Találatok: 1 - 20 (20 összesen)

Téma: HGTRM10 Tavasz - Barcelona - ADAC MP - 2013.05.26.

  1. #1
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274

    HGTRM10 Tavasz - Barcelona - ADAC MP - 2013.05.26.

    Időpont: 2013.05.26.
    Pálya: Barcelona
    Használható autók: McLaren MP4-12C GT3, Porsche 997 GT3 R
    ADAC GT Masters
    Időjárás: változó
    Időmérő kezdete: 20.00
    Időmérő: 45 perc
    Warm-up: 15 perc
    Futam kezdete GTR2 szerint: 15:00
    Futamtáv: 90 perc
    Kötelező kiállás: 2
    Rajt: állórajt
    Jelszó: 2012-2013-as szerverjelszó

    Amennyiben a futamra 28-nál több versenyző nevez, akkor a bajnoki futam két szerveren (A-futam és B-futam) kerül lebonyolításra. Ebben az esetben az A-futam maximális létszáma 28 főben, míg a B-futam minimális létszáma 6 főben van meghatározva. Így 28 fő feletti létszámnál minimum az utolsó 6 nevezett versenyző a B-futamban kell részt vegyen.

    Jó versenyt mindenkinek !

    HGTRM10 Tavasz - Versenyszabályzat
    Utoljára módosította: TT Echo; 2013. 06. 01. 18:01.

  2. #2
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Izé, ctrl+c ctrl+v baki, Barcelona lesz nem Sepang.

  3. #3
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Csak hogy felfrissítsük picit a dolgokat: A Hungaroring elmarad és helyette lesz Barcelona, Crowne eredményei megmaradnak, nem lesz újrafutva (?), M/P vel lesz még egy elmaradt BRNO (meg Crowne-e?) ,T8-al meg Sepang? ..vagy mi is?

  4. #4
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535


    No, ezek a versenyek vannak még hátra:
    - 05.26. Barcelona MP: 1,5 óra
    - 06.02. Barcelona Top8: 2*50 perc
    - 06.09. Brno MP: 2*50 perc
    - 06.16. Sepang Top8: 1,5 óra

    Mindegyik változó időjárással.
    Utoljára módosította: TT Echo; 2013. 06. 02. 11:52.

  5. #5
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Kösszke !

  6. #6
    Huber Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 06. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    89
    Elfelejtettem nevezni de szeretnék indulni

  7. #7
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Peter Speed írta Hozzászólás megtekintése
    Elfelejtettem nevezni de szeretnék indulni
    Nem hinném, hogy lenne bármi akadálya...
    Jöhet bárki...

  8. #8
    Huber Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 06. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    89
    Köszi

  9. #9
    Huber Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 06. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    89
    Huh, nagyon ideges vagyok, meg ismétlődött az ami 2 hete Malajziában történt, nagyban üldöztem Sohajda Norbit aztán egyszer csak eltünt, fél kör múlva újra láttam pár másodpercig aztán megint eltűnt és utána már a verseny végéig nem láttam senki, mi lehet a baj? a versenyt ismét befejeztem! valaki esetleg megnézné hogy 58 percnyi versenyzés után lát e az autómon valami különlegeset? a segítséget előre is köszönöm
    IMG_0006.jpgIMG_0005.jpg

  10. #10
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Jó rajt, majd Huber Petivel összeakadtam egy kicsit, bocsi érte. Első körös volt, szóval vizsgáljuk automatikusan.
    Aztán egész tűrhető tempót mentem, de az utolsó fél órába érve nem nagyon volt a környékemen senki, ezért elég unalmas volt... Úgyhogy elkezdtem egy kicsit próbálgatni az íveket, aztán bekapcsoltam a TV-t, belenéztem az F1-be, szóval elbohóckodtam az egészet...
    Nem jó ez így, nincs tétje már a dolgoknak. A T8-at azért még komolyan vesszük, de az MP már csak arra jó, hogy megtanuljam a pályát a T8-ra...

  11. #11
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem jó ez így, nincs tétje már a dolgoknak. A T8-at azért még komolyan vesszük, de az MP már csak arra jó, hogy megtanuljam a pályát a T8-ra...
    Azért én még hajtok a bajnoki 3. helyért Hollyval szemben, de sajnos ez a futam nem teljesen úgy alakult, ahogy azt szerettem volna. 1 órával a verseny előtt mentek el a vendégek, mert a legkisebb fiam 4. születésnapját ünnepeltük és nem sikerült fejben átállnom. A kvalban így benne is maradt néhány tized. A warm up már közelitett az elvártakhoz, úgyhogy reménykedtem, hogy Holly közelében tudok maradni.
    A rajt jól sikerült, Hollyt majdnem meg is fogtam, de inkább nem bujtam be mellé a T1-ben, nekem bőven elég lett volna ha mögötte érek célba. Nem tudom, hogy mit igérhetett Suhinak egy kilökésért, de biztos eleget, mert a semmiből úgy megtorpedózott, hogy beforgatott a hátulról érkezők elé és még tőlük is kaptam pár pofont. A megtört autóval és több, mint 20mp hátránnyal indultam a mezőny után. 1mp-cel lassabb köröket tudtam csak futni, így nem igazán tudtam csökkenteni a különbséget Hollyékkal szemben. Huber Peti megtette azt a szivességet, hogy kilökte előlem Gedő Mikit, így ezzel nem vesztettem időt. Az utolsó etapban még vadásztam Ádámra, sikerült is ledolgoznom 11-12mp-et a 17 kör alatt, de még 1 kör hiányzott, az előzéshez, vagyis érzésem szerint csak egy teljes célegyenes.
    Nem is tudom hanyadik helyen végeztem, de nem elég közel Hollyhoz.

  12. #12
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Azért én még hajtok a bajnoki 3. helyért Hollyval szemben, de sajnos ez a futam nem teljesen úgy alakult, ahogy azt szerettem volna. 1 órával a verseny előtt mentek el a vendégek, mert a legkisebb fiam 4. születésnapját ünnepeltük és nem sikerült fejben átállnom. A kvalban így benne is maradt néhány tized. A warm up már közelitett az elvártakhoz, úgyhogy reménykedtem, hogy Holly közelében tudok maradni.
    A rajt jól sikerült, Hollyt majdnem meg is fogtam, de inkább nem bujtam be mellé a T1-ben, nekem bőven elég lett volna ha mögötte érek célba. Nem tudom, hogy mit igérhetett Suhinak egy kilökésért, de biztos eleget, mert a semmiből úgy megtorpedózott, hogy beforgatott a hátulról érkezők elé és még tőlük is kaptam pár pofont. A megtört autóval és több, mint 20mp hátránnyal indultam a mezőny után. 1mp-cel lassabb köröket tudtam csak futni, így nem igazán tudtam csökkenteni a különbséget Hollyékkal szemben. Huber Peti megtette azt a szivességet, hogy kilökte előlem Gedő Mikit, így ezzel nem vesztettem időt. Az utolsó etapban még vadásztam Ádámra, sikerült is ledolgoznom 11-12mp-et a 17 kör alatt, de még 1 kör hiányzott, az előzéshez, vagyis érzésem szerint csak egy teljes célegyenes.
    Nem is tudom hanyadik helyen végeztem, de nem elég közel Hollyhoz.
    Csicsi volt a célpont nem te, de így sikerült.

    Amúgy nem volt ilyesmi lebeszélve, mi nem nyúlúnk aljas eszközökhöz.

  13. #13
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Nos én ott csesztem el, hogy a nagy meleg miatt feltette 3-ra a fékhűtést meg 4-re a motorhűtést, és a fékek annyira hidegek voltak a célegyenes végén hogy sokkal elöbb kellett fékeznem, meg a többi egyenes végén is szar volt.
    Szóval Nibi ezért tudtál viszonylag könnyen kifékezni a célegyenes végén, mert hiába próbáltam rövidebbet fékezni, nem állt meg a kocsi.

    Aztán jött a szibéria hideg amilyet még nem láttak a spanyolok, aztán a gumik jól bírták utána.

    Csicsivel volt egy jó meccs a box elött a kör végén, azt nagyon élveztem.

  14. #14
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Csicsivel volt egy jó meccs a box elött a kör végén, azt nagyon élveztem.
    Az lett volna jó ha úgy tollak meg boxba menet hogy kapsz egy áthajtást. Na majd legközelebb...

  15. #15
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    39
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Azért én még hajtok a bajnoki 3. helyért Hollyval szemben, de sajnos ez a futam nem teljesen úgy alakult, ahogy azt szerettem volna. 1 órával a verseny előtt mentek el a vendégek, mert a legkisebb fiam 4. születésnapját ünnepeltük és nem sikerült fejben átállnom. A kvalban így benne is maradt néhány tized. A warm up már közelitett az elvártakhoz, úgyhogy reménykedtem, hogy Holly közelében tudok maradni.
    A rajt jól sikerült, Hollyt majdnem meg is fogtam, de inkább nem bujtam be mellé a T1-ben, nekem bőven elég lett volna ha mögötte érek célba. Nem tudom, hogy mit igérhetett Suhinak egy kilökésért, de biztos eleget, mert a semmiből úgy megtorpedózott, hogy beforgatott a hátulról érkezők elé és még tőlük is kaptam pár pofont. A megtört autóval és több, mint 20mp hátránnyal indultam a mezőny után. 1mp-cel lassabb köröket tudtam csak futni, így nem igazán tudtam csökkenteni a különbséget Hollyékkal szemben. Huber Peti megtette azt a szivességet, hogy kilökte előlem Gedő Mikit, így ezzel nem vesztettem időt. Az utolsó etapban még vadásztam Ádámra, sikerült is ledolgoznom 11-12mp-et a 17 kör alatt, de még 1 kör hiányzott, az előzéshez, vagyis érzésem szerint csak egy teljes célegyenes.
    Nem is tudom hanyadik helyen végeztem, de nem elég közel Hollyhoz.
    Fúúú Norbi bocs! Nem tudok elégszer elnézést kérni. Nem értem mit néztem be ennyire. Belülről úgy tűnt, h semmi gáz mert le voltam maradva, aztán egyszerűen nem lassultam és próbáltam menteni a dolgot, ezért kivágtam balra remélve, h nincs senki mellettem. Sajnos késő volt. Mégegyszer sorry! Meg fogom nézni, de valószínű szimplán pöcs voltam.
    Sajnos én is 40 mp-s hátrányból kezdtem a mókát és szenvedtem a melegben, ill még az uccsó etapban is találtam a pályában, de a töltelék funkción kívül nem is vártam mást.
    Nem szabad összeesküvés elméleteket gyártani azért mert balfax vagyok. Újra 0 gyakorlás 0 körrel a lábamban ültem le qualozni.
    Na jó Tomcy adott setet.

  16. #16
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Nos én ott csesztem el, hogy a nagy meleg miatt feltette 3-ra a fékhűtést meg 4-re a motorhűtést, és a fékek annyira hidegek voltak a célegyenes végén hogy sokkal elöbb kellett fékeznem, meg a többi egyenes végén is szar volt.
    Szóval Nibi ezért tudtál viszonylag könnyen kifékezni a célegyenes végén, mert hiába próbáltam rövidebbet fékezni, nem állt meg a kocsi.

    Aztán jött a szibéria hideg amilyet még nem láttak a spanyolok, aztán a gumik jól bírták utána.

    Csicsivel volt egy jó meccs a box elött a kör végén, azt nagyon élveztem.
    Annyit tudtok variálni a hőmérséklet változások miatt... Én semmit sosem állítok semmit, 5-10 levegő fok különbség semmit sem fog jelenteni de még 20 sem... Ezért inkább hagyom úgy ahogy megszoktam, azt jól tudom hogy viselkedik.
    Az elején meg hajtottalak, űztelek, mert látva a pálya hőt, tudtam hogy még hamarabb ledarálod a gumijaidat. Ez annyira bejött, hogy mikor megelőztelek le is maradtatok rendesen... Szokatlanul lassabbak lettetek a kopottakon én nem is vártam hogy ekkora fölényem lesz, pláne látva a q-s időket.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  17. #17
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Annyit tudtok variálni a hőmérséklet változások miatt... Én semmit sosem állítok semmit, 5-10 levegő fok különbség semmit sem fog jelenteni de még 20 sem... Ezért inkább hagyom úgy ahogy megszoktam, azt jól tudom hogy viselkedik.
    Az elején meg hajtottalak, űztelek, mert látva a pálya hőt, tudtam hogy még hamarabb ledarálod a gumijaidat. Ez annyira bejött, hogy mikor megelőztelek le is maradtatok rendesen... Szokatlanul lassabbak lettetek a kopottakon én nem is vártam hogy ekkora fölényem lesz, pláne látva a q-s időket.
    Nem nagyon foglalkoztam veled, megmondom őszintén, tudtam hogy jössz mögöttem aztán ennyi, meg általában mással sem szoktam, amig nincs ijesztően közel a kigyorsításon addig nem zavar.
    Gyorsabban nem tudtam menni, mert a 4-ből 3 gumi 120-130 fokos volt.
    A fék miatt szerintem körönként 2-3 tized biztos bent maradt.
    Aztán amikor elmentél még abban a körben próbáltam veled menni, aminek az lett az eredménye, hogy még jobban felmelegedtek a gumik, aztán kicsit elment a koncentrációm és sokat vesztettem, akkor előzött meg Csicsi is.
    Aztán visszaelöztem és utána megint jól mentem, de akkor már messze voltál, aztán ahogy hűlt az idő úgy javultam én is.

    Nem szoktam variálni csak Ádi beparáztatott, hogy neki a 3-as fék is elmelegszik, aztán a 2-es ilyen éppen hogy jó volt, ezért gondoltam hogy jo lesz a 3-as, mert gondoltam, ha még melegszik a pálya 5-6 fokot akkor még ganébb lesz, de nem így lett.

  18. #18
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Nem nagyon foglalkoztam veled, megmondom őszintén, tudtam hogy jössz mögöttem aztán ennyi, meg általában mással sem szoktam, amig nincs ijesztően közel a kigyorsításon addig nem zavar.
    Gyorsabban nem tudtam menni, mert a 4-ből 3 gumi 120-130 fokos volt.
    A fék miatt szerintem körönként 2-3 tized biztos bent maradt.
    Aztán amikor elmentél még abban a körben próbáltam veled menni, aminek az lett az eredménye, hogy még jobban felmelegedtek a gumik, aztán kicsit elment a koncentrációm és sokat vesztettem, akkor előzött meg Csicsi is.
    Aztán visszaelöztem és utána megint jól mentem, de akkor már messze voltál, aztán ahogy hűlt az idő úgy javultam én is.

    Nem szoktam variálni csak Ádi beparáztatott, hogy neki a 3-as fék is elmelegszik, aztán a 2-es ilyen éppen hogy jó volt, ezért gondoltam hogy jo lesz a 3-as, mert gondoltam, ha még melegszik a pálya 5-6 fokot akkor még ganébb lesz, de nem így lett.
    Jah, hát közben szép nagyot hűlt, egy hosszabb futamon még tán el is ered az eső. Voltak már felhők, borúsabb is lett.
    Örültem volna ha azt a pár tizedet kihozod körönként, akkor tovább tartott volna a meccsünk.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  19. #19
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    Fúúú Norbi bocs! Nem tudok elégszer elnézést kérni. Nem értem mit néztem be ennyire. Belülről úgy tűnt, h semmi gáz mert le voltam maradva, aztán egyszerűen nem lassultam és próbáltam menteni a dolgot, ezért kivágtam balra remélve, h nincs senki mellettem. Sajnos késő volt. Mégegyszer sorry! Meg fogom nézni, de valószínű szimplán pöcs voltam.
    Sajnos én is 40 mp-s hátrányból kezdtem a mókát és szenvedtem a melegben, ill még az uccsó etapban is találtam a pályában, de a töltelék funkción kívül nem is vártam mást.
    Nem szabad összeesküvés elméleteket gyártani azért mert balfax vagyok. Újra 0 gyakorlás 0 körrel a lábamban ültem le qualozni.
    Na jó Tomcy adott setet.
    A visszajátszásból láttam, hogy próbáltál kikerülni, de már nem sikerült. Ez így jött össze, fátylat rá.
    Nem feltételeztem összeesküvést, csak poénból írtam, azért is van a mondat végén a mosolygós-szemforgatós jel. Ha komolyan mondom, akkor valami hasonlót rakok: vagy .
    Mondjuk ha teli szerver lett volna, akkor nagyot bukom az esettel, de ekkora mezőnyben már nem sok pontot lehet nyerni vagy veszíteni, ha nem esek ki a futamból.

  20. #20
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    39
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    A visszajátszásból láttam, hogy próbáltál kikerülni, de már nem sikerült. Ez így jött össze, fátylat rá.
    Nem feltételeztem összeesküvést, csak poénból írtam, azért is van a mondat végén a mosolygós-szemforgatós jel. Ha komolyan mondom, akkor valami hasonlót rakok: vagy .
    Mondjuk ha teli szerver lett volna, akkor nagyot bukom az esettel, de ekkora mezőnyben már nem sok pontot lehet nyerni vagy veszíteni, ha nem esek ki a futamból.
    Tudom én, h nem gondoltad komolyan az összeesküvést, ezért is írtam az uccsó mondatot.
    Ettől függetlenül mégegyszer bocs!
    Remélem valamelyik este le tudok már ülni gép elé és megnézem a "szuper produkcióm".

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •