Szavazás eredménye: HTCM7 Tavasz: lebonyoltási felmérés

Szavazók
61. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • K1: Vegyük ki a SEQ6-os BMW-ét

    11 18,03%
  • K1: Vegyük ki a Seat Leon TDi-t

    7 11,48%
  • K1: Maradjon a fenti két autó választható

    44 72,13%
  • K2: Legyen 1 vagy 2 db 1 órás futam is a szezonban

    34 55,74%
  • K2: Továbbra is csak 2 x 30 perces futamok legyenek

    22 36,07%
  • K3: Rendezzünk futamot Nordschleife-ban

    30 49,18%
  • K4: A futamok fele repülőrajtos legyen

    22 36,07%
  • K4: Csak állórajt legyen

    28 45,90%
  • K5: Súly büntetés helyett legyen ismét URH és BUÁ

    24 39,34%
  • K5: Maradjon a súlybüntetés

    24 39,34%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 2 / 34 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (831 összesen)

Téma: HTCM7 - Ötletelő!!

  1. #26
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    A mellékelt festést még 1-2 éve csináltam. Láttam, hogy a WTCC autókon egyen reklám van kék háttéren. Persze egyéni ízlés, talán színben nem is fog passzolni minden festéshez, de nem akkora katasztrófa az. Azt hiszem a kék rész átlátszóságát nem tudtam megoldani, csak az alatta levőét amin a név van. Ha minden igaz meg is van az összes psd fájl.

    A pályákat tekintve nem ragaszkodok nagyon az eredetikhez, bár a játékban levők kb. 50%-n sem mentem még. Inkább csak az olyan pályákat tartom alkalmatlannak, mint Monaco (bár tudom itt még nem rendeztek wtcc-t) vagy a párja Marakech és Macau, szóval az olyanok ahol mondhatni nincs lehetőség hibázni, előzni meg pláne.

    A hivatalos handycapet amit említettem, tényleg nem az autók, hanem a versenyzők közti "kiegyenlítésre" gondoltam, de ne kövezzetek meg érte . Sokan mennek hasonló időket, a különbségek elenyészőek is lehetnek, de ez nem az egész mezőnyre vonatkozik. Mondhatnám úgy is, hogy a handycap a mezőny közepének-végének felzárkózását eredményezheti. De tudom nem fair valakit büntetni csak azért, mert jobb. Csupán azért vetődött fel bennem, mert láttam az 1. és a 8. közt ~600 pont különbség van. Sőt, még a 25-ön belül lévőkhöz képest akár már ~1200 is, ami azért tetemes. Persze, ha én lennék az első néhányban lehet nekem se tetszene az ötlet. Nameg a "B" szervereseknek nagyobb esélyük lenne átcsusszanni az "A"-ba. Na mindegy, én is látom, hogy amennyi pozitívuma lenne a handycapnek van annyi negatívuma is.

    Nem tudom kinél hogy van, nálam a rajt előtt és utáni 1-2 körben úgy ver a szívem... hát dolgozik az adrenalin. Ilyenkor mint a tapasztalat is mutatja, az ember kicsit többet is bevállal, pláne ha állórajtos, sokat lehet nyerni, ráadásul akkora a tömeg, hogy szinte törvényszerű 1-2 kilökés. Egyetértek Petryx-el. Én sem szívesen "spicliskednék", de b...ná a csőröm, ha Kamikaze Sato bünti nélkül megúszná mert az áldozat megbocsájtó. Erre is lenne egy "Get Real" ötletem: A valóságban a csapat szokott óvni. Tehát mivel úgyis a versenyzők (azt hiszem) 99%-a csapatban indul, akkor a balesetet elszenvedő egyén esetét a csapat bármelyik tagja óvhatja. Logikus is, hiszen csapatpontoktól eshetnek el. Bár gondolom ez eddig is lehetséges volt, de azért hátha spanyol viasz .
    Csatolt képek Csatolt képek

  2. #27
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Súlyok: büntetésnek nem rossz ötlet, talán jobb, mint egy URH, inkább utolsó helyről tolom, mint súllyal pakolt autóval, úgyhogy hátha másnak is elrettentőbb.
    Viszont a handy-zést nem tartanám korrektnek, azért büntetni valakit, mert "kocka"!? ...Akarom mondani, mert pro!
    Elsőkörös esetek szerintem mindegy vannak-e vagy sem, mármint a kontroll, de a látszatot meg kéne tartani, visszalépés, ha ez megszűnik, csupán kicsit a VB mérlegelésén kellene változtatni, értem ezalatt az "ott, és akkor", illetve a "popcorn+colával replay nézegetős, visszajátszós, kikockázós" szituk közti difit. Kétlem, hogy bárki nyomkodja a hátranézetet, meg lesi a tükröt, hogy vajon x centi vagy y centi, és akkor hagyok helyet, szóval ez valós szabály, és frankó, de ugyanmár! Simán lehet látni mi a szándékos, és mi történik azért, mert vaksáv, és nem érzékeli az ember. Amúgymeg még mindig azt vallom, a hátsóé a felelősség, ő látja jobban, és ő tudja mit fog csinálni, így annak következményeit is neki kell látnia előre, nem annak, aki szintén előre figyel, és hopp, bevág valaki mellé...ezredmásodpercekről van szó...

  3. #28
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Nyári kupán lehetne tesztelni a súlybünti dolgot, de márkakupa jellegűre terveztük, így nem igazán tudnánk tesztelni mit csinál mondjuk a BMW +40 kilóval és mit csinál a Honda +40 kilóval, de ezt még megdumáljuk Szabival, esetleg a köztes hetekben lehetne tesztelni.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  4. #29
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Nyári kupán lehetne tesztelni a súlybünti dolgot, de márkakupa jellegűre terveztük, így nem igazán tudnánk tesztelni mit csinál mondjuk a BMW +40 kilóval és mit csinál a Honda +40 kilóval, de ezt még megdumáljuk Szabival, esetleg a köztes hetekben lehetne tesztelni.
    Márka kupa jól hangzik Én egyébként még egy olyanba probálnám ki magam szívesen, hogy márkakupa, fix setup. Ott nincs kifogás minden adott


  5. #30
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Simán lehet látni mi a szándékos, és mi történik azért, mert vaksáv, és nem érzékeli az ember. Amúgymeg még mindig azt vallom, a hátsóé a felelősség, ő látja jobban, és ő tudja mit fog csinálni, így annak következményeit is neki kell látnia előre, nem annak, aki szintén előre figyel, és hopp, bevág valaki mellé...ezredmásodpercekről van szó...
    Szia, nagyon jó gondolat, csak továbbra sem látom, hogy hogy gondoljátok mindezt korrekten kivitelezni? Hol és hogyan húzza meg következetesen a VB a határt, hogy ez meg ez ugyan szabálytalan volt, de mivel nem volt szándékos, így most itt nem is büntetünk? Az eset kárvallottját mennyire kéne hogy érdekelje, hogy szándékosan, vagy véletlenül nyomták ki a fűre? A rosszul járt félnek, mégis honnan kéne előre látnia, hogy a másik fél "véletlenül" szabálytalankodni fog-e majd vele szemben vagy sem? Vagy azt sem tudom, milyen reakciók érkeznének arra, ha az állna a büntetések indoklásában, hogy "simán láttuk, hogy szándékos volt!" Azért ez így elég önkényes lenne, nem?

    Egyébként sosem értettem ezt a "nem volt szándékos" mentséget, eleve nem feltételezzük soha senkiről, hogy szándékosan vét a szabályok ellen... ha bárkiről valaha is kiderülne, hogy direkt, szánt szándékkal szabálytalankodik, annak nagyon nagyon komoly következményei lennének...

    A szabálytalanságok/hibák jellemzően abból adódnak, hogy vki nem elég körültekintő, nem elég óvatos és túl nagy kockázatot vállal más kárára és emiatt nem tudja teljesíteni a szabályzatban leírt kötelességeit. Hogy a kötelesség be lett-e tartva, vagy sem, az elég könnyen és viszonylag egzakt módon elbírálható, de hogy a kötelességek alól milyen módszer alapján tudnánk adott esetekben felmentéseket adni, ami mindenki számára elfogadható, és nem lesz belőle közbotrány, na azt nem tudom... mert ha jól értem, Ti most lényegében ezt szeretnétek.

    (Persze előfordul olyan is, hogy vki olyan szituációba keveredik, hogy önhibáján kívül nem tudja teljesíti a kötelességeit, de akkor nem is szoktunk érte büntetést adni)

    ezt a témát már itt feszegettem..


    Azt a helyzetet meg soha nem fogjuk tudni feloldani, hogy tegyük fel Cola/Dani eset: Dani mondhatja azt is, hogy áhh elég necces szitu volt, örülök hogy egyáltalán épp bőrrel megúsztuk... meg azt is, hogy szabályosan ott voltam masszívan előzési pozícióban, szabály szerint jogosan vártam el, hogy hagyjanak nekem helyet a pályán, ami nem történt meg, fékeznem kellett és emiatt vesztettem 5 tizedet és 1 helyezést, ami nekem nem fér bele. Mind a kettő igaz, mind a kettő elfogadható nézőpont és szemlélet, de a VB-nek állást kell foglalnia és az nem lehet mindkettő. Ha működne az, hogy mindenki saját maga óv, akkor Ti tudnátok állást foglalni azzal, hogy benyújtjátok-e az óvást, vagy sem és ezzel az ilyen viták nagy része meg is oldódna magától.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 05. 29. 01:32.

  6. #31
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ... Ha működne az, hogy mindenki saját maga óv, akkor Ti tudnátok állást foglalni azzal, hogy benyújtjátok-e az óvást, vagy sem és ezzel az ilyen viták nagy része meg is oldódna magától.
    Működjön!
    Majd megóvók mindenkit aki nem óv! Én leszek az óvóbácsi

  7. #32
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Életkor
    28
    Üzenetek
    169
    Idézet Eredetileg gyorda írta Hozzászólás megtekintése
    Működjön!
    Majd megóvók mindenkit aki nem óv! Én leszek az óvóbácsi
    te vagy az Dani? (Mr.Óvóbácsi c. film)

    Nálam sokan megúsznák a büntit,ha nekünk kéne óvni. Általában nyugodt vagyok,csak nagyon durva kilökés,vagy megforgatás miatt óvnék. Most azért,mert pl: hátulról belém koccol,picit meglök,de előtte maradok az nálam még a belefér kategória,de másnál lehet,hogy nem fér bele.
    Utoljára módosította: BreeZeRr; 2013. 05. 29. 14:07.

  8. #33
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Idézet Eredetileg BreeZeRr írta Hozzászólás megtekintése
    te vagy az Dani? (Mr.Óvóbácsi c. film)
    lebuktam!

  9. #34
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg BreeZeRr írta Hozzászólás megtekintése
    te vagy az Dani? (Mr.Óvóbácsi c. film)

    Nálam sokan megúsznák a büntit,ha nekünk kéne óvni. Általában nyugodt vagyok,csak nagyon durva kilökés,vagy megforgatás miatt óvnék. Most azért,mert pl: hátulról belém koccol,picit meglök,de előtte maradok az nálam még a belefér kategória,de másnál lehet,hogy nem fér bele.
    Én is így vagyok ezzel, nálam a máson fordulok, féktávon kanyaron lökdösődöm dolog még belefér, a BTCC-s szabályrendszer közelebb áll a szívemhez mint versenyző, de mint VB fent kell tartani a fegyelmet mert ha nem az problémákat szül, és nincs kegyelem
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  10. #35
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs kegyelem
    Ez az!
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  11. #36
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Van egy faszás Scirocco, és hamár lesz (valszeg) súlyozás, nem tesszük be őszre a VW-t? Szerintem olyan 20 kilóval egészen igazodna a többi autóhoz...

  12. #37
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Van egy faszás Scirocco, és hamár lesz (valszeg) súlyozás, nem tesszük be őszre a VW-t? Szerintem olyan 20 kilóval egészen igazodna a többi autóhoz...
    Remek gondolat , a nyári kupán amúgy is tervezzük szerepeltetni a Scirocco-t, így akár össze is köthetnénk a kellemest a hasznossal! (súlyok tesztelése + scirocco + nyári fun)

  13. #38
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Remek gondolat , a nyári kupán amúgy is tervezzük szerepeltetni a Scirocco-t, így akár össze is köthetnénk a kellemest a hasznossal! (súlyok tesztelése + scirocco + nyári fun)
    Tavaly vsr-en futott a gép, de csak 10 kilót kapott, így ronggyá alázta a mezőnyt, egy 20-as már lehet érezhető lenne rajta.

  14. #39
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.040
    Büntetési szabályok: Az első kör automatik kivizsgálása maradjon. Nem tudom hogyan született meg ez a gyakorlat, gondolom nem véletlen. Szerintem jó dolog. Mint pilóta könnyebbség hogy nem kell ezeket külön óvnom, és biztonságérzetet is ad. Szerintem a büntetések gyakoriságával, kiosztásával sincsen túl nagy gond, talán egy lépcsőfokkal legyetek csak engedékenyebbek, ahol nem történik pozicióvesztés, azt max szóbelivel figyelmeztessétek. Óvjon akinek gondjai vannak. Büntetések hirdetésénél (ami legyen korábban) nekem nem hiányzik a szöveges értékelés, javarészt ha hibázok, akkor mostmár tudom, értem hogy miért. Jó az ha kérésre részletezitek, vagyhogy meg lehet vitatni. Ez lehet hogy vitákat, indulatokat szül, de legalább látni hogyan működik, felszínen van.
    Büntetési tételek: Helyeslem hogy a kézzel fogható büntit tartjátok igazi büntinek, mert a sima pontlevonás a bajnokságból szerintem sem lenne elég visszatartó erejű (annak aki hátrébb van). Az URH sem lenne rossz megoldás, mert az élmezőnynek nagyobb hátrányt, a hátsóknak kissebb hátrányt jelentene, így egyfajta handikep is lehetne. Viszont mivel két szerver van, ezért az elválasztásánál (25 hely körül) súlyos egyenlőtlenségek jönnek elő. Bőszen próbálgassuk a súlybüntiket nyáron, mindenféle kocsival, pályával, jöjjön ki aminek ki kell jönnie. A kocsik közti különbség, hogyan lehet betartani, kezelni, beváltja-e a büntetés funkcióját.

    Vki említette hogy látta-e a másikat az incidensnél vagy sem, és e szerint legyen büntetve, súlyozva. A versenyzés része hogy a fejedben elhelyezd a többieket. Füllel látni. Ezeket is ugyanúgy meg kell tanulni, mint hogy hogyan menjél idális íven egyedül.

    Vágás: Szerintem elég ha a rázökövekkel is kiszélesítitek a pálya használható részét, enyhítve kicsit a szabályokon. A túlnagy kerékvetőjű pályákat, mint A1, vagy emlékeim szerint Interlagos, hanyagoljátok, szűrjétek ki. Valamint én azt állítom hogy a kényes kanyarokról, amiről előre tudva lévő hogy nagyon vágásérzékenyek, vitákat szülhetnek, vagy a program tök süket marad, azt előre képekkel illusztrálva (így jó, így már nemjó), hivjátok fel a figyelmet rájuk a topikjukban. Már ettől is visszább vesznek a pilóták, és megnyugszanak ha tudják hogy mások is.



    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Nyári kupán lehetne tesztelni a súlybünti dolgot, de márkakupa jellegűre terveztük, így nem igazán tudnánk tesztelni mit csinál mondjuk a BMW +40 kilóval és mit csinál a Honda +40 kilóval, de ezt még megdumáljuk Szabival, esetleg a köztes hetekben lehetne tesztelni.
    Pont ne legyen márkakupa a nyári tesztelésekből. Inkább mondjátok meg hogy melyik kocsival menjek stb. Súlyozásnál pont azt kell kideríteni melyik kocsit mennyire terheli, ehhez minél többféle kocsi kell. Miért kell márkakupa? Hisz itt a játékban pont hogy kiegyensúlyozottak az erőviszonyok. Így is maradnak érintetlen járgányok, amiket senki sem választ (vectra, peugot206, lada..)

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    1. Készítünk egy szemlétető mintasort példákkal ellátva és gazdagon illusztrálva, hogy mit szabad és mit nem a HTCM futamain...

    Ez nagyon jó ötlet. Oktató példák. Miért milyen súlyú bünti jár. Csak ne képkockákkal legyen illusztrálva, hanem mozgóképpel, videóval, az sokkal jobban adja magát, érthetőbb. Ha kell segítek ebben. Írjátok le melyik replay-ben, melyik perctől meddig, esetleg honnan nézve. Felveszem, felrakom YT, és kirakjátok.



    Nehogy csak official pályák legyenek. Spec én unom. Sztem a szavazásos módszer jó volt mint múltkor, csak a problémásabb (technikailag) pályákat kéne tudni jobban kiszűrni.


    Meg még másabb gondolat.
    Én inkább lazábban szeretem csapatni, túlontúl nagy rákészülések nélkül, miliméterezések nélkül, namvagyok elég pró na. Ámde igényelnék sokkal több versenyt, szeretnék sokkal többször versenyezni veletek (hüpp hüpp). Két hét alatt eldurrantunk sebtiben 30-30percet oszt jónapot. Szóval valami fun-osabb, de nem publik szintű, lehetőségre gondolok. Kettő között valami. Like Weisbierbude. Konkrétabban. Lenne egy Race07 szerver, mondjuk fórumreggel kap jelszót, azzal lehet csak csatlakozni. Ízelítőt kaphat belőlünk az "ingyenes" ember, intró, lehet befizet élesbe. Mindenféle addon pályák, meg kocsik lennének a szerveren, amiket a felhasználók valami dropbox sync, vagy googledrive szinkronizációval könnyen frissen tudnának tartani. Ha nem is minden este, vagy azon estéken mikor nincs más ligaverseny, elkerülve a bezavarást, akkor lehetne rendezni instantabb versenyeket. Vagy mondjuk minden péntek, és hétfő. Egykis pálya, járgány próbálás, majd rendes időmérő és race1, race2. Instantabb érzés. Fórumban lehetne szavazni, kihirdetni, megbeszélni hogy mi legyen ma este, és akkor lenyomunk 3 futamot, középkomolysággal. Hétvégenként mondjuk. Nem csak egy pálya lenne fennt, tudnánk lépteni. Nem csak az lenne hogy két hétig egy pálya van fennt, ami majd mindig üres. Ehhez lehet kéne más ligákból is light-osabb emberke, hogy mindig elegen összejöjjünk, passz. Valódi nevünkel, profilunkal versenyezve. Nem tudom másnak nem hiányzik ilyesmi? Nem szippantana el embereket pl a HTCM ligából? Nemhatna negatívan a GTRM imidzsére? A tapasztalatlanabb versenyzők hol szokták a veszélyes szituációkat gyakorolni? Lenne évadközi tesztelései lehetőség is.
    Utoljára módosította: Kettel; 2013. 06. 02. 17:38. Indoklás: továbbgondolva

  15. #40
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    Nagyjából mindennel egyetértek(kivétel rázókő), de ez különösen tetszik:

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ámde igényelnék sokkal több versenyt, szeretnék sokkal többször versenyezni veletek (hüpp hüpp). Szóval valami fun-osabb, de nem publik szintű, lehetőségre gondolok. Like Weisbierbude. Konkrétabban. Lenne egy Race07 szerver, mondjuk fórumreggel kap jelszót, lehet csak csatlakozni, mind1. Mindenféle addon pályák, meg kocsik lennének a szerveren, amiket a felhasználók valami dropbox sync, vagy googledrive szinkronizációval tudnának frissen tartani. Ha nem is minden este, vagy azon estéken mikor nincs más ligaverseny, elkerülve a bezavarást, akkor lehetne rendezni instantabb versenyeket. Vagy mondjuk minden péntek, és hétfő. Fórumban lehetne szavazni, kihirdetni, megbeszélni hogy mi legyen ma este, és akkor lenyomunk 3 futamot, középkomolysággal. Hétvégenként mondjuk. Nem csak egy pálya lenne fennt, tudnánk lépteni.

  16. #41
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Azzal 1000%-osan egyetértek, hogy a nyarat (a.k.a. tesztlehetőséget) márkakupára elpazarolni nem lenne túl jó ötlet! A súlyokkal való balanszolás, büntetés alapjában tuti ötlet őszre, de ezt, és ennek hatásait ugye egy márkakupával sehogyse fogjuk tudni leszűrni, mérvadóvá tenni. Szerintem (de ez csak az én véleményem) simán lehetne hosszabb volumenü dolog, mint tavaly volt, pangás van nyáron, maradjon beolajozva a gépezet, ehhez 5 (vagy 6 volt?) forduló kevés. Max lehetne 2 hetente az "éles" nyári dolog, köztes héten meg nyári fun. Önző vagyok tudom, de ha nincs szervezett történés, félő, be se kapcsolom a game-et egész nyáron, és ősszel kb kezdhetek előlről mindent!
    szerk.:
    Kis kiegészítés még! Az "éles" nyári kupát lehetne ismert pályákon rendezni, hogy hatalmas készülést ne igényeljen, a köztes fun-t viszont kísérletezéssel is fűszerezhetnénk, olyan pályákkal, amelyeket még a kutya sem használt, ám élvezhetőek.
    Íme egy halommal:
    http://rfactor.no-ip.info:100/Race%2...lution/TRACKS/
    http://rfactor.no-ip.info:100/Race%2...TRACK%20PACKS/
    Utoljára módosította: zolibphc; 2013. 06. 02. 18:43.

  17. #42
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    ...simán lehetne hosszabb volumenü dolog, mint tavaly volt, pangás van nyáron, maradjon beolajozva a gépezet, ehhez 5 (vagy 6 volt?) forduló kevés. Max lehetne 2 hetente az "éles" nyári dolog, köztes héten meg nyári fun. Önző vagyok tudom, de ha nincs szervezett történés, félő, be se kapcsolom a game-et egész nyáron, és ősszel kb kezdhetek előlről mindent!
    szerk.:
    Kis kiegészítés még! Az "éles" nyári kupát lehetne ismert pályákon rendezni, hogy hatalmas készülést ne igényeljen, a köztes fun-t viszont kísérletezéssel is fűszerezhetnénk, olyan pályákkal, amelyeket még a kutya sem használt, ám élvezhetőek.


  18. #43
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709

    WTCC 2012 mód

    Sziasztok!
    Letöltöttem,és kipróbáltam a 2012-es módot. Offline működik.
    Egészen jó autók vannak benne. Érdemes tesztelni a következő szezonra,akár a nyári kupára.
    Race 07 - megjelent a WTCC 2012 v2. | Szimulátor | Racingzone.hu | Az ország első számú racing közösségi hírportálja

  19. #44
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Letöltöttem,és kipróbáltam a 2012-es módot. Offline működik.
    Egészen jó autók vannak benne. Érdemes tesztelni a következő szezonra,akár a nyári kupára.
    Race 07 - megjelent a WTCC 2012 v2. | Szimulátor | Racingzone.hu | Az ország első számú racing közösségi hírportálja
    Szia, köszi a hírt, a gyári autókhoz képest milyen pluszt nyújt a mod?
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 06. 09. 12:30.

  20. #45
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Szia!
    Én a Hondát és a Fordot próbáltam ki. A Honda vezetési élménye mindenképpen jobb,mint a 2008-as, szerintem még gyorsabb is. Az autók hangzása is jobb a 2008-as verziónál(nem kell külön valós hangmódokat felrakni).
    A másik pedig,hogy egy új márka (Ford) belépésével még színesebb lenne a mezőny.
    A Ford hangja és a vezethetősége is tetszett. A többi autó hangját csak verseny közben hallottam,de egészen más(szerintem),mint amit eddig hallottam

  21. #46
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Ennek a modnak az alapjai a wtcc 2011-es modbol lettek felhasznalva,es szerintem ne vergodjunk vele,kicsit el van cseszve a fizika. Amugy a ford lassu,a civic a regi lemez,muszerfal takarja a kilatast.ergo nemhogy ujat nem ad...szoval a gyarinal szarabbra nem hiszem megerne valtani.

  22. #47
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Életkor
    28
    Üzenetek
    169
    Ladában csak 5-ig van a sebességfokozat. Seatból rossz a kilátás.
    Utoljára módosította: BreeZeRr; 2013. 06. 09. 21:06.

  23. #48
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    a civic a regi lemez,muszerfal takarja a kilatast...
    Vazz, láttad már Norbi cockpitjét, sztem ki se lát a srác.. az szimplán olyan!

  24. #49
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Vazz, láttad már Norbi cockpitjét, sztem ki se lát a srác.. az szimplán olyan!
    Te lattad mar?felolem szemellenzoje is lehet Norbinak,akkor se lehet kilatni!Amugy mindenki ra van cuppanva erre a felkesz civicre,nem ertem miert meno egy takolmany szart nyomni.De felolem kiokoskodhatjuk hogy ez milyen funky,max nen valasztja akinek nem koser.Ez meg nem is baj,csak szumma a fizika otvar mindhez,volt szerencsem egy szezont vegigszenvedni ilyennel,es kb sirsz 2 kor utan...

  25. #50
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Kipróbáltam én is, a Ladát leszámítva szerintem jó, de ott sem a fizikával van baj, hanem hogy bizonyos elemeket nem lehet állítani (hátsószárny, motorfék, difizár, váltóáttétel!!!!).
    A többivel viszont nincs különösebb gond, ha valakit nem zavar a beltér akkor a Civic egy teljesen jól használható "Accord", a Seat-nál le kell kapni a matricát és már ki is lehet látni (ezt mondjuk a Hondánál is kilehetne próbálni). De a legjobb a Ford, egyáltalán nem lassú, Algarve-n simán hoztam a prequalos időmet, a hangja pedig nagyon bejön.

    Mondjuk nem tudom mennyire érdemes plusz márkákat, típusokat behozni, mikor a mezőny 99%-a úgy is a BMW, Seat, Honda, Chevy, quartet közül választ, a top 10 pedig szinte már csak márkakupa.
    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2013. 06. 10. 00:21.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

Oldal: 2 / 34 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •