Találatok: 1 - 6 (6 összesen)
  1. #1
    Mohl Krisztian Versenyző mohl krisztian logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    54

    Unhappy csatlakozási hiba a gtr-hez

    Sziasztok.Az a bajom hogy hiába irom be a nevem és a jelszavamat,nem csatlakozom a gtr-hez.ez mitöl van?még nem vagyok szerver elöfizető,csak a pénteki szabad versenyre probáltam felmenni.lehet ez tüzfal vagy bármi más probléma?vagy mi a baj?!valaki kérem segitsen mert szeretnék én is élöben versenyezni.Ja és mégvalami.Egy játékhoz lehet több regisztráciot is csinálni?köszi

  2. #2

    Re: csatlakozási hiba a gtr-hez

    Idézet Eredetileg mohl krisztian írta
    Sziasztok.Az a bajom hogy hiába irom be a nevem és a jelszavamat,nem csatlakozom a gtr-hez.ez mitöl van?még nem vagyok szerver elöfizető,csak a pénteki szabad versenyre probáltam felmenni.lehet ez tüzfal vagy bármi más probléma?vagy mi a baj?!valaki kérem segitsen mert szeretnék én is élöben versenyezni.Ja és mégvalami.Egy játékhoz lehet több regisztráciot is csinálni?köszi
    1 játékhoz 1 regisztráció! Valamint csak jogtiszta szoftverrel tudsz versenyezni! Ha ezek rendben, akkor a tűzfaladba tedd be a GTR.exe-t és akkor már elvileg jó lesz!

  3. #3
    Mohl Krisztian Versenyző mohl krisztian logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    54

    Re: csatlakozási hiba a gtr-hez

    Köszi.A játékkal kapcsolatban ugy értettem a töbszöri regisztrációt,hogy egy eredeti játékkal ha játszom én regisztrálva,és én másnap kölcsön adom egy barátomnak a progit,és ö is szeretne a hálon játszani,akkor ö is csinálhat magának regisztráciot ugyan ezzel a játékkal magának?Tehát 1 eredeti játékohoz lehet több regisztráciot is csinálni?

  4. #4
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: csatlakozási hiba a gtr-hez

    Idézet Eredetileg Ratesz írta
    1 játékhoz 1 regisztráció! Valamint csak jogtiszta szoftverrel tudsz versenyezni!
    Szerinted ez mit jelent?

    Egy netes kódod van csak, egy regelés.Kész.

  5. #5

    Re: csatlakozási hiba a gtr-hez

    Idézet Eredetileg mohl krisztian írta
    Köszi.A játékkal kapcsolatban ugy értettem a töbszöri regisztrációt,hogy egy eredeti játékkal ha játszom én regisztrálva,és én másnap kölcsön adom egy barátomnak a progit,és ö is szeretne a hálon játszani,akkor ö is csinálhat magának regisztráciot ugyan ezzel a játékkal magának?Tehát 1 eredeti játékohoz lehet több regisztráciot is csinálni?
    Nem csinálhat. Egy játék = egy netes regisztráció!

  6. #6

    Re: csatlakozási hiba a gtr-hez

    Idézet Eredetileg Zizics János írta
    Nem csinálhat. Egy játék = egy netes regisztráció!
    Nem akarok vitát indítani,de a személyes tapasztalat az hogy meg lehet csinálni.Simán tudták regisztrálni az eredeti játékomat amikor kölcsönadtam,illetve amikor használtan megvettem ugyanúgy Én is betudtam a saját nevemen regisztrálni.Hangsúlyozom NEM a vitatkozás a szándékom csak leírtam a tapasztalatomat.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •