Találatok: 1 - 22 (22 összesen)

Téma: HGTRM10 Tavasz - Donington - ADAC McLaren vs Porsche - 2013.04.21.

  1. #1
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535

    HGTRM10 Tavasz - Donington - ADAC McLaren vs Porsche - 2013.04.21.

    Időpont: 2013.04.21.
    Pálya: Donington
    Választható Autók: McLaren MP4-12C, Porsche 997 GT3 R
    ADAC GT Masters
    Időjárás: változó mindkét futamon
    Időmérő kezdete: 20.00
    Időmérő hossza: 30 perc
    Warm-up: 10 perc
    Első futam kezdete GTR2 szerint: 10:00
    Második futam kezdete GTR2 szerint: 16:00
    Futamtáv: 50 perc (mindkét versenyen)
    Kötelező kiállás: 1 (mindkét versenyen)
    Rajt: az első futamon állórajt a qualy szerint, a második futamon állórajt az első verseny befutója szerint, de az első 10 fordított sorrendben indul
    Jelszó: 2012-2013-as szerverjelszó

    Az A-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 1-28 helyezett pilóták vehetnek részt. A B-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 28-50 helyezett pilóták vehetnek részt.

    HGTRM10 Tavasz - Versenyszabályzat

    Jó versenyt mindenkinek!
    A második futam előtti rajtrács rendezés menete:
    - az első versenynek vége, mindkét szervert újraindítjuk
    - mindenki belép arra a szerverre ahova prekval alapján jogosult. Kérjük, hogy ezt megelőzően ne menjen senki-sehova
    - a qualy alatt mindenki a boxban marad, tilos kimenni a pályára! (a qualy min. időtartama 10 perc, várhatóan ennyi idő alatt végzünk a művelettel)
    - a qualy alatt szerver oldali programmal sorba rakjuk a versenyzőket az első verseny befutója szerint, de az első 10 fordított sorrendben indul
    - miután a rendezés megtörtént átnyomjuk Warmup-ra, melynek időtartama 2 perc. Innentől minden a megszokottak szerint megy tovább.
    - (Amennyiben lesz "B" szerver először azt rakjuk sorba, és ezt követően az "A"-t, egyszerre kettőt nem lehet kezelni)

    FIGYELEM!
    A futamon használt lebonyolítási rendszer új a Masters-en a GTR2 esetében, így előfordulhatnak hibák, csúszások, ezért szeretnénk türelmet kérni a résztvevőktől.
    Amennyiben valamilyen probléma adódna, a "rendező program" használatával, akkor a sorrendet qualy alatt fogjuk beírni, és az állórajtot követően az első kört felvezető körként megtéve vesszük fel a rajtsorrendet, majd repülő rajttal "GREEN FLAG"-re indulunk. Reméljük erre nem fog sor kerülni.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2013. 04. 16. 14:24.

  2. #2
    Jópofa futam volt. Konkrétan semmi nem jött össze, de kb. egyenes arányban volt a ráfordított idővel, így nem panaszkodom, ez csak miattam volt. Az első futamon nagyon kaka volt az autó. A meccsek nem voltak rosszak, de a lentebb írt okok miatt nem élveztem.

    A második futamon, csapattársam segítségével feljavítottuk a setup. THX Peti!
    A rajtom nagyon jól sikerült, a jobbos kanyart egyenesen vettem be.
    De! A verda hihetetlen jól ment, med-med kamu box volt a stratégia, és nagyon pöpec lett volna még a rajtom elrontása után is, de sajnos elkezdtek taknolni az autóba, így esc-t nyomtam inkább.

    Részemről viszont lehet, hogy ez volt az utolsó futam gtr2-ben, mivel olyan input lagom van most már hónapok óta, ami persze csak itt van, hogy képtelenség vele versenyezni. Most csak két féktávnál mentem bele a kavicsba miatta. Van, hogy gázt nem ad, van hogy nem veszi el..., de ezeket még el lehet viselni. Amit azonban nem, az ha a fékkel csinálja ugyanezt. Nekem nincs ennyi a féktávakon, hogy 1-5 tized késéssel be tudjam venni.
    És mivel nincs kedvem vele szarakodni, várok egy másik szimmel rendezett bajnokságra, ami remélem előbb, mint utóbb lesz.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  3. #3
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Q: 2
    Eleinte nem sikerült az 1.30 alatti idő, már előre láttam a vesztem, hogy beszorulok a középmezőnybe, mert ezen a pályán elég nehéz előzni. Aztán az utolsó percben mégis összeraktam egy 1.29.5-öt.

    R1: 2
    Sikerült megtartanom a 2. helyet a rajtnál, de sajnos nem tudtam Tomcyra rámenni, csak 2-3mp távolságból követni. Egész versenyen szivattak a szerelőim, mert csak az utolsó kanyar előtt jelezték vissza, hogy bemehetek a boxba. Pár mp-ig nézelődtek, majd csak ezután cserélték le a kerekeket. Ezzel buktam 5mp-et Tomcyhoz amit nem is sikerült ledolgoznom. Azért enyém lett a futam leggyorsabb köre 1.29.9-cel.

    R2: 3
    A 9. helyről rajtoltam és nagyon jól sikerült. Mindenki behúzódott előlem a belső ívre, így én kívűl zavartalanul tudtam haladni és fékezni. T1 után már a 6. voltam, a 2. körben meg már a 3. Gyakorlatilag egyet sem előztem, hanem kicsúsztak előlem. A 3. körben már a 2. voltam, mert Joey is elfékezte magát és be tudtam bújni mellé. Sajnos a szerelők megint kib.sztak velem, mert 2 körön keresztül hiába nyomkodtam a boxjelző gombot, nem engedtek be. Így el is vesztettem Tomcyval szembeni 5mp-es előnyömet és pont mögé sikerült csak visszajönni. Az utolsó 7-8 körben végig 1mp-en belül voltam, de nem sikerült fogást találni, így maradt a 3. hely. Azért 1.29.8-cal megint az enyém volt a leggyorsabb kör. Ezért nem jár extra pont?

    És nagy köszönet jár Csicsinek a kormányért, mert különben nem tudtam volna rajthoz állni sem.

  4. #4
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    36
    Üzenetek
    193
    Q: fogalmam sincs vasárnap 5kor mentem fel megnézni miről is lesz itt szó este,szóval vhova a végére kvaliztam magam.

    R1: A rajt jól sikerült,és pár kanyar után már bőven top10ben voltam,az autó egyre csak jobb lett (vagy csak én tanultam meg a pályát) a lényeg,h veszteni valóm nem volt így csere nélkül mentem,0,6-0,7et koptak a med gumik,a végére azonban már elég kalandos volt minden kör Abypeti nagyon jött körönként -1mp,de szerencsére a leintéskor még maradt 5tized mp-em.

    R2: A rajt itt is remekül sikerült 4. helyről hamar 2. helyen voltam,aztán pár hiba és el is mentek többen,mondom majd felrakom a soft-ot a boxban,de fogalmam nem volt,h kopik,szal maradt a med,ellentétben Márkkal,aki soft-ot rakott fel,innentől kezdve szinte a verseny végéig támadni tudott,1mp-en belül volt kb 15körön keresztül,de próbáltam minél szélesebbnek mutatni a Porschét az utolsó kör T1-ben meglökött,kicsúsztam a fűre,de vmi csoda folytán sikerült úgy megfogni,h visszakerültem a pályára és ott folytattam ahol abbahagytam és maradtam előtte.


    ( Csicsivel volt egy kisebb kontakt,nem tudom melyik versenyen,kopott gumikon,el akartalak engedni,de nem nagyon értettük egymást először,aztán pár kanyarral később azért összejött,bocs miatta.)

  5. #5
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Ismét alig készültem a versenyre, ez meg is látszódott a versenytempómon. Egy körön még csak-csak ment, versenyen viszont sok apró figyelmetlenségből adódó hibám volt.

    R1: nem igazán gyakoroltam a forgalomban autózást, úgyhogy meglepett, mennyire nehéz vki mögött szorosan menni. Az első körben sikerült is emiatt eldobnom, le is fulladt a kocsi, aztán a végéről jöttem felfelé, voltak nagyon jó csaták is. Sajnos szegény Gusztit kiforgattam az egyik kanyarban, túl nagy hévvel érkeztem meg möge, elnézést kérek tőle. Soft-soft-al nyomtam végig csere nélkül, a végén a bal első 36-os volt...

    R2: rossz rajt, nagy tülekedés, visszaesés, de azért élveztem az első köröket. Aztán viszonylag eseménytelen volt a verseny, egyszer csodával határos módon megúsztam Ruzo lagját, utána a kiesésével megörököltem a 4. helyet. Két cserén voltam, super soft-okkal.

    Amilyen ütemben fogy a társaság, olyan ütemben megy el az én lelkesedésem is. Már-már csak azért indulok, hogy biztosítsam a csapatot hátulról... Az MP-ben nincs reális esélyünk a győzelemre, a TOP8-ban viszon meglehet. A srácok most is nagyon jól mentek és ha hozzák továbbra is ezt a teljesítményt, akkor egy szép eredménnyel búcsúzhat a Dexter ettől a bajnokságtól.
    Aztán ki tudja, egy másik ligában talán megint megkeserítjük más csapatok életét...

  6. #6
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Fáradt voltam, alig gyakoroltam, még az áttételeket is a qualin állítgattam be. A futam is ilyen lett . Bocs Guszti volt egy pöccentés-szerű részemről előzés közben mert nem sikerült rendesen bent tartanom, remélem nem emiatt léptél ki !

  7. #7
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Joey01 írta Hozzászólás megtekintése
    ( Csicsivel volt egy kisebb kontakt,nem tudom melyik versenyen,kopott gumikon,el akartalak engedni,de nem nagyon értettük egymást először,aztán pár kanyarral később azért összejött,bocs miatta.)
    Az inkább az enyém volt, nem tudtam olyan szűken tartani mint gondoltam, úgyhogy bocsi. És köszi az elengedéseket.

  8. #8
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Hát, nekem nem sikerült jobban, mint ahogy vártam, kb. a prekval lezárta előtt neveztem 20 másodperccel, és kb. előtte 10 percet gyakoroltam, de úgy látszik így kell legközelebb is, mert az első két körben kivételesen nem löktem ki senkit, csak a második versenyen Varga Petit, elnézést érte, de muszáj volt bebújnom az utsó kanyarban, aztán kigyorsításnál kicsit elkaptalak...

    Mindenesetre tetszenek ezek a 2X50 perces futamok, kicsit feldobják a versenyt, bár most nem sikerült jól egyik sem, az elsőben nekem is input lagjaim voltak, így volt egy sóderes esetem, amivel buktam a negyedik helyem, ami amúgy is csoda lett volna, ha megtartom. A másodikban meg Rupa már az elején kilökött, onnantól kezdve csak bénáztam, kedvtelenül autóztam, aztán a boxnál sikerült kikapcsolnom a speedlimitert kifele, kaptam egy stop&go-t, és akkor escet nyomtam.
    Összességében jókat hülyültünk verseny közben Norbival, szóval élveztem

    Idézet Eredetileg Joey01 írta Hozzászólás megtekintése
    a végére azonban már elég kalandos volt minden kör Abypeti nagyon jött körönként -1mp,de szerencsére a leintéskor még maradt 5tized mp-em.
    Hú, az jó volt, sokáig nem hittem el, hogy elkaphatlak, csak mikor már két kör volt hátra, aztán 2 sec volt a különbség, de akkor annyira nyomtam neki, hogy elfelejtettem fékezni a sikánban, aztán kaptam egy cut-ot is, de kb. másfél másodpercet buktam vele, pont ennyi hiányzott a végén

  9. #9
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Egyszer nem jövök akkor sem tudjátok elverni Tomcyt?
    Bár a 2. végét nem láttam, de gondolom megnyerte azt is a kis mocsok.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  10. #10
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Bár a 2. végét nem láttam, de gondolom megnyerte azt is a kis mocsok.

  11. #11
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    H csak a második versenyen Varga Petit, elnézést érte, de muszáj volt bebújnom az utsó kanyarban, aztán kigyorsításnál kicsit elkaptalak...
    NP.Azért kissé meglepett, hogy kigyorsításon hogyan sikerült kitenned...különleges bravúr...onnantól, mivel utólérni 0kör gyakorlással senkit semmi esélyem nem volt, így esc lett belőle...ez viszont az 50perc hátránya, hogy egy ilyen eset és kb vége, nincs nagy lehetőség javítani. Ettől függetlenül jó a lebonyolítás.

    Az első futamon is kaptam innen-onnan, ami köszönhető volt az óvatos féktávoknak és a türelmetlen sporttársaknak

    Az első futamon sikerült Anderstorpban keresni a boxot, hát nem ott volt, ezzel buktam is a 10 hely esélyét is...
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  12. #12
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Jupiiii.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  13. #13
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Egyszer nem jövök akkor sem tudjátok elverni Tomcyt?
    Bár a 2. végét nem láttam, de gondolom megnyerte azt is a kis mocsok.
    Azt nem sikerült, mert az elején megtörtek kicsit 5,5re ami nem sok de emiatt az elsö szektor elötti jobbosban ès az utàna lévöben ami a kèt legfontosabb kanyar nem fordult a kocsi ès 30.8nál nem tudtam gyorsabb lenni ami elèg volt ahhoz hogy Csicsi 10-12secre elmenjen a boxig White meg olyan 5-6ra, aztàn a box utàn mentek egyböl a 30.0-30.1-es körök ès Csicsit behoztam 5secre Whiteot meg sikerült megelözni.

  14. #14
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    Összességében jókat hülyültünk verseny közben Norbival, szóval élveztem
    Nem mondom, hogy képben voltam.
    Annyira sokat készültem, hogy 20:10-kor még a kertben fagyiztam.
    Warmupon mondja Peti, hogy 2x50-es futam lesz. Fingom nem volt egyáltalán hol is vagyok.

    TT Te meg remélem a ligát úgy értetted, hogy itt!
    Én nagyon remélem, hogy lesz itt még sok ember, szóval én hű maradok hozzátok, csak hát ez a GTR már nem köt le. Igazából azért is indultam, hogy legyen létszám, mert nem jó látni ezt a 15 fős mezőnyt.
    Viszont sajnos az van, hogy mióta befizettem rf2-re, egyszerűen nem élvezem a GTR-t.
    Szóval toljátok az ötleteket, hogy maradjunk sokan.
    Utoljára módosította: nortsen; 2013. 04. 23. 09:59.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  15. #15
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    TT Te meg remélem a ligát úgy értetted, hogy itt!
    Én nagyon remélem, hogy lesz itt még sok ember, szóval én hű maradok hozzátok, csak hát ez a GTR már nem köt le. Igazából azért is indultam, hogy legyen létszám, mert nem jó látni ezt a 15 fős mezőnyt.
    Én személy szerint bírom ezt a társaságot, szóval itt folytatnám tovább, de be kell látni, hogy ami nem megy, azt kár már egy idő után erőltetni. Persze mindenképp indítunk hamarosan egy topic-ot, ahol várjuk minden versenyző véleményét a kérdéssel kapcsolatban és valszeg szavazni is kell majd nagyon fontos, a jövőt döntően befolyásoló kérdésekről...

  16. #16
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Sajnos az első tavaszi napsugarak mindig megtizedelik a társaságot, meg hát eljárt a GTR2 felett is az idő. Szerintem a felkészülés ami már nem köti le a társaságot, mert már annyi éve megyünk ezzel és rengeteg kört belehajtottunk az autókba. Maga a versenyek izgalmasak, mint az elején amikor még több szervert kellett indítani a létszám miatt. És persze a társaság is jó!
    Én is úgy érzem, hogy valamit váltani kell hamarosan és remélem ez program lesz (csak legyen megfelelő).

  17. #17
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos az első tavaszi napsugarak mindig megtizedelik a társaságot, meg hát eljárt a GTR2 felett is az idő. Szerintem a felkészülés ami már nem köti le a társaságot, mert már annyi éve megyünk ezzel és rengeteg kört belehajtottunk az autókba. Maga a versenyek izgalmasak, mint az elején amikor még több szervert kellett indítani a létszám miatt. És persze a társaság is jó!
    Én is úgy érzem, hogy valamit váltani kell hamarosan és remélem ez program lesz (csak legyen megfelelő).
    Na ja az rf2-vel én is csak úgy körözgetek abypetivel, de nincs verseny, se társaság. Ez az ami hiányzik. Másik ligába akkor mennék, ha ez becsődölne. Másik játékkal viszont már nagyon is játszanék, de az nem az iracing. rf2, asetto, vagy pcars. Ebből meg ugye sok jelent meg. Ráadásul a pcars meg szerintem micro credites lesz, akkor viszont azt is félrerakom. Marad 2 game, abból itt az rf nem divat. Maradt 1, aminek a megjelenését sem lehet tudni. Így elég reménytelen a helyzet. Ha meg nincs game (WTCC-t, GTL-t leszámítva) nem jön a tagsági díj sem, és ha az nem jön, szerver nem lesz...
    És így tovább... már ha van tovább.
    Utoljára módosította: nortsen; 2013. 04. 23. 13:01.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  18. #18
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Nem tudom de én a mai napig kurva jól szórakozok, a játékot sem untam meg, egyedül annyi, hogy nincs sok kedvem gyakorolni, de ennyi idő után azért 1-2óra elég is kb.
    A versenyek szerintem nagyon jók, legalább is én a folyton eltérő taktikám miatt sokat csatázok.
    Váltson mindenki taktikát és akkor jó lesz!

    Amúgy ez az időjárás generátor tudja szerintem feldobni még, én nagyon élveztem azokat a futamokat ahol használtuk.
    Ez a mod is elég jó, bár pár változtatás kell majd benne, de azokat majd összeszedem a szezon végére, és elküldöm majd a mod készítőjének.

    A társaság szerintem nagyon jó, váltani én sem váltanék, de tény, hogy ki kell találni valami újat.

  19. #19
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Azt nem sikerült, mert az elején megtörtek kicsit 5,5re ami nem sok de emiatt az elsö szektor elötti jobbosban ès az utàna lévöben ami a kèt legfontosabb kanyar nem fordult a kocsi ès 30.8nál nem tudtam gyorsabb lenni ami elèg volt ahhoz hogy Csicsi 10-12secre elmenjen a boxig White meg olyan 5-6ra, aztàn a box utàn mentek egyböl a 30.0-30.1-es körök ès Csicsit behoztam 5secre Whiteot meg sikerült megelözni.
    Vágom.
    Csak azt nem értem, hogy te hogyan érzed ennyire az aero sérülést. Nem ez az első eset hogy erre "panaszkodsz".
    Ezt azért mondom mert nekem meg ellenpéldám van mindig. Pl Abuban Suhi mögött én is megtörtem magam 6 vagy 8-ra és semmit nem éreztem az autó viselkedésében. Még gondoltam is magamban, milyen jól tűri ez a mod. Pedig jó nagyon keményen odavágtam a falhoz T1 féktáv végén.
    Na lényeg a lényeg live-timingon néztem egy ideig mit alkottok, a 2. futamot már nem.
    Indulni nem akartam, mert most ez túl hosszú lett volna számomra. Jól kihasználtad, így továbbra is kapkodnom kell magam, hogy a fene vigyen el.
    Ruzo mit hibázott? Ecce csak eltűnt az élről.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  20. #20
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom de én a mai napig kurva jól szórakozok, a játékot sem untam meg
    De jó neked.
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy ez az időjárás generátor tudja szerintem feldobni még, én nagyon élveztem azokat a futamokat ahol használtuk.
    Az a baj ezzel hogy bármit variálunk az időjárással már mindenki beleunt a GTR-be, és hogy esik már nem csigáz fel senkit.

    Én is bízom az AC-ben hogy kövi szezonban már azzal tolhatjuk.
    Többire nem látok esélyt, nem látok bennük előrelépést. Na jó kivéve az rF2 talán, de lehet arról is csak többet írnak mint ami valójában van. És nem is tetszik rF sorozat... Sok a nyűg velük.

    Erősen off, de a napokban hála egy bajnoki társnak, kipróbálhattam a CARS-t és (én is meglepődtem) tetszik. SRW-hez hasonlítanám, de egyik se hardcore szim. Csak ahogy rF2 alá is, már erős gép kell, mert sokat levon az élményből az akadozás.
    A fizetős rendszert nem is említve, mert nem vagyok képben róla.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  21. #21
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    De jó neked.


    Az a baj ezzel hogy bármit variálunk az időjárással már mindenki beleunt a GTR-be, és hogy esik már nem csigáz fel senkit.

    Én is bízom az AC-ben hogy kövi szezonban már azzal tolhatjuk.
    Többire nem látok esélyt, nem látok bennük előrelépést. Na jó kivéve az rF2 talán, de lehet arról is csak többet írnak mint ami valójában van. És nem is tetszik rF sorozat... Sok a nyűg velük.

    Erősen off, de a napokban hála egy bajnoki társnak, kipróbálhattam a CARS-t és (én is meglepődtem) tetszik. SRW-hez hasonlítanám, de egyik se hardcore szim. Csak ahogy rF2 alá is, már erős gép kell, mert sokat levon az élményből az akadozás.
    A fizetős rendszert nem is említve, mert nem vagyok képben róla.
    Maradok off, és ígérem többet nem szemetelek ide.
    Nekem az ára határoz meg mindent, és ezért félek a cars-tól. Tartok tőle, ha olyan lesz mint iracing, akkor itt nem lesz belőle bajnokság. rF-ről meg elég pozitív a véleményem. Valóban több a füstje mint a lángja, de az a láng is sokkal több mint a GTR2 kialvó parazsa.
    A lényeg, hogy bármi is legyen, csak lenne már.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  22. #22
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Vágom.
    Csak azt nem értem, hogy te hogyan érzed ennyire az aero sérülést. Nem ez az első eset hogy erre "panaszkodsz".
    Ezt azért mondom mert nekem meg ellenpéldám van mindig. Pl Abuban Suhi mögött én is megtörtem magam 6 vagy 8-ra és semmit nem éreztem az autó viselkedésében. Még gondoltam is magamban, milyen jól tűri ez a mod. Pedig jó nagyon keményen odavágtam a falhoz T1 féktáv végén.
    Na lényeg a lényeg live-timingon néztem egy ideig mit alkottok, a 2. futamot már nem.
    Indulni nem akartam, mert most ez túl hosszú lett volna számomra. Jól kihasználtad, így továbbra is kapkodnom kell magam, hogy a fene vigyen el.
    Ruzo mit hibázott? Ecce csak eltűnt az élről.
    Fogalmam nincs, nem minden pályán jön ez elő ennyire, de itt nagyon éreztem. Máskor 5,2-5,8-as aeroval ilyen 1-2 tized szokott lenni itt meg volt 8...

    Érdekes volt, hogy ugyan úgy megfékeztem a kocsit és nem rakta ki úgy a seggét hogy utána gázzal fordulhassak, de szerintem ezt többen is alátámasztják, mert sokszor lecsúsztam a fűre miatta.
    Valszeg más pályán nem számított volna ennyit, de itt pl én 6-os szárnnyal mentem, de amikor 7-re feltettem kb akkora volt érzésre a különbség mint máskor a 5 és 10 között, annyival alulkormányzotabb lett hogy fantasztikus.
    Biztos az extrém setup miatt volt, de tényleg nem tudom, mert ennyire nem szoktam megérezni.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •