem volt ( és remélem nem is lesz), hogy Szabi szavaival éljek a Masters hagyományai és tradíciói, nem lehet csak úgy konkrét dolgokat kivenni és másképp csinálni..lehet nem így mondta de ez volt a lényege ez egy örök életre az agyamba éget de persze mindig mosolygok ha eszembe jut
    És a róka fogta csuka esete, ha ez a tegyük fel kezdő beleül szezon elején a VW-be (de amúgy egy jó kezű szimulátoros, csak most kezdte az egészet) és szezon végre ráérez és dobogókat/győzelmeket ér el az meg egy jó vita alap lesz és indul a köpködés, de hogy az a cheates autóval megy (az a baj, hogy az embereket megszűrni, hogy ki kezdő ill profi ...úrvezető vagy pro , nagyon nehéz egy másik ligába ezt alkalmazzák...de már egy több éves rendszer van ami kialakult és így jól működik, de az újoncok helyes megszűrése baromi nehéz és nem mindig sikeres dolog)

Beletanulásra az online kőzegbe, szerintem a legjobb egy ilyen nyári kupa...itt azért ha hibázol de tanulsz belőle nem vágják le a fejed ill neked is jó tapasztalatnak , meg persze megtanulod lépésről lépésre, hogy mit merj ill ne....illetve most divatba jöttek a versenyek közötti fun a következő heti verseny felkészülés elősegítésére, ez is egy baromi jó hely ezek gyakorlására a beleszokás a kőzegbe, a versenyhelyzetek gyakorlása az adott pályán stb..és itt ha hibázol nincs óvás stb....jobb esetbe egy tapasztalat az embernek ill talán egy kellemes mosoly ha olyan emberen követted el (Mondjuk ha már amúgy is ebbe a topicba vagyunk, itt javasolnám hogy a rendes bajnokság szabad szerdáin ahogy mostanába is "elő-verseny" volt most is legyen és ilyen rendszerbe mint ez a radicalos fun volt, azaz aki be van regisztrálva az is tudjon csatlakozni így újak ill régiek is be tudnak csatlakozni ezen mókára és hátha kedvet kap ill egy jó gyakorlás is egyben)
    De más módja nincs ennek mint menni menni és menni (én pl anno elég sokat tanultam meg ebből az egészből, hogy kell tömegbe értelmesen menni, hogy egy elég tapasztalt szimulátorossal "funoltam" csak úgy random pályákon 2-4en esténként ...nagyon jó kis head-to-head csaták voltak folyton, de baromi jó tapasztalat és tanulás is volt egyben....)
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2013. 06. 25. 01:17.

Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    yayne
    magam se tudom még hogy jövök-e,majd meglátjuk mit hoz az ősz a falevélen kívül:P
    Jó lenne összekapnád magad és ősszel is indulnál és hasonlóan színes mezőny lenne (és ezt nem a rikító autóitokra értettem)....ha jössz akkor lehet én is, nah?

Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.375
    Egyre "jobb" ötletek záporoznak, biztos a meleg hatására, még szerencse, hogy enyhűlt az idő! Tudom, félig-meddig poén ez rulett szisztéma, ami a pályákat illeti, de mennyi "nem tudtam készülni", "kilöktél, mert látszott, hogy nem ismered a pályát" hsz volt már itt, erre jön egy ilyen felvetés? Mondjuk random, meglepetés pályákkal, Camarokkal totál ki lehet nyírni egy nyári kupát, szóval attól függ...
    A másik ez a Scirocco és tsai! Tényleg viszonylag jól vezethető autó, és gyors is, viszont, ahogy Yaka is írja, szénné kellene tesztelni, hogy milyen súly az, ami beleillesztené a mezőnybe, és esélyes, hogy csak szájkarate lenne belőle, mert egy 20-assal is verné a többit, nameg jönne, hogy a TDi, seq6 is bivalyabb, ők miért nem kapnak, bár utóbbi kettőt azért kezessé is kell tenni, főleg a BMW-t, részemről ezeket nem irigylem senkitől, a.k.a. ha megülöd, megérdemled, hogy gyors legyél!
    Accord, Leon, ezeket mind könnyebb kezelni, szóval ha a Sciroccoval megtaláltad a számításaid, akkor ezekkel is megfogod, már ami a kezelhetőséget illeti.

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    33
    Üzenetek
    21.075
    A poén kedvéért nyomunk most szerdán egy ilyen meglepetés pályás futamot, viszont WTCC autókkal, mert látom a Camaro-val sokaknak meggyűlt a baja.

A Nyári kupa 5 futamból fog állni, WTCC autókkal, előre kihirdetett fix versenynaptárral.

Petrovai András Versenyző
    Üzenetek
    393

Camaro nagy feeling, de három belőle már tömeg
    (arra azért kíváncsi lennék, 20 emberből hány tudna vele végigmenni hiba nélkül 10-12 kört, pld. Imolán)

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.314
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A poén kedvéért nyomunk most szerdán egy ilyen meglepetés pályás futamot, viszont WTCC autókkal, mert látom a Camaro-val sokaknak meggyűlt a baja.
    Yessz!
    Nehogy valami közismert pálya legyen, tegyük fel Silverstone vagy Interlagos (ok, ezt a kettőt most ki is lőttem).

Horváth Henrik Regisztrált
    Város
    Budapest
    Életkor
    39
    Üzenetek
    440
    Tenyleg jo moka lenne berakni ezeket az autokat a bajnoksagba, szinesebb lenne a mezony az biztos. Most van kb 4 auto amit hasznalunk. Az stcc volvo mar nem csitgep, lesulyoztak anno, vagy tevedek? Egyedul a scirocco van mas szinten, arra kene kiokoskodni valamit. Viszont ha mar ilyen dolgokon agyaltok, mi van a 2006os autokkal? sztem van ott is par gep (regi alfa vagy peugeot pl) amit csak azert nem valasztanak mert gyenge, ezeknel nem lehet kg-ot csokkenteni a progival?
    Vagy..... ugy kiirni a bajnoksagot. Lennenek "gyari teamek" a kicsit jobb autokkal es regiekkel, gyengebb autokkal induloknak egy independent bajnoksag. Gondolok en itt pl Lada, stcc/06 peugeot, audi, regi 156os alfa, stb.

Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Horváth Henrik írta Hozzászólás megtekintése
    Vagy..... ugy kiirni a bajnoksagot. Lennenek "gyari teamek" a kicsit jobb autokkal es regiekkel, gyengebb autokkal induloknak egy independent bajnoksag. Gondolok en itt pl Lada, stcc/06 peugeot, audi, regi 156os alfa, stb.
    Nem is tudom, honnan jön ez az ötlet

És, hogy még cifrázzam mi lenne, ha bevezetnék azt a rendszerű súlyozást mint ami a WTCC-be van, hogy márkákra/típusokra menne a súlyozás

Az elmúlt 1-2 hét hsz. termését átnézve, arra a következtetésre jutottam hogy Szabiék teljesen alkalmatlanok a HTCM7 szervezésére
    Ajánlanék helyettük egy vérbeli profit:

35271.jpg

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    33
    Üzenetek
    21.075
    Idézet Eredetileg martin írta Hozzászólás megtekintése
    Az elmúlt 1-2 hét hsz. termését átnézve, arra a következtetésre jutottam hogy Szabiék teljesen alkalmatlanok a HTCM7 szervezésére
    Ajánlanék helyettük egy vérbeli profit:
    Hát, én is érzem, hogy kezd túlnőni rajtam a feladat... mindenesetre megkeresem Tibi bácsit, hátha beszállna a szervezésbe!

Amúgy most véglegesítem a Nyári Kupa versenynaptárát, olyan kérdésem van, hogy mit szólnátok esetleg egy Nordshleife-hez?
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 06. 28. 20:44.

Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Város
    Levél
    Életkor
    39
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy most véglegesítem a Nyári Kupa versenynaptárát, olyan kérdésem van, hogy mit szólnátok esetleg egy Nordshleife-hez?
    Amin 20 perc egy kör? Na ne szopassuk egymást!
    Vagy ok, olyan Augusztus vége felé, levezetés képen! (egyszer úgyis illik megtanulni a legendás "Zöld poklot")
    Mit lehet ennyit tökölni 5db pályán?!

Oldal: 6 / 34 ElsőElső ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •