Szavazás eredménye: Részt vennél-e a következő GT Legends bajnokságban?

Szavazók
57. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen, mindenképpen ott a helyem!

    20 35,09%
  • Igen, tetszenek az új szabályok, ha kevesebb időt igényel a készülés, akkor jövök!

    5 8,77%
  • Kacérkodom a gondolattal...

    25 43,86%
  • Az új szabályok nem tetszenek, így nem szívesen jönnék

    1 1,75%
  • Nem érdekel a GTL

    5 8,77%
  • Szívesen jönnék, de egyéb okból nem tudok..

    1 1,75%
Oldal: 1 / 7 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (166 összesen)

Téma: HGTLM9 - Ötletelő!!

  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387

    HGTLM9 - Ötletelő!!

    Kedves Versenyzők!


    Lassan véget ér a HGTLM8 bajnokság, így hát ismét felmerül a kérdés, hogy szeretnétek-e folytatás, legyen-e a HGTLM9?


    A tavalyi bajnokság minden szempontból nagyon jól sikerült, sok volt a rendszeres résztvevő, remek és fair volt a mezőny és az év végén pedig egyöntetűen igen jóra értékeltétek a lebonyolítási rendszert, így a GTL bajnokság már-már a Masters húzó címének számított... idén viszont annak ellenére hogy tartottuk magunkat a jól bevált dolgokhoz, sajnos érezhetően leapadt a létszám, így mi is beláttuk, hogy valamit változtatnunk kell!

    Hosszas tanácskozás után arra jutottunk, hogy ugyan igen nemes és izgalmas cél, hogy a bajnokság során megpróbáljuk a GT Legends igen változatos kocsikínálatát minél inkább kihasznál és a legtöbb veterán méregzsákot jó alaposan meghajtani, de ez sajnos jelentősen megnöveli a versenyekre való felkészülési időt és igencsak megnehezíti az új versenyzők belépést a bajnokságba... hiszen könnyen elvesznek a bőség zavarában az autóválasztásnál, az egyes verdákat pedig egyáltalán nem egyszerű feladat megülni, így rengeteg gyakorlást igényel egy-egy eredményes szereplés.

    Épp ezért úgy döntöttünk, hogy próba jelleggel szakítunk a hagyományokkal, és jövőre egy márkakupa jellegű bajnokságot indítunk útjára a könnyebben kézben tartható és mindig igen izgalmas csatákat hozó TC-65-ös géposztállyal, illetve tekintve hogy sok olyan versenyző van, aki a váltott héten megrendezésre kerülő HTCM bajnokságban is szerepel, ezért a versenynaptárat úgy állítjuk össze, hogy a két bajnokság egyes futamai lehetőség szerint azonos pályán kerüljenek megrendezésre! Mindezzel az a célunk, hogy a lehető legkevesebb idő menjen el pálya- és kocsi tanulásra és kisebb erő/idő/energia befektetést igénylejen futamokon való részvétel és eredményes szereplés ...nagyobb legyen küzdelem a pályán és persze a FUN faktor!



    Nézzük a konkrétumokat:


    A bajnokság alapvetően a Lotus Cortina *** köré szerveződne, ami egy igen élvezetesen és jól terelgethető gép, az első két futamot fixen ezzel az autóval futnánk, majd a 3. futamtól kezdve életbe lépne egy handycap rendszer, mely a bajnokságban elfoglalt aktuális helyezés fényében kategóriákba (Group) sorolná a versenyzőket, ami pedig meghatározná, hogy ki milyen autókkal indulhat a soron következő futamon. Négy kategóriát hoztunk létre, az Group1-ben találhatók a leggyengébb, míg a Group4-ben a legjobb képességű autók és minden versenyző a saját, vagy a sajátjánál gyengébb csoportokból választhatna magának verdát az éppen soron következő futamra belátása szerint:



    Mint látjátok, minden Group-ban található egy könnyen kezelhető és egy vehemensebb ("nyakasabb") méregzsák is , illetve 7. helyezéstől fölfelé a Lotus Cortina továbbra is mindenki számára hozzáférhető marad az egész bajnokság során (ami pedig egy igen jó autó ), de lejjebb és följebb is is találhatók barátságosabb típusok (pl: Porsche 912, Alfa Romeo GTA ), így azt gondoljuk ebben a bajnokságban mindenki megtalálja a maga számítását, az is, aki érdeklődőbb és több autót is szeretne meghajtani, illetve az is, aki 1 vagy 2 konkrét típushoz ragaszkodna egész idény alatt.. a TC-65-ös géposztály pedig garancia arra, hogy egész évben nagyon izgalmas és szoros futamaink legyenek!


    Ami pedig a pályákat illeti, elkezdtünk összeírni egy listát azon aszfaltcsíkokról, melyek azonos, vagy közel hasonló kivitelésében mindkét szimulátorhoz megtalálhatók, mint látjátok, van miből válogatni és ez még nem is a teljes lista:

    Mid-Ohio, Spa-Francorchamps, Sebring, Hungaroring, Brands Hatch, Rouen, Zolder,
    Pannonia-Ring, Monza, Imola, Donnington, Fuji, Lime Rock Mt., Charade, Mosport, Bathurst, Silverstone, Macau, Brno, Kyalami, Melbourne, Valencia Street, Monaco, Nordschlife, Machwerk, Suzuka, Misano, A1-Ring, Mugello, Vairano, Road America...




    Szóval nagyon reméljük, hogy tetszenek nektek a változások és felkeltette azok érdeklődését is, akik eddig féltek kicsit a GTL bajnokságban való szerepléstől!

    Illetve várjuk vissza természetesen azon régi vén rókákat is, aki idő hiányában kénytelenek voltak feladni GTL-es pályafutásukat, most lényegesen kevesebb időbefektetéssel is ott lehetnek velünk a rajtrácson és kergetőzhetünk együtt újra egy isteneset!



    A fórumban természetesen a kocsik beállításhoz és az induláshoz minden szükséges infót és segítséget megadunk, illetve a GTL Bajnokság történetében először most megadatik a lehetőség, hogy elgondolkodjunk a saját skinek használatán is. Meg persze addig még hátra van a GTL nyári kupa is, de arról majd később..


    Na, mit szóltok?

    Lehet szavazni, illetve lehet írni véleményt, ötletet, kritikát... bármit!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 05. 17. 17:14.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Természetesen az egyes Group-ok bajnoki helyezés szerinti besorolása még nem végleges, ezt majd akkor tudjuk finomra hangolni, ha látjuk mekkora az érdeklődés...

  3. #3
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Ez nagyon jól hangzik! Bárki volt az ötletgazda, nagy gratula neki!

  4. #4
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Nekem elsőre vegyes az érzés.
    Hogy a pályák sokszor párhuzamba kerüljenek a HTCM-el, az egy jó ötlet, mindkettőben futok. Viszont sok olyan GTL pálya van ami nem alkalmas modern versenyzésre, viszont hiányoznának ha emiatt esnének ki (machwerk, nords, charade, dijon, stb). GTL egyik sajátossága, hogy régi, kicsi dimbes dombos pályákon megy.

    Monza-i versenyen nemtudom hogy elég lenne-e egy TC65-ös kategória? Picit csiga lenne.
    GTC járgányok nekem talán nem hiányoznának, mertbár ugyan élvezem őket, de a kicsiket könnyebb terelni, és szorosabb csaták alakulnak ki.

  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    GTC járgányok nekem talán nem hiányoznának, mertbár ugyan élvezem őket, de a kicsiket könnyebb terelni, és szorosabb csaták alakulnak ki.
    Pont ez lenne a lényeg, hogy nagyobb létszámú mezőny, illetve szorosabb és kiélezettebb csaták kerekedjenek, a TC-65-ös autók (Touring Car 65') erre pedig ideálisak, a legjobb futamaink ezekkel a kis dögökkel szoktak lenni! Gyakorlatilag egy Retró WTCC mezőny!

    Hogy a pályák sokszor párhuzamba kerüljenek a HTCM-el, az egy jó ötlet, mindkettőben futok. Viszont sok olyan GTL pálya van ami nem alkalmas modern versenyzésre, viszont hiányoznának ha emiatt esnének ki (machwerk, nords, charade, dijon, stb). GTL egyik sajátossága, hogy régi, kicsi dimbes dombos pályákon megy.
    Ebben igazad van és osztom a véleményed, viszont épp elég szóba jöhető pálya áll rendelkezésre, igyekszünk majd megtalálni az ideális összhangot a kocsik és a pályák között!

    Amúgy Monza? Mustanggal, Falconnal, Shelby GT350-nel... ne viccelj!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 05. 17. 13:19.

  6. #6
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Nekem tetszik! Így még akár jönnék is!
    Ha lenne időm...
    De pár futamra biztos benéznék, ha nem lenne full ismeretlen a pálya!

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg gyorda írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem tetszik! Így még akár jönnék is!
    Ha lenne időm...
    De pár futamra biztos benéznék, ha nem lenne full ismeretlen a pálya!
    Örülök, van szavazás is kiírva a témához, kérlek bökjetek rá az egyik opcióra, sokat segítetek nekünk vele!

  8. #8
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    hát én megfogom unni ha csak 2 kocsit hajthatok,a gondolat jó de én beraknék cupokat is más más kocsikal vagy persze kombókkal,pl a tavalyi dijonban a daytona vs TvrGriffi az nagyon bejött
    amugy meg mivel hagyomány az hogy 2 futamot ellehet dobni ugye bárkivel történhet valami netszakadás,betegség,stb,így akkor én kihagynám az első 2 futamot és akkor a group4-es osztállyal a hátra lévő futamokon szétalázok mindenkit

    Más.én még azon gondolkodtam hogyan is tudnánk 1 kicsit feldobni ezt a Historic bajnokságot azzal hogy számosabb legyen a mezőny.
    1.adnék olyan lehetőséget hogy aki 2 bajnokságban is részt vesz itt a Mastersen annak legyen kedvezmény a szerverdíjból.
    2.sorsolásos alapon a díjátadon kisorsolnánk 3 db éves vagy fél éves szervertagságot a résztvevők közt.
    3.a kacérkodók ne habozzanak:P

    ami magamat illeti már nagyon várom az új szimek megjelenését,arra is gondoljunk ha netántán megjelenne az AC-Rf2 addigra ami nem elképzelhetetlen,akkor hogyan tovább mert az tuti elfogja szívni innen a kemény mag felét
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    hát én megfogom unni ha csak 2 kocsit hajthatok,a gondolat jó de én beraknék cupokat is más más kocsikal vagy persze kombókkal,pl a tavalyi dijonban a daytona vs TvrGriffi az nagyon bejött
    Persze, nem zárkózunk el a dolog elől, ha a mezőny is vevő rá, akkor lehet 1-2 "kitekintő" márkafutam is a bajnokság második felében!

    amugy meg mivel hagyomány az hogy 2 futamot ellehet dobni ugye bárkivel történhet valami netszakadás,betegség,stb,így akkor én kihagynám az első 2 futamot és akkor a group4-es osztállyal a hátra lévő futamokon szétalázok mindenkit
    Hamar fellépegetsz Te onnan a Group1-be, attól ne félj!
    (amúgy olyan megkötés lehet, hogy az új érkezők az első két futamukon Group4-el nem indulhatnak)


    2.sorsolásos alapon a díjátadon kisorsolnánk 3 db éves vagy fél éves szervertagságot a résztvevők közt.
    Ezt az ötletedet már a múltkor is megkajáltam, hogy legyen vmi fődíj, de ne a győztesnek, hanem sorsolás útján a rendszeres résztvevők között! Ez nagyon szuper ötlet!


    ami magamat illeti már nagyon várom az új szimek megjelenését,arra is gondoljunk ha netántán megjelenne az AC-Rf2 addigra ami nem elképzelhetetlen,akkor hogyan tovább mert az tuti elfogja szívni innen a kemény mag felét
    Mi is várjuk őket mint a messiást elhiheted, és amint lesz vmi konkrétum reagálni fogunk rá, de a motoroknak addig is bömbölnie kell!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 05. 17. 18:53.

  10. #10
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Az ősszel még én sem gondoltam, hogy nem lesz sok időm a szórakozásra. A bénaságom mellett az is elkeserített, hogy nem volt időm soha sem gyakorolni. Egy autót kiválasztottam és azzal mentem, ha egyáltalán volt erőm hozzá. A HTCM-ben az volt egyszerűbb (az is), hogy mindig ugyan az volt a jármű, ennyivel is könnyebb volt a dolog, ami még így is nehéz volt nekem, mert akkor is kellene a kilométer, sokkal több, de ha már belevágtam, nem akartam kiszállni. Viszont a HTCM-ben a BMW-n kívül semmi mással nem mennék, így egyértelmű a dolog. A GTL-ben viszont van sok jó autó, amivel szívesen megyek. A táblázatban is, mind a 4 kategóriában van azért egy, amivel szívesen mennék is. Szóval egyrészről kár, mert sok, nagyon jó jármű kiesik, nem lesz sakkozás. Másrészről jó, mert jelentősen szűkül a kör, egyszerűbbé válik a felkészülés, kevesebb lesz a matek. Az idén sokat szívtam, így örülnék a változásnak. Mondjuk én akkor is jönnék, ahogy tudnék, ha minden maradna a régiben.


  11. #11
    Berecz Albert Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Város
    Győr
    Életkor
    50
    Üzenetek
    501
    Mondjuk egy rövidebb oval futam, nem túl "izgága" gépekkel....

  12. #12
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg Berecz Albert írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk egy rövidebb oval futam, nem túl "izgága" gépekkel....

  13. #13
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Berecz Albert írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk egy rövidebb oval futam, nem túl "izgága" gépekkel....
    Egy Abarth ovál futam biztosan kemény lenne!

  14. #14
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Egy Abarth ovál futam biztosan kemény lenne!
    Inkább az orál futam lenne...

  15. #15
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Sziasztok!

    Azt lehet már tudni nagyjából,hogy mikor kezdődne a bajnokság?

  16. #16
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Dobri Szabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Azt lehet már tudni nagyjából,hogy mikor kezdődne a bajnokság?
    Még tart a jelenlegi bajnokság, amiből hátra van még pár futam, majd nyáron kezdődik el a a Nyílt Nyári FunCup azt gondolom vmi hasonló formában, és szeptemberben indul majd el a HGTLM9!

  17. #17
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Életkor
    28
    Üzenetek
    169
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ami magamat illeti már nagyon várom az új szimek megjelenését,arra is gondoljunk ha netántán megjelenne az AC-Rf2 addigra ami nem elképzelhetetlen,akkor hogyan tovább mert az tuti elfogja szívni innen a kemény mag felét
    Elsőre nem vágtam mi az az AC (mondom biztos nem az Assassin's Creed ),aztán utánna néztem a napokban és megtaláltam mi is ez. Ennyi volt a reakcióm:
    Utoljára módosította: BreeZeRr; 2013. 05. 19. 20:59.

  18. #18
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Na csak "Uppolom" a témát és kérnék minden ide tévedőt, hogy bökjön rá egy gombra a fenti szavazáson!

    Köszii!!

  19. #19
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    alszok gomb nincs ?
    Amire szavaztam az csak részben igaz, de 50%ban, de a többi gomb nem megfelelő... Az elgondolást jónak tartom. Gyári pályák ötlete számomra díjazandó, a kocsi palettát szerintem vétek lenne egy osztályra bekorlátozni, kicsit változatosbb lenne, ha a többi csoport is "szóhoz" jutna. Ha a többi csoport is bekerül hasonló elgondolás alapján, akkor még akár tecchet is
    Utoljára módosította: tdawe; 2013. 05. 28. 22:00.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  20. #20
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Az elgondolást jónak tartom ... a kocsi palettát szerintem vétek lenne egy osztályra bekorlátozni, kicsit változatosbb lenne, ha a többi csoport is "szóhoz" jutna. Ha a többi csoport is bekerül hasonló elgondolás alapján, akkor még akár tecchet is
    Dawe, pont ez a lényege a mostani ötletnek, hogy ne kelljen az újoncoknak mindig új autót kiválasztani és megtanulni, kevesebb időt igényeljen a felkészülés, de még így is azért hagyjon választási lehetőséget a rendszer!
    Meg így aztán van lehetőséged orrba-szájba Minizni!


    De ha van igény a többi kategóriákra is, akkor majd az érdekelődés fényében betehetünk 1-1 márkafutamot a nagyobb gépekkel is... ezen ne múljon!

  21. #21
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Dawe, pont ez a lényege a mostani ötletnek, hogy ne kelljen az újoncoknak mindig új autót kiválasztani és megtanulni, kevesebb időt igényeljen a felkészülés, de még így is azért hagyjon választási lehetőséget a rendszer!
    Meg így aztán van lehetőséged orrba-szájba Minizni!


    De ha van igény a többi kategóriákra is, akkor majd az érdekelődés fényében betehetünk 1-1 márkafutamot a nagyobb gépekkel is... ezen ne múljon!

    méég hogy mini lovacskázhatnék egyfolytában
    Szerintem a gyári kocsikkal nincs gond a "kezdőknek" a gtc kategóriában meg tudod milyen jókat lehet csatázni és oda sem kell setup gurunak lenni...na monnyuk a setupot ugyebár sehol nem viszem túlzásba hihi
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  22. #22
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Tetszik, zsír

  23. #23
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    Tetszik, zsír
    Örülök, akkor kérlek bökj rá a fenti szavazásra - illetve mindenki más is aki ide téved -, mert jó lenne tudunk, hány fővel számoljunk! Köszi!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 06. 08. 19:36.

  24. #24
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Lassan közeledik az éles szezon, ezért újra felelevenítem a topikot!

    Kérném szépen, hogy az első hsz-ben található terveket/elképzeléseket mindenki olvassa el, írja le a véleményét/ötleteit, és adja le voksát a fenti szavazáson!


    Minden szavazat nagyon hasznos a számunka (a "nem" is), mert ez alapján tudjuk felmérni az érdeklődést és elkezdeni szervezni a következő éles szezont!

    Köszönöm!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 08. 21. 17:30.

  25. #25
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ...amugy meg mivel hagyomány az hogy 2 futamot ellehet dobni ugye bárkivel történhet valami netszakadás,betegség,stb,így akkor én kihagynám az első 2 futamot és akkor a group4-es osztállyal a hátra lévő futamokon szétalázok mindenkit
    Ezen egy kicsit elgondolkodva van benne valami!
    Ha nem is lennél végig a group4-ben (mert ahogy gyűlne a pontod, egyre rosszabb kocsikat kapnál), akkor is tetemes előnyre lehetne így szert tenni a végelszámolásnál.
    Viszont, ha valaki a "helyosztó" futamokat kihagyná és az első két futamát (bármikor is kapcsolódik be a bajnokságba) CSAK a group1-2 ből választhatná (amit a szervezők felülírhatnának újonc esetén), akkor már nem lenne értelme! Persze újoncnak nem adnék a keze alá egyből V8-at, hogy egy ilyenből kalamajkát okozzon a már futó bajnokságban. Viszont egy Alfát, vagy egy Cortinát vezethessen!

    Colával egyet kell abban is értenem, hogy egy kicsit szegényes a group1 kínálat, ami miatt unalmas lehet a top pilótáknak a bajnokság. Ha mondjuk 3 futamonként lenne 1-1 márkakupa verseny, amin a top pilóták is "virgonckodhatnak" és nem kell szenvedniük a handycap miatt, akkor az már korrekt lenne.

    Azon is gondolkodok, hogy hogyan lehetne az embereket arra rávenni, hogy minél jobban kihajtsák a kocsikat a prequalin. Ugye tudjuk, hogy pl. vannak akik tele tankkal futnak, hogy ne lássák az ellenfelek a korrekt idejüket. Pedig a prequal egy igen hasznos és motiváló dolog abban, hogy valaki minél jobban kitanuljon egy pályát, vagy egy kocsit minél jobban megismerjen. Arról nem is beszélve, hogy mennyivel több infónk lenne az autók erősorrendjét illetően egy-egy pálya vonatkozásában.
    Valamilyen módon plusz pontokkal jutalmaznám azokat, akik a saját csoportjukon belül a legjobb időt futják a prequalin. Persze vannak olyanok, akiknek kevesebb idejük jut a gyakorlásra, de gondolom Ők nem is a trónra törnek a szereplésük során.

    Most így hirtelen ennyi észrevételem és ötletem lenne...

Oldal: 1 / 7 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •