Szavazás eredménye: Részt vennél-e a következő GT Legends bajnokságban?

Szavazók
57. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen, mindenképpen ott a helyem!

    20 35,09%
  • Igen, tetszenek az új szabályok, ha kevesebb időt igényel a készülés, akkor jövök!

    5 8,77%
  • Kacérkodom a gondolattal...

    25 43,86%
  • Az új szabályok nem tetszenek, így nem szívesen jönnék

    1 1,75%
  • Nem érdekel a GTL

    5 8,77%
  • Szívesen jönnék, de egyéb okból nem tudok..

    1 1,75%
Oldal: 7 / 7 ElsőElső ... 3 4 5 6 7
Találatok: 151 - 166 (166 összesen)

Téma: HGTLM9 - Ötletelő!!

  1. #151
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nah, lógok nektek még egy kis összefogallóval, hogy mi változik idén, különösen, hogy a szabályzat átírását még nem volt volt időm befejezni!

    • Az első és legfontosabb, hogy a Group-os futamok most már két osztályban kerülnek megrendezésre...

    Na, amúgy hogy tetsződik.. mit gondoltok a változásokról, gyó' lesz így?
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 02. 16. 21:07.

  2. #152
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Na, amúgy hogy tetsződik.. mit gondoltok a változásokról, gyó' lesz így?
    Gyó hát, de majd a szezon végén tudjuk megmondani mennyire.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  3. #153
    Berecz Albert Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Város
    Győr
    Életkor
    50
    Üzenetek
    501
    Így elsőre nagyon tetszik, sokkal jobban mint az előző!! (Egy régebbi összefoglalót néztem még előző bajnokság közben. Jó volt nézni, hogy milyen változatos az autópaletta szinte minden egyes snittnél más autó küzdött egymás ellen. Szóval hiányoztak nagy nevek (BMW, Capri, stb) Persze megbeszéltük, ennek is volt hátulütője, de mindenesetre a videók színesebbek voltak. Ez az új renszer valamit visszahoz a "régi" időkből.
    (Mert erősen foglakoztat a gondolat, hogy GTL vonalon eőrukkolok némi videozással, csak sajna a htcm-es kolléga igen magasra tette azt a bizonyos lécet.)

  4. #154
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Berecz Albert írta Hozzászólás megtekintése
    ....
    (Mert erősen foglakoztat a gondolat, hogy GTL vonalon eőrukkolok némi videozással, csak sajna a htcm-es kolléga igen magasra tette azt a bizonyos lécet.)
    Nem baj. Az nagyon jó lenne. Legfeljebb kérdezz Tőle.

  5. #155
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A futamokon szerzett bajnoki pontok átlaga alapján áll fel idén a rangsor.
    Így a versenyzők a valós képességeik alapján kerülnek besorolásra akkor is, ha kihagynak futamokat, vagy csak néhány versenyre jönnek el.
    jó az okés de már eltelt az első óta 2 futam hogy lehetnek még mindig ott Nibiék?gyakorlatilag úgy fest hogy én leszek az a marha aki végig cumizza a szezon a group1-ben?meg még valaki,sose fognak onnan eltünni mert annyi% nem fognak azok elérni aki már hátrébb vannak,ha lemegy 3 futam akkor annyival kéne osztani a pontokat
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  6. #156
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    jó az okés de már eltelt az első óta 2 futam hogy lehetnek még mindig ott Nibiék?gyakorlatilag úgy fest hogy én leszek az a marha aki végig cumizza a szezon a group1-ben?meg még valaki,sose fognak onnan eltünni mert annyi% nem fognak azok elérni aki már hátrébb vannak,ha lemegy 3 futam akkor annyival kéne osztani a pontokat
    Mindenkinek annyi futammal osztjuk, amennyin megjelent. Ha az összes futam számával osztanánk, akkor ugyan az a sorrend állna fel, mint ami a bajnokság sorrendje, tehát ami a tavalyi rendszer volt.

    Viszont az a felvetés pedig teljesen jogos, hogy ha Nibi és Laca nem szándékoznak többet jönni, akkor ezzel meg beleköpnek az új koncepció levesébe... úgyhogy ki kell találnunk erre is valamit, mondjuk hogy az inaktív pilótákat figyelmen kívül hagyjuk a besorolásnál... ezt még kigondoljuk.

    Nibi, a fene a szádat, csinálod itt nekem a plusz melót...
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 03. 15. 14:08.

  7. #157
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mindenkinek annyi futammal osztjuk, amennyin megjelent. Ha az összes futam számával osztanánk, akkor ugyan az a sorrend állna fel, mint ami a bajnokság sorrendje, tehát ami a tavalyi rendszer volt.

    Viszont az a felvetés pedig teljesen jogos, hogy ha Nibi és Laca nem szándékoznak többet jönni, akkor ezzel meg beleköpnek az új koncepció levesébe... úgyhogy ki kell találnunk erre is valamit, mondjuk hogy az inaktív pilótákat figyelmen kívül hagyjuk a besorolásnál... ezt még kigondoljuk.

    Nibi, a fene a szádat, csinálod itt nekem a plusz melót...
    igen erre akartam kijukadni,csakhát ez akkor lenne jó ha nem lennének inaktív versenyzők,vagy a prekval záráskor kirakni a besorolásokat,de az az 1 óra gyak még nekem is kevés ha groupot kéne váltani
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  8. #158
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    esetleg olyan hogy a 3. 6. 9. versenyhétvége után mindenkinek az addigi hétvégégék számának osztásásval jönne az átlagolás(jelenlegi helyzete a pontversenybe) és akkor aki a 4. futamra nem jön neki marad a 3-al osztás és így tovább?

    vagy mindig a legutolsó 3 futam átalgát nézni, aki meg nem volt group3 jöhet csak?

    vagy x hétévge után aki nem is volt ott minden x-2-vel venni az átlagát?

    lehetne cifrázni

  9. #159
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Sasyhroc írta Hozzászólás megtekintése
    lehetne cifrázni
    Igen cifrázni lehet, matematikailag számtalan lehetőség van, amivel kezelhető a probléma... csak nekünk olyan kell, amit mind leírni és mind felfogni pofon egyszerű...

  10. #160
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mindenkinek annyi futammal osztjuk, amennyin megjelent. Ha az összes futam számával osztanánk, akkor ugyan az a sorrend állna fel, mint ami a bajnokság sorrendje, tehát ami a tavalyi rendszer volt.

    Viszont az a felvetés pedig teljesen jogos, hogy ha Nibi és Laca nem szándékoznak többet jönni, akkor ezzel meg beleköpnek az új koncepció levesébe... úgyhogy ki kell találnunk erre is valamit, mondjuk hogy az inaktív pilótákat figyelmen kívül hagyjuk a besorolásnál... ezt még kigondoljuk.

    Nibi, a fene a szádat, csinálod itt nekem a plusz melót...
    Hát pedig úgy fest mostanába nem jövök, ha csak nem változik valami... Rajta vagyok a változtatáson...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  11. #161
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Imola után hozunk egy olyan szabályt, hogy ha vki nem jelenik meg egymás után 2 futamon, akkor inaktív státuszba kerül.
    Az inakítv sátusz-ba lévő versenyzők is megkapják a nekik járó Group-ot, de a számozott rangsorba csak az akítv versenyzők számítanak majd bele.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 03. 26. 18:51.

  12. #162
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Imola után hozunk egy olyan szabályt, hogy ha vki nem jelenik meg egymás után 2 futamon, akkor inaktív státuszba kerül.
    Az inakítv sátusz-ba lévő versenyzők is megkapják a nekik járó Group-ot, de a számozott rangsorba csak az akítv versenyzők számítanak majd bele.
    De cseles.

  13. #163
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    sokszor nem értem ezt a részét ha verseny van akkor miért nem lehet előznimindegy sztem ez nem olyan jó szabály
    Három ok miatt: Egyrészt biztonsági okból, hogy a T1-be kicsit tagoltabban érkezzen a mezőny, kisebb legyen a tömörülés; másrészt esély kiegyenlítés miatt, hogy a gyenge autók ne szenvedjenek akkora dupla hátrányt a dupla rajt miatt; illetve a handycap miatt is, hogy a fordított rajtsorrendből fakadó izgalmak ne tudják már le a rajtnál a top pilóták, rendesen kelljen csatában előrelépkedni.

    Ez a rajt így valójában nem repülő rajt, hanem a inkább a Safety Car mögüli indulásnak felel meg... ami lehet, hogy nem tetszik, de okkal van így, mint látod.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 04. 18. 22:57.

  14. #164
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Három ok miatt: Egyrészt biztonsági okból, hogy a T1-be kicsit tagoltabban érkezzen a mezőny, kisebb legyen a tömörülés; másrészt esély kiegyenlítés miatt, hogy a gyenge autók ne szenvedjenek akkora dupla hátrányt a dupla rajt miatt; illetve a handycap miatt is, hogy a fordított rajtsorrendből fakadó izgalmak ne tudják már le a rajtnál a top pilóták, rendesen kelljen csatában előrelépkedni.

    Ez a rajt így valójában nem repülő rajt, hanem a inkább a Safety Car mögüli indulásnak felel meg... ami lehet, hogy nem tetszik, de okkal van így, mint látod.
    ez a szabály túlzottan összetett már így ebben a formában valjuk bepersze vannak előnyei és hátrányai is attól függ hogy nézed,kicsit nehéz megbarátkozni vele mert az egyik üti a másikat
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  15. #165
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    A HGTLM9 őszi és tavaszi bajnokságáról kihírdettétek itt a honlapon a végeredményt?

  16. #166
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    A HGTLM9 őszi és tavaszi bajnokságáról kihírdettétek itt a honlapon a végeredményt?
    Szia, a díjkiosztón kihirdettük az egyéni és csapat dobogósokat, de itt a fórumon még nem, mert pár eredményt még korrigálni kell még a táblázatokban. Ezt igyekszem mielőbb pótolni, viszont ebből ami téged érdekelhet, hogy van nálam néhány oklevél a Dexter Team-nek és személyesen Neked is!

Oldal: 7 / 7 ElsőElső ... 3 4 5 6 7

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •