Szavazás eredménye: HTCM7 Tavasz: lebonyoltási felmérés

Szavazók
61. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • K1: Vegyük ki a SEQ6-os BMW-ét

    11 18,03%
  • K1: Vegyük ki a Seat Leon TDi-t

    7 11,48%
  • K1: Maradjon a fenti két autó választható

    44 72,13%
  • K2: Legyen 1 vagy 2 db 1 órás futam is a szezonban

    34 55,74%
  • K2: Továbbra is csak 2 x 30 perces futamok legyenek

    22 36,07%
  • K3: Rendezzünk futamot Nordschleife-ban

    30 49,18%
  • K4: A futamok fele repülőrajtos legyen

    22 36,07%
  • K4: Csak állórajt legyen

    28 45,90%
  • K5: Súly büntetés helyett legyen ismét URH és BUÁ

    24 39,34%
  • K5: Maradjon a súlybüntetés

    24 39,34%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 11 / 34 ElsőElső ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 251 - 275 (831 összesen)

Téma: HTCM7 - Ötletelő!!

  1. #251
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    ya hoszabb pályák lehetnének,lemans,nord,machwerk,aztán ezt meg most leltem a GTL pályáknál oran park north 660km
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  2. #252
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Mondjuk én is jobban szerettemj a HTCM 6-os fehér vonalas szabályt, de az sokaknak b@szta a csőrét, most a nyári kupán, lett enyhitve most meg mindenki megy keresztül-kasul. Szóval nem tudom melyik a jobb, de ha szigorúbb a rendszer mindenki jobban odafigyel.

    Ha már ötletelés akkor, lenne egy olyan ötlet ami talán nem annyira gázos mint ez a vágásos téma. Mivel úgy néz ki lesz közvetítés ezért jobban nézne ki ha mondjuk éles bajnokságra a boxban időmérőre bevezetnénk a pitlimiter ill. boxlámpa figyelését (tehát ha piros nem száguldunk át rajta). Mert elég hülyén néz ki, hogy mennek 5-6-an pitlimeterrel aztán a többi meg átszáguld rajta. Illetve ami szintén tanácsos lenne, mivel erről is van tapasztalat, hogy a verseny végén lehetőleg ne mindenki azonnal lépjen ki, mert általában a közvetítés addig tart amíg az utolsó is beér és az lehet még 30 mp is, szóval az elsők ne rögtön lépegessenek ki hanem egy kb fél perc várakozás után, mert ez is zavaró ha még valaki futja az utolsó körét az 10-en lelépnek addig a szeróról. Szóval apróságok ezek öteletek, de szerintem hasznosak!







  3. #253
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval apróságok ezek öteletek, de szerintem hasznosak!
    Igen, határozottan!

  4. #254
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Abszolút egyetértek!
    Mondjuk az éles bajnokságban szépen felsorakozik a mezőny a piros lámpánál a kvali kezdeténél, azzal nem szokott gond lenni, viszont van aki eleve lámpával közlekedik a kivezető körön.
    Emlékszem valakinek szóvá tettem szerón valahol a tavaszi szezon vége felé, erre beírta hogy azt sem tudta hogy a lámpa a gyors kört jelzi.
    A kilépkedés meg beírkálás sem annyira jellemző, legalábbis a beírást megszokta várni az élmezőny is.
    Valóban apróságok, de hasznos dolgok!

    Vágás témához: annak nem örülök különösebben hogy nem lesz automatikus vizsgálat (legalább az első kört vagy kettőt tartsátok meg, egyszerűen muszáj!!!) mert bizony nem mindenki azonos vérmérsékletű és gáz ha valaki azért úszik meg ormótlan agyatlanságot mert olyat rakott ki aki nem foglalkozik vele, nyilván ezt sem egyszerű kezelni... vagy ki kellene találni valami anonym besúgó rendszert!
    (van hír hogy bővül-e a VB?)

    Hosszabb futam jó ötlet, akár olyan ahol kötelező egy boxkiállás, legalább olyat is csinálnánk. Más feeling, érdekes lehet! (csak legyen felkészülési idő gazdagon!)
    A pro GTL és GTR2 mezőny úgyis gyakorlott a témában, a kistáska Részesek meg legalább tanulnak valamit.


  5. #255
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Vágás témához: annak nem örülök különösebben hogy nem lesz automatikus vizsgálat (legalább az első kört vagy kettőt tartsátok meg, egyszerűen muszáj!!!) mert bizony nem mindenki azonos vérmérsékletű és gáz ha valaki azért úszik meg ormótlan agyatlanságot mert olyat rakott ki aki nem foglalkozik vele, nyilván ezt sem egyszerű kezelni... vagy ki kellene találni valami anonym besúgó rendszert!
    (van hír hogy bővül-e a VB?)
    Bővül a VB, de automatikus vizsgálat biztos nem lesz, mert ahhoz egy külön soktagú stáb kéne, mert iszonyat sok meló van vele, és egyszerűen nem győzzük...

    Az anonim óvás dolgon én is gondolkodtam már, amellett, hogy amúgy emberileg röhejesnek tartom. Nehogy már itt tartsunk egymással, hogy sunnyogva, sunyiba kelljen óvást benyújtani, mert nem merjük felvállalni a másik előtt!
    Lehet csak az "Óvás"-t kéne átnevezni "Versenyszituáció kivizsgálási kérelem"-mé és az meg is oldaná a problémát!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 08. 15. 21:30.

  6. #256
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Volt már Nord, és Én speciel imádom.

  7. #257
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Mondjuk én éles bajnokságba a hosszútávú versenyt nem támogatom, az valahogy elvenné a túraautózás értelmét, a valóságba sincsen így szerintem felesleges. Meg kérdés az is, hogy hogyan tudnánk kezelni a boxkiállásos dolgot én amikor SNG-ét kapok akkor is bénázok nemhogy éles szituációkban szóval ez nem tartom jó ötletnek, max egy fun futamon belül kipróbálni.
    A hosszabb pályákat viszont támogatom, azzal nincs gond Nord ill. LeMans jöhet felőlem nyugodtan!







  8. #258
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    Volt már Nord, és Én speciel imádom.
    Azt én is szívesen fogadnám!! LeMans-hoz szerintem kicsit gyengék lennének ezek a gépek.


  9. #259
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Azt én is szívesen fogadnám!! LeMans-hoz szerintem kicsit gyengék lennének ezek a gépek.
    Miért is? Akár biciklivel is végigmehetsz, csak szar lesz a köridőd.
    (Почему это происходит? Вы можете просматривать либо на велосипеде можно только трахаться в кругу времени.)

  10. #260
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Mert 'lohadt unalmas a hosszú egyenesbe végigmenni. Téglát a gázpedálra, kormányt egyenesbe, és mehetek is kávézni a következő kanyarig. Bár. GT-k, meg egyebek olyan 300 körül mehetnek. Túrások meg 250-et. Nemtúl nagy a különbség, és lehet hogy az utolsó km-eken széljátékharc alakulhatna ki. Mindenesetre nagyon ingerszegény lenne egy lemans-os verseny szerintem.

  11. #261
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Mert 'lohadt unalmas a hosszú egyenesbe végigmenni. Téglát a gázpedálra, kormányt egyenesbe, és mehetek is kávézni a következő kanyarig. Bár. GT-k, meg egyebek olyan 300 körül mehetnek. Túrások meg 250-et. Nemtúl nagy a különbség, és lehet hogy az utolsó km-eken széljátékharc alakulhatna ki. Mindenesetre nagyon ingerszegény lenne egy lemans-os verseny szerintem.
    Nem azért mondom, de Nordon is van ilyen rész főleg a végén szóval nem értem ha hosszú pályát akar a nép akkor mi a gond a hosszú egyenesekkel. Személy szerint, mint írtam sok köze nincs a túraautózáshoz, de a többség ezt szeretné....................én nem állok az útjába.







  12. #262
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Nem azért mondom, de Nordon is van ilyen rész főleg a végén szóval nem értem ha hosszú pályát akar a nép akkor mi a gond a hosszú egyenesekkel. Személy szerint, mint írtam sok köze nincs a túraautózáshoz, de a többség ezt szeretné....................én nem állok az útjába.
    Ez próbáljátok ki:
    http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=11068

  13. #263
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Másik kedvenc.

  14. #264
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ya hoszabb pályák lehetnének,lemans,nord,machwerk,aztán ezt meg most leltem a GTL pályáknál oran park north 660km
    Erre kiváncsi lettem. Egynapos túra lenne. Jobban megnézve 660m lesz aza park...

    Targát sem kifelejteni a bitangok közül. Főleg a GTL-est, amiben a kanyarok belseje olyan kis betonoszlopokkal van kibástyázva. Hegy lábánál cigiszünet. A hegytetőn pisiszünet. A tengerparton kávészünet.

  15. #265
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Jó ötlet a hosszabb táv, lehet úgy kellene mint tavaly hogy 1-1 pályán hosszabb lesz a táv mint tavaly spa, vagy bathrust, csak nem 80 km hanem mondjuk 100, vagy 45 perc. Nord lehene, Le-Mans nem túraautó pálya, viszont mehetne a szélárnyékozás ezerrel. Pályák szempontjából olyanok kellenének, amiken még nem mentünk, sok amcsi, kanadai, dél amerikai, ázsiai, és angol pálya, amik megfelelnek az elvárosoknak, hosszúság, kidolgozottság, pálya szélesség.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  16. #266
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Úgy tudom, ha jól tudom hogy ismét a remekül vizsgázott 10+10 futamos évad elé nézünk.
    Javasolnám hogy ne a legjobb 9 hanem a legjobb 8 futam számítson a végelszámolásnál, tehát mindenki két futamot dobhasson. (tavaly is felvetettem)


  17. #267
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Én bevezetném a kötelező kerékcserét és hosszabb futamokat csinálni.
    A prekvalt meg lehet úgy csinálni, hogy számolja a szerveren eltöltött körök számát?
    Utoljára módosította: Tomcy; 2013. 08. 26. 10:20.

  18. #268
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Srácok,a VW Scirocco-ról mi a vélemény?

    Kell-e ez nekünk, akarja-e majd vki hajtani HTCM7-ben, illetve jó-e rá a +20 kiló?

  19. #269
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Életkor
    28
    Üzenetek
    169
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Én bevezetném a kötelező kerékcserét és hosszabb futamokat csinálni.
    Akkor az már nem túraautó bajnokság lenne.

  20. #270
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Én bevezetném a kötelező kerékcserét és hosszabb futamokat csinálni.
    Ez nekem is tetszik, ha nem is az összesnél, de két Endurance futamot eltudnék képzelni.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  21. #271
    Lehoczky Dávid Versenyző Dawe2 logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 22.
    Város
    Pécel
    Életkor
    33
    Üzenetek
    191
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nekem is tetszik, ha nem is az összesnél, de két Endurance futamot eltudnék képzelni.
    Nem rossz 5let,de ezek a kocsik kevesek hozzá szerintem az Endurance futam GT kategória

  22. #272
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Dawe2 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem rossz 5let,de ezek a kocsik kevesek hozzá szerintem az Endurance futam GT kategória
    Terveb van, hogy lesz majd 1db közel ~1 órás futam is érdekességképpen. Viszont ez még nem végleges.

  23. #273
    Lehoczky Dávid Versenyző Dawe2 logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 22.
    Város
    Pécel
    Életkor
    33
    Üzenetek
    191
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Terveb van, hogy lesz majd 1db közel ~1 órás futam is érdekességképpen. Viszont ez még nem végleges.
    Ha megtartjátok Én ott leszek rajta mert izgalmasnak tartom az Endurance versenyeket
    Főleg mikor majd leelőznek mert lassabb vagyok minden profinál

  24. #274
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok,a VW Scirocco-ról mi a vélemény?

    Kell-e ez nekünk, akarja-e majd vki hajtani HTCM7-ben, illetve jó-e rá a +20 kiló?
    a +20kg kevés lenne neki, nagyon beteg autó...

  25. #275
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Én is támogatom, hogy legyen pár hosszabb verseny is, akartam is ötletelni ezeket itt de annyira vagyok aktív hogy se nem, így megelőztek mások....jól tették Anno mentem olyan bajnokságba ahol fele a szokásos sprint verseny volt egy hvégén kettő ill. a másik fele az meg egy hosszú kerékcserével.
    Mondjuk ez az 50-50%-os elosztás már szerintem sok de 10-ből 2-3 hosszabb verseny (mondjuk endurance jellegű pályákon: Spa, Le Mans, Nürburgring, Monza, stb) szerintem simán belefér....kerékcserével (legalább azt is gyakoroljuk), meg az endurance táv miatt hátha csatlakozik még egy-két GTR-es , és esetleg ezek meg dupla táv, dupla pont is lehetne...meg azért is lenne jó mert így vmi újdonsággal meg lenne fűszerezbve a bajnokság, mert szerintem kell vmi. Mondanám, hogy lehetne BTCC szisztéma alapján 3 futam is...de az most a konkurenciánál fut, szóval hát én nem tudom
    Én inkább ilyeneket nyomatnák mint Nordschleifet, de hát kinek mi

    Peti korábban javasolta, hogy a 10-ből csak ne 1 futam legyen mínuszolva hanem mondjuk 2, emellé is leadnék egy voksot
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2013. 08. 26. 16:53.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

Oldal: 11 / 34 ElsőElső ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •