Szavazás eredménye: HTCM7 Tavasz: lebonyoltási felmérés

Szavazók
61. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • K1: Vegyük ki a SEQ6-os BMW-ét

    11 18,03%
  • K1: Vegyük ki a Seat Leon TDi-t

    7 11,48%
  • K1: Maradjon a fenti két autó választható

    44 72,13%
  • K2: Legyen 1 vagy 2 db 1 órás futam is a szezonban

    34 55,74%
  • K2: Továbbra is csak 2 x 30 perces futamok legyenek

    22 36,07%
  • K3: Rendezzünk futamot Nordschleife-ban

    30 49,18%
  • K4: A futamok fele repülőrajtos legyen

    22 36,07%
  • K4: Csak állórajt legyen

    28 45,90%
  • K5: Súly büntetés helyett legyen ismét URH és BUÁ

    24 39,34%
  • K5: Maradjon a súlybüntetés

    24 39,34%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 12 / 34 ElsőElső ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 276 - 300 (831 összesen)

Téma: HTCM7 - Ötletelő!!

  1. #276
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Dawe2 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha megtartjátok Én ott leszek rajta mert izgalmasnak tartom az Endurance versenyeket
    Hát azért 1 óra az még nem endurance...

  2. #277
    Lehoczky Dávid Versenyző Dawe2 logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 22.
    Város
    Pécel
    Életkor
    33
    Üzenetek
    191
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát azért 1 óra az még nem endurance...
    a szándékot kell értékelni :P

  3. #278
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok,a VW Scirocco-ról mi a vélemény?

    Kell-e ez nekünk, akarja-e majd vki hajtani HTCM7-ben, illetve jó-e rá a +20 kiló?
    Srácok, akkor jól értem, hogy a kutyának nem kell majd a Scirocco az ősszel?

    Csak mert akkor nem szarozunk vele, ha nincs rá igény...

  4. #279
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok, akkor jól értem, hogy a kutyának nem kell majd a Scirocco az ősszel?

    Csak mert akkor nem szarozunk vele, ha nincs rá igény...
    Hát... utána néztem mert nem nagyon rémlett hogy láttam a pályán a kis ördögöt.
    1. futamon senki
    2. futamon 1 ember: Wega
    3. futamon senki
    4. futamon 1 ember: Fári Ádám Dániel
    5. futamon senki


  5. #280
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok, akkor jól értem, hogy a kutyának nem kell majd a Scirocco az ősszel?

    Csak mert akkor nem szarozunk vele, ha nincs rá igény...
    Ehhez ugye tudni kéne, hogy kitiltjátok-e a 6 gangos BMW-ket.
    Utoljára módosította: prost; 2013. 08. 29. 10:13.

  6. #281
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Ehhez ugye tudni kéne, hogy kitiltjátok-e a 6 gangos BMW-kelt.
    Egyelőre nem látom indokoltan kitolni őket, viszont valószínűleg tisztelet teljesen megkérjük a TOP5 pilótát, hogy a következő szezonra válasszanak maguknak más játszótársat a 2009-es bömbi és a Tádé helyett, pusztán csak a liga lelki békéének érdekében
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 08. 29. 10:12.

  7. #282
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Egyelőre nem látom indokoltan kitolni őket, viszont valószínűleg tisztelet teljesen megkérjük a TOP5 pilótát, hogy a következő szezonra válasszanak maguknak más játszótársat a 2009-es bömbi és a Tádé helyett, pusztán csak a liga lelki békéének érdekében
    Ez így nem fog működni, ki a top5? És a SEQ maradhat, vagy kifelejtetted?

  8. #283
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Ez így nem fog működni, ki a top5? És a SEQ maradhat, vagy kifelejtetted?
    HTCM7 - Tavasz végeredmény alapján:
    http://www.gtr-masters.hu/standing/htcm6/tavasz

    Mivel eddig nem nyert bizonyságot, hogy ez a két autó valóban előny jelent, így ez csupán egy tiszteletteljes kérés lesz, elsősorban a kedélyek megnyugtatása végett és nem racionális indokból.

    A SEQ-t nem felejtettem el, viszont érdekes módon amiatt még senki nem reklamált.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 08. 29. 10:36.

  9. #284
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    HTCM7 - Tavasz végeredmény alapján:
    http://www.gtr-masters.hu/standing/htcm6/tavasz

    Mivel eddig nem nyert bizonyságot, hogy ez a két autó valóban előny jelent, így ez csupán egy tiszteletteljes kérés lesz, elsősorban a kedélyek megnyugtatása végett és nem racionális indokból.

    A SEQ-t nem felejtettem el, viszont érdekes módon amiatt még senki nem reklamált.
    Amiatt sem, mikor esünk-kelünk a pályán, mint jó páran tegnap este, vagy az őszi bajnokság háromnegyedében. Engem nem fenyeget a top 5, csak úgy általánosan jelzem, nem csak UFO-k szeretik a (x) "A vezetés élménye" érzést.


  10. #285
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Véleményem szerint azért többen megmutatjuk a mezőnyben hogy ezeket a BMW-ket meg is kell ám ülni. Nem úgy van hogy behuppanunk oszt körbeverünk mindenkit. Szenvedünk vele sokszor rendesen!
    Épp tegnap írta be valaki futamnál hogy milyen hihetetlen instabil neki a bömös.
    Ne legyenek kétségeink, ha egy Fehér Zoli vagy Sinka Dani átül a SEQ-be, pont ugyanúgy elpicsázza a mezőnyt mint eddig.
    Sőt valaki (talán Szabó Gábor) megint megmutatta hogy a Hondával is lehet űridőt autózni, ahogy Tóth Gábor is megmutatta Algarve-n.
    Hagyjuk ezt a BMW témát szerintem. Mindenkinek ott a lehetőség és mehet vele!
    Könnyű ráfogni hogy azért kapok ki mert a BMW túl erős. Nosza, csüccs be oszt gáááz!
    Én átültem a Hondából tavasszal a BMW-be és bizton állíthatom hogy feelinges nagyon, de hibázni is könnyű nagyon!
    Még mindig szokom, tanulom, pedig húszon X futam van a hátam mögött.
    Tény: jó a BMW! De nem könnyű ezt kiautózni belőle!
    Kár hogy nem csinált a rendezőség egy márkakupát mondjuk Chevy-vel. Tippelem hogy pont ugyanígy nézne ki a tabella. Az élmezőny mindenképp.
    Az meg hogy kivesszük a 6 sebességes BMW-t a mezőnyből, vagy lesúlyozzuk, nonszensz. Szerintem!
    Értem Szabi-t amit mond... csak valahogy mittudomén


  11. #286
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Véleményem szerint azért többen megmutatjuk a mezőnyben hogy ezeket a BMW-ket meg is kell ám ülni. Nem úgy van hogy behuppanunk oszt körbeverünk mindenkit. Szenvedünk vele sokszor rendesen!...
    Az biztos, nem egy BMW-t láttam pörögni a futamokon Szerintem csak nagy előnye a rajtnál van (ami nem UFO függő), de egy esetleges repülő rajt tesztelésse már elkéstünk


  12. #287
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Az meg hogy kivesszük a 6 sebességes BMW-t a mezőnyből, vagy lesúlyozzuk, nonszensz. Szerintem!
    Értem Szabi-t amit mond... csak valahogy mittudomén
    Nem tudom ki hogy van vele, de én nem úgy akarok előrébb kerülni, hogy a jobb pilótákat próbáljuk lelassítani azzal, hogy nem engedjük olyan kocsiba őket, amit szeretnek. Az torz végeredményt adna, már ha adna, mert szerintem akkor is szívnánk. Ennél még a súlykompenzációs rendszer is jobb lenne.
    Talán nem emlékeztek az istanbuli prekvalra, amikor prost végighajtott egy csomó gépet és a Honda meg az Alfa is csúcsgépnek jött ki.
    Tök mindegy mibe ül, aki jó, az jó is marad. Én inkább magamban keresem a fejlődési lehetőséget.

  13. #288
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Teljesen felesleges megint belemenni ebbe a véget nem érő témába, hiszen mindenkinek csak megérzései, sejtései és intuíciói vannak az erőviszonyokat illetően, de valóban korrekt és ellenőrzött tesztelés nem történt, amivel bármit is hitelesen alá lehetne támasztani.

    Ezért sem fog kikerülni a választékból a 2009-es Bömbi és a Tádé, csupán egy nem kötelező érvényű kérés lesz az élmezőny felé, hogy most próbáljanak ki mást is. És tekintve, hogy nem láttuk bizonyítottnak, hogy ezek a modellek gyorsabbak lennének (ellenkező esetben azonnal kivennénk őket a bajnokságból, vagy súlyt tennénk rájuk), így épp ezért nem kerülhetnek hátrányba sem az élmenők, ha mást modellt választanak.


    Tehát még egyszer mondom, ez nem handycap és nem visszafogás és nem is kötelező érvényű, csak egy kérés ...és ezzel is bizonyítjuk majd a bajnokság során a mondogalódók táborának, hogy nincs jelentősége az autónak.



    Ha vki szeretne még ehhez hozzászólni, az mondjon konkrét hiteles adatok, vagy hajtsa meg most a prekvalon a különböző típusú BMW-ket és Seat-okat! (+VW aki szeretne vele menni ősszel)

    Teszt feltételek: minden modellt egyedileg setupolni kell, és közel azonos mennyiségű kört menni velük azonos körülmények között. Az egyes típusokat többször meg kell hajtani, nem elég csak egymás után, mert közben a pályát is egyre jobban kiismered. A gyors körön kívül menni kell rövidebb összefüggő ETAP-okat is és feljegyezni a gumi és benzin használatot, illetve az egyes típusokba ölt tesztelési időt. Különböző pilótát adatait nem vetjük össze egymással, illetve azonos pilóta különböző autóval futott időit sem, ha nem tudjuk mennyi készülés van az egyes típusok mögött. A tesztnek csak így van bármi értelme, majd csinálok hozzá egy Excel-t.


    Megcsináltam hozzá a táblát: Masters - Race07 Car Test
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 08. 30. 05:36.

  14. #289
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Talán nem emlékeztek az istanbuli prekvalra, amikor prost végighajtott egy csomó gépet és a Honda meg az Alfa is csúcsgépnek jött ki.
    Tök mindegy mibe ül, aki jó, az jó is marad. Én inkább magamban keresem a fejlődési lehetőséget.
    Ennyi.

    Na, visszakerestem Prost FWD tesztjének összefoglalóját
    Íme:

    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    A tesztről pár szó:

    A cél az volt, hogy kiderüljön, nagyjából milyen tempóbeli különbség van az FWD gépek között. Ez természetesen nem biztos hogy egybeesik a versenyképességi különbségekkel, hiszen lehet gyors egy típus, de ha sokat fogyaszt és így nehezebb a versenyen, vagy jobban zabálja a gumit, akkor nem sokat ér a mínusz 1-2 tized.

    Csináltam egy ultimate setupot és azzal mentem neki a gépeknek. A pályát jó ismerem, így ha egy gép 3-5 tiszta kör alatt nem mutatta, hogy hajlandó lenne 03 alá menni, akkor abbahagytam vele a tesztet.

    A Hondák hozták azt, amit vártam, talán a legjobb választás kezdőknek is és profiknak is. Nagyon gyors és jóindulatú. Ami meglepett, hogy az Accord R mellett mennnyire ütős a 2007-es gép és a 2006-os. Ezekben egyébként benne maradt még 1-2 tized.
    A Civic együtt mozog a Hondákkal, még megpróbálok kihozni belőle némi mínuszt.
    Az Alfák pár kör után hozták a 03 elejét és a 2006-os 156 különösen jól mozgott, ki is maxoltam.
    A benzines Seatok is hozták a 03 elejét, de nem mozogtak olyan biztatóan, mint az Alfák, ezért nem hajtottam tovább őket.
    A Cruze nem működött jól a setuppal, viszont Huszi bevállalta, hogy meghajtja a Ladával együtt, így majd meglátjuk mit tud.
    A TDI-t még nem tudom, mit tud, de kicsit félek tőle, mert nem mozgott olyan biztatóan pár kör után, mint a 156-os.
    A 407-esre kíváncsi voltam, de nehezen akart 04 alá menni, lehet a setup nem ízlett neki, de nem volt biztató a tempója, ezért hagytam.
    A Lacetti maradt a végére, amit majd Huszi is meghajt később.

    A preq listát nem akarom még jobban teleszemetelni, ezért már csak akkor rakok fel kört, ha tuti megy 02.7 alatt.

    Mod: a Lacettit megfuttattam és azt tapasztaltam, hogy a 2007-es és a két STCC-s viselkedik a legjobban, a 2006 és 2008-as gépek gyengébbnek tűnnek. A 02.5 hozható velük.
    A TDI-vel sikerül egy jó időt menni, nem hiszem hogy lenne benne több.
    Valamint megragadnám az alkalmat hogy megkérjek minden kedves versenyzőtársat, hogy aki rendelkezik KÉSZ skinnel amit használni fog ősztől, az jelentkezzen priviben! Köszönöm!
    Nem ígérhetek és nem mondhatok semmit!
    Utoljára módosította: Petryx; 2013. 08. 29. 14:06.


  15. #290
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Valamint megragadnám az alkalmat hogy megkérjek minden kedves versenyzőtársat, hogy aki rendelkezik KÉSZ skinnel amit használni fog ősztől, az jelentkezzen priviben! Köszönöm!
    Nem ígérhetek és nem mondhatok semmit!
    Cirka mikor fog kezdődni a szezon? Addig kell kocsit választani, meg skint csinálni. Magyarul ha megvan a kezdési időpont, akkor mondd meg, hogy azelőtt mennyivel kell nálad jelentkezni előtte, mint legutolsó időpont.

  16. #291
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Cirka mikor fog kezdődni a szezon? Addig kell kocsit választani, meg skint csinálni. Magyarul ha megvan a kezdési időpont, akkor mondd meg, hogy azelőtt mennyivel kell nálad jelentkezni előtte, mint legutolsó időpont.
    Szeptember 18., kicsit bővebb infók itt.

  17. #292
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Cirka mikor fog kezdődni a szezon? Addig kell kocsit választani, meg skint csinálni. Magyarul ha megvan a kezdési időpont, akkor mondd meg, hogy azelőtt mennyivel kell nálad jelentkezni előtte, mint legutolsó időpont.
    Én is ennyit tudok, hogy szeptember 18-al indul elvileg a HTCM7 Őszi szezon.
    A skin nekem max pár napon belül kell, ezért is kértem hogy akinek már KÉSZ van, az jelentkezzen légyszi. Nem ellenőrizni akarom meg ilyesmi, nem is feladatom! Magán célra kell.
    Azért kértem mert tudom hogy van aki már elkészült vele. Hogy mikor mit hogyan kell küldeni azt majd Szabiék kihirdetik ha itt az ideje, ez egy magán akció!


  18. #293
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Én is ennyit tudok, hogy szeptember 18-al indul elvileg a HTCM7 Őszi szezon.
    A skin nekem max pár napon belül kell, ezért is kértem hogy akinek már KÉSZ van, az jelentkezzen légyszi. Nem ellenőrizni akarom meg ilyesmi, nem is feladatom! Magán célra kell.
    Azért kértem mert tudom hogy van aki már elkészült vele. Hogy mikor mit hogyan kell küldeni azt majd Szabiék kihirdetik ha itt az ideje, ez egy magán akció!
    Persze, ha előbb feldobod ide a tiédet.
    Csináltam, de még nem tudom hogy azt is fogom-e használni.


  19. #294
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Festéshez kéne tudni hogy milyen járgányok indulhatnak, és attól függően meg a csapatoknak kéne összevergődnie.

    Pályaötletelő, tippadó, esetleg szavazó nem lesz? Vagycsak wega "finest" válogatás lesz mint tavaly ősszel?

    Összefüggnek a dolgok.

  20. #295
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Ennyi.

    Na, visszakerestem Prost FWD tesztjének összefoglalóját
    Íme:



    Valamint megragadnám az alkalmat hogy megkérjek minden kedves versenyzőtársat, hogy aki rendelkezik KÉSZ skinnel amit használni fog ősztől, az jelentkezzen priviben! Köszönöm!
    Nem ígérhetek és nem mondhatok semmit!
    Elvileg van skinem/skinünk....de még nem tudom, hogy szükség lesz-e rá addig nem kapod meg

    (Én mondtam szezon után egy esetleges ötletnek a két talicska kivételét illetve érveltem miért...megint jöttök itt az egy körös pre-q ..hotlaphuszárkodással, de én versenyen (és ott osztják a pontot nem a pre-q táblán ill a qualyin) továbbra se láttam, ezektől a szuper gépektől (Alfa, Honda, stb) kiemelkedő eredményt, de ezeket vagy csak én veszem észre vagy csak nekem van vmi spém a szemembe, de csak ennyit akartam mint megjegyzés hozzáfűzni ehhez, de itt zárom is a mondokám, nem akarok ezen vitázni, mert értelmetlen ill. le is sz*rom amúgy már)
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  21. #296
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Elvileg van skinem/skinünk....de még nem tudom, hogy szükség lesz-e rá addig nem kapod meg

    (Én mondtam szezon után egy esetleges ötletnek a két talicska kivételét illetve érveltem miért...megint jöttök itt az egy körös pre-q ..hotlaphuszárkodással, de én versenyen (és ott osztják a pontot nem a pre-q táblán ill a qualyin) továbbra se láttam, ezektől a szuper gépektől (Alfa, Honda, stb) kiemelkedő eredményt, de ezeket vagy csak én veszem észre vagy csak nekem van vmi spém a szemembe, de csak ennyit akartam mint megjegyzés hozzáfűzni ehhez, de itt zárom is a mondokám, nem akarok ezen vitázni, mert értelmetlen ill. le is sz*rom amúgy már)
    Ahogy nézem te is ugyanúgy BMW-vel mentél a szezonban, innentől kezdve nem igen értem a lázadásod a témába... Addig amíg mindenki választhatja meg szerintem felesleges megint erről vitázni. Én úgy tudnám egyébként összefoglalni, hogy nehezebb mint amennyivel jobb. Ahhoz hogy alázd vele a mezőnyt pont annyi plusz kell, hogy bármelyik másik autóval is megtudod tenni.

    Más. Én szívesen fogadok csapattársat magam mellé. Elvárások: Honda, minimum 6 év tapasztalat, jelentős anyagi és szponzorációs háttér, folyamatos top-5ben lévő szereplés. Nah jó talán kicsit enyhíthetek rajta kivételes esetben, vagy csatlakoznék másokhoz, de a skinem viszem.


  22. #297
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy nézem te is ugyanúgy BMW-vel mentél a szezonban, innentől kezdve nem igen értem a lázadásod a témába... Addig amíg mindenki választhatja meg szerintem felesleges megint erről vitázni. Én úgy tudnám egyébként összefoglalni, hogy nehezebb mint amennyivel jobb. Ahhoz hogy alázd vele a mezőnyt pont annyi plusz kell, hogy bármelyik másik autóval is megtudod tenni.
    1) Nem lázadás volt, csak egy felvetés ami vitává fajult...és kicsit el harapodzott, pedig még finom voltam és .....
    2) Ott is írtam, hogy magam ellen is beszélek...szóval valamennyire a bajnokság picit szorosabbá tétele és az autók nagyobb balansza miatt javasoltam, a saját érdekeimen felül...tudom ez a mai világba már nem létező érdem
    3) Azért megnézném E46, meg BMS-sel ki megy közel seq6-os időket, de hajrá RWD
    4) Persze, hogy avval megyek (és gondolom a többek se véletlen), mivel úgy érzem az kicsit "jobb", és hülye nem vagyok hogy a szarabbat válasszam ha van ez is...szeretsz alapból hátránnyal indulni? na az is egy érdem..... Miért menjek 5 gangossal, ha van olyan amibe 6 sebesség van...talán jobban ki tudod osztani a sebességeket, de ahány pálya annyiféle van ahol nem lesz különbség de van ahol az 5-ből nem tudsz úgy kijönni bármennyire pro is vagy (persze néhol akár jobb is lehet 5 sebesség de ez azért ritkább)...de lehet én vagyok hülye, vagy ha ez nem így van akkor ez egy fos arcade nem szimulátor, és ezt nem viccből mondtam.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  23. #298
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    én versenyen (és ott osztják a pontot nem a pre-q táblán ill a qualyin) továbbra se láttam, ezektől a szuper gépektől (Alfa, Honda, stb) kiemelkedő eredményt
    Dehogy nem láthattál, nézd meg az előző szezonok eredményeit, amikor ezekkel mentek az élmenők, akkor ezek az autók voltak elől.


    De elegem van már a fikciókból és teóriákból (ez már nem neked szól Yaka), fentebb leírtam hogyan lehet érdemben tesztelni, várom a jelentkezőket.
    Megcsináltam hozzá a táblát: Masters - Race07 Car Test
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 08. 30. 05:14.

  24. #299
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    1, A "hátrányból induláshoz" meg annyit, hogy miért is kéne minden autónak ugyanolyannak lenni? Ha jól tudom ez egy túraautó bajnokság, nem pedig márkakupa ahol minden autó egyforma. Bármilyen hihetetlen a WTCC-ben, a BTCC-ben, az STCC-ben, az ETCC-ben, az ?TCC-ben, a DTM-ben, az Endurance kategóriákban se ugyanolyan autókkal köröznek a pilóták, sőt általában pályától függően ( vagy mindenhol ) van egy kiemelkedő gép. De továbbmegyek, egy GP2-ben vagy WSR-ben ahol ugyanolyan autókkal mennek se egyenlők a feltételek, hiszen a beállítások miatt kijöhet különbség az autók között.

    2. Továbbra is úgy gondolom többet számít a pilóta mint az autó. Jó tudom az e46 és a BMS szar.... Nagyobb összeget mernék rá tenni, hogy akár egy fix setupos márkakupán is ugyanez lenne a sorrend kb. mint így.

    .


  25. #300
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Egy percig nem kételkedtem illetve erre nem is tettem utalást hogy más lesz a végeredmény.

    (Ehhez a nem egyenlőséghez meg hozzáteszem, persze igazad van így van...DE akkor ahogy a valóságba aki idén nem Chevy-vel indul az hátrányba van persze ettől lehet élvezetes a verseny, de akkor mi meg tegyük már be a VW-t meg mitomén mit aki nem avval megy az nem hülye csak szarul választott és ott difi a kocsik közt igaz nem pici hanem nagyobb a rés...de nem fokozom ezt vitát mert még hónapokig írkálnák, és nincs kedvem megint Szilveszter gazdás anekdotát írni megint)

    Jó munkát Szabi, DE szerintem ne bajlódj evvel, FÖLÖSLEGES!! Amúgy is ez egy fos arcade game, elég sok hibával ezek csak a felszíni gödröcskék

    Amúgy meg k*rv*r* l*sz*r*m már mi lesz benne vagy nem, sajnálom is hogy bármilyen utalást tettem és abból vita lett...legyen szép az élet ámen!
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2013. 08. 30. 10:35.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

Oldal: 12 / 34 ElsőElső ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •