Szavazás eredménye: HTCM7 Tavasz: lebonyoltási felmérés

Szavazók
61. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • K1: Vegyük ki a SEQ6-os BMW-ét

    11 18,03%
  • K1: Vegyük ki a Seat Leon TDi-t

    7 11,48%
  • K1: Maradjon a fenti két autó választható

    44 72,13%
  • K2: Legyen 1 vagy 2 db 1 órás futam is a szezonban

    34 55,74%
  • K2: Továbbra is csak 2 x 30 perces futamok legyenek

    22 36,07%
  • K3: Rendezzünk futamot Nordschleife-ban

    30 49,18%
  • K4: A futamok fele repülőrajtos legyen

    22 36,07%
  • K4: Csak állórajt legyen

    28 45,90%
  • K5: Súly büntetés helyett legyen ismét URH és BUÁ

    24 39,34%
  • K5: Maradjon a súlybüntetés

    24 39,34%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 3 / 34 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (831 összesen)

Téma: HTCM7 - Ötletelő!!

  1. #51
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Te lattad mar?felolem szemellenzoje is lehet Norbinak,akkor se lehet kilatni!Amugy mindenki ra van cuppanva erre a felkesz civicre,nem ertem miert meno egy takolmany szart nyomni.De felolem kiokoskodhatjuk hogy ez milyen funky,max nen valasztja akinek nem koser.
    Továbbra sem kampányolok a Civic mellett, mert nekem nem hiányzik... csak az ne hiba legyen már, hogy jól megcsinálták a cockpitet, vagyis pont olyan szarul lehet kilátni belőle, mint az igaziból!

  2. #52
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Továbbra sem kampányolok a Civic mellett, mert nekem nem hiányzik... csak az ne hiba legyen már, hogy jól megcsinálták a cockpitet, vagyis pont olyan szarul lehet kilátni belőle, mint az igaziból!
    Nem mondtam, hogy hiba, csak tényként közöltem, hogy nem látni ki belőle. Ha reális, ha nem, a tény az tény!

  3. #53
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Életkor
    28
    Üzenetek
    169
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Nem mondtam, hogy hiba, csak tényként közöltem, hogy nem látni ki belőle. Ha reális, ha nem, a tény az tény!
    Zoli,kéne egy szabad hely az üzenetemnek.

  4. #54
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg BreeZeRr írta Hozzászólás megtekintése
    Zoli,kéne egy szabad hely az üzenetemnek.
    Elvileg nem voltam tele, de ürítettem...

  5. #55
    Fazekas Árpád Versenyző
    Csatlakozott
    2007. 04. 20.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    88
    Megállt az élet? Kellene feltolni valami pályát és mehetne a teszt.

  6. #56
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Dűzni írta Hozzászólás megtekintése
    Megállt az élet? Kellene feltolni valami pályát és mehetne a teszt.
    Szia, jelenleg Wega és én is külföldön vagyunk, kell egy kis pihenő nekünk is, úgy hogy ezen a héten nem lesz Race07 szerver. A nyári kupa a terveim szerint 26.-án fog indulni, de még több részletben is egyeztetnem kell Wegával a kihirdetés előtt, ami a héten fog megtörténni és akkor beszámolunk mindenről!

    Addig is ajánlom mindenki figyelmébe, aki versenyezni akar, hogy próbálja ki magát GTL-ben most csütörtökön Rouen-ben: HGTLM8 - Rouen!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 06. 10. 16:06.

  7. #57
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Jöhetne már az a kihirdetés meg a szerver, egyszerűen így motiváció nélkül csak offline körözést nem is élvezemkedvem sincs elindítani a race-t


  8. #58
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Életkor
    28
    Üzenetek
    169
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Jöhetne már az a kihirdetés meg a szerver, egyszerűen így motiváció nélkül csak offline körözést nem is élvezemkedvem sincs elindítani a race-t
    26. sajnos még nagyon messze van.

  9. #59
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg BreeZeRr írta Hozzászólás megtekintése
    26. sajnos még nagyon messze van.
    Az igaz, csak én úgy értelmeztem hogy akkor indul az első futam és a kihirdetés után már lehet gyakorolni, készülni


  10. #60
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Jöhetne már az a kihirdetés meg a szerver, egyszerűen így motiváció nélkül csak offline körözést nem is élvezemkedvem sincs elindítani a race-t
    Igen, legalább az utolsó aktív pályával online maradhatott volna a szerver!


  11. #61
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Este lövök szervert kb 11 körül, egy kis meglepi
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  12. #62
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709

    WTCC 2012 mód

    Felvetettem, hogy tesztelni lehetne a 2012-es wtcc módot.
    Úgy látom,mintha egy kicsit elakadt volna a dolog,rajtam kívül senki mást nem érdekel ez a mód. Ha így van,akkor sajnálattal tudomásul veszem, és nem lovagolok rajta.
    Ha nem lehet esetleg új autókat behozni a versenyekbe, akkor nem fog változni semmi,szerintem az erőviszonyokat nem fogjuk kicsit közelebb hozni egymáshoz(a Seat TDi és a BMW jóval erősebb mint a többi). Tudom,hogy ehhez hozzájön a versenyzői tudás,de elég nagy részt függ a kocsitól is szerintem.
    Köszi!

  13. #63
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem az erőviszonyokat nem fogjuk kicsit közelebb hozni egymáshoz(a Seat TDi és a BMW jóval erősebb mint a többi). Tudom,hogy ehhez hozzájön a versenyzői tudás,de elég nagy részt függ a kocsitól is szerintem.
    Ez nem hiszem, hogy ez tény lenne, eddig akár hányszor ezt felhozta vki, utána mindig vki más megcáfolta. Prost mester is vmikor nemrég megfuttatott egy csomó autót a prekvalban, bizonyítva, hogy bármelyikkel lehet top időt autózni...


    Ami a 2012-es mod-ot illeti, valóban nem kapott jó visszhangot a többiektől, illetve úgy olvasom, nem is hoz semmi olyan új dolgot a képbe, ami miatt érdemes lenne váltani és bevállalni a kockázatokat.
    (Most őszintén, több mint 40 autóból lehet választani a futamokon, ennyi nem bőven elég? )
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 06. 15. 22:48.

  14. #64
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nem hiszem, hogy ez tény lenne, eddig akár hányszor ezt felhozta vki, utána mindig vki más megcáfolta. Prost mester is vmikor nemrég megfuttatott egy csomó autót a prekvalban, bizonyítva, hogy bármelyikkel lehet top időt autózni...


    Ami a 2012-es mod-ot illeti, valóban nem kapott jó visszhangot a többiektől, illetve úgy olvasom, nem is hoz semmi olyan új dolgot a képbe, ami miatt érdemes lenne váltani és bevállalni a kockázatokat.
    (Most őszintén, több mint 40 autóból lehet választani a futamokon, ennyi nem bőven elég? )

  15. #65
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Felvetettem, hogy tesztelni lehetne a 2012-es wtcc módot.
    Úgy látom,mintha egy kicsit elakadt volna a dolog,rajtam kívül senki mást nem érdekel ez a mód. Ha így van,akkor sajnálattal tudomásul veszem, és nem lovagolok rajta.
    Ha nem lehet esetleg új autókat behozni a versenyekbe, akkor nem fog változni semmi,szerintem az erőviszonyokat nem fogjuk kicsit közelebb hozni egymáshoz(a Seat TDi és a BMW jóval erősebb mint a többi). Tudom,hogy ehhez hozzájön a versenyzői tudás,de elég nagy részt függ a kocsitól is szerintem.
    Köszi!
    Ez így ebben a formában nem igaz!
    Ahogy Szabi írta is, Prost megmutatta már nem egyszer hogy jó kezekben a papíron gyengébb autó is tud erős lenni. De Tóth Gábor is megmutatta Algarve-n hogy a Hondával megverte prekvalin a BMW-k nagy részét.
    Azt sose felejtsétek el hogy valóban lehet hogy a BMW a "legerősebb" technika, na de azt meg is kell ám ülni! Azt ki kell tudni autózni! Amúgy is ott van a lehetőség bárkinek, bármelyik autóra! Nincs darab limit, akárhány BMW indulhat! Kár lenne lesúlyozni mert akkor is a közép mezőny kapná a hátrányt, aki profi, az úgy is profi marad.
    Érdekes, változatos, izgalmas pályák és jó pilóták akik tisztelik a másikat és fair módon versenyeznek!
    Ez kell egy jó őszi szezonhoz véleményem szerint! Nem súlyozás, meg moddingolt kocsi meg kutyafüle!


  16. #66
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Ez így ebben a formában nem igaz!
    Ahogy Szabi írta is, Prost megmutatta már nem egyszer hogy jó kezekben a papíron gyengébb autó is tud erős lenni. De Tóth Gábor is megmutatta Algarve-n hogy a Hondával megverte prekvalin a BMW-k nagy részét.
    Azt sose felejtsétek el hogy valóban lehet hogy a BMW a "legerősebb" technika, na de azt meg is kell ám ülni! Azt ki kell tudni autózni! Amúgy is ott van a lehetőség bárkinek, bármelyik autóra! Nincs darab limit, akárhány BMW indulhat! Kár lenne lesúlyozni mert akkor is a közép mezőny kapná a hátrányt, aki profi, az úgy is profi marad.
    Érdekes, változatos, izgalmas pályák és jó pilóták akik tisztelik a másikat és fair módon versenyeznek!
    Ez kell egy jó őszi szezonhoz véleményem szerint! Nem súlyozás, meg moddingolt kocsi meg kutyafüle!
    Jaja, van annyi verda, mint a nyű, sad but true, az autó másodlagos

  17. #67
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Azért a szemellenzőt se kell feltenni, mert ha a kocsi annyira mindegy akkor had jöjjön a Sirocco, meg a 2008 Volvo is.
    Ez a 40 meg ugye szép nagy szám, de ez inkább 12, ami valójában 8, és ebből használtunk 4-et. Az hogy van 5 Honda, meg 6 BMW, ne legyen már akkora variációs lehetőség.
    A 12 márkából 4-et kapásból el lehet felejteni, mert ha nekem Sinka Dani Corollával, Astrával, 110-el, 308-al megjavítja az idei BMW-s idejeit, akkor kérem tisztelettel, Ring Gold1 tetején, letolt gatyával megeszem a kalapom.

    Ősztől más típussal fogunk menni, és ehhez jelenlegi képességeinknek megfelelő autót szeretnénk találni. Szeretjük a japán autókat, de a 08 Hondáról, STCC2 Hondára váltás nem igazán hoz lázba, Toyota pedig lassú. C30 hangjától agyfaszt kapok, francia autóba nem ülök, a gázolajjal fűteni kell, a sok BMW-től pedig már herotom van. Maradt az Audi, S60, benyás Seat ill. Toledo (csapattárs meg utóbbi kettőt utálja).
    Ákos ekkor talált rá a "WTCC 2012"-módra, ebből is a Ford az ami érdekelt minket. Kipróbáltuk és azt vettük észre hogy vigyorgunk, jó a hangja, jól néz ki, ki lehet látni belőle, és élvezetes vezetni. A kritika pedig annyi volt hogy lassú!!! (pedig nem, ez nem a 2011-es mod).
    Működik, lehet tesztelni, arra van a nyári kupa, és ha technikailag minden rendben van, akkor nem tudom mi akadálya hogy a bajnokságban is induljon?
    Priora, Civic dettó, ha valaki nem lát ki, vagy nem tetszik neki a műszerfal, az ne használja, de ez ne legyen már kizáró ok!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  18. #68
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Azért a szemellenzőt se kell feltenni, mert ha a kocsi annyira mindegy akkor had jöjjön a Sirocco, meg a 2008 Volvo is.
    Ez a 40 meg ugye szép nagy szám, de ez inkább 12, ami valójában 8, és ebből használtunk 4-et. Az hogy van 5 Honda, meg 6 BMW, ne legyen már akkora variációs lehetőség.
    A 12 márkából 4-et kapásból el lehet felejteni, mert ha nekem Sinka Dani Corollával, Astrával, 110-el, 308-al megjavítja az idei BMW-s idejeit, akkor kérem tisztelettel, Ring Gold1 tetején, letolt gatyával megeszem a kalapom.

    Ősztől más típussal fogunk menni, és ehhez jelenlegi képességeinknek megfelelő autót szeretnénk találni. Szeretjük a japán autókat, de a 08 Hondáról, STCC2 Hondára váltás nem igazán hoz lázba, Toyota pedig lassú. C30 hangjától agyfaszt kapok, francia autóba nem ülök, a gázolajjal fűteni kell, a sok BMW-től pedig már herotom van. Maradt az Audi, S60, benyás Seat ill. Toledo (csapattárs meg utóbbi kettőt utálja).
    Ákos ekkor talált rá a "WTCC 2012"-módra, ebből is a Ford az ami érdekelt minket. Kipróbáltuk és azt vettük észre hogy vigyorgunk, jó a hangja, jól néz ki, ki lehet látni belőle, és élvezetes vezetni. A kritika pedig annyi volt hogy lassú!!! (pedig nem, ez nem a 2011-es mod).
    Működik, lehet tesztelni, arra van a nyári kupa, és ha technikailag minden rendben van, akkor nem tudom mi akadálya hogy a bajnokságban is induljon?
    Priora, Civic dettó, ha valaki nem lát ki, vagy nem tetszik neki a műszerfal, az ne használja, de ez ne legyen már kizáró ok!
    Azért lököttségeket nem kell írni, a Scirocco köztudottan csíter, gondolom a Volvo is ilyesmi miatt van letiltva...

  19. #69
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    Azért lököttségeket nem kell írni, a Scirocco köztudottan csíter, gondolom a Volvo is ilyesmi miatt van letiltva...
    Persze hogy lököttség, legalább akkora mint top pilóták idejével példálózni. Amúgy nem csíter csak elbaszták, mint mondjuk a Ladát csak azt a másik irányba.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  20. #70
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Azért a szemellenzőt se kell feltenni, mert ha a kocsi annyira mindegy akkor had jöjjön a Sirocco, meg a 2008 Volvo is.
    Ez a 40 meg ugye szép nagy szám, de ez inkább 12, ami valójában 8, és ebből használtunk 4-et. Az hogy van 5 Honda, meg 6 BMW, ne legyen már akkora variációs lehetőség.
    A 12 márkából 4-et kapásból el lehet felejteni, mert ha nekem Sinka Dani Corollával, Astrával, 110-el, 308-al megjavítja az idei BMW-s idejeit, akkor kérem tisztelettel, Ring Gold1 tetején, letolt gatyával megeszem a kalapom.

    Ősztől más típussal fogunk menni, és ehhez jelenlegi képességeinknek megfelelő autót szeretnénk találni. Szeretjük a japán autókat, de a 08 Hondáról, STCC2 Hondára váltás nem igazán hoz lázba, Toyota pedig lassú. C30 hangjától agyfaszt kapok, francia autóba nem ülök, a gázolajjal fűteni kell, a sok BMW-től pedig már herotom van. Maradt az Audi, S60, benyás Seat ill. Toledo (csapattárs meg utóbbi kettőt utálja).
    Ákos ekkor talált rá a "WTCC 2012"-módra, ebből is a Ford az ami érdekelt minket. Kipróbáltuk és azt vettük észre hogy vigyorgunk, jó a hangja, jól néz ki, ki lehet látni belőle, és élvezetes vezetni. A kritika pedig annyi volt hogy lassú!!! (pedig nem, ez nem a 2011-es mod).
    Működik, lehet tesztelni, arra van a nyári kupa, és ha technikailag minden rendben van, akkor nem tudom mi akadálya hogy a bajnokságban is induljon?
    Priora, Civic dettó, ha valaki nem lát ki, vagy nem tetszik neki a műszerfal, az ne használja, de ez ne legyen már kizáró ok!
    A főbb típusok jól ki vannak egyensúlyozva az FWD-ken belül. A BMW egy körön általában gyorsabb, de versenyen már nem egyértelmű a helyzet. És hogy még bonyolultabb legyen, eléggé pályafüggő, hogy hol, mi gyorsabb. Még FWD-FWD között is!
    Általánosságban azt lehet mondani, hogy a Honda 2007, R - Alfa 156, GTA - TDI - Lacetti 2007, Cruze kb. egyforma gyorsak, 1-2 tizeden belül vannak. Ezekkel nem lehet melléfogni, ha vezetési komfortjuk egyébként bejön. A C30 nem tudom, mennyire lett visszafogva. A Sirocco meg megint külön csoport. A BMW-k közül a 08-as talán a leglassabb, de itt is csak 1-2 tized különbségről lehet beszélni.

  21. #71
    Veres Ákos Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Város
    Bp
    Életkor
    43
    Üzenetek
    271
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    C30 hangjától agyfaszt kapok, francia autóba nem ülök, a gázolajjal fűteni kell, a sok BMW-től pedig már herotom van. Maradt az Audi, S60, benyás Seat ill.
    a 2 volvonak mintha egyforma hangja lenne

  22. #72
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Hangot lehet cserélni simán, ha csak ennyi az akadálya, hogy válassz egy autót,én anno az STCC2-es Accordnak is cseréltem, mert tizeniksz körön fejfájást okoz
    A difikhez annyit -szokásos "melyik autó hatékony alattam?" nyári tesztjeim alapján- leírnék pár adatot! Persze nem mérvadó 100%-osan, de azért mégis, leszámítva ki, hogyan kezeli az adott autókat, Scirocco, Cruze, TDi, TFSi, belőtt setup nélkül, minimális állítgatásokkal:
    Pálya: Mantorp
    TDi 1:22:1xx
    Scirocco 1:21:8xx
    TFSi 1:22:4xx
    Cruze 1:22:2xx
    Pálya: Donington
    TDi 1:13:2xx
    Scirocco 1:12:9xx
    TFSi 1:13:2xx
    Cruze 1:13:3xx
    Pálya: Silverstone
    TDi 1:00:3xx
    Scirocco 1:00:1xx
    TFSi 1:00:9xx
    Cruze 1:00:7xx
    A köridőket ne nézzétek, nem az a lényeg, de a difik nagyon elenyészőek, ugyanez Okayamán, Monzán, csak azokat már nem írtam fel, de 1-5 tized saccra a 4 típus között.
    Szóval elsődlegesen-szerintem- annyi a kérdés csupán, melyik az az autó, amit komfortosan vezet az ember, beleértve mindent, hangot, kezelhetőséget, setupolás, stb...

  23. #73
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Maradt az Audi, S60, benyás Seat ill. Toledo
    Illetve ott van még a Chevy, az Alfa, a Merci, a Vauxhall Vectra (kérésre betesszük), a Lada (az nem tudom hogy megy), meg a tervek szerint bekerül a Scirocco is súlyozással.

  24. #74
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Illetve ott van még a Chevy, az Alfa, a Merci, a Vauxhall Vectra (kérésre betesszük), a Lada (az nem tudom hogy megy), meg a tervek szerint bekerül a Scirocco is súlyozással.
    A Lada feelinges, de kegyetlen lassú, bár vele is biztos hozna jó időt valamelyik élmenő. Vauxhall viszont Lacetti felé közelít, szerintem nem gyenge, Alfa 2007 több, mint versenyképes, STCC2-es verzió nem annyira. Scirocco kb 20 kilóval lépne ki a cheater kategóriából, és lenne egyenértékű a többivel. BMS (Merci) versenytávon halál, iszonyat megeszi a gumikat, de aki RWD guru, lehet setuppal kiiktatja.

  25. #75
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Kb hasonlóan látom mint Zoli.
    Én Ladával anno setupoltam 1-2 embernek és Hondás időimet futottam majdnem nem rossz az.
    Vauxhall-lal jól ment aki ráérzett, úgyhogy abba is lehet potenciál, csak öreg ezért sztem senkinek nem kell....
    BMS egy körön jó versenytávon hát so so, de sajnos BMW jobb választás így nincs nagyon kérdés...szerintem ezért nem is nagyon választja ezt senki aki RWD-vel akar menni.
    VW meg 20 kiló alatt ne is gondolkodjatok (konkurens ligába ment +10-zel de hát az semmi annak, olyan erős)....ha VW akkor mondjuk 2008-as Volvot is lőjük már be vagy 30 kilóval ...
    Sajnálom, hogy itt is kezdődik ez a súlyozós mizéria
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

Oldal: 3 / 34 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •