Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 33 (33 összesen)

Téma: GPL PitStop Patch (Olaf)

  1. #26
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Nem lett ám jó

    Azért nem akármilyen a sors fintora: Zolderrel már másodjára járok úgy hogy készülök rá, de a versenyen nem tudok elindulni (tudod, tavasszal 1x nálad is így jártam hogy nem tudtam csatlakozni, csak ott más okból).

    Am van még vmi ötleted?
    Ezek után nem tudom, mit lehetne még tenni. Esetleg egy tiszta demoinstallon próbáld még ki.

    Viszont van egy újabb (elvileg végleges) verzió.
    http://www.eolc.de/Olaf_Lehmann/pitstop3.7z

    Újdonságok: valósághűbb koszolódás + kissé megváltoztatott színek a Pribludán.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  2. #27
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    A telepítés uaz mint eddig, tehát semmi extra, csak az xml-t másoljam be a GEM Options mappájába és kész?

    Az előző változatokat kitöröljem?

    (De jó lenne ha ez az új verzió működne )



  3. #28
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    A telepítés uaz mint eddig, tehát semmi extra, csak az xml-t másoljam be a GEM Options mappájába és kész?

    Az előző változatokat kitöröljem?

    (De jó lenne ha ez az új verzió működne )
    A régit előbb kapcsold ki a GEM-ben, aztán lépj ki a GEM-ből, majd töröld az xml-t a GEM/Options-ből.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  4. #29
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Ugyanaz...



  5. #30
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    No, az eolc-n Olaf Lehmann-tól ma kaptam egy választ, íme:


    "Hello Gabor,

    I think the problem is: you have an US version.
    The US version is different to all other versions. US version works with dirtgear_patch, but not with pitstop_Patch.

    You can try to change your gpl.exe to a NON US gpl.exe. Unfortunately my gpl is in german, principially should it be the same like an english gpl.exe, but all menu writings would be in german.
    The gpl.exe you need should have the bandwitch patch and fortunately no pribluda.
    If you find only a version with pribluda you must put pribluda.dll and PRIBLUDA.ini into your gpl folder.

    Im not absolutly sure that a NON US version works with the installed USversion folders, but it's probable because your US gpl.exe works with my german installation (if I drive normal gpl).

    Best regards
    Olaf
    "



    Ha jól értem az a baj hogy nekem amcsi kiadású gpl-em van. Gondoltad volna?

    Am segíthetnél lefordítani az üzenetét, főleg ami a megoldási javaslatát illeti (a gógli fordító most is eléggé leszerepelt, azokból a részekből már alig értek vmit).

    Előre is köszi most is



    Szerk.: ja, ez am úgy derült ki hogy feltöltöttem neki a gpl.exémet és megvizsgálta.
    Utoljára módosította: convar; 2013. 11. 19. 19:47.



  6. #31
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    No, az eolc-n Olaf Lehmann-tól ma kaptam egy választ, íme:


    "Hello Gabor,

    I think the problem is: you have an US version.
    The US version is different to all other versions. US version works with dirtgear_patch, but not with pitstop_Patch.

    You can try to change your gpl.exe to a NON US gpl.exe. Unfortunately my gpl is in german, principially should it be the same like an english gpl.exe, but all menu writings would be in german.
    The gpl.exe you need should have the bandwitch patch and fortunately no pribluda.
    If you find only a version with pribluda you must put pribluda.dll and PRIBLUDA.ini into your gpl folder.

    Im not absolutly sure that a NON US version works with the installed USversion folders, but it's probable because your US gpl.exe works with my german installation (if I drive normal gpl).

    Best regards
    Olaf
    "



    Ha jól értem az a baj hogy nekem amcsi kiadású gpl-em van. Gondoltad volna?

    Am segíthetnél lefordítani az üzenetét, főleg ami a megoldási javaslatát illeti (a gógli fordító most is eléggé leszerepelt, azokból a részekből már alig értek vmit).

    Előre is köszi most is



    Szerk.: ja, ez am úgy derült ki hogy feltöltöttem neki a gpl.exémet és megvizsgálta.
    A lényeg, hogy ki kellene próbálnod egy UK gpl.exe-t. Már nem tudom, milyen, de nézd meg a http://glp.atw.hu exéjét. Valószínűleg a demóból van csinálva, akár azzal is megpróbálhatod.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  7. #32
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Na kipróbáltam a gpl plusszost és úgy néz ki hogy jó lett. *** Offlineban mostmár nem fagy (online nem tudtam most kipróbálni).

    Nagy-nagy köszönet mindenért!


    *** bár én továbbra sem látok semmi extrát a patch által. Igaz, most menni nem mentem vele, ahogy beléptem a pályára a zöld gombbal már esc-ztem is, de azt megfigyeltem hogy én pl. fékerőeloszlást sem tudok állítani kormányról, hiába ígéri (azt is) a cucc.

    Mondjuk nem mintha érdekelne, a lényeg hogy tudjak indulni a versenyeken.


    Bár a múlt héten még a challange futamukon sem indultam, mert - elfelejtettem Már eleve a felkészt is rá. Mondjuk mozgalmas egy hétvégém volt, de azért akkor sem értem hogy történhetett ilyen.



  8. #33
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Új változat!

    http://srmz.net/index.php?showtopic=...15#entry101303

    A három módban háromféleképpen működik:
    Intermediate: Bárhol lehet resetelni a pályán, de laposak lesznek a gumik és a váltó is elállítódhat. A boxban aztán mindent kijavítanak.
    Pro: Nem lehet resetelni a pályán, de ha el tudsz menni a boxig, akkor ott megjavítják az autót.
    GP: Nem lehet resetelni, és nincs javítás sem.

    Úgy gondolom, hogy ezek mellett minden korábbi hatása érvényes.

    Szerk.: Kipróbáltam. Működik.
    Utoljára módosította: Leo67; 2014. 06. 12. 09:31.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •