Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 69 (69 összesen)

Téma: HTCM6 - Misano Büntetések

  1. #51
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...Prill Bélánaknak már volt 2 db Figyelmeztetése, most kapott 2 db Figyelmeztetést, összevont büntetése: Utolsó Rajthely + 1 db Figyelmeztetés

    Felhívnám a T. VB figyelmét, hogy mivel én amúgy is az utolsó rajthely(környéké)ről szoktam indulni, sokkal inkább lenne büntetés esetemben az első rajthely!
    Pláne annak fényében, hogy kicsit sokan leszünk az utolsó rajtkockában.

    De komolyra fordítva a szót... ez innen csak halmozódik, nincs elévülés, görgetem magam előtt, amíg világ a világ? Vagy apránként beváltható URH-re?
    (természetesen a figyelmeztetésekre vonatkozik.)

  2. #52
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Szia.Szabi!
    A1 Ring: 1 figyelmeztetés
    Apulia: URH (misanóban letöltöttem)
    Misano: szóbeli figyelmeztetés + figyelmeztetés
    A kérdés: A1 Ring-i és a misano-i büntikből, hogy jön össze az URH?
    Köszi!

  3. #53
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Szia.Szabi!
    A1 Ring: 1 figyelmeztetés
    Apulia: URH (misanóban letöltöttem)
    Misano: szóbeli figyelmeztetés + figyelmeztetés
    A kérdés: A1 Ring-i és a misano-i büntikből, hogy jön össze az URH?
    Úgy, hogy Monza óta hurcolsz magaddal még egy figyelmeztetést, így jön ki a három!

    A szóbeli, az marad szóbeli, azt max akkor vesszük csak figyelembe, ha nagyon neccesen áll a szénád...

    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    ez innen csak halmozódik, nincs elévülés, görgetem magam előtt, amíg világ a világ? Vagy apránként beváltható URH-re? (természetesen a figyelmeztetésekre vonatkozik.)
    Elévülés nincs, viszont szépen be lehet váltogatni URH-ra, ha az jobban tetszik!

    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Felhívnám a T. VB figyelmét, hogy mivel én amúgy is az utolsó rajthely(környéké)ről szoktam indulni, sokkal inkább lenne büntetés esetemben az első rajthely!
    Megfontoljuk...
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 04. 23. 21:12.

  4. #54
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...Elévülés nincs, viszont szépen be lehet váltogatni URH-ra, ha az jobban tetszik! ...

    Csak azért kérdeztem, mert ugye az urh letudható, a figyelmeztetés meg marad.
    Ok, akkor Lime Rockban enyém a két utolsó rajthely (mindkét futamon).
    Utána így tiszta lappal mehetek tovább?

  5. #55
    Vitányi Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 09. 11.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    49
    Üzenetek
    30

    Wink

    Sziasztok!


    Köszi, hogy a Vitányi Tamásnak kell az utolsó helyről indulni, legalább letölti helyettem a büntiket, én meg tiszta lappal indulhatok.

    Vitányi Tibor

  6. #56
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Köszi a választ, tudomásul vettem.

  7. #57
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, feltűnt hogy nem tetszik neked vmi...


    Remélem neked is feltűnt, hogy nem osztottunk ki valódi büntetést ezért... viszont ha észrevesszük, hogy egyik fél szabálytalan manővere miatta a másik fél pozíciót, tempót, vagy stabilitást veszít, tehát egyértelmű hátrány származik belőle, akkor a jövőben is szólni fogunk érte, még ha csak egy irgum-burgummal is.
    Akkor nézd már meg ugyan, h miért volt köztünk tempokülönbség...lásd előző kanyar.
    Amúgy már nem izgat annyira a dolog, úgyis vége a pályafutásomnak!

    Sziasztok!

  8. #58
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor nézd már meg ugyan, h miért volt köztünk tempokülönbség...lásd előző kanyar.
    Amúgy már nem izgat annyira a dolog, úgyis vége a pályafutásomnak!

    Sziasztok!
    Jajj, Bazsy, ne játszd már Te is ezt a Tomcy féle játékot, hogy ha nem tetszik egy bírói döntés, akkor nekiállsz duzzogni és közlöd, hogy akkor többet nem jössz...

    Te is sok sok évig voltál szervező és versenybíró, pontosan tudod, hogy bírói döntések hogy születnek, hogy a döntésben résztvevő versenybírák közös egyetértése kell hozzá és persze akár mi a végeredmény, az úgy is mindig nem fog tetszeni vkinek, attól függően hogy éppen milyen szemüvegen keresztül nézi a világot. Átbeszéltük még egyszer az esetedet VB-ben, az előző kanyart is láttuk, nincs változás a döntésben.

    Ha nem akarsz jönni többet, hát ne gyere... de kérlek ne játszd el azt, hogy egy neked nem tetsző bíró döntés miatt a nyakunkba varrod az egészet.

    Illetve van szabad hely a VB-ben, szívesen látunk, ha gondolod, sosem árt egy különvélemény!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 04. 24. 10:13.

  9. #59
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Lenne pár kédrésem a büntim letöltésével kapcsolatban:
    Mivel én vagyok a legnagyobb badass az A szerveren, és van egy URH+BUÁ-m És hát nem egyedül vagyok URH-val, esetleg még gyorsabb pilóták is lehetnek majd arrafelé.
    A kérdésem a következő: Hogyan jelzem a mögöttem jövőnek, hogy vigyázzá haver én most kimegyek a boxba, mert rosszfiú voltam. Sajnos ezen a pályán a boxba bemenni szabályosan nem lehet úgy, hogy az uccsó kanyart még versenytempóban veszem, és hát nem akarok feltartani senkit, meg azt sem akarom, hogy kiforgassanak. Mondjuk az én esetemben ezt még meg tudom oldani, hogy jól lemaradok, de akinek csak egy BUÁ-ja van, és a mezőnyben megy, az első kör után még elég nagy lehet a tumultus és lehet nagy kalamajka a dologból!
    Szóval akkor mi a teendő ebben az esetben, én nem találtam még vészvillogót, vagy indexet a verdán...

    Ja és a BUÁ-hoz a PLR fájlban kell kiiktatni a robotot, hogy ne akarjon pitelni? vagy hogy kéne?

  10. #60
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Ja és a BUÁ-hoz a PLR fájlban kell kiiktatni a robotot, hogy ne akarjon pitelni? vagy hogy kéne?
    A játék főmenüjében ki lehet szedni az autoboxot, így végig te irányítod a boxban az autód és egyszerűen átgurulhatsz.

  11. #61
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése


    Ezért kaptad a szóbeli ejnyebejnyét, mivel Attilával szinte egyvonalban fej-fej mellett érkeztek meg a kanyarba, de Te olyan szűken fordultál, hogy Őt belül fékezésre kényszerítetted és rátoltad kicsit a rázóköre, így egyértelműen némi jogtalan előnyt "erőszakoltál" ki magadnak vele szemben. Nem egy komoly vétség, nem is verjük nagy dobra, csak jelezzük, hogy ilyet sem illik csinálni.
    Semmi közöm, hozzá, de már miért ne lehetne fékezésre kényszeríteni a mögötted lévőt? Ez NEM udvariassági verseny. Egy irányváltással egészen nyugodtan lehet terelni a mögötted lévőt a fehér vonalig tudtommal. Ha eközben fékeznie is kell, hát istenem... Ez NEM jogtalan előny, sőt szerintem nagyon is jogos, teljesen sima védekezés. Ez a játék erről is szól.
    Ha valaki mögéd kerül az lenne a helyes viselkedés, hogy mély meghajlásokkal és kis táblával a hátsó szévédőn, "Uram csak Ön után vagyok hajlandó keresztül menni ezen a kanyaron" felirattal letakaradj előle a pályáról? Kicsit kezd ilyen érzésem lenni lassan...

  12. #62
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Idézet Eredetileg zsolt.geyer írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi közöm, hozzá, de már miért ne lehetne fékezésre kényszeríteni a mögötted lévőt? Ez NEM udvariassági verseny. Egy irányváltással egészen nyugodtan lehet terelni a mögötted lévőt a fehér vonalig tudtommal. Ha eközben fékeznie is kell, hát istenem... Ez NEM jogtalan előny, sőt szerintem nagyon is jogos, teljesen sima védekezés. Ez a játék erről is szól.
    Ha valaki mögéd kerül az lenne a helyes viselkedés, hogy mély meghajlásokkal és kis táblával a hátsó szévédőn, "Uram csak Ön után vagyok hajlandó keresztül menni ezen a kanyaron" felirattal letakaradj előle a pályáról? Kicsit kezd ilyen érzésem lenni lassan...
    Nyugi Zsolesz, majd én leterellek, ahogy szoktuk, de te úgysem fékezel! Meg én sem fogok ha te vagy mellettem! Mindenki másnak meg jöhet a tábla!

  13. #63
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg zsolt.geyer írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi közöm, hozzá, de már miért ne lehetne fékezésre kényszeríteni a mögötted lévőt? Ez NEM udvariassági verseny. Egy irányváltással egészen nyugodtan lehet terelni a mögötted lévőt a fehér vonalig tudtommal. Ha eközben fékeznie is kell, hát istenem... Ez NEM jogtalan előny, sőt szerintem nagyon is jogos, teljesen sima védekezés.
    Látom mindenki csak azt olvassa el/érti meg, amit akar, és nem amit leírok..

    Amit Te leírtál az mind korrekt és lehet is , csakhogy jelen esetben teljesen mellette volt a másik autó és a fehér vonalon túl történt a terelés, ráadásul pont a "beton"bója közelében. Azért kellett fékezni a Hondának, hogy pályán maradhasson és ne ütközzön a Chevy-vel, aki kicsit letolta róla. Még egyszer mondom, hogy ez szerintünk is csak egy apróság, amiért nem osztottunk valós büntetést, csak szóltunk, hogy figyeljünk!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 04. 24. 12:57.

  14. #64
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    A játék főmenüjében ki lehet szedni az autoboxot, így végig te irányítod a boxban az autód és egyszerűen átgurulhatsz.
    Köszi!
    Akkor így lesz!
    Már csak el kell jutnom a boxutca bejáratáig!

  15. #65
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg gyorda írta Hozzászólás megtekintése
    Már csak el kell jutnom a boxutca bejáratáig!
    Az baj hátul leszel....mert én simán beforgatnálak ha előlem mennél ki..evvel bezavarba a tömegbe, hogy tömegbalesetet generáljak De majd jön Zsolesz és megoldja remélem jó ötletet adtam neki
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  16. #66
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Az baj hátul leszel....mert én simán beforgatnálak ha előlem mennél ki..evvel bezavarba a tömegbe, hogy tömegbalesetet generáljak De majd jön Zsolesz és megoldja remélem jó ötletet adtam neki
    Mi kell? Tömegbaleset? Simán beforgatom Danit a tömeg közepébe ha kell.

  17. #67
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg zsolt.geyer írta Hozzászólás megtekintése
    Mi kell? Tömegbaleset? Simán beforgatom Danit a tömeg közepébe ha kell.
    Tudtam, hogy rád számíthatok (ismerlek, mint a rosszpénzt, nyehehe) ....de ha kibasznak első kanyarba, akkor én is beszállok a buliba ott hátul..rettegj..vagy inkább én??
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  18. #68
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Tudtam, hogy rád számíthatok (ismerlek, mint a rosszpénzt, nyehehe) ....de ha kibasznak első kanyarba, akkor én is beszállok a buliba ott hátul..rettegj..vagy inkább én??
    Van az a féktáv, ahol Zsolesz kiforgat téged az első kanyarban! ő úgyis a mezőnyből rajtol, mert neki csak egy BUÁja van

  19. #69
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg gyorda írta Hozzászólás megtekintése
    Van az a féktáv, ahol Zsolesz kiforgat téged az első kanyarban! ő úgyis a mezőnyből rajtol, mert neki csak egy BUÁja van
    Uhhh most kezdtem el félni, hogy ezt realizáltad bennem....mondjuk így nekem is lehet egy esélyem 1. kör végén mikor a box-ba tart
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •