Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 33 (33 összesen)

Téma: HGTRM10 Tavasz - Abu Dhabi - ADAC Top 8 - 2013.04.14.

  1. #26
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Látod, érdemes volt egy ilyen nagy múltú, kemény szponzori háttérrel rendelkező csapathoz szerződni...
    Igyekszem is meghálálni a csapat bizalmát.

  2. #27
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Igyekszem is meghálálni a csapat bizalmát.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  3. #28
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Na megnéztem mit alkottam kár volt időt pazarolni rá...bár legalább újra eszembe jutott milyen ügyesen bebamultam a rajtvonal és a T1 közötti 39 m-en, úgyhogy majdnem nem fordultam be a hideg hardokkal, inkább lecsíptem a belsejét, aztán a rázó csinált valamit a kocsival amitől Sohajda Norbit sikerült arrébb rakni , boccs -szerencsére 'károsodás nem történt'. Varga Peti, bocs a tudod miért!
    Béke
    Viszont legközelebb könyörögve kérlek ne engedj vissza, pont elég ha itt vagy privátban "megkövetsz"
    Ami történik megtörténik, futam megy tovább, visszacsinálni úgysem lehet már. Ha tudom, úgyis visszaveszem a helyem, ha meg újra előzni próbálsz miután csatt volt...nos az nem a legmegnyugtatóbb érzés, annak ellenére, hogy másodszorra biztosan óvatosabb vagy.

    Egyébként nem néztem replay-t, lehet hogy nem hagytam elég helyet...de mindegy már

    A futam egész jó volt egyébként. 0kör prekval, 5kör kvali 2 kör warmup után. Ha nem nézem be a lassabbik gyors balos( elbambultam, azt hittem 5 telisben vagyok) kanyart, akkor Miki meglett volna.
    Jó volt , hogy különböző taktikán voltunk, élveztem a csatát! Szerintem az enyém volt a jobb taktika a két cserével, de ez a 30mp-be kerólő hiba miatt már nem derül ki.
    Utoljára módosította: vapetike; 2013. 04. 17. 20:53.
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  4. #29
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    39
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    ... aztán a rázó csinált valamit a kocsival amitől Sohajda Norbit sikerült arrébb rakni , boccs -szerencsére 'károsodás nem történt'. Varga Peti, bocs a tudod miért!
    No para.
    Szar volt minden.
    Máskor isindultam 0 gyakorlással, de legalább box után már menni szokott a dolog. Most viszont tiszta szégyen volt.
    Bocs Nibi az elején az érdekes féktávért, de a set is érdekes volt. Szerencsére nem lett baj.

  5. #30
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nem nézem be a lassabbik gyors balos( elbambultam, azt hittem 5 telisben vagyok) kanyart, akkor Miki meglett volna.
    Jó volt , hogy különböző taktikán voltunk, élveztem a csatát! Szerintem az enyém volt a jobb taktika a két cserével, de ez a 30mp-be kerólő hiba miatt már nem derül ki.
    Hát igen lehet,v. valószínű - a Nissan irgalmatlan lassú volt a hosszú egyenesekben mindig nagyon elmentél pl. te is, pedig 5-ös szárnnyal voltam. Pont ezért vállaltam az 1 cserét a harddal előre, hogy akárkivel szemben is, de ici-pici esélyem maradjon .

  6. #31
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    No para.
    Szar volt minden.
    Máskor isindultam 0 gyakorlással, de legalább box után már menni szokott a dolog. Most viszont tiszta szégyen volt.
    Bocs Nibi az elején az érdekes féktávért, de a set is érdekes volt. Szerencsére nem lett baj.
    Hehe, az nagy lehetett kívülről nézve, vagy hát mögülünk. Azért én is fejlődök, már félre tudtam rántani , szerencsémre a fal pedig irányba rakott.
    Éreztem hogy rizikós pont itt a végéről indulni, na de akkora az előnyöm, hogy kellett egy kis izgalom.
    Sajna nagyon leáldozóban van a GTR2. Mondjuk én is nagyon unom már, de egyelőre olcsó alternatíva nincs, ami magasabb szintet ütne meg...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  7. #32
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk én is nagyon unom már
    Én személy szerint nagyon nem értem, neked mi az élvezet még itt, ebben a mezőnyben...

  8. #33
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Én személy szerint nagyon nem értem, neked mi az élvezet még itt, ebben a mezőnyben...

    Kitartó vagyok. És jó a társaság. Ezért is örülnék jobban ha itt a Mastersen indulna be valami új, pl az AC (mert gondolom akkor sokan rákapnának és visszajönnének/csatlakoznának újak). Akkor az új kihívás is megvan és a megszokott társaság is. És nem is bazi drága.

    iR felé kacsintgatok ugyan de sok a negatívum és egyik nap akarok csatlakozni, másik nap utálom az egészet. És drága, talán ez a legfőbb negatívum.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •