Oldal: 1 / 6 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (144 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    Exclamation Tesztlehetőség Sinka Daninak!

    Kedves Versenyzők!

    Jó ideje gondolkozunk és dolgozunk már azon, hogy hogyan lehetne kicsit szorosabbra fűzni a szálakat a virtuális és a valós autóversenyzés között, hogy kapcsolatokat teremtsünk és építsünk ki a különböző hazai versenyistállókkal és hogy valamilyen úton módon lehetőséget tudjunk adni az igazán tehetséges versenyzőinknek, hogy felfigyeljenek rájuk és valódi versenyautóban is megmutathassák magukat!

    Nem is húzom feleslegesen a szót, a lényeg, hogy Proex Motorsport felajánlott egy fél napos tesztlehetőséget többszörös bajnokunknak Sinka Daninak, melynek keretében egy Astra Kupás versenyautóban tehetné magát próbára az Euroringen. A Proex Motorsport az a csapat, ahol anno Kiss Norbi karrierje is elindult, a csapatfőnök pedig beszélgetésünk során úgy nyilatkozott, hogy ha valóban olyan kiugróan jó idő fut Dani, akkor akár még mögé is áll és segítene neki elindulni azon a bizonyos rögös úton. Persze ahhoz, olyan időt is kell futni...


    Illúziókba azonban senkit sem szeretnénk ringatni, hiszen akár mennyire is tudjuk, hogy milyen tehetséges Dani, azt is világosan látjuk, hogy az autósport első sorban pénzről szól, tehát ahhoz hogy Daninak legyen esélye bármilyen kupasorozatban a jövőben elindulni, ahhoz támogatókat kell tudni szerezni és komoly összegeket letenni az asztalra. Ez majd a jövő zenéje, egyelőre a teszt az első lépés és még ehhez is pénzre van szükség: 130 000 Ft-ra.


    Szóval amiért ez a topik indult, hogy megkérdezzük a Masters tagokat, hogy lenne-e kedvük támogatni Danit és segíteni összegyűjteni a beugrót az első teszt lehetőségre?

    Természetesen nem gondolunk nagy összegekre, ki-ki csak amennyit szívesen áldozna a ügyért... elvégre vagyunk vagy 130-an a ligában, ha mindenki csak egy ezrest dob bele, már bőven túl lőttük a keretet.
    Ki tudja, hátha megismétli az élet önmagát.. és azt pedig már láttuk, hogy Dani fel tudja venni a kesztyűt akár Nobrival szemben is!



    A tesztre (link) a jelen tervek szerint most vasárnap kerülne sor, tehát addig kellene összegyűjtenünk a teljes összeget (természetesen Dani és mások is beszállnak), aki szeretne még segíteni, az írja be ide a topikba az általa felkínált összeget, vagy küldje el privátba nekem... én összeszámolom a felajánlásokat és ha a hét közepén megvan papíron az összeg, akkor küldök egy bankszámlaszámot, amire lehet utalni. Ha vki cégként szeretne fellépni, akkor pedig számlára is van lehetőség.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 05. 13. 12:49.

  2. #2
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Igazán jól hangzik és szorítok, h sikerüljön. Én is szívesen beszállok a támogatásba, bár igen rosszkor "kértek" pénzt, de 1-2 ezrest tudok talán nélkülözni.

  3. #3
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Hát tudom nem sok, de egy ezrest én szívesen küldök erre a célra, és hajrá!


  4. #4
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Üzenetek
    731
    Végigfutott rajtam a hideg ahogy elolvastam és egyből Norbi jutott eszembe... aztán alul megláttam a linket és újraolvasva is hátborzongató az élménybeszámolója 2005-ből a tavalyi WTCC Yokohama Trophy bajnokának!

    IGEN!

    A magam részéről szívesen rááldozom az 1000 Ft-ot! (Bár tudnék többet )
    Hajrá Dani!!!

    szerk: Szabi! Ezt szerintem érdemes lenne kitenni facebookra!
    Utoljára módosította: Petryx; 2013. 05. 06. 19:58.


  5. #5
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Én is küldök egy kis kavicsot, de akkor kérünk egy szép Masters logót az autóra ha összejön
    Utoljára módosította: Wega; 2013. 05. 06. 20:06.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  6. #6
    Szerintem is facebookra vele, illetve jelképes összeggel megpróbálok mögé állni Én is HAJRÁÁÁÁ!

  7. #7
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Sziasztok!

    Jó páran ismertek személyesen, vagy csak a virtuális versenyzés világából. Most némi segítséget szeretnék kérni tőletek, hogy régóta dédelgetett álmom valóra válhasson. Itt Veletek kezdtem el a szimulátorozást 3-4 éve és nyomon követhettétek a fejlődésemet a virtuális versenypályán, rengeteg segítséget kaptam anno, hogy egyre jobb és jobb legyek és most újra ezt kérem.
    A tavalyi tanulmányi ösztöndíjamból a tesztnapra 30-40 ezer forinttal tudok beszállni.

    HTCM sorozatban kezdtem el a versenyzést, majd a GTL sorozatban tudtam elérni bajnoki címeket és most megint a HTCM sorozatban versenyzek, azért az új tagok onnan ismerhetnek.

    GTR2-es pilótákkal megnyertük a nemzetközi 24H Lemans sorozatot, ami az egyik legnagyobb siker volt a szimulátoros karrierem során.

    Párhuzamosan az itteni ligával belevágtam iracingbe is, ahol sikerült a a tavalyi magyar bajnokságot megnyerni, ahol a Kiss Norbival és másik ligákból több bajnok pilótával versengtem. Ezzel párhuzamosan Nemzetközi Intel GT series döntőjében is egy 4. helyet értem el, ahol a világ legjobb virtuális pilótáival mérhettem össze tudásomat.
    http://www.iracing.com/inracingnews/...s-world-finals

    2012 nyarán megnyertem a Magyar GT Academy bajnokságot, aminek a fődíja egy Nissan 370z vezetése volt a Hungaroringen, amin októberben részt is vettem.
    kapcsolódó cikk :
    http://granturismofever.hu/2012/11/1...verseny%C3%A9t

    Hungaroringi élményvezetés mellett a valós versenypályáról gokartos tapasztalataim vannak, méghozzá www.gokartverseny.hu által szervezett bajnokságban vettem részt néhány futamon a tavalyi évben és itt is sikerült dobogós helyezést elérnem 3-4 év gokartos tapasztalat rendelkező pilóták ellen.

    Végezetül pedig egy régi videó, hogyan is tekergetem a kormányt a virtuális volán mögül:
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 05. 07. 17:17.

  8. #8
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Jó páran ismerlek személyesen, vagy csak a virtuális versenyzés világából. Most segítséget kérek tőletek, hogy régóta dédelgetett álmom valóra válhasson. Itt veletek kezdtem el a szimulátorozást 3-4 éve és nyomon követhettétek a fejlődésemet a virtuális versenypályán, rengeteg segítséget kaptam anno, hogy egyre jobb és jobb legyek és most újra ezt kérem.
    A tavalyi tanulmányi ösztöndíjamból a tesztnapra 30-40 ezer forinttal tudok beszállni.

    HTCM sorozatban kezdtem el a versenyzést, majd a GTL sorozatban tudtam elérni bajnoki címeket és most megint a HTCM sorozatban versenyzek, azért az új tagok onnan ismerhetnek.

    GTR2-es pilótákkal megnyertük a nemzetközi 24H Lemans sorozatot, ami az egyik legnagyobb siker volt a szimulátoros karrierem során.

    Párhuzamosan az itteni ligával belevágtam iracingbe is, ahol sikerült a a tavalyi magyar bajnokságot megnyerni, ahol a Kiss Norbival és másik ligákból több bajnok pilótával versengtem. Ezzel párhuzamosan Nemzetközi Intel GT series döntőjében is egy 4. helyet értem el, ahol a világ legjobb virtuális pilótáival mérhettem össze tudásomat.
    http://www.iracing.com/inracingnews/...s-world-finals

    2012 nyarán megnyertem a Magyar GT Academy bajnokságot, aminek a fődíja egy Nissan 370z vezetése volt a Hungaroringen, amin Szeptemberben részt is vettem.
    kapcsolódó cikk :
    http://granturismofever.hu/2012/11/1...verseny%C3%A9t

    Hungaroringi élményvezetés mellett a valós versenypályáról gokartos tapasztalataim vannak, méghozzá www.gokartverseny.hu által szervezett bajnokságban vettem részt néhány futamon a tavalyi évben és itt is sikerült dobogós helyezést elérnem 3-4 év gokartos tapasztalat rendelkező pilóták ellen.

    Végezetül pedig egy régi videó, hogyan is tekergetem a kormányt a virtuális volán mögül:
    Hajráhajrá!
    Én is hozzájárulok, amennyivel tudok!

  9. #9
    1-2 ezer forinttal én is hozzájárulok!

  10. #10
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Köszönjük szépen az eddigi felajánlásokat, remek a csapat!

    Szeretném kérni, hogy konkrét számokat írjatok, ki ahogy teheti (1000, 2000, 3000... Ft), hogy pontosan tudjak számolni! Köszi!

  11. #11
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Wega: 2000ft
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  12. #12
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    1000 Ft


  13. #13
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Remélem tudod, hogy a minimum elvárható az új pályacsúcs?!

  14. #14
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Üzenetek
    731
    1000 Ft


  15. #15
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Versenyzők!


    Nem is húzom feleslegesen a szót, a lényeg, hogy Proex Motorsport felajánlott egy fél napos tesztlehetőséget többszörös bajnokunknak Sinka Daninak, melynek keretében egy Astra Kupás versenyautóban tehetné magát próbára az Euroringen. A Prolex Motorsport az a csapat, ahol anno Kiss Norbi karrierje is elindult, a csapatfőnök pedig beszélgetésünk során úgy nyilatkozott, hogy ha valóban olyan kiugróan jó idő fut Dani, akkor akár még mögé is áll és segítene neki elindulni azon a bizonyos rögös úton. Persze ahhoz, olyan időt is kell futni...
    .
    Robiról(csapatfőnök) csak annyit, hogy anno a saját clióját adta oda Norbinak... szóval Dani hajrá
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  16. #16

  17. #17
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    257
    1000Ft-ot én is fel tudok ajánlani! Hajrá Dani!

  18. #18
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    1000 Ft

  19. #19
    2000-Ft

  20. #20
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    5000

    hajrá Dani!
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  21. #21
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    2000.-
    Sok sikert!


  22. #22
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Köszi srácok a bizalmat, rettentően jól esik!

  23. #23
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    A Dexter Racing Team felajánl 15000,- Ft-ot.

    Csicsmányi Tamás
    Fehér Norbert
    Tömöl Tomi

    Aztán csak ügyesen!

  24. #24

  25. #25
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Ellehet menni megtekinteni vajon?
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

Oldal: 1 / 6 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •