Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (33 összesen)

Téma: HGTRM10 Tavasz - Abu Dhabi - ADAC Top 8 - 2013.04.14.

  1. #1
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535

    HGTRM10 Tavasz - Abu Dhabi - ADAC Top 8 - 2013.04.14.

    Időpont: 2013.04.14.
    Pálya: Abu Dhabi
    Használható autók: McLaren MP4-12C GT3, Ferrari 458 Italia GT3, Porsche 997 GT3 R, Audi R8 LMS GT3 Ultra, Corvette Z06.R GT3, BMW Z4 GT3, Lamborghini Gallardo LP600+, Nissan GT-R GT3
    ADAC GT Masters
    Időjárás: száraz
    Időmérő kezdete: 20.00
    Időmérő: 45 perc
    Warm-up: 15 perc
    Futam kezdete GTR2 szerint: 15:00
    Futamtáv: 90 perc
    Kötelező kiállás: 2
    Rajt: állórajt
    Jelszó: 2012-2013-as szerverjelszó

    Amennyiben a futamra 28-nál több versenyző nevez, akkor a bajnoki futam két szerveren (A-futam és B-futam) kerül lebonyolításra. Ebben az esetben az A-futam maximális létszáma 28 főben, míg a B-futam minimális létszáma 6 főben van meghatározva. Így 28 fő feletti létszámnál minimum az utolsó 6 nevezett versenyző a B-futamban kell részt vegyen.

    Jó versenyt mindenkinek !

    HGTRM10 Tavasz - Versenyszabályzat

  2. #2
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Amennyiben a futamra 28-nál több versenyző nevez...
    Na ettől nem kell félni...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  3. #3
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Múltheti eredmények mikorra várhatók?

  4. #4
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    39
    Üzenetek
    728
    Ööö izé... nem neveztem és nem is gyakoroltam szét magam, h finoman fogalmazzak, de jönnék töltinek, ha lehet.

  5. #5
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    Ööö izé... nem neveztem és nem is gyakoroltam szét magam, h finoman fogalmazzak, de jönnék töltinek, ha lehet.
    Persze.

  6. #6
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Ki nyer ma????
    Nem kérdés.
    Aki előbb látja meg a kockás zászlót.

  7. #7
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Múltheti eredmények mikorra várhatók?
    A hét elején feltöltjük a kiosztott büntetésekkel együtt.

  8. #8
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Ki nyer ma????
    Nem kérdés.
    Aki előbb látja meg a kockás zászlót.
    Kit? A Kockás Lászlót?
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  9. #9
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Én sem tudtam nevezni. Jöhetek?

  10. #10
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    A hét elején feltöltjük a kiosztott büntetésekkel együtt.
    Ok, - de nem kell mindjárt fenyegetőzni!!

  11. #11
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    36
    Üzenetek
    193

    -

    Már megszoktam,h mindig jön vmi amikor jó autóval megyek...,egész jó tempót autóztam,amikor egyszercsak eltűnt mindenki,netszakadás
    Nem is az egyéni pontverseny miatt,hanem a csapat pontok miatt bosszant,mivel most először én voltam elől 3unk közül
    Sajnálom nagyon

  12. #12
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Nem hiszem el, az utolsó etapra kapott gumikon egyszerűen nem tudtam értelmes köröket menni pedig még könnyebb volt a kocsi mint az elötte lévő etapban, de 2:11 alatti kört nem tudtam összehozni, ellenben sokat hibáztam, volt 12.xxx-es köröm is.
    Nem tudom mi lelt engem vagy a kocsit, de kb a 10-12-re kopott gumikkal mentem olyan kört mint a zsír újakkal.

    Volt pár csatám amit élveztem nagyon.

    Sajnos simán össze tudom rakni, hogy hol ment el a versenyem.

    Bár Nibi az utolsó helyről jött fel, szóval ha nem lép ki akkor esély sincs, hogy ilyen szoros legyen. Amikor Ruzo kiment a boxba és láttam, hogy milyen kört ment Nibi ott már tudtam, hogy ott fogja megnyerni...

  13. #13
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Nem hiszem el, az utolsó etapra kapott gumikon egyszerűen nem tudtam értelmes köröket menni pedig még könnyebb volt a kocsi mint az elötte lévő etapban, de 2:11 alatti kört nem tudtam összehozni, ellenben sokat hibáztam, volt 12.xxx-es köröm is.
    Nem tudom mi lelt engem vagy a kocsit, de kb a 10-12-re kopott gumikkal mentem olyan kört mint a zsír újakkal.

    Volt pár csatám amit élveztem nagyon.

    Sajnos simán össze tudom rakni, hogy hol ment el a versenyem.

    Bár Nibi az utolsó helyről jött fel, szóval ha nem lép ki akkor esély sincs, hogy ilyen szoros legyen. Amikor Ruzo kiment a boxba és láttam, hogy milyen kört ment Nibi ott már tudtam, hogy ott fogja megnyerni...
    Hát akkor már én is éreztem hogy jó lesz ez. Sőt mikor láttam hogy állandósul jóideig a 35 mp-es különbség köztünk (a 2. boxom előtt), akkor már kezdtem reménykedni. Hát tényleg nagyon gyér köröket toltál akkor. De akkor még ott volt Ruzo is, akit gőzöm nem volt hol fogom megelőzni. De a box jó hely erre.
    Sokat hibáztam (egyszer falra kentem a vasat T1 féknél, az tuti látványos volt ) a támadások során de nem is lényeg, elvégre sokat meg is úsztam.
    A 2. boxból kijövet engem nagyon meglepett hogy Ruzo mögöttem van. Csicsi is sokat segített neki, 8-ról levittem 4-re a hátrányom erre nem tom átvergődni magam Csicsin, és megint felment 8-ra Ruzo előnye. Azt mikor megelőztem kiment a boxba. Wáááá
    Ruzo mikor 2. boxra ment, 4,5 mp-es előnye volt, szóval ott történnie kellett valaminek, ha más nem sokat tankolt. Ha mögé érek ki, nem hiszem hogy meg tudtam volna előzni, elég ergya voltam az egyenesben, meg az éles kombókban. Cserébe a gyors kanyarokban voltam jobb. De ettől nem volt könnyebb támadnom, igazából mindenki húzott el tőlem jócskán az egyenesekben.
    Jó ez a Corvette, csak nem eccerű masina.
    De csak megnyertem.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  14. #14
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    A kutya fáját, már megint nem tettük próbára a szervert, hogy mit bír.... Beszart a fejhallgatóm a verseny elején csak recsegett, a ford. szám mérőt sasoltam mikor váccsak! Tyááá he! Aztán megforogtam, hát persze a célegyenesben, hogy menni kelljen még egy kört 40-es splitteren meg sok aeron is mentem árkon-bokron át. Javíttatás...stb., esc gomb felé sóvárogtam mert jól hátraestem és ilyenkor ez általában motivációveszéssel jár. Így is történt kínlódtam de becsiből végignyomtam.... Nekem is volt kb. egy 5 sec szünet mikor eltűnt mindenki de visszajöttek.
    A király nem Elvis volt...

  15. #15
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg Joey01 írta Hozzászólás megtekintése
    Már megszoktam,h mindig jön vmi amikor jó autóval megyek...,egész jó tempót autóztam,amikor egyszercsak eltűnt mindenki,netszakadás
    Nem is az egyéni pontverseny miatt,hanem a csapat pontok miatt bosszant,mivel most először én voltam elől 3unk közül
    Sajnálom nagyon
    Ez egyikünknek sem lesz a kedvenc szezonja
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  16. #16
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Hát ez gyalázat volt, visszaütött rendesen, hogy csak vasárnap készültem egy fél órát, nekem ennél még mindig több kellene...

    A qualyn meglepett hogy tudtam 09:3-at futni, az meg méginkább hogy utána a 08 is meglett volna ha van még 15 perc qualy, vagy előtte készülök rendesen

    A futamon az első etap jó volt, nem volt baj a tempoval, aztán ahogy kiálltam vége lett mindennek, estem keltem, sem 60lityi sem 40lityi benyával nem tudtam jobbat futni mint teli tankkal, ami nem vicces. Nem értem hogy tudtam annyit összebénázni. A végére még a benya is elfogyott úgyhogy egy 2:35ös körrel fejeztem be 0,2 literrel.

    Doningtonra összekapom magam mert ez így értelmetlen volt.

  17. #17
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    A héten én sem tudtam túl sokat készülni, bár nekem ennél jobban akkor sem ment volna. Végeredmény még elfogadhatónak tünt a 2. boxkiállás előtt, mert úgy számoltam, hogy visszajövök Holy elé, de amint begurultam a boxba, elkezdett jobbra-balra rángatózni a kormány, majd csinált egy teljes kalibrációt. Visszajött az irányítás, csak míg ez végig nem futott, álltam a boxutca közepén 15-20mp-et. Utána tudtam begurulni a helyemre. Persze a "szervó" rész elment, úgyhogy úgy viselkedett, mintha minden ellenállást maximumra állítottam volna, így a finom ellenkormányzásokat el kellett felejtenem, (meg is látszott a további köreimen,) aztán pár körrel később megszünt az ellenállás és vele együtt a kormányzás is. DNF

  18. #18
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Jobbnak hittem az Audit, de valszeg csak erre a pályára nem volt a legjobb választás...

    A rajtot bealudtam, Ati papa el is ment mellettem, majd hibázott, megelőztem. Lassú, de majdnem hibátlan körökkel, egy kerékcserével nyomtam végig a versenyt. A végén Holly izzasztott meg, de szerencsére sikerült kivédekezni. Csicsinek elfogyott a benzine, így megörököltem a 4. helyet.

  19. #19
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Hi, replayt feltennétek?
    THX

  20. #20
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Hi, replayt feltennétek?
    THX
    feltoltam, kösz hogy szóltál

  21. #21
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    feltoltam, kösz hogy szóltál
    Kössz hogy feltoltad

  22. #22
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    A héten én sem tudtam túl sokat készülni, bár nekem ennél jobban akkor sem ment volna. Végeredmény még elfogadhatónak tünt a 2. boxkiállás előtt, mert úgy számoltam, hogy visszajövök Holy elé, de amint begurultam a boxba, elkezdett jobbra-balra rángatózni a kormány, majd csinált egy teljes kalibrációt. Visszajött az irányítás, csak míg ez végig nem futott, álltam a boxutca közepén 15-20mp-et. Utána tudtam begurulni a helyemre. Persze a "szervó" rész elment, úgyhogy úgy viselkedett, mintha minden ellenállást maximumra állítottam volna, így a finom ellenkormányzásokat el kellett felejtenem, (meg is látszott a további köreimen,) aztán pár körrel később megszünt az ellenállás és vele együtt a kormányzás is. DNF

    És legalább tönkrement a kormányod, vagy csak ideiglenes galiba volt?
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  23. #23
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Na megnéztem mit alkottam kár volt időt pazarolni rá...bár legalább újra eszembe jutott milyen ügyesen bebamultam a rajtvonal és a T1 közötti 39 m-en, úgyhogy majdnem nem fordultam be a hideg hardokkal, inkább lecsíptem a belsejét, aztán a rázó csinált valamit a kocsival amitől Sohajda Norbit sikerült arrébb rakni , boccs -szerencsére 'károsodás nem történt'. Varga Peti, bocs a tudod miért!

  24. #24
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    És legalább tönkrement a kormányod, vagy csak ideiglenes galiba volt?
    Több helyen berepedt a jeladó tárcsa, és sajnos nem sikerült a ragasztási művelet, mert nem tudja magát beállítani középre, hanem mindig megáll az egyik oldalnál. A power led folyamatosan villog hibát jelezve. Amíg ezt nem tudom orvosolni (ha bárki tud megoldást azt szívesen fogadom), addig a saját kormányom használhatatlan.
    De Csicsi elküldi az elfekvőben lévő G25-ösét , úgyhogy nem maradok le a futamokról.

  25. #25
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    De Csicsi elküldi az elfekvőben lévő G25-ösét , úgyhogy nem maradok le a futamokról.
    Látod, érdemes volt egy ilyen nagy múltú, kemény szponzori háttérrel rendelkező csapathoz szerződni...

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •