Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (144 összesen)
  1. #101
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

    A hozzájárulásokat a Masters számlára tudjátok utalni, az adatok a következők:
    Számla-tulajdonos: Szabó Szilárd
    számlaszám: 10700457-66727840-51100005
    számlavezető bank: CIB Bank
    a közlemény rovatba:
    Dani

    Kérjük a közlemény rovatot pontosan töltsétek ki, hogy könnyen el tudjuk különíteni egymástól a befolyt összegeket.

    Majdnem minden felajánlás megérkezett, köszönjünk szépen mindenkinek ezt a hihetetlen összefogást!


    A hétvégéről meg majd igyekszünk minél részletesebben beszámolni, videót azonban nem biztos, hogy tudok ígérni, mert egyelőre még értelmes kamera után futkosok..
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 05. 10. 12:26.

  2. #102
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Majdnem minden felajánlás megérkezett, köszönjünk szépen mindenkinek ezt a hihetetlen összefogást!


    A hétvégéről meg majd igyekszünk minél részletesebben beszámolni, videót azonban nem biztos, hogy tudok ígérni, mert egyelőre még értelmes kamera után futkosok..
    Fényképezőt viszek 14 mp csak elég lesz
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  3. #103
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Egy HD videót felvenni képes telefon + jó sok szigszalag a bukócsőre azt jónapot Az én sima galaxy s-em is simán jó videot és hangot vesz már fel HD-ben, pedig nem mai darab. És még jól is hangzik galaxy s-t s-yxalag-al feltenni


  4. #104
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Átutaltam.

  5. #105
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Szerintem csak szimplán érezd jól magad. Mi itthonról drukkolunk neked!

  6. #106
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Köszönöm mindenkinek a segítséget!
    Ha holnap van párotoknak kedve megnézni, szerintem jöhet nyugodtan, engem nem zavarna. (Feltéve, ha nem ugráltok az autó alá.)

  7. #107
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Üzenetek
    731
    Na mizu?
    Megvolt a teszt?
    Hogy sikerült???
    Kép? Videó? Bármi?


  8. #108
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Na mizu?
    Megvolt a teszt?
    Hogy sikerült???
    Kép? Videó? Bármi?
    Röviden: Dani ügyes volt.
    Gondolom majd, ha eljut a gép elé fog írni beszámolót. Képek és videók is készültek.

  9. #109
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Röviden: Dani ügyes volt.
    .
    Kételen volt me aszontam neki, ha nem lesz az, akkor a sörét én iszom meg
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  10. #110
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Sziasztok!

    Reggel 8ra értünk ki a pályára, ahol akkor rajtunk kívül még csak a Proex Motorsport vonult ki 3 suzukival és egy Astrával. Egész nap a pályán csak ez a 4 autó volt + egy utcai clio, akik nem hozzánk tartoztak.
    9 Kor ülhetem először autóba, miután megkaptak az instrukciókat mire figyeljek és hogyan építsem fel az etapomat.
    Miután beszíjaztak a 4 pontos biztonsági övbe kigurultam a pályára, felvezető körön fékeket próbálgattam és a váltót hogy is működnek.
    A fék meglepően puha volt, az itthon loadcellás pedálomat sokkal erősebben kell nyomni mint azt. A legnehezebb dolog az egész nap folyamán , hogy nagyon finoman kellett adagolnom a féket: Csak óvatosan lenyomni, amikor megkezdtem a féktávot és miután elértem az optimális fékerőt folyamatosan engedni vissza, hogy ne blokkoljanak a kerekek és persze ezek mellett kuplunggal kellett visszadobálni a sebességet és minden visszaváltásnál figyelni a kuplungozásra, hogy a motorral ne blokkoljam a fékezésben lévő első kerekeket.
    Viszont a felváltásokkal nem volt bajom azon kívül, hogy a váltót elég agresszívan kellett tolni és húzni.

    A pálya meglepően hasonlított az Rfactoros változatra egy két helyen volt kisebb eltérés. Ami óriási különbség a szimulátorhoz képest, hogy szinte mindegyik féktávon máshogy viselkedett az autó, mindenhol más fékerőt kellett adagolni. Ez adódhatott pálya egyenlőtlenségből, aszfalt minőségétől vagy a pályadőlésétől.

    Az autóról röviden annyit, hogy a kerékvetőkön nagyon stabil, élmény volt minden kerékvetőn szinte átrepülni és pattogni jobbra balra. Ami nem tetszett főleg amikor elkoptak a gumik, hogy lassú kigyorsításokon nagyon tolta az orrát én nem igazán lehetett vele mit kezdeni.

    Visszatérjek az első 25-30 percemre a pályán:
    Az első 1 -2 kör az ismerkedésről szólt, de a pályára autóra hamar ráéreztem és srácok is akik kint voltak bizonyíthatják hogy nem tojtam össze magam, mert már 3. 4. körtől keményen nyomtam és talán ez a rész volt a leglátványosabb, milyen hamar alkalmazkodok úgy hogy eddig valóságban nem igazán volt ilyen lehetőségem, ebben a szimulátor rengeteget segített.
    2 etap:
    Itt már magabiztosan ültem az autóba és próbáltam tovább feszegetni a határokat, kipróbálni több ívet, féktávokat még kiljebb tolni, illetve egy kanyarban próbálgattam, hogy 2esbe, vagy 3asba jönnék ki jobban. Folyamatosan javultak a köridők, nem mentem 2-3 gyors körnél többet egyben, mert hamar túlmelegedtek az utcai gumik. A 2. 30 perc végén utolsó mért körre, amit viszonylag jól összeraktam, de még mindig rengeteget hagytam benne összejött a nap legjobb köre: 1.30.6xx
    Sajnos ez az etap végén és a következő elején kinyírtam teljesen a gumikat, elég sokszor elfékeztem az elsőket, ami nem tett jót neki.
    3.etap:
    Itt mentem a legtöbbet, csutkára kifogyasztottam a benzint, ami 35-40 percig volt elég.
    Az elején bepróbálkoztam 2-3 gyors körrel, de érződött hogy ezzel a szet garnitúrával, már nem tudok javítani, mindenhol túrta az orrát és a féktávok is meghosszabbodtak. Ráálltam egy konstans tempóra és csak arra figyeltem, hogy ne hibázgassak vele és még amennyi maradt a gumiban azt kihozzam belőle. A végére már a gumik miatt kisebb rezonancia is fellépett, de addig mentem amíg bírtam.
    4. etup
    Az elején kigurultam pár körre, de vissza is hívtak mert teljesen tropára ment a gumi és a rezonancia is tovább nőtt. Kijöttem lecserélték a gumikat és mehettem vissza a pályára, egyből órási különbség az előző részhez képest. A kormány ellenállás 2-3 szorosára nőtt, annyival jobban tapadtak az első gumik, szinte kitépték kezemből a kormányt. Ezek mellé szerintem nem ugyanannyira bekoptatott gumit dobtak, fel mert folyamatosan a kormányt egyik irányban kiakarta tépni a kezemből. A felvezető kör végére, ahogyan bemelegedtek már viszonylag jó volt, utána visszafogott tempóval mentem még1 teljes kört, hogy a gumik 100% ig magukhoz térjenek. Aztán jött a gyors köröm, ami nagyon jól indult az eddigiekhez képest óriási tapadás, jó kigyorsítások és éreztem hogy most frissebb gumikon sokat javíthatok az összegyűjtött tapasztalataim segítségével. Elértem a legnehezebb féktávhoz, azt is jól abszolválva megkezdtem a kigyorsítást, kettesből dobom fel 3asba a sebességet és reccs.
    Hajtás nulla, váltó szétesett.

    Szóval ennyi volt a tesztnap, óriási élmény volt, de vegyesek az érzéseim. Kár az utolsó 15-20 percért, mert ott tudtam volna kamatoztatni az egész napi tapasztalatokat, instrukciókat és összejöhetett volna egy jó kör.
    Tanulságom az, hogy a gumikra sokkal jobban vigyázzak nem szeretik, ha elfékezem.
    Amiben még fejlődnöm kell, azok a féktávok főleg azok ahol visszaváltani is kell. Szimulátor a kuplunggal való játékot semennyire nem adja vissza és ha azt nem tudom, akkor minden egyes visszaváltásnál féktávon motor megfogja az első kerekeket.

    Még egyszer köszönöm mindenkinek a segítséget és remélem lesz folytatás!




    Képek: https://plus.google.com/105058916027...ts/eXZTtHj5j9Y (Ha valakinek van még megköszönném ha töltene fel.)
    video: onboard remélem, hogy lesz. Csináltunk a 3. etapról csak a file sérült, srácok próbálják fixálni valahogyan. 4.ről akartunk még csinálni, de a fentiekben leírtak miatt az használhatatlan.
    Utoljára módosította: sinka; 2013. 05. 14. 10:24.

  11. #111
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Visszatérjek az első 25-30 percemre a pályán:
    Az első 1 -2 kör az ismerkedésről szólt, de a pályára autóra hamar ráéreztem és srácok is akik kint voltak bizonyíthatják hogy nem tojtam össze magam, mert már 3. 4. körtől keményen nyomtam...
    Hát inkább mi tojtuk össze magunkat, mikor az első kör végén olyan tempóban hasítottál át a T1-es sikános kanyarodós féktávon visító gumikkal, hogy azt hittük ott maradsz!
    Mindenki csak nézett egymásra, hogy nem arról volt szó az első pár körben csak óvatosan.. melegíteni a féket, a gumit?? Erre Dani ment egyből mint az állat.

    Később tisztáztuk a félreértés, hogy az "először óvatosan", az nem azt jelenti, 3-4 másodperccel lassabbal, hanem 15-20!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 05. 13. 10:09.

  12. #112
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Kicsit bővebben:

    Maga a teszt nagyon baráti, családias légkörben zajlott, ugyanakkor mindenkin látszott a rutin és a profizmus. A csapatfőnök (Robi) hozzáállása nagyon szimpatikus volt, mindenen rajta tartotta a szemét és érdeklődve figyelte Dani ténykedését. Dani várakozásunkhoz mérten ügyes volt, egyből elkapta a tempót, hamar kiismerte az íveket, meg az autót és folyamatos ütemben, következetesen fejlődött, hamar elkezdtek alakulni a köridők. Ami nem ment egyből jól neki, azok a dolgok, amiket szimulátorban nem annyira lehet érdemben megtanulni: a kuplung használat féktávon és a gumikkal való igen óvatos bánásmód. Sajnos a gumikat sikerült is már az első ETAP-ban elfüstölni, ennek ellenére Dani a következő futások során végig jó teljesítményt tudott felmutatni velük.

    Dani nagyon jó benyomást tett Robira, az igazi bravúr az új papucsokkal a 4. ETAP-ban viszont sajnos elmaradt a váltó meghibásodása miatt.
    Ami viszont egyértelműen látszik, hogy Dani igazi autóval a segge alatt is remekül teljesít és képes gyorsan alkalmazkodni a körülményekhez. Szerencsére ez nem csak nekünk volt egyértelmű, hanem Robi számára is, így hamar felvetődött a gondolat, hogy szívesen versenyeztetné a csapatában az egyik közelgő Swift márkafutamon. Ehhez előbb azonban jó lenne még egy teszt, előbb kipaszírozni még az Astrából ami benne maradt, aztán átülni egy kupás Swift-be is!

    Ami a piszkos anyagiakat illeti, természetesen semmi sincs ingyen, Robi jelezte, hogy maga is segítene a finanszírozásban és megpróbál szerezni támogatókat, viszont a szükséges összeg egy tetemes hányadát nekünk kell tudni előteremteni. Én azt gondolom, hogy a következő teszt költségvetése talán még össze tudna jönni egy ilyen Masters-es összefogásból, viszont hosszú távon ez biztosan nem járható út, így arra szeretnék kérni mindenkit, hogy gondolkozzon el rajta, hogyan tudnánk az ügy érdekben kapcsolatokat és szponzorokat szerezni.


    Egyébként kivittük magunkkal a tesztre a tavalyi találkozón látott szimulátort, szerencsére megvolt rajta az Euroring, kipróbálta a csapat is, nagyon tetszett nekik.

    Dani, ami meg kuplung használatot illeti, sztem LFS-ben meg netKar Pro-ban is lehetne azért gyakorolni, ami viszont fontos lenne, hogy ne slick gumikkal próbálkoz, mert az Astrán sem az volt. Tegyél fel vmi szar eső, vagy dirt gumit, az talán közelebb áll majd az Astrás viszonyokhoz és a motorfék is jobban fog érződni az első gumikon.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 05. 13. 13:38.

  13. #113
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Na és a vendéglátóknak mi volt a véleménye a teljesítményedről?
    Az a köridő milyennek számít, amit futottál?

    Ui.: Na, látom Szabi közben beírt...

  14. #114
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    A tesztről természetesen készültek fotók, videók, ezeket igyekszünk összeszedni és megosztani valahol, belsőkamerás felvétel is készült, azt meg még próbálom megszerelni, mert sajnos megsérült a mp4-es fájl vége.


    Illetve nem csak Dani sikereiről számolhatunk be itt a Masters hasábjai között, hiszen úgy fest a hétvégén Neszvecskó úr is végre révbe ért!

    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 05. 13. 12:30.

  15. #115
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A tesztről természetesen készültek fotók, videók, ezeket igyekszünk összeszedni és megosztani valahol, belsőkamerás felvétel is készült, azt meg még próbálom megszerelni, mert sajnos megsérült a mp4-es fájl vége.


    Illetve nem csak Dani sikereiről számolhatunk be itt a Masters hasábjai között, hiszen úgy fest a hétvégén Neszvecskó úr is végre révbe ért!

    Soha jobb napot neki
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  16. #116
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Amúgy pont 1-2 hete néztem a HA.hu-n hogy volt 420k-ért egy kupás Astra eladó!
    Sajna már nincs fent.

  17. #117
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Illetve nem csak Dani sikereiről számolhatunk be itt a Masters hasábjai között, hiszen úgy fest a hétvégén Neszvecskó úr is végre révbe ért!
    Milyen gyorsan lehet menni ilyen pici kerekeken?
    Szuper lehet egyébként, kipróbálnám.


  18. #118
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Töltöm fel a képeket , amint felér, kirakom a linket

    Sinka Dani Euroring
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 05. 14. 10:12.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  19. #119
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi. Működik, képek is, vidijó is!


  20. #120
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi. Működik, képek is, vidijó is!
    Akkor jó, elmentem trónok harcát nézni mert a replay elemzés kikészített
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  21. #121
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Jaja műxik!

    Kik ezek a MC-k? Bejelölhetnéd ki kicsoda....
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  22. #122
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor jó, elmentem trónok harcát nézni mert a replay elemzés kikészített
    Nem bírod a horrort?
    Arra én is kíváncsi vagyok, hogy ki, kicsoda. Danira van egy tippem.


  23. #123
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Meg.

  24. #124
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Na elég legyen a vidámkodásból...szétoffoljuk itt szegény DAni topicját.

    Szóval, hogy ON is legyek Dani harcra fel! Remélem lesz még lehetőség!
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  25. #125
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    169
    Dani grat az iRacing-es szerepléshez. Csak a 2. futamot tudtam megnézni teljes terjedelmében,de az izgalmas volt. Volt adok-kapok rendesen.

Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •