Találatok: 1 - 25 (25 összesen)

Téma: HGTRM10 Tavasz - Doningtoni - ADAC Top 8 - 2013.04.28.

  1. #1
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535

    HGTRM10 Tavasz - Doningtoni - ADAC Top 8 - 2013.04.28.

    Időpont: 2013.04.28.
    Pálya: Donington
    Használható autók: McLaren MP4-12C GT3, Ferrari 458 Italia GT3, Porsche 997 GT3 R, Audi R8 LMS GT3 Ultra, Corvette Z06.R GT3, BMW Z4 GT3, Lamborghini Gallardo LP600+, Nissan GT-R GT3
    Időjárás: változó
    Időmérő kezdete: 20.00
    Időmérő: 45 perc
    Warm-up: 15 perc
    Futam kezdete GTR2 szerint: 14:00
    Futamtáv: 90 perc
    Kötelező kiállás: 2
    Rajt: állórajt
    Jelszó: 2012-2013-as szerverjelszó

    Amennyiben a futamra 28-nál több versenyző nevez, akkor a bajnoki futam két szerveren (A-futam és B-futam) kerül lebonyolításra. Ebben az esetben az A-futam maximális létszáma 28 főben, míg a B-futam minimális létszáma 6 főben van meghatározva. Így 28 fő feletti létszámnál minimum az utolsó 6 nevezett versenyző a B-futamban kell részt vegyen.

    Jó versenyt mindenkinek !

    HGTRM10 Tavasz - Versenyszabályzat

  2. #2
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    az időjárás az nem esős lesz?aha 80% vagy Holly megtanult vizen járni:PPPáá azt nem hiszem el
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  3. #3
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    az időjárás az nem esős lesz?aha 80% vagy Holly megtanult vizen járni:PPPáá azt nem hiszem el
    Nem, változó lesz (azért is emeltem ki kövérrel). Innentől kezdve mindegyik verseny változó lesz, mert Brno-ban láthattuk, hogy jól működik most már ez a dolog, azaz tényleg beadott a gép egy komoly esőt, aminek az intenzitása változott.

  4. #4
    Huber Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 06. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    89
    Jaj ne, remélem szárazon lemegy ez a verseny, nem akarok megint utolsó lenni

  5. #5
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Zsír, imádom az esőt
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  6. #6
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    A legutóbbi MP futam is változóra volt állítva és mégis mindkét versenyen sima száraz idő volt...
    Azért reménykedjünk...

  7. #7
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    A legutóbbi MP futam is változóra volt állítva és mégis mindkét versenyen sima száraz idő volt...
    Azért reménykedjünk...
    De nem a megszokott 20/27 fok volt és mindkét futam közben csökkent a hőmérséklet 1-2 fokot. Bár ez érezhetetlen volt az autóból és nem is biztos, hogy még valaki észrevette a kijelzőn.

  8. #8
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Hú Peti nagyon belejött.
    Még jó hogy toltam pár kört és javítottam, akkor még nem is tudtam hogy le voltam maradva.
    Nagyon mén az az Audi.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  9. #9
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Bármelyik szervertag indulhat, aki esetleg nem nevezett.

    Természetesen amíg el nem érjük esetleg a 28-as létszámot...

  10. #10
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Váltsatok már versenyről, mert nem tudok belépni.

  11. #11
    Huber Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 06. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    89
    De hülye vagyok, az hagyán hogy elrontom a rajtot meg is kaptam érte a sto/go-t, de a boxba a rajztáblánál Esc-t nyomtam és vége lett a versenynek, nem kicsit vagyok most pipa, az autó remekül ment az első kettő körben és elbsztam

  12. #12
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Peter Speed írta Hozzászólás megtekintése
    De hülye vagyok, az hagyán hogy elrontom a rajtot meg is kaptam érte a sto/go-t, de a boxba a rajztáblánál Esc-t nyomtam és vége lett a versenynek, nem kicsit vagyok most pipa, az autó remekül ment az első kettő körben és elbsztam
    Wááááááááááááááááááááááááááááááááááááá.
    Pedig nagyon rajtam voltál, el is gondolkoztam milyen gumin lehetsz, meg hogy hogyan is foglak feltartani. Kemény esővel volt? Én azon.
    De esőbe nagyon szar volt ez a Porsche. Bíztam a stabil köreimben...
    Norbi te a végén még rátankoltál? Ez is volt a taktikod, vagy nagyon kicentizted az 1. boxban a benyát és ezért kellett még rátolnod?
    Ez melós volt na, köszi a meccset. Bár szerintem szárazon se lett volna sokkal másabb, esetleg annyival hogy nem kalapáljuk el a többieket ennyivel.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  13. #13
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Q: olyan amilyen
    R:
    A rajtot jól elkaptam, majd Csicsi kocsija kitört és durr nekem, ami miatt megforogtam, toltam hátrafele de ráragadt a kocsi a falra, mire megfordultam lett 16sec hátrányom, de jöttem fel mint a talajvíz, talán az 5. körben a hosszú jobbos kanyart drifteltem végig de sok lett ezért nekivágtam a kocsi seggét a falnak ami miatt nem lett hátsó szárny.
    Be a boxba, tankoltam, cseréltem gumit, meg megcsináltattak a gépet, így lett Nibihez képest 1:25sec hátrányom, de Csicsi is 52-re TT 1 perc xxx-re, mondom király.
    Mind 1 toltam neki mint állat, és Csicsin bő 2 seceket hoztam be, TT-n is 1-eket a többekről nem is beszélve.
    Azt tudtam, hogy Nibi meg White innen már esélytelen, bár TT-t is annak hittem.
    Taktikát kellett váltani, és féltáv utánig kint kellett maradnom.
    Ugy is lett, majd a box után TT-n már nem tudtam sokat hozni, inkább keveset, tizedeket, majd volt két hibám amivel elment 7-8sec szóval amit összeszedtem az el is ment.
    Mondom mind 1 neki még ki kell menni még egyszer aztán majd kiderül, hogy mennyi marad utána.
    Hát maradt, 1sec-el jött ki elém, azt hittem eldobom az agyam.
    Nem tudtam, hogy cserélt gumit vagy nem vagy csak felemeték, gondoltam ha cserélt akkor elhagy mint eb a szarát, de az utolsó elötti kanyarban elcseszte a kigyorsítást és meg tudtam előzni.
    Utána fostam végig, hogy jajj de kevés van és el ne csesszem.
    Volt pár meleg pillanat és itt nem arra gondolok, hogy buzisan néztük egymást az eső áztatta szélvédőkön keresztül!
    Végül az utolsó körben a völgyi jobbosban lecsúszott TT és így lett egy kis rés köztünk, és így már nyugiba tudtam befejezni a futamot.

    Amúgy ez a nyomi eső ahogy alább hagyott úgy szépen melegedett a gumim és kerestem a vizesebb részeket, izgi volt egyszer szent!

  14. #14
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Nagyon nem jött jól nekünk az eső, a Z4 túl könnyű, ezért egy szenvedés volt az egész futam. Amennyire jó volt a Porsche az esős Brno-ban, annyira rossz volt a Z4 itt...
    Estem-keltem végig a futamon. Csodálkoztam is, hogy a többiek miért nem jönnek rám...

  15. #15
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    De esőbe nagyon szar volt ez a Porsche. Bíztam a stabil köreimben...
    Norbi te a végén még rátankoltál? Ez is volt a taktikod, vagy nagyon kicentizted az 1. boxban a benyát és ezért kellett még rátolnod?
    Ez melós volt na, köszi a meccset. Bár szerintem szárazon se lett volna sokkal másabb, esetleg annyival hogy nem kalapáljuk el a többieket ennyivel.
    Esőbe a legjobb a porsche, úgyhogy ha te azt mondod, hogy nagyon szar volt, akkor képzeld el mi mit szenvedtünk, hogy úton maradjunk. Kb. úgy viselkedett az autó, mint disznó a jégen.
    Én a végén tankoltam csak, sajnos nem volt elég a 100 liter és még 5-6-ot kellett belecsorgatni. Ha nem száradt volna a pálya és marad az eső intenzitása, akkor kibírta volna a benya. Mondjuk ha tudom, hogy végig szakadó eső van, akkor kicsit máshogy állítom(juk) át a setupot, de maradtunk egy öszvér megoldáson, ami az elején nagyon nem működött. A 2. felében már kezdett jobb lenni, na akkor közeledtem is minimum 3-5 tizedeket, de mikor már csak 1,5mp volt a különbség, utolértük Gedő "úrat", aki a gyors balosban az ideállis ív közepén lassított be, hogy elengedjen. Mentem is a fűbe, majd mire visszajöttem már újra előttem volt és hogy biztos szívinfarktus közelibe felnyomja a vérnyomásom, megállt a sikán közepén, úgyhogy sehogy sem tudtam kikerülni, amíg nem indult el. Na itt mindjárt lett megint 8-9mp-es hátrányom. Még sikerült újra 5-re csökkenteni, de aztán 1-2 apró hiba sikánba meg a tankolás miatt már túl nagy különbség lett a végén, így nem tudtalak megszorongatni igazán.

  16. #16
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Esőbe a legjobb a porsche, úgyhogy ha te azt mondod, hogy nagyon szar volt, akkor képzeld el mi mit szenvedtünk, hogy úton maradjunk. Kb. úgy viselkedett az autó, mint disznó a jégen.
    Én a végén tankoltam csak, sajnos nem volt elég a 100 liter és még 5-6-ot kellett belecsorgatni. Ha nem száradt volna a pálya és marad az eső intenzitása, akkor kibírta volna a benya. Mondjuk ha tudom, hogy végig szakadó eső van, akkor kicsit máshogy állítom(juk) át a setupot, de maradtunk egy öszvér megoldáson, ami az elején nagyon nem működött. A 2. felében már kezdett jobb lenni, na akkor közeledtem is minimum 3-5 tizedeket, de mikor már csak 1,5mp volt a különbség, utolértük Gedő "úrat", aki a gyors balosban az ideállis ív közepén lassított be, hogy elengedjen. Mentem is a fűbe, majd mire visszajöttem már újra előttem volt és hogy biztos szívinfarktus közelibe felnyomja a vérnyomásom, megállt a sikán közepén, úgyhogy sehogy sem tudtam kikerülni, amíg nem indult el. Na itt mindjárt lett megint 8-9mp-es hátrányom. Még sikerült újra 5-re csökkenteni, de aztán 1-2 apró hiba sikánba meg a tankolás miatt már túl nagy különbség lett a végén, így nem tudtalak megszorongatni igazán.
    Hát igen a Mikis sztori segített nekem. Én is buktam vele, de többet kaptam vissza.
    Nem kezelésre volt rossz a Porsche, hanem egyszerűen lassú és alulkormányzott volt. Szárazon is. Esőben meg szerencsém volt, hogy kevesebbet hibáztam. De ha Peti nem rontja el az elején, lazán megkajál. Úgy jött rám, mint ha ő száraz pályán menne.
    Meg igazából már pénteken is teszteltünk pár kört és meglepő módon a hosszútávú tempóm volt lassabb mint az övé. Ez fordítva szokott lenni. Lehet ezt a setupra fogni, de igazából mindegy, egyszerűen itt nem ment jól a Porsche.
    De ahogy Tomcy mondaná, ezt is bemákoltam.
    De nagyon tetszett végig, volt időszak mikor úgy éreztem ez már lazán meglesz aztán akkor 1. box után megint nagyon szoros lett, szóval szép kis hullámok voltak, végig izgi volt. Mondjuk én az 1. boxban tankoltam rá, úgy könnyebb volt kiszámolni mennyit kell még belenyomni. Így ezt az időt a 2. boxnál nyertem vissza. De ha nem kisebbet hibázol, akkor az 1. boxnál elém érsz... Szóval sok mákom volt tegnap.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2013. 04. 29. 14:40.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  17. #17
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Q: pb( kb 3 kört készültem, mert doni a kedvenc pályák közt van)
    R: a rajt elég vad volt, volt több hibám is mert az első 2-3 körben hideg volt a gumi, de iszonyat jó volt az autó gyors volt és stabil, elég hamar visszajöttem a végéről a 5 helyre, de már annyira élveztem hogy a gödörbe lefele ment 6.-ban mindig keresztbe megy hogy elrontottam a féktávot fű-pálya-gumifal és vége, pedig egy dobogó bőven meglett volna
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  18. #18
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    De esőbe nagyon szar volt ez a Porsche. Bíztam a stabil köreimben...
    nekem brúnóba nagyon jó volt meg Sanyinak is.Lehet nem találtad el a setupot?
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  19. #19
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Hát igen a Mikis sztori segített nekem. Én is buktam vele, de többet kaptam vissza.
    Nem kezelésre volt rossz a Porsche, hanem egyszerűen lassú és alulkormányzott volt. Szárazon is. Esőben meg szerencsém volt, hogy kevesebbet hibáztam. De ha Peti nem rontja el az elején, lazán megkajál. Úgy jött rám, mint ha ő száraz pályán menne.
    Meg igazából már pénteken is teszteltünk pár kört és meglepő módon a hosszútávú tempóm volt lassabb mint az övé. Ez fordítva szokott lenni. Lehet ezt a setupra fogni, de igazából mindegy, egyszerűen itt nem ment jól a Porsche.
    De ahogy Tomcy mondaná, ezt is bemákoltam.
    De nagyon tetszett végig, volt időszak mikor úgy éreztem ez már lazán meglesz aztán akkor 1. box után megint nagyon szoros lett, szóval szép kis hullámok voltak, végig izgi volt. Mondjuk én az 1. boxban tankoltam rá, úgy könnyebb volt kiszámolni mennyit kell még belenyomni. Így ezt az időt a 2. boxnál nyertem vissza. De ha nem kisebbet hibázol, akkor az 1. boxnál elém érsz... Szóval sok mákom volt tegnap.
    Sajnálom hogy Csicsi lezúzott az elején, mert nagyot meccselhettünk volna ott elöl.
    A Nissan elég jol ment alattam az esőben, itt azért előny volt, hogy csak autokuplung van benne.
    Plusz még egy olyan trükköt csináltam, hogy az autókuplunk miatt amúgy is hátrányom volt ezért 5 sebességesre csináltam meg a váltót így eggyel kevesebbet kellett váltani.

  20. #20
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    nekem brúnóba nagyon jó volt meg Sanyinak is.Lehet nem találtad el a setupot?

    Ott is alulkormis volt arra emlékszem, Sasa szegény párszor majdnem fel is trancsírozott olyan lassan kellett bemennem a kanyarokba. De ott mégis jobb volt, habár végülis... ha belegondolok ugyanolyan szar volt mindenhol.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  21. #21
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Drága Fehér "úr" Nem belassítotttam, hanem nem gyorsítottam föl. Miután szegény Nibi elé eléggé életveszélyesen visszarakott a vizes fű meg a rázó ,boccs de elég kiszámíthatatlan volt még nekem is, de jól megoldottad sőt nagyon jól, -'szal vártam hogy elmenj te is. Nem sikerült...

    Már a rajtnál gyakorlatilag leszakadt az első szárnyam alíg bírtam körbeérni a boxba, aztán következő körben hard helyett soft -szintén box, az első két lör után volt 2 kör hátrányom, aztán csak a végét vártam , pedig az ujjam sokszor csak 1mm-re remegett az esc-től.. Az viszont nem világos hogy miért a soft volt a jobb, amikor valami 37 fokot írt a pályára meg hogy flooded de gondoltam a vízmennyiség a mintázatot érinti, a hőmérséklet meg a keveréket. De nem , hanem?

  22. #22
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Az viszont nem világos hogy miért a soft volt a jobb, amikor valami 37 fokot írt a pályára meg hogy flooded de gondoltam a vízmennyiség a mintázatot érinti, a hőmérséklet meg a keveréket. De nem , hanem?
    Az extrém vizesnek elvileg a mintája is más, akárcsak az F1-ben. Legalábbis a 24h-son ez volt a tapasztalat.
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  23. #23
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Drága Fehér "úr" Nem belassítotttam, hanem nem gyorsítottam föl. Miután szegény Nibi elé eléggé életveszélyesen visszarakott a vizes fű meg a rázó ,boccs de elég kiszámíthatatlan volt még nekem is, de jól megoldottad sőt nagyon jól, -'szal vártam hogy elmenj te is. Nem sikerült...
    Azt nem láttam, hogy mi volt mielőtt Nibi kikerült, csak azt, hogy pont begurultál az ideális kanyarívre, amikor odaértem. Naná, hogy megyek inkább a fűbe minthogy megtorpedozzalak vagy a vizes pályán befékezzek a kanyarban és az miatt pörögjek. Aztán a vizes fűvön nem kezdtem kacsázni, hanem a lehető legegyenesebben visszatértem a pályára. Csak még mindig nem értem, hogy a sikánban mit csináltál, hogy sikerült szinte megállnod (pont előttem). Ebben 2 dolog számomra a baj. 1. hogy ez volt (talán) az első lehetőségem, hogy küzdjek egy top pilótával az 1. helyért (amit így elbuktam). A 2. hogy nem ez volt az első eset ebben az évben, hogy csapatszinten valakit megzavarj lekörözés közben.
    Amúgy (már) nem haragszom, (vagyis csak mérges voltam).

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Hát igen a Mikis sztori segített nekem. Én is buktam vele, de többet kaptam vissza.

    De nagyon tetszett végig, volt időszak mikor úgy éreztem ez már lazán meglesz aztán akkor 1. box után megint nagyon szoros lett, szóval szép kis hullámok voltak, végig izgi volt. Mondjuk én az 1. boxban tankoltam rá, úgy könnyebb volt kiszámolni mennyit kell még belenyomni. Így ezt az időt a 2. boxnál nyertem vissza. De ha nem kisebbet hibázol, akkor az 1. boxnál elém érsz... Szóval sok mákom volt tegnap.
    Én végig vártam a felszáradó pályát, ezért nem tankoltam az 1. boxban, mert vizes pályára kevesebbet kellett, mint szárazra. Nekem éppen kibírta volna a 100 liter, ha végig marad az eső intenzitása, és nem tudunk gyorsulni, mert ezzel nőt a fogyasztás és többet mentünk 1 körrel a második 45 percben. Meg abban is reménykedtem, hogy szárazon talán gyorsabb tudok lenni, mint te és megfoglak. A felszáradón végül is elég sokat hoztam rajtad, sőt szinte végig gyorsabb voltam. De ahogy mondani szoktuk veled kapcsolatban, megint mákod volt.

  24. #24
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    A felszáradón végül is elég sokat hoztam rajtad, sőt szinte végig gyorsabb voltam.
    Ez így van. A hibáid mentettek meg egem.
    Miki ügyében én annyit tennék hozzá hogy egy hiba után ilyen körülmények közt tényleg rossz ha visszajön a pályára, pláne úgy ha váratlanul sikerül még számára is. Nyilván téged jobban megzavart ez tény, de az ilyenek benne vannak a versenyzésben... Én úgy voltam vele mikor már erősen fékeznem kellet, hogy nem baj nem húzom fel magam, mert csak jönnek a hibák, utána meg erősen a tükröt néztem, hogy nehogy lendületből el tudj menni, de aztán nem láttalak sehol.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  25. #25
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Akármennyire is úgy látszik hogy nem , de én a pálya mellett akartam maradni, de a legkisebb gázfröccsre ez történt, elnézést érte, utána meg vártam hogy White el tudjon menni, az hogy meg a sikánban mi történt azt nem tudom már így utólag, de annyi biztos hogy valami hihetetlenül instabil volt az Audi ezért tök hülye dolgok történtek időnként. Az is nagyon belejátszik hogy a fékpedálom fölül nagyon könnyű, lent meg marha kemény a labdától. Ezért a felső szakaszban, ahol már a finomságokkal kellene játszani olyan mint ha csak holtjáték lenne -a labdás keménységhez viszonyítva, mert nem nagyon van átmenet a kettő között. Ez a holtjátékszerű érzés nagyon zavaró, mert ettől függetlenül a fék ott is fog, tehát a poti jó, de verseny közben pont a könnyűsége miatt sokszor túlnyomom. Ez egy ennyire vizes pályán nagyon zavaró volt, sokszor kicsúsztam és 'valszeg a sikánban is emiatt lehetett az a valami - hogy túlfékeztem(gondolom) .. Most már valamit kezdenem kell vele.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •